24 jún 18, 13:03:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Resident Evil - バイオハザード - Biohazard  (Megtekintve 52689 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #45 Dátum: 09 máj 02, 13:32:38 »

Én örülök hogy nem jött össze a Re 1.5 mert akkor nem jött volna létre az egyik legjobb konzolos karakter Claire Redfield személyében akit imádok *-* meg így a sztori is jobban sikerült  Mosolyog
Code Veronica X sajnos régen játszottam vele és azt is ps-en azthiszem...kár hogy pc-re nem adták ki azt sajnálom a legjobban...meg a könyvet se bírják lefordítani vagy legalábbis kiadni hazánkban >.<
nah szóval ott a legjobb amikor a tyrantot kell kilökni a repölőgép raktárából Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 02, 13:36:39 írta Syzygy » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #46 Dátum: 09 máj 02, 15:54:43 »

Hát azt én is sajnálom, hogy a rengeteg könyvböl csak3-4 került lefordításra. (a diablonak sincs még leforditva a 4. könyve pedig régen megírták már)
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #47 Dátum: 09 máj 02, 16:26:02 »

Azz utolsó RE könyvet is vagy 6 éve adták ki, asszem a RE Zero történeteiből.
Nekem megvan az első 3 és tetszik ^^.

PSP-re felraktam a RE3-at xD
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #48 Dátum: 09 máj 03, 09:01:21 »

kedves kornel barátunk játszott a re 5 -tel , és mostmár mindent tud a resident evil témakörben -.- nem tudja h én sokkal régebb óta játszom a gameval mint ő , én már 10 éve tolom első részétől az eddig megjelentekig , de persze ő sokkal jobban ért hozzá... amúgy meg az R.P.D a S.T.A.R.S -hoz tartozik nem akarok elkeseríteni senkit...
http://www.residentevil.hu/main.php?heading_id=17
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #49 Dátum: 09 máj 03, 10:34:14 »

Csak éppen az FBI-hoz egyiknek sincs semmi köze csak annyi hogy amerikai.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #50 Dátum: 09 máj 03, 10:55:37 »

Örülök, hogy ismered ezt az oldalt, én is....
Mr Redfield lennék rajta ^^.

Amúgy:
-1. A könyvek csak kiegészítések.... nem az eredeti játékmenetet mutatják be..
-2. Mi az FBI-os cuccokon akadtunk ki.....
-3. Én kb. 3-4 éve kedvelem a RE-t és én is gameltem szinte mindegyik résszel.....
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #51 Dátum: 09 máj 03, 11:23:39 »

F.B.I , S.T.A.R.S nekem egyre megy mind kettő rendőrség , de nektek legyen S.T.A.R.S ^^
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #52 Dátum: 09 máj 03, 11:58:24 »

kedves kornel barátunk játszott a re 5 -tel , és mostmár mindent tud a resident evil témakörben -.- nem tudja h én sokkal régebb óta játszom a gameval mint ő , én már 10 éve tolom első részétől az eddig megjelentekig , de persze ő sokkal jobban ért hozzá... amúgy meg az R.P.D a S.T.A.R.S -hoz tartozik nem akarok elkeseríteni senkit...
http://www.residentevil.hu/main.php?heading_id=17

Triton barátom megnyugtatlak én már kicsit régebben videojátékozok mint te szinte nyílván való, hogy te sose játszottál a második résszel, mert akkor nem írtál volna ekkora marhaságot, mint amit láthattunk, és nem kapaszkodnál, hozzá, mint az életedhez.
Annyi az egész, hogy leírod bocs gyerekek hülyeséget írtam és nem izzítod itt tovább a levegőt.
Igen képzeld játszottam az 5. résszel, és nem csak yuotobon láttam a videókat belőle, és nem egy haverom mesélt róla aki látta egy ismerősénél. sőt a 4. - el, code veronicaval, a Zeroval és az első három résszel is,  még a másféllel (ugye az eredeti koncepció a második részről Jill-el a főszerepben) is mindel akkor amikor új volt, vagy először hozzá lehetett férni.
Jah és az RCPD különleges egysége a STARS nem fordítva te s*gg.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 03, 12:00:12 írta kornel » Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #53 Dátum: 09 máj 03, 12:15:41 »

x'DD hallod én nem játszottam a gameval vagy mi a szösz... Úgy látszik Kornel barátunk ismét elvan tájolva de rendesen , hisz a második részben nem igazán látni Jill -t , a főszereplő Leon S. Kennedy és Claire Redfield akik raccon city -ben találkoztak , míg Claire a báttyát kereste , Jill igencsak a 3-dik részben van , de te jobban tudod biztos...
és nem írtam olyat se h a stars különleges egysége az RPD , és még én kavarok... (lol)  smirksweat
(létezik PC is , de ha így jobban megérted , Számítógép (ha esetleg nem lenne egyértelmű) nem csak konzol, ahogy te mondanád "videójáték" létezik a világon)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 03, 12:19:11 írta Triton » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #54 Dátum: 09 máj 03, 12:36:50 »

Kornel a RE 1,5-re gondol.. .Mondjuk abban sem Jill játszott volna, hanem Leon és egy motoros csaj: Elza Walker

http://www.youtube.com/watch?v=1qAlyZXJm8Y

A STARS és az FBI kicsit kurrvára más ^^.

STARS: Special Tactics and Rescue Service
FBI: Federal Bureau of Investigation
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #55 Dátum: 09 máj 03, 12:51:16 »

omg mondom h stars  >.<# , tom a jelentését is ,
most nemtom mi ebben az aggasztó h FBI  Gondolkozik rendőrség mind kettő  tom h külömböznek , de mondom akkor S.T.A.R.S legyen ha valaki ekkora problémát csinál a két névből  Neeem
am tök mind1 mert 1.5 ben sem jill játszik...  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 03, 14:22:02 írta Triton » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #56 Dátum: 09 máj 03, 16:31:19 »

van egy külön storya , egy virus elszabadul a laboratoriumbol me vmi segg összetörte v nemtom és akk az emberek belélegzik egyszer csak ugy ébredünk h nincs senki a városban tiszta tetem meg hula minden döglött macskától kezdve a sült rotvellerig minden van ott utána jön az FBI akik leszálnak helikoptereikkel racoon city -be ahhol mindenki élő halott és akk lövöldözik őket aztán nem bírnak a sok hullával és végül csak vért és cafatokat látni az FBI különlegesen kiképzett osztagaiból , utána jön az unbrellás sztory és stb...

Triton nem az a baj hogy, elírtad ebben a hozzászólásban a STARS vagy az FBI nevét, hanem az egész story úgy sántít, ahogy van és mai napig kötöd az ebet a karóhoz.
A vaki összetörte és belélegezik, az egyértelműen az 1. film története, a játékból nem emlékszem ilyen jelenetre. Marha régen volt már nem emlékszem mindenre a második és harmadik részből (fileo-k memok stb, az 1. GC verzióját nem olyan régen játszottam, de a fenti jelenet tuti nem volt benne.

"már bocs , de ezt a resident evil 2 játékból raktam össze... -.- nem a filmből , amit amúgy megse néztem
ergo amit az umbrella chronicles "állitólagosan írt" példányából kiszűrte valaki h jól megy , nekem az a leglassabban futó játék emulátoron" 

"jah kavarok... akkor valszeg a többség nemlátott még re2 introt omg"

A fenti marhaságot még ezzel hz-al toldod meg. Mivel a nagy zombikaszabolós video a 3. rész intrója volt, és a második filmben volt benne, csak úgy mint a code veronica intrója (amikor Claire menekül a helikopter elől+ mikor körbeveszik és eldobja a pisztolyát, majd utánna ugorva robbantja fel a hordót.

Nem emlékszem a 1.5 főhősének nevére, valahogy Jill rémlett ténleg, annyi maradt meg belőle, hogy egy piros-fehér ruhás csaj van benne úhogy boccs, de te még azt se tudtad, miről beszélek.  Nem én kevertem össze az egész storyt egy katymazzá.

És hogy mia videojáték hát érdekes kérdés szerintem tök mindegy milyen PLATFORMON játszol (PS-Nintendo Xbox vagy PC)
mind videojáték.  Bár itt kár lenne most Révay lexikon topikot nyitni.
KB a megjelent címek 95%-a ugyan az, marhára nincs különbség.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #57 Dátum: 09 máj 03, 17:10:09 »

 Minden 1998 -ban kezdődött, Racoon Cityben az egyre bizarrabb gyilkosságokkal. A nyomok a várost körülölelő Spencer birtokra vezettek. A rendőrség a helyszínre küldte speciális egységének a S.T.A.R.S.-nak b)….. csapatát, hogy kiderítse a borzalmak okát.
 A bevetés azonban hamar rémálommá változott mikor az épp csak helyszínre érkező csapatra zombi kutyák támadtak. A túlélők egyetlen lehetősége az volt, ha a hatalmas épületben keresnek menedéket. A házat átvizsgáló Chris és Jill azonban hamar szembesült azzal, hogy az ódon épület valójában az Umbrella gyógyszeripari mamutcég T –vírussal végzett titkos kísérleteinek, és főként azok teremtményeinek ad otthont. Többek között a házat tervező c) …. kísérletektől groteszk szörnyé torzult Lisa nevű lánya is itt kísért.
 A páros számtalan veszéllyel megküzdve végül kénytelen volt szembesülni azzal, hogy vezetőjük Albert Wesker nemcsak hogy áruló, hanem a titkos kísérletek egyik vezetője is. A S.T.A.R.S. volt kapitányának Tyrant nevű életműve legyőzése után, az egész Spencer villát a levegőbe repítették, abban reménykedve, hogy ezzel véget vetnek a borzalomnak.

 A kiváló ügynököknek azonban csalódniuk kellett. Csakhamar kiderült, hogy az Umbrella keze messzire elér. Racoon City d)… nevű rendőrkapitánya felfüggesztette a túlélő S.T.A.R.S. ügynököket, a történteket pedig szinte teljesen sikerült eltusolnia.
 Eközben azonban máris új veszély leselkedett az eddig békés városra, ugyanis Racoon City alatt egy elvetemült tudós William Birkin dolgozott a vírus továbbfejlesztett változatán, ami nem sokkal később el is szabadult. Pont ekkor érkezik a városba Leon S. Kennedy a kezdő zsaru, hogy felvegye a szolgálatot, valamint Claire Redfield, hogy találkozzon bátyjával Chris-el. A két új jövevénynek azonban hamar rá kell döbbenni, hogy rajtuk kívül nem sok élő maradt a városban, így megpróbálnak együtt kijutni a halálos csapdából.
 Útjuk során meg kell küzdeniük a szörnyé változott William-el, a teljesen megőrült rendőrfőnökkel, valamint az Umbrella G-virust kutató csodafegyverével is. Eközben akadnak rá a megszállott Birkin e)…. nevű lányára, aki végül velük menekül meg a kormány által pusztulásra ítélt városból.

 Mindeközben a Racoon City-ben rekedt Jill Valentine-nak is az életéért kell küzdenie. A rémálommá változott városból nem egyszerű elmenekülni, de szerencséjére találkozik az Umbrella egyik fenegyerek kommandósával Carlos Oliveria-val, akivel a kezdeti bizalmatlanság ellenére, remekül sikerül együttműködnie. Ám a menekülés közben újabb titkokra derül fény. Feltűnik a cég Nemesis névre hallgató háziállata, aki az életben maradt S.T.A.R.S. tagok kivégzésére érkezett, és miután végzett a csapat pilótájával f)…-el, a gyönyörű Jill-t veszi üldözőbe.
 Emellett hamar egyértelművé válik, hogy az Umbrella kommandósai nem civileket jöttek menteni, hanem egyszerűen a cégnek szükséges információkat igyekszenek begyűjteni, így Carlos szembekerül eddigi parancsnokával Nicholai-al. Az egyre szaporodó ellenségektől üldözve hőseink menekülése egy titkos Umbrella halálgyárban ér véget, ahol a cég embereken végzett kísérleteket.
 Azonban Jill-t és Carlos-t nem olyan fából faragták, hogy a cél előtt feladják. Végeznek a többszörösen mutálódott Nemesisel, és az utolsó pillanatban a kormány rakétájának becsapódása előtt sikerül egy helikopterrel elmenekülniük.

 Évek telnek el, az Umbrella üzelmei napvilágra kerülnek és a cég rövid úton csődbe megy. A Racoon City-ben edződött Leon-t felveszik az USA Titkosszolgálatának kötelékébe. Hat év telik el, mikor is az államok elnökének lányát, egy titkos csoport elrabolja. Mivel egyértelmű, hogy az akciót belülről segítették, Leonnak egyedül kell Európába indulnia, hogy megkeresse az eltűnt kishölgyet. Egyedüli segítsége egy g)… nevű operatív tiszt, akivel rádión tartja a kapcsolatot.
 A sokat látott férfinek azonban hamar rá kell döbbennie, hogy érhetik még meglepetések. Útja egy kis faluba vezet, aminek lakói nem zombik ugyan, de nagyon furcsán viselkednek, és az erőszakén kívül semmilyen nyelven sem beszélnek.
 Leon megtalálja Ashley-t azonban rá kell jönnie, hogy a bizarr falut és környékét közel sem olyan egyszerű elhagyni, mint amilyen egyszerű megközelíteni volt. Találkoznak Luis Sera-val aki azt állítja, hogy h)…(foglalkozás) és felajánlja, hogy segít nekik kijutni. A menekülés közben hősünk azonban jóval több mindent talál, mint szeretne. Kiderül, hogy a falusiakat paraziták használják gazdatestnek, i)… nevű vezetőjüket célja pedig az, hogy Ashley-ben visszajuttasson egyet az ocsmány lények közül a Fehér Házba, hogy idővel uralma alá hajthassa az USA elnökét. Ekkor derül ki, hogy a parazitákból, egy már Leonban is fejlődik. Így hősünknek már nem csak a számtalan ellenféllel, de az idővel is fel kell vennie a küzdelmet.
 A kiútkeresés közben Leon és Ashley eljut egy ősi kastélyba is, amit egy kis növésű j)… nevű várúr használ örült játszótérnek.
 Eközben kiderül, hogy Luis a parazitákkal foglalkozó kutatók egyike, aki képes eltávolítani Leon-ból és kis védencéből a parazitákat, ezt azonban már nem éli meg. A párosnak végül mégis sikerül a tudós által épített géppel megszabadulnia a kis lényektől és egy eszeveszett menekülés végén elhagyniuk a szörnyű szigetet.

 Ez történt eddig, de Chris nemsokára megérkezik Afrikába ahol k)… nevű igen formás partnerével újabb megelevenedett borzalmakkal lesznek kénytelenek szembeszállni…

Nah ez már hiteles  bow
am tud valaki valami információt a legújabb resident evilről , a Resident Evil: The Darkside Chronicles -ről? :/
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 03, 17:23:45 írta Triton » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #58 Dátum: 09 máj 03, 17:54:38 »

Jelen ifo 2009 4. negyedév. Wii kiadvány. Umbrella chronicles folytatás a RE 2 feldolgozása.
Story mostmár stimmel, hogy honnan töltötted le nem tudom.
Nagyon újsából származó szövegnek tűnik.


Azoknak akik nem tudják Lisa a Gamecube változatban van benne.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #59 Dátum: 09 máj 03, 18:00:28 »

B:  itt a szöveg szerint az alpha team lenne a helyes de először a bravo csapatot küldték...
C: George Trevor
D: Brian Irons
E: Sherry
F : Brad Vickers
a többit fejből nem tudom ám az utolsó pedig Sheva aki nekem nem teszik >.<
Engem meg az érdekelne hogy mi lett Sherry Birkin-nel és Steve Burnside-al mert elivelg mind2-en Wesker kezében voltak és valószínüleg élnek.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!