24 okt 08, 06:28:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 289
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 830415 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #1980 Dátum: 09 okt 28, 15:07:38 »

(Off : hmm hát nekem egy kép sem jelenik meg a spoilerből  >.<# smirksweat)
Remélem kisame ledarálja majd ezt a szamurájt is  Gondolkozik legalábbis elég ilyesztő és hideg kisame tekintete az előző spoiler képen  Ohh My God Ja és NaruxSaku  >.<# Nevet
Naplózva
ero sennin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #1981 Dátum: 09 okt 28, 16:08:48 »

huu végre sok spoiler kép naruto a végén olyan fejet vág mint egy idegbeteg xd
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1982 Dátum: 09 okt 28, 16:13:30 »

Én is azt néztem.  >.<# Kivi vagyok mit mondott Sakurának.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #1983 Dátum: 09 okt 28, 16:37:35 »

hát, hogy Sennin módban lenne azt én sem hiszem de tényleg van 1 kis karika a szeme környékén, amúgy eleve kicsit mintha máshogy lenne rajzolva Naruto feje sokkal kerekebb az átlagnál ( mármint part 1 ben hasonlóan néz ki de itt már rég inkább hosszúkás mint kerek), Áh csak igaz volt a Spoiler nem hiszem el, de legalább az a rész is gaz hogy elküldi Nevet

A másik 2 harcra én is nagyon kíváncsi vagyok.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #1984 Dátum: 09 okt 28, 17:21:00 »

Kár, hogy ezek a képek is csak Naru×Saku-ról szól. Én is kíváncsi vagyok mi lesz velük, de én Kisamera kiváncsibb vagyok, szerintem nagy dolgokat fogunk látni, a Méhecske se lehet rossz.

Amikor megláttam, hogy Chakra írt a Spoiler témába, azt hittem, hogy a szokásos:
A 468. fejezet a főoldalon! Várjuk a 468. fejezet spoilereit eme topicba.
A kommenteket kéretik a szomszédos témába írni. Köszönjük... jön
Örültem hogy jön a MANGA, de nem. Szomorú
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1985 Dátum: 09 okt 28, 17:32:12 »

Nálam meg pont az ellenkezője,nagyon tetszik ez a narusakus dolog,kisaméék pedig eléggé hidegen hagynak.

Nem azért mert nem szeretem a két karakter,de most semmi kedvem azt nézni mit szenvednek egymással jó pár chapteren át.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1986 Dátum: 09 okt 28, 17:42:39 »

Naruto mostmár meg fogja keményíteni a szívét remélem. Már rég nem az igéretről szól ez a történet. Mindenképp levadássza Sóskát ha törik ha szakad ez már túl lépett egy szinten. Innestől nincs megállás. Már vezérli  a tudni akarás is,az igaz okokat keresi. Sakura meg hazudik mindenkinek,Narutonak ,de amit a legjobban megvetek ,hogy saját magának is.

Hazudik, ezt mégis miből szűrted le, Sakuráról sok mindent el lehet mondani, de egy biztos, nem az a színészkedős fajta és az alapján amit a képeken láttam megkockáztatom, hogy most nem játssza meg magát, még ha nehéz is elhinni...

És igazad van, ez nem egy szerelmes manga, de hogy a dolog kellő képpen életszagú legyen Kishimoto sensei az érzelmeknek is teret kell, hogy engedjen.

a történet és a happyend is azt követeli h ők ketten ne jöjjenek össze... narutonak hinata kézenfekvő vagy fordítva, mivel itt az anime/manga az álmok beteljesülését mutatja be (részben)/ hokagévá válás, itachi bosszú, .../ és naruto az elődökkel elentétben sztem a végére viszaviszi sasukét és neki a 2. célja a klánja visszaállítása sakura alapcélja meg pont ő volt, ígyhát kézenfekvő h ezek beteljesülnek smirksweat

Szerintem meg éppen, hogy minden azt diktálja, hogy összejöjjenek, Naruto olyan mint Jiraiya, aki egész életében egy nőt szeretett, de sosem kapta meg és egész életében meg akarta menteni a legjobb barátját, de sosem sikerült neki és emlékezetem szerint azt a kívánságot hagyta hátra Narutonak, hogy neki mindezeket sikerüljön elérnie, szóval tetszik vagy sem a történet azt követeli ez idáig, hogy NaruxSaku legyen.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 17:44:45 írta Csibe19 » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #1987 Dátum: 09 okt 28, 18:10:54 »

Jiraiya első célja Tsunade és a lányok voltak ezért akart jobb ninja lenni de mikor az lett megtudta a jövőjét és az is elkezdte érdekelni, Naruto fő és első számú célja h Hokage legyen, Hinata fő vágya Naruto így hát nem értem h mé kivánná meg a narusaku vonalat a manga főleg h ez eltér jiraiyáétol
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1988 Dátum: 09 okt 28, 18:42:46 »

Azért Danzou kicsit kapzsi, nem elég Shisui szeme és speckó képessége, egy Byakugant is akar. Na az milyen hülyén nézne ki!

Sakura összeszorított fogakkal hazudik, ráadásul annyira pocsékul, hogy még Naruto-nak is feltűnt, pedig ő nem egy észkombájn.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1989 Dátum: 09 okt 28, 18:52:57 »

Naruto olyan durca fejet vág az utolsó képen. Technikai KO

No, akkor most szeretném leszögezni, hogy a manga címe, és ezáltal főszereplője Naruto. Rajta kívül minden más karakter mellékes. Az ő életéről, céljairól és viszontagságairól szól ez az egész történet. Ergo elsősorban nem az a fontos, hogy Hinata - aki még mindig "csak" egy mellékszereplő - mit szeretne. Naruto vágyai a legfontosabbak. Azért mondja minden NaruSaku-s, hogy az általa favorizált páros lesz nagyobb valószínűséggel a befutó, mert elsőbbrendű az, hogy Naruto Sakura-t szereti, mint az, hogy Hinata Naruto-t.
A NaruSaku-t Naruto szempontjából kell nézni: végre sikerült meghódítania álmai asszonykáját. =) Ezért nem értettem igazság szerint soha a NaruHina-sokat, hogy miért akarják Naruto-t "belekényszeríteni" a Hinata-val való kapcsolatba, mikor nyilvánvaló, hogy nem őt szereti. Technikai KO

Egyébként ki kezdte el azt terjeszteni, hogy Sakura hazudik? Technikai KO Az, hogy Naruto azt hiszi, még nem azt jelenti, hogy így is van... Vagy előírás, hogy pókerarccal kell szerelmet vallani, vagy mi? Technikai KO
Nekem amúgy is még mindig vannak kétségeim a spoiler szöveg 100%-os pontosságáról...

Azt viszont el kell ismernem, hogy Kishimoto ezen a héten is remek munkát végzett - már ha csak a kedélyek felkavarására is gondolok. =)
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 18:53:54 írta Nikkie » Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1990 Dátum: 09 okt 28, 19:01:05 »

Fogadjunk, hogy olvassa a fórumokat és röhög!

A manga témája a kitartásról szól, nem a lemondásról. Naruto nem fog lemondani Sóskáról, főleg nem Sakura miatt.
Naruto maga mondja Sakurának, hogy "Utálom azokat, akik hazudnak önmaguknak!"

Én sem értem a NaruSaku-sokat, hogy miért akarják Sakurát belekényszeríteni a Narutóval való kapcsolatba, mikor nyilvánvaló, hogy nem őt szereti, hanem Sasut.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 19:04:34 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1991 Dátum: 09 okt 28, 19:17:56 »

Én a helyében kb. azt csinálnám egyébként, és élvezném, hogy úgy alakítom az eseményeket, ahogy nekem tetszik. Ördögi

Tényleg? :O Mi ugyanazt a mangát olvassuk? :O
Az utóbbi időben szerintem igenis gyakrabban hallhattuk Naruto szájából Sasuke nevét. Sakura-t legbelül már régen nem érdekli annyira Szöcsi - pláne nem szerelem szempontjából -, mint Naruto-t. ( Mármint Naru-t nem szerelem szempontjából érdekli Sasu. xD )
A shippuuden mangában már egyértelmű jelek utalnak arra, hogy Sakura Naruto-t szereti, nem pedig Sasuke-t. Mosolyog

Persze ettől függetlenül örülnék egy Sakura vs. Karin fight-nak. Pirul Nem lenne nagy szám, de akkor is. Ördögi
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1992 Dátum: 09 okt 28, 19:27:07 »

Narutoclone szerinted ha annyira szereti még Sasukét, akkor miért megy el még odáig is, hogy szerelmet vall Narutonak, csak azért, hogy valahogy rábírja Narutot, hogy felejtse el?

Egyébként szerintem Kishimoto sensei egész egyszerűen elkezdte előkészíteni a végkifejletet és gondolom így akarja tesztelni, hogy mit szólnak a rajongók ehhez vagy ahhoz a variációhoz, először a Naruto vs Peinnél a NaruxHinások szívét dobogtatja meg, most meg itt van ez, szóval elég valószínű, hogy teszt jelleggel csinálja ezeket vagy szimplán csak élvezi, hogy a rajongókat a frász kerülgeti. Nevet
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #1993 Dátum: 09 okt 28, 20:01:30 »

Ha jó emlékszek amikor naruto harcolt oro ellen és amikor vissza változott, sakura gyógyította és yamatóval kzben beszélgettek az érzelmekről és egyből megmondta,hogy szerelmes narutoba.(vagy csak ki akarta mondani)
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #1994 Dátum: 09 okt 28, 20:02:13 »

Utóbbira tippelnék. Valld be Kishi, te vagy Kubo, csak álruhában!

Olvastad Sai szövegét? Azt az elmeroggyant marhaságot? Sakurának bűntudata van, mert Sai elhitette vele, hogy fájdalmat okoz Narutonak (pedig nem), ezért azt hiszi, hogy ezzel a mostani szövegével (melyről ordít, hogy nem őszinte, a 2 kap'tány is WTF fejet vág) leállíthatja Narutót. A kis nav... nem hallotta még Naruto nindo-ját?

Pár fejezete Sakura még azon zokogott, hogy Sasu az Akatsuki tagja lett. Ászúratta magát Sasorival csak hogy megtudja, hol van. Ha még nem volna világos: még mindig szereti Sóskát.

« Utoljára szerkesztve: 09 okt 28, 20:04:21 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 289
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!