24 júl 01, 16:40:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Resident Evil - バイオハザード - Biohazard  (Megtekintve 53207 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #120 Dátum: 09 máj 06, 06:45:06 »

Szerintem meg jó lenne ha mind a ketten befejeznétek a másik ilyen szintű szidását mert ennek tiltás lesz a vége. Te meg triton tényleg hülyeségekkel írod tele a fórumot ugyhogy vagy átkozottul rossz az emlékezőképességed, vagy nem is tudsz angolul (pedig azt irtad igen), vagy nem játszottál a játékokkal, esetleg mindez együtt. Nagy vonalakban tudod miről van szó a játékokban de ezt én is inkább netről szedett tudásnak érzem, ugyanis a neten szoktak ekkora ökörségeket összehordani főleg azok akik nem tudják rendesen lefordítani az angol szövegeket és csak részben értik meg mi van bennük. Csak azért irogatni hogy a post-számod növeld hülyeség ha ráadásul a témához sem sokat értesz.

Hakun tényleg látszik, hogy tud is valamit a témáról nem ugy mint te.

off vége



Tudja valamelyikőtök, hogy van-e a ps3-nak resident eviles kiadása? Ugyértem, hogy a resi5-el árulnák.

Különösebben nem érdekel, ha kitiltanak. Triton kollega olyan szinten idióta, hogy már nem is bánnám, látszik rajta, hogy élvezi ezt a kötözködést, stílusán, hozzállásán mindenen. (Lsd konzolháború téma) Valszeg egy 12-16 éves kiscsóka aki azt hiszi, hogy ő sz*rta a spanyolviaszt.
Off vége.

Hakuhoz hasonlóan én is eléggé bele voltam bukva ebbe a RE témába 1997-2000 közt, a RE1-et memóriakártya nélkül végivinni (nem volt kártya ilyen egyszerű), RE2 Hunk behozása (2 végigjátszás A fokozaton befejezve) Tofu behozása (6 végigjátszás A fokozaton befejzve). Az elején elfutni a zombik közt egy skuló kilövése nélkül, hogy találkozhassunk  a spec ellenféllel az aluljáróban, és meg kapjuk a kulcsot a Colt SAA -hoz. (ha használtad A fokozatnak lőtek) Super shotgun, super nyílpuska készítés. Szép emlékek.
Jött a 3. rész várta nagyon, japán verzió, végre használja a rezgős joyt, régi TV nem tudja az Ntsc-ét, feketefehér, nemért egy kukkot se csupa krix-krax, de azért játsza, néhol nagyon elakad. Jött az USA-s azon már volt PAL-Ntsc selector (aki akkor csippes PS1-el játszott tudja mit írok) "press 0 for pal X for ntsc" végre színes, újra játsza jó volt, de nem volt olyan mint a 2, a második zseniális volt a 3. szimplán jó.
És jött a Dreamcast, és jött Veronica, aki fogott már DC joyt tudja, milyen vacak, de a WMUn látod hány golyó van a tárban és mennyi az életed ez király, a graf gyönyörű. A játék először nagyon jó, utánna kevésbé, itt ott unalmas, sok felesleges mászkálás. De azért legyűri.
Utánna csend egy darabig. Újságban látja a GC remeket, gyönyörű, nagyon, megy mediaba megnézi szerelem.
GC drága, másolni nem lehet, elkeseredik, de akkor nem vesz.
PS2- Xbox van, sok játék, sok jó játék, horror is Fatal Frame, Silent Hill, Siren, de ezek nem resik. Outbreaket próbálja, nincs netadapter, nem érdekes, nem szereti.  Újságot olvas, látja a RE 0-ót, nagyon szép csak kéne GC. De akkor se vesz, kérni nem tud nincs senkinek, főleg Resivel.
És itt a 4 világsajtó a földön, a GC ismét bizonyít, de olvassa, hogy jön  PS2-re örül GC-ét akkor se vesz.
És jött RE4 nagyon jó, nagyon szép, már nem Resident Evil, egy másik játék, egy másik világ.
És újabb csend, eltelik pár év GC fillérekbe kerül vesz egyet van hozzá import loader, megveszi USAból a játékokat, RE1 - RE0 nagyon jó sajnálja, hogy akkor nem vett.
Torrent site-okon minden játék fent van letölti ami hiányzik, RE1-RE2 dualshock verzió, megtalálja  a RE 2 prototypot, de ezek csak mellék zöngék, öregedett majd 10 évet már nem érdekli annyira.
PS3-360 a világ megbolondul a piacvezető Sony vergődik a Microsoft szárnyal, a Nintendo .... tarol. És jön az 5, letölt demo megnéz, valami furcsa, ez már Gears of War, letölt játék végigtol, mondja ez tényleg Gears of War.
Na ez volt az egyszeri gyerek kalandja a Resident Evillel.

Létezik resident evil kiadás, de a gép úgy tudom ugyan úgy néz ki mint egy átlagos PS3 (a 360 vörös), amikor Angliában voltam láttam ilyen packot egy konzolboltban.  A doboza nagyon szép.
Hogy Magyarországon tudsz e ilyet venni másik kérdés. Mondjuk a médiában vagy saturnban biztos, de ott elég arany áron megy a konzol.
Megnéztem neten pár konzolboltot, de sajna nem láttam, Resi packot. Amikor megjelent a Resi 5 akkor tuti volt konzolstudioban
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 08:19:34 írta kornel » Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #121 Dátum: 09 máj 06, 11:55:16 »

Én leginkább most a RE 4-et próbálnám ki mert a videók alapján nagyon megtetszett csak sajna Szomorú míg nem lesz kicserélve a videocard addig sajnos nem tudok nyomulni, de szerencsére most már hamarosan fel lesz újítva a gép úgy hogy azután megpróbálom vagy megvenni vagy letölteni. De addig is játszogatok az 1 vagy a 3-mal.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 12:00:24 írta Pein95 » Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #122 Dátum: 09 máj 06, 12:58:23 »

(Off : Kornelról sajnos nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül.)
"Kollega" nem vagyunk mi munkatársak.

Pein95 : tudok olcsón jó vga -t szerezni , persze ha kell Nevet
am resi 4 jó kis gamma , már lehet rá letölteni patchet amivel a textura minősége látható módon nő =)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 12:59:00 írta Triton » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #123 Dátum: 09 máj 06, 14:52:28 »

Ha meglesz a resi4 elöször szedd le az egér célzást segítő patchet különben egy katasztrófa az irányítás. A ps2 átportolása irányításnál nagyon rosszul jött ki, a célzás a karokon ps2-n nagyon jó de ugyanez billentyűzeten iszonyat idegesítő.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #124 Dátum: 09 máj 06, 16:09:07 »

jaja , aza patch lényeges , de elvileg már lehet leszedni olyat , aminek normális az irányítása :/
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #125 Dátum: 09 máj 06, 16:11:07 »

Hmm hát kösz a figyelmeztetést  bow ezt mindenkép észben tartom, és ha jelentkezik akkor le is szedem majd a patchet. THX
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 16:12:12 írta Pein95 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #126 Dátum: 09 máj 06, 17:34:20 »

azt ténleg szedd le, még kellhet a 1.1-es patch is azzal valamennyivel jobban fog futni+szebb lesz a grafikja, javítja a fény árnyék hatásokat. Ha kell az 1.1-es crack hozzá szóljál elkülöm.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #127 Dátum: 09 máj 06, 17:50:18 »

az 1.1 -s patch -t + a billentyűzet patch -ot erre a linkre kattintva leszedheted : http://images.google.hu/imgres?imgurl=http://www.jettmedia.com/images/220_re4p.jpg&imgrefurl=http://games-aholic.blogspot.com/2009/04/resident-evil-4-v110-community-ultimate.html&usg=__EZJ2GKln2JIsYkSq1Mx4k-HjJJg=&h=938&w=1000&sz=220&hl=hu&start=6&um=1&tbnid=CBX6Zl-PhDIozM:&tbnh=140&tbnw=149&prev=/images%3Fq%3Dresident%2Bevil%2B4%2B1.1%2Bpatch%26hl%3Dhu%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:hu:official%26sa%3DN%26um%3D1
rapidos ha nem baj :S
találtam egy ilyen oldalt is : http://resi4.uw.hu/addon.html -> innen lelehet tölteni modokat , patch -ot , stb.
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #128 Dátum: 09 máj 06, 18:28:37 »

THX, remélem minél hamarabb megtudom szerezni csak még helyet is kell szórítanom a játéknak de majd valahogy megoldom, csak legyen már meg videokártya és akkor már sínenen leszek >.<#
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #129 Dátum: 09 máj 06, 18:38:08 »

Pc Resident Evil 5 megjelenés : 2009. június (elméletileg hivatalos , de majd kiderül ^^)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 18:41:28 írta Triton » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #130 Dátum: 09 máj 20, 16:05:27 »

Pc re év végén kerül sor  smirksweat
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #131 Dátum: 09 máj 21, 13:45:58 »

Jó lenne, de asszem, csak a SF4 jelenik meg akkor, meg talán a Bionic Commando.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #132 Dátum: 09 máj 21, 14:14:26 »

Gamespoton még mindíg tartja magát a 2009 Julius
Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #133 Dátum: 09 máj 21, 14:16:55 »

Hát jó lenne ha megjelene mert tutkó hogy beruháznék majd rá.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #134 Dátum: 09 máj 21, 15:22:45 »

én tuti hogy konzolon játszok majd vele (xbox360 on  Nevet) pc n a gépigény meglehetősen nagy lesz  Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!