24 szep 27, 23:10:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Resident Evil - バイオハザード - Biohazard  (Megtekintve 54767 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #30 Dátum: 09 ápr 30, 20:40:31 »

Ez a haveromnak van meg, és gondolkodom hogy elkérjem tőle. Ő azt amondja hogy ez egy tök király játék meg minden, de nekem annyira nem tetszik. Nevet Gondolkozik
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #31 Dátum: 09 máj 01, 08:46:56 »

van egy külön storya , egy virus elszabadul a laboratoriumbol me vmi segg összetörte v nemtom és akk az emberek belélegzik egyszer csak ugy ébredünk h nincs senki a városban tiszta tetem meg hula minden döglött macskától kezdve a sült rotvellerig minden van ott utána jön az FBI akik leszálnak helikoptereikkel racoon city -be ahhol mindenki élő halott és akk lövöldözik őket aztán nem bírnak a sok hullával és végül csak vért és cafatokat látni az FBI különlegesen kiképzett osztagaiból , utána jön az unbrellás sztory és stb... <- hülyeség (tehát FAKE sztory)
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 03, 18:12:51 írta Triton » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #32 Dátum: 09 máj 01, 10:50:23 »

A Remaket nem lehet rendesen emulálni sajna...
Próbáld meg az umbrella chroniclest..... ÍAz nagyon jól megy állítólag Mosolyog

Trition, ez a film storyja.... A játéké kicsit k****ra más =3
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #33 Dátum: 09 máj 01, 11:52:14 »

már bocs , de ezt a resident evil 2 játékból raktam össze... -.- nem a filmből , amit amúgy megse néztem
ergo amit az umbrella chronicles "állitólagosan írt" példányából kiszűrte valaki h jól megy , nekem az a leglassabban futó játék emulátoron  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 01, 11:53:36 írta Triton » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #34 Dátum: 09 máj 01, 16:42:21 »

Én fbi-ra nem emlékszem a 2. játékból pedig végigtoltam jópárszor. Umbrellás arcok jöttek, meg Ada Wong de ő sem az.
 Amugy a hármas elején volt a moziban a nagy lövöldözés a kettőben a két főszereplő frissen érkeznek a városba nem is tudnak semmiről még lezárva sincs a város és amikor már beértek a városba csak akkor csoszognak elő a zombik.
 Az összetörős rész nagyjából stimmel, az umbrella küldte el az embereit a G virusért amit William doki magába pumpált amikor el akarták venni tőle és lelőtték. Majd a harcban széttörtek a kémcsövek és a patkányok elterjesztették a kórt.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #35 Dátum: 09 máj 01, 17:18:17 »

Triton kavar mint egy megvadult mixer, nem is ért a témához, életében nem játszott a gémmel csak szájal össze vissza.
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #36 Dátum: 09 máj 01, 18:49:33 »

nah megjött az ész , téged hiányolt mindenki -.-" jön osztani mindenkinek a lapot
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 01, 18:51:43 írta Triton » Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #37 Dátum: 09 máj 01, 23:43:48 »

STFU.... Csak a játékról, ha kérhetem Mosolyog
Amúgy tényleg kavar -__-"
Naplózva

Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #38 Dátum: 09 máj 02, 10:38:28 »

jah kavarok... akkor valszeg a többség nemlátott még re2 introt omg
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #39 Dátum: 09 máj 02, 12:19:55 »

Ahogyan nagyon te sem kedves barátom, a RE 2 intrójában hol van az FBI? Na mindegy én inkább ezen nem is erőlködök....
Naplózva
Triton
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 155



« Válasz #40 Dátum: 09 máj 02, 12:21:04 »

Látom Kornel kolega nem igazán van otthon a témában , valszeg nemtudja miröl is van szó.
de ha így könnyebb mindenkinek , akkor Stars -.-
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 02, 12:24:30 írta Triton » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #41 Dátum: 09 máj 02, 12:29:41 »

És a STARS-nak mi köze is van az FBI-hoz lol LOL- Amit Milanbert írt az a valóság amit meg te az egy tévedés.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #42 Dátum: 09 máj 02, 12:38:11 »

Amugy csak mellékesen a S.T.A.R.S kurvára nem ugyanaz mint az FBI ..jól is nézne ki ha Nemesis staaaaarss helyett azt ordítaná hogy fbiiiiii xD
Jaa és William Birkin nem segg -.-
ajánlom gyerekek a youtubot.. tudod végig lehet nézegetni a videokat és a  fontosabb eseményeket a játékból..higgyétek el megéri és nem hordtok össze-vissza hülyeségeket...vagy legalább a wesker riportot nézzétek meg és utána magyarázzatok...ja és ha ez sem sikerül akkor ellehet menni könyvesboltba és a re1+re 2 történetét ellehet olvasni ...nem drága....és még magyarul is van Mosolyog
és azok a  zsaruk  akik szépen megdöglenek az R.P.D. tagjai vagyis a racoon police department-é ...odatartozik Leon is.
triton kérlek ne szólalj meg  Hümm-hümm mert aki nincs otthon az valószínüleg te vagy
Ada Wong meg Wesker kémje amugy utálom azta csajt xD Leon hogy beleesett már >.<
jaa ésa  g-virust szegény Lisa Trevorból nyerték ki akit kislánykorában elraboltak és kísérleteztek rajta Szomorú a remakbe kell vele megküzdeni és majd wesker öli meg...
végre megérettem miért mondja azt Wesker Chrisnek hogy we last met at the Spencer estate wasn't it?
arra utal hogy amikor wesker megölte spencert a kastélyban pont utana toppan be chris+jill és hát jill hogy megvédje christ leveti magát weskerrel a mélybe *-* mondjuk ez a képregénybe is benne van meg az 5 be is ...
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #43 Dátum: 09 máj 02, 12:46:06 »

Köszi, ez azért bicskanyitogató, hogy egy gyerek akinek halvány fingja sincs az egészről elkezd észt osztani, és ha valaki esetleg szól neki, hogy nincs igaza, még neki áll feljebb.
Úgy érzem vannak itt olyanok akik már akkor Resident Evileztek, amikor ő még gondolat sem volt nem, hogy konzolozott volna. LOL
Off vége!
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #44 Dátum: 09 máj 02, 13:06:53 »

Én az összes resident evilt végigjátszottam amit kiadtak ps1, ps2-re(kivéve code veronica abbol csak a 2/3-áig vittem el mert szétment a dvd) és végigolvasgattam bennük a papírokat is + a magyarra lefordított könyveket is elolvastam. Végignéztem a filmeket is (a 3 filmet, a degenerationt és még volt egy aminek a nevét már nem tudom valami 30 perces animációs csak japánban kiadott cucc volt) de, hogy a játékban F.B.I. nem volt az tuti. Főleg nem a Resident Evil 2 -ben de szerintem még az 1,5 tervei között sem volt(aki igazi resi fan az tudja mi az 1,5 illetve mi lett volna).
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!