24 okt 06, 11:25:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829606 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2670 Dátum: 10 márc 30, 12:03:32 »

Ezt a spoilert nem értem... akkor egy zetsu klón kapta Ita szemeit? és aki visszament konohába és többször kidőlt a méregtől az Sake volt?(meg se karcolta sakura kunaija.)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2671 Dátum: 10 márc 30, 12:09:41 »

Ez a spoiler, mármint amelyik nem biztos, hogy prediction nagyon durva volt.
Kicsit zavaros volt, hogy Sasuke mit csinált Naruto-val, de nem elképzelhetetlen, hogy van benne vmi. Végülis elég ideje volt rá, hogy trükközzön vmit.
Az, hogy máris beront a faluba és megöli vagy megsebesíti Tsunade-t szerintem nem túl valószínű, meg remélem is, hogy ilyen nem lesz. Már alig vártam, hogy Tsunade végre felébredjen...

kakesz szerintem a Zetsu klón az az volt, aki harcolt Naruto-val. Az igazi Sasuke meg a rejtekhelyen volt és megkapta a szemeket. Legalábbis nekem így tűnik logikusnak, bár azt nem értem, hogy az igazi Sasuke mikor cserélt helyet egy Zetsu klónnal.  Gondolkozik
Naplózva


tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2672 Dátum: 10 márc 30, 12:24:30 »

Hát nagyon durva lenne ha ez történne!  Ördögi De mivel néhány dolog üti egymást így tuti, hogy nem lesz confirmed.
Naplózva
Fl3gma
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


« Válasz #2673 Dátum: 10 márc 30, 13:04:53 »

Ez a 3. spoiler ami nem prediction-ként van fenn az elég valószinű h fake...Amikor Karin érezte Narutonak a meleg és fényes chakráját, de utána valami sötétet és gonoszt is érzett benne az a kyuubi volt...Sztem ez elég egyértelmü...A másik bizonyíték h a normál Naruto van Konohába az az, hogy csak a junchurikiknek van két külön chakrájuk és ugyebár ezt érezte Karin...
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #2674 Dátum: 10 márc 30, 13:31:30 »

Ez a 3. spoiler ami nem prediction-ként van fenn az elég valószinű h fake...Amikor Karin érezte Narutonak a meleg és fényes chakráját, de utána valami sötétet és gonoszt is érzett benne az a kyuubi volt...Sztem ez elég egyértelmü...A másik bizonyíték h a normál Naruto van Konohába az az, hogy csak a junchurikiknek van két külön chakrájuk és ugyebár ezt érezte Karin...

És ez smafu???  Nevet Nevet Nevet " Most pedig bocs, de éhen halok Ichirakunál megtaláltok"
Naplózva
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2675 Dátum: 10 márc 30, 14:13:17 »

Hát eddig ez a spiler a leghihetőbb, szerintem tényleg confirmed, és ez is tetszik nekem a legjobban.
Tsunade szervezi a háborút, ez már egyből jó pont. A kulcs béka feltűnése már úgyis időszerű volt, és gondolom az octopus alatt Hachi-t, és ugye így Killer Bee-t kell érteni. A szem nem is kérdés, viszont a végét nem biztos, hogy jól értem, kifogják nyitni a róka pecsétjét?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2676 Dátum: 10 márc 30, 14:27:32 »

Kumori én is úgy értettem a végét, hogy kinyitják a pecsétet. Bár nem értem mi összefüggés van a pecsét és a jóslat között.  Gondolkozik Mert ugye miután mondja a béka, hogy Naruto találkozni fog Killer Bee-vel utána van ez a pecsétes dolog.
Bírom, hogy Tsunade amint felépül máris a toppon van és szervezkedik.  Nevet Ő a legjobb!  Nevet
Azért remélem Sasuke-ről is lesz vmi. Mert gondolom akkor az előző spoiler fake volt.
Naplózva


Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #2677 Dátum: 10 márc 30, 14:31:20 »

azt tippeltem hogy Killer Bee megtanitja Narutonak hogy lehet harmóniában a "pet" vel...ha valós ez a spoiler akkor jóstehetség vok ikszdé Ördögi Kúl >.<# bow.... jah és tsunade hát most keltem a komából deh gyors össze dobok egy sereget hozzáállása se semmi  >.<#
« Utoljára szerkesztve: 10 márc 30, 14:32:49 írta Yosi » Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2678 Dátum: 10 márc 30, 14:37:00 »

Srodack féle spoiler sokkal hihetőbb.
A jövőbelátó béka jósol és Naru megkapja a tekercs békát kiváncsi vagyok, hogy ő is lenyeli e és a hasában hordozza mint anno Jiraya Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2679 Dátum: 10 márc 30, 14:55:53 »

Hát ez a Killer Bee-s dolog nem egy nagy meglepetés, mindenki tudta jól, hogy ez lesz.
A tekercs békát szerintem nem kell tartogatnia, végül is ő használni fogja, nem cipelni. Habár talán ez a legmellékesebb dolog.
Tsuande-sama pedig nagy arc valóban, hát igen, ilyen egy Hokage, épp, hogy kimászik a sírból, máris toppon van.
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #2680 Dátum: 10 márc 30, 15:00:39 »

Hmm de gizda lesz.  Kúl Mármint nem a következő rész hanem inkább úgy a kettővel későbbi, ott már lehet látunk valami rókás mutatványt!    Ördögi
Naplózva
Yosi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 60

Konohagakure no Sato


« Válasz #2681 Dátum: 10 márc 30, 16:30:18 »

lehet hogy ez egy kicsit off de az a békatekercs mire való?
 Gondolkozik... meg a jóslatra is kiváncsi vok vajon mit kaphat naruto mien jóslatot??  Gondolkozik
Naplózva
Rafael
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #2682 Dátum: 10 márc 30, 16:39:59 »

hát előre lehetett látni valóban, h killer bee meg naruto találkozni fognak meg egyebek, de...
azért a hachibi meg a kyuubi természete között akkor a távolság mint ide mekka. btw narutonak nehezebb dolga is lesz pont
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #2683 Dátum: 10 márc 30, 17:13:20 »

Wáááá! Amit most linkeltem spoiler, egyszerűen eszméletlen!!! Ohh My God
Kabuto életrekelti Sasorit, Deidarát, Kakuzut, Nagatot és Itachit!!!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Toodmayne
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #2684 Dátum: 10 márc 30, 17:21:29 »

Azta basszus... ezt nem hiszem el, ilyen egyszeren nincs. Deidarát és Kakuzut annnyira nem csíptem, de Sasori, Nagato és Itachi!! Hát az mi??? Ekkora fordulatot azért már régen láttunk.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!