24 okt 06, 09:12:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 829517 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2595 Dátum: 10 márc 09, 17:32:42 »

Gaara visszament Sungakuréba. A másik 3 kage van elérhető távolságban bár szerintem maximum a Mizukage toppanhatna be.
Naplózva


 
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2596 Dátum: 10 márc 09, 17:41:34 »

Hát ez tényleg elég siralmas, nem tudom minek kell ez a vergődés megint. Persze úgy se lesz ilyen dupla halál, de nem tudom mit akar ezzel Naruto, már kezd nagyon túlzásba esni, ez nem a Romeo és Júlia.
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2597 Dátum: 10 márc 09, 17:43:35 »

Volt már olyan Spoiler, ami nagy részben be is jött?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2598 Dátum: 10 márc 09, 17:45:42 »

...
Igen. Temérdek, mivel ezek többnyire a már megjelent, de még nem elérhető fejezet alapján készülnek, vagy még a megjelenés előtt "kilop" valaki egy-két képet, vagy megírja mi történt.
A fake jelzés arra szokott utalni, hogy akadnak köztük hamisítványok is, amit valaki unalomból, vagy poénból csinált.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #2599 Dátum: 10 márc 09, 17:51:01 »

Akkor biztos van néhány személy vagy oldal, aki/ami megbízható forrásnak bizonyult, nem?
Akkor miért nem csak tőlük "idéznek"?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2600 Dátum: 10 márc 09, 18:06:36 »

Lol, ha ez a spoiler igaz, akkor ebben a részben ugyanaz lesz mint az előzőben. Szomorú Naruto és Sasuke ugyanazokat mondogatják egymásnak, amiket már a part1es nagy harcukban is elmondtak. (meg azóta vagy százszor még :F)

"You want me to become a hokage who can't save a single comrade/friend!?" ez is volt már...

Ez az öngyilkosterroristáskodás meg szerintem is egy kicsit túlzás.  Neeem
Naplózva
Razengan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #2601 Dátum: 10 márc 09, 19:48:02 »

OFF Kérdés:
 Mi vagy ki dönti el hogy a spoiler Confirmed? A forrás van megerősítve, vagy az hogy Tényleg ez lesz a mangában?

On Válasz: Gondolkozik
Te jó ég ekkora unalmas szöveget. Inkább hallgatnám az akkor is megmentelek és nem hal meg egyikünk sem szöveget mint ezt. Lassan tényleg feltehetné Naruto a kérdést, hogy Sasuke miért vagy te Rómeó. smirksweat

Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2602 Dátum: 10 márc 09, 19:57:35 »

Ez a spoiler kamu, most őszintén ez a "meghalok veled együtt" Luke Skywalker duma, nem igazán egyeztethető össze Naruto mentalitásával és mellesleg baromira sablonos és nagyon láma szöveg, ahogy előttem írták, szóval remélem, hogy nem igaz. :/
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2603 Dátum: 10 márc 09, 20:13:02 »

Ez biztos, hogy fake ( tudom, hogy comfired) ilyet miért mondana az a ninja uta, hogy sose adja fel és erre egy ilyen szöveget benyomni "akkor haljunk meg együtt" :S Ha tényleg ez lesz  a mangában én nagyon csalódni fogok kishi-sensejen
Naplózva

Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #2604 Dátum: 10 márc 09, 20:19:17 »

Nyugi biztos nem kell csalódnunk Kishiben ez tuti, hogy Fake! Bár az is igaz, hogy narutó azt mondta, hogy "én" és az lenne a begyakorolt szöveg, hogy megmentelek vagy vissza viszlek, de tudjuk, hogy Kishi néha a kész tényekből csinál nagy meglepetéseket, de szerintem nem nyiratja ki a 2 főszereplőt az év elején így már élrtelmetlen lenne írni tovább a mangát és idén Kakashiról akar írni, szal most  tuti, hogy nem így fog végződni. nem lenne értelme.

(jó lenne már értelmes Spoilert olvasni)
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Franksa
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #2605 Dátum: 10 márc 09, 20:23:02 »

Hát kövezzetek meg, de én valami ilyesmit vártam Naruto-tol és simán el tudom képzelni, hogy ez lesz a mangában. Ennek ellenére nekem is eléggé fake gyanús, rövid is egy kicsit, de ha tényleg ez lenne azon sem lepődnék meg. Ez Naruto.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #2606 Dátum: 10 márc 09, 20:56:34 »

Szóval lehet, hogy mégiscsak fék? Bár úgy lenne!

Tényleg, az hogy dől el hogy valami confirmed-e vagy sem?
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #2607 Dátum: 10 márc 09, 22:26:24 »

Azt ne felejtsetek el sracok,hogy meg nem haltak meg :]
Max meg akar majd Naruto es ez lenne a 3. ut..de nem sikerul K.O mind a 2 emberkenek es jon Tobiboy viszi Sasuket,Narutot meg Kakashiek..

Akar fake akarnem en mar a sima Naruto 50.reszetol tudtam,hogy ez off :nagyon meleg sorozat..vagyis ez a Naruto fele generacio 16evesen egy csajt se tud felmutatni.. off off : igy ez a romeos resz nalam meg belefer ;]
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2608 Dátum: 10 márc 09, 22:44:26 »

kvcs jól írja amíg nem halnak meg addig közbejöhet valami/valaki. Ha hiteles a spoiler akkor ez a rész időhúzás lesz...

Ha mégis meghalnak Sakura feltámasztja Narut, Chiyonagyi jutsujával és hősnő lesz. Kakashi pedig ápolgatja Naruto lelkét így ez az év az övé Nevet Saske szemeit Tobi lopja el, a testét pedig kabuchimaru Nevet és minden megoldva.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Válasz #2609 Dátum: 10 márc 09, 22:58:48 »

Az magától értetődő, hogy nem halnak meg. Nevet
Amit írtál egész jó, annyi kis hibával, hogy Tobi nem kapja ki Sasuke szemeit, mert Oro-nak kell a Sharingan is. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!