24 jún 26, 19:37:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Resident Evil - バイオハザード - Biohazard  (Megtekintve 53042 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #75 Dátum: 09 máj 04, 15:44:45 »

Tényleg legyen legalább 4 szó a hozzászólásod.


Amugy Steve meghalt ugy tudom bár addig nem jutottam el mert addigra már szétment a dvd-m de mindenhol azt irták hogy halott.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #76 Dátum: 09 máj 04, 16:31:34 »

hát igen , azzal a gyász zenével körintve steve tuti meghalt , főleg h egyik részben se hallani róla semmit  Neeem
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #77 Dátum: 09 máj 04, 16:32:37 »

Úgyvolt, hogy Wesker is halott nem? -__-....
Főleg, hogy benne ott van még a T-veronica vírus is xD
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #78 Dátum: 09 máj 04, 16:42:30 »

elvileg de , gyakorlatilag nem Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #79 Dátum: 09 máj 04, 19:36:12 »

Najó ez megint egy értelmes hsz volt xD Amig nem vagytok tisztába az alapdolgokkal xD és hülyeségeket hordtok össze addig enenka  topicnak ninsc semmi értelme.....
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #80 Dátum: 09 máj 04, 20:19:24 »

sztem de , csak aza kár h négyünkön kívül senki nem néz be ide xD amikor megtaláltam ezt a topicot már egy értelmetlen hsz -t muszály volt beírnom ide , így nőtt a hsz -eim száma egyrészt (anbu szintre pályázok) , meg hát sok mindent meglehet tudni ebből a topicból , pl h hülyeséget írtam és a re film első részéből idéztem xD amit re 2 névvel álcáztam hogy ne legyen feltűnő , de látom voltak egy páran akik észre vették így kénytelen voltam kutakodni re storyk után nah mind1 , lényeg az h eddig 2 fontos dolgot megtudtam ebből a topicból : létezik re 1.5 , Jill -nek a re 5 ben szőke a haja  Ohh My God
Off : valaki eltudná mondani , hogy hogyan tok beraki képet a profilomba? :/ mert már a 80 -dik képet töltöm fel mint profilkép de egyiket sem látom sehol... Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 04, 20:38:45 írta Triton » Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #81 Dátum: 09 máj 04, 21:39:46 »

Én először a RE 3-mal játszottam de nem tudtam kitolni mert elakadtam most töltöttem le az RE 1-et de már az elején kinyírtak azok a rohadt zombik pont előröl jött egy és a hátam mögött is na meg az irányitását is meg kell még szokjam de azért van hangulata az 1-nek, remélem holnap tudom folytatni.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #82 Dátum: 09 máj 04, 21:42:58 »

hmm ha van egy magnum nálad egy golyó a fejbe és kinyiffan , de ha csak pisztolyod van vagy bicskád akkor sok szerencsét  kacsint a re 3 -ban hol akadtál el?

-ergo resident evil : láttam 1-2 helyen (hivatalos oldalakon) , hogy a resident evil 6 várhatóan 2017 -re fog megjelenni... elég érdekes játék lehet így 2017 tájékán , lehet h abba már az űrbe leszünk , és Chriss v akivel leszünk vén ember lesz :S bolygó neve : halál  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 04, 21:47:00 írta Triton » Naplózva
Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #83 Dátum: 09 máj 04, 21:47:08 »

hát már nem teljesen emlékszem de valami gázolajat kellet keverni annak a villamosnak vagy minek de sehogy sem tudtam megcsinálni még át is hívtam valakit hogy próbálja meg de ő se tudta, megpróbáltam végigjátszást is de az olyan zavaros volt hogy abból nem tudtam kivenni, azóta még meg próbáltam néhányszor de nem sok sikerrel és abbahagytam.

az 1-ben még nagyon az elején vagyok és még csak egy rohadt pisztolyom van, és az a sz*pás hogy ha még le is lövöm azt az ótvaros zombit az egy idő után megint felkell aztán nekem esik és felzabál, de majd megpróbálok egy kicsit távolabb futni tőlük és úgy leszedni őket.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 04, 22:06:05 írta Pein95 » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #84 Dátum: 09 máj 05, 05:42:13 »

Re1 nem kell mindent megölni sokszor legegyszerübb elfutni a lassu zombik mellett ha nincs lőszered, majd később leszeded őket  Pirul.

Re3 több dolgot kell összeszedni a kikeveréshez, végig kell járni a cuccok után az egész várost. Majd keresek egy jó leírást és elküldöm(csak el ne felejtsem)!
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #85 Dátum: 09 máj 05, 07:05:41 »

Hm... RE3, milyen szép kis emlék.... főleg, hogy most is azt nyomom PSP-n. xD.....

Az egyik része a brenzinkúton van, a másik része a "gyógyszertárban, vagy valami gyógyszeres helyen"..
A lángok válastják el az utadat, kell egy csavarkulcs, amivel ki tudod szedni a csövet és a lángok elött pedig lesz egy ilyen csöpögő akármicsoda, oda tudod bberakni.......

Érdemes előtte menteni, mert utána jön a Nemesis barátunk.
Naplózva

Pein95
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 402

Monster


« Válasz #86 Dátum: 09 máj 05, 11:54:51 »

Fú a Nemesist azt nagyon utálom egy csomó lőszert rá kell szórni, meg aztán elég nehéz kifektetni azt a rohadékot, ettől függetlenül tényleg jó játék csak tényleg gondolkodni kell benne, mindegy majd megbírkozok vele, de egy jó végigjátszás tényleg nem ártana.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #87 Dátum: 09 máj 05, 12:52:04 »

olyat láttam a re 3 végén amikor utolsó harcunkat vívjuk a nemesissel , hogy William Birkin!!! ott van a sarokba (szörny változatban természetesen) és a falnak támasztva megvan halva , a nagy szem a vállán meg kivan rágva , kicsit olyan érdekes  Gondolkozik
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #88 Dátum: 09 máj 05, 13:14:42 »

Jaja, ott volt, bár lehet, hogy G-mutáns volt xD..... Már nem emlékszem pontosan, de ottvolt. Abból lakmározott a Nemesis....xD
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #89 Dátum: 09 máj 05, 14:33:19 »

2 tök különböző helyen (racoon city -n belül) játszódik a két rész , de mégis ott van Birkin... + aza karmos Birkon szörny még csak a harmadig formájában volt átalakúlva a re 3 -ban (holtan persze) és a re 2 -ben meg már a hatodik átalakulásánál kellett legyőzni érdekes egy sztory ez xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!