24 jún 29, 12:53:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Resident Evil - バイオハザード - Biohazard  (Megtekintve 53127 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #105 Dátum: 09 máj 05, 16:32:09 »

őőő asszem  Chriss mellet lévő csaj hasonlít Lara Croftra a Tomb Raiderből xD am most nézem youtubeon jill nem hal meg , csak én emlékeztem rosszúl
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #106 Dátum: 09 máj 05, 16:34:53 »

Hm. elég sokszor emlékszel rosszúl -__-".

Hm, RE3 és RE4-ben énis tudok segíteni, a többit, csak egyszer vittem végig xD........
Mondjuk RE1-ben ls 2-ben, mind a két karival Mosolyog.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #107 Dátum: 09 máj 05, 16:36:07 »

"őőő asszem  Chriss mellet lévő csaj hasonlít Lara Croftra a Tomb Raiderből xD am most nézem youtubeon jill nem hal meg , csak én emlékeztem rosszúl"

Én meg játszottam az 5öt és ténleg nem hal meg, él és virul. Nagy küzdelem árán megmentik.
Ja hasonlít azzal a kis különbséggel, hogy néger, de legalább is félvér, míg Lara baba angol.

"Hm. elég sokszor emlékszel rosszúl -__-"."


Jaja mondom én, hogy a skac életében nem játszott még Resi játékkal, csak a youtubból, meg residentevil.hu-ból él.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 05, 16:40:20 írta kornel » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #108 Dátum: 09 máj 05, 16:39:06 »

Hm.. Sheeva az egyetlen feka aki eddig tetszett nekem xD......
Bírom a karakterét is.. Amúgy szerintem is kreol Mosolyog.

Én PC-re is megveszem majd az 5. részt és majd ha lesz egy Boxom, akkor arra is Mosolyog.
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #109 Dátum: 09 máj 05, 16:45:53 »

Ne fáradj vele szerintem nem éri meg a 10kt nyugodtan told végig írottban.
Nem olan jó játék.
 1-2-3-4-Code PS-PS2  0-1 (GC) Nekem is meg van gyáriban, USA-ból rendeltem az egész pack alig volt 60 dollár komolyan mondom PS1 jatekok olyan 5-8 dollár használtan PS2-GC 12-15 max 20 dollár. Sokszor a bolt igyen postát is vállal, 50 USD feletti rendelés esetén.
Amúgy sem vészes lemez ár + 2-2,5 dollár a posta.
Lemezek hibátlan álapotban érkeznek meg.
Várakozási idő 2-4 hét. Sajnos, de baromi jó árak és megbízható.
www.secondspin.com
Rendeléshez dombornyomott bankkártya szükséges.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 05, 16:46:46 írta kornel » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #110 Dátum: 09 máj 05, 16:52:17 »

Én azért annyira megtisztelem a kedvenc játéksorozatom, hogy megveszem eredetiben... xD
Másrészt, nem akarom magamat bannoltatni liveról.
A residentevil.hu-ra a közössség miatt xD.
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #111 Dátum: 09 máj 05, 16:55:30 »

egyedül az 5 -tel nem játszottam kedves Kornel úr , és igen , youtubeból élek és onnan nézem a re 5 -s videokat mert tetszik a játék , én is megveszem csak nem pc re  Nyelvesít
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #112 Dátum: 09 máj 05, 17:47:56 »

ok
nem vitatkozok tovább.
Én egyedül az 5öt nem vettem meg gyáriban, mert az usa verziót még a flashelt box sem viszi, majd lehet megrendelme PS3-ra egyszer, az Regio free.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #113 Dátum: 09 máj 05, 17:53:09 »

wow Kornel észre vette magát...
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #114 Dátum: 09 máj 05, 18:17:03 »

Kisfiam veled bármikor.
Haku véleményét álláspontját tiszteletben tartom, vele nem is volt vitánk sose, csak megjegyeztem, a véleményem az új részről.
Te egy kavaró, idegesítő, általában a témákhoz vajmi keveset értő, pöcs vagy, aki félművelten csak azért szól hozzá, hogy gyűljön a rang pontja.

Tiltsatok ki ezért lesz*rom.
 
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #115 Dátum: 09 máj 05, 18:48:46 »

Off: össze vissza beszélsz minden hsz -edben mást mondasz , nemrég még nem is azzal volt a gondod amit írok (amit mellesleg áthúztam) , hanem h milyen a stílusom hát **** neked milyen?  , még elakartál zavarni mintha körülötted forogna a világ , mert te mindent tudsz , mert játszottál kb 2 percig a re 5 -tel , meg az 1.5 -tel Jill -el a főszerepben (xD) , elég érdekes egy élőlény vagy , és még milyen fura  Ohh My God direkt eltérek a témától erre jössz te és kezded elölről a nyafogásod mint valami csecsemő >.< Rajtad kívűl mindenki véleményét fontosnak tartom , mert érdekeset mondanak , neked viszont minden szavad valami sértő , vagy valami tök értelmetlen hozzászólás mellesleg inkább "pöcs" legyek , mint olyan éretlen mint te. >.<

(megnyugtatlak engem is kifognak valószínűleg tiltani miattad , tehát előre is köszönöm Mosolyog )
én szeretnék végre véget vetni ennek a vitának ha engednéd
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 06, 06:12:11 írta Triton » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #116 Dátum: 09 máj 05, 19:39:00 »

Szerintem meg jó lenne ha mind a ketten befejeznétek a másik ilyen szintű szidását mert ennek tiltás lesz a vége. Te meg triton tényleg hülyeségekkel írod tele a fórumot ugyhogy vagy átkozottul rossz az emlékezőképességed, vagy nem is tudsz angolul (pedig azt irtad igen), vagy nem játszottál a játékokkal, esetleg mindez együtt. Nagy vonalakban tudod miről van szó a játékokban de ezt én is inkább netről szedett tudásnak érzem, ugyanis a neten szoktak ekkora ökörségeket összehordani főleg azok akik nem tudják rendesen lefordítani az angol szövegeket és csak részben értik meg mi van bennük. Csak azért irogatni hogy a post-számod növeld hülyeség ha ráadásul a témához sem sokat értesz.

Hakun tényleg látszik, hogy tud is valamit a témáról nem ugy mint te.

off vége


Tudja valamelyikőtök, hogy van-e a ps3-nak resident eviles kiadása? Ugyértem, hogy a resi5-el árulnák.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #117 Dátum: 09 máj 05, 19:41:41 »

Én úgy tudom van Mosolyog residentevil.hu forumén láttam olyan képeket, de mindjárt utánanézek....

Még szép, hogy vágom mi a resi.... 4 éve teljesen bele vagyok bolondulva ebbe a gameba Mosolyog.
Naplózva

milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #118 Dátum: 09 máj 05, 19:47:06 »

Nálam már régebben kezdődött még uj volt ps-en a resi2 amikor nyáron kölcsönkaptunk egy ps-t havertól és csak Clair cdje volt meg Szomorú nálam azóta tart. Amit tudtam megszereztem(film, játék  ps1-2re, könyv), meg aminek lehetett neten is utánanéztem.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #119 Dátum: 09 máj 05, 19:53:15 »

utoljára 3-4 éve játszottam residentel így próbálok valami értelmes hsz -t kicsiholni , mert régen nagyon sokat játszottam a resident evillel , kívűlről fújom a resident evil részek nevét , régen még mást is tudtam... outbreak file 2# tetszett eddig a legjobban meg a re 1 remake azokból még tudok néhány dolgot Nevet szerintetek melyik rész a legjobb (amibe sok az izgalom)?  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 05, 21:51:01 írta Triton » Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!