24 ápr 30, 04:53:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime/Manga boltok, tárgyak, gyűjtemények  (Megtekintve 71161 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Halrien
Vendég
« Dátum: 07 júl 10, 21:01:28 »

Nah emberek!

Ide kérek szépen építő jellegü hozzászólásokat arról,hogy mit tennétek ha nyilna Magyarországon egy olyan tradicionális japán anime/manga bolt stilusú üzlet!
Hogy átlátható legyen a soksoook szöveghez az elején valami ilyesmit irjatok:
-Lenne rá/nem lenne rá igény
Látogatnám/nem látogatnám
Ott vásárolnék/Inkább letöltöm!

Ezek után bármit irhattok még hozzá,csak nekem kell az átláthatóság miatt Nevet

Halrien!
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #1 Dátum: 07 júl 10, 21:06:54 »

miért, nyitni szeretnél egyet?  Nevet

nekem lenne rá igény
látogatnám
ott vásárolnék+letöltenék is xD
Naplózva
Arisa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


« Válasz #2 Dátum: 07 júl 10, 21:37:16 »

Én biztosan látogatnám, és természetesen vásárolnék  Mosolyog
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #3 Dátum: 07 júl 10, 21:39:50 »

hát attól függ mit, mert ő a letöltésekre célzott, szóval ha úgy értette, hogy anime részeket árulnának, akkor tuti hogy nem vennék hanem letöltenék...de persze ha animével kpacsolatos cuccokat, egyes sorozatban szereplő tárgyakat meg figurákat, vagy ilyesmik, akkor 100% hogy vennék
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #4 Dátum: 07 júl 11, 13:31:36 »

nekem lenne rá igény
látogatnám
ott vásárolnék+letöltenék is xD

detto! Mangát mindenféleképp vennék! Mert szeretem, ha vminek könyv formája van! És az enyém lehet és bármikor olvashatom...
Mostanság is járok képregény boltba...de egy kizárólag trad. jap hely jó lenne!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #5 Dátum: 07 júl 11, 14:35:05 »

nekem lenne rá igény
látogatnám
ott vásárolnék+letöltenék is xD

detto! Mangát mindenféleképp vennék! Mert szeretem, ha vminek könyv formája van! És az enyém lehet és bármikor olvashatom...
Mostanság is járok képregény boltba...de egy kizárólag trad. jap hely jó lenne!

attól hogy a gépen van még a tiéd és akármikor olvashatod nem? az jó lenne ha kiadnák a narutot dvdbe én megvenném eredetibe az összeset akármennyi pénzem menne is rá

mellesleg most miért kérded hogy lenne e rá igény? van valamelyik ismid aki nyitni szeretne 1-et? ^^
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 11, 14:36:31 írta Seed » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #6 Dátum: 07 júl 11, 14:52:37 »

Hé-hé! Más az, ha leszeded a polcról és lapozod, mint mikor kifolyatod a szemed a képernyő előtt… meg más megint ha vársz, arra,h a gép bekapcsolódjon… és az ágyban olvasás…

Erre van igény! Ágyban olvasni forever:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #7 Dátum: 07 júl 11, 14:57:26 »

állítólag az ágyban olvasás jobban rontja a szemet valami nyomódó szemidegek miatt....

bővebben is gondolkzotam ezen a bolton és arra jutottam, hogy akkor gyakran járnék ha nem lenne messze tőlem
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #8 Dátum: 07 júl 11, 15:01:02 »

Hát bizonyos határokon belül kivitelezhető a dolog. Én pesten három órát utazok ( ez már az odavissza ) hogy kijussak a Lurdyba… megéri:D Ha tom, mi kell:D De vannak dolgok, amiket már közelebbről is be tok szerezni:p

A koponya védi az idegeket. A saját súlyuk meg mindenféle testhelyzetben nyomná, szal sztem ez a dolog fals.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Asakurave
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 07 júl 11, 18:34:54 »

Hát én még egyetlen Mangát sem vásároltam! Nevet Nevet
Hihi...
Nem vok Manga rajongó, de azért szertek egy pár Animét! Viszont újabban nem naon érdekelnek már.... 8) ??? :Mosolyog Ezt nem naon értem! Nevet
 ;D
Naplózva
Halrien
Vendég
« Válasz #10 Dátum: 07 júl 12, 16:53:23 »

Hmm maradjunk a tárgynál xD Amugy "tételezzük" fel hogy én akarok nyitni egy ilyen boltot Nyelvesít
Naplózva
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #11 Dátum: 07 júl 12, 17:47:57 »

Jó. Tételezzük fel. Nevet Én kérek bele békás pénztárcát, az összes eddig megjelent narutot, mangákat + szériák, ovak, filmek, egy kis epres-shake adagolót, és egy olyan széket aminek kyuubi alakja van és ha valaki ott marad a manga-könyvtárban akkor legyenek olyan kis ülőpárnák, amikre le kell térdelni... ikszdé

Komolyra fordítva a szót, én bírnám ha lenne errefelé egy ilyen üzlet... Lehetne kapni sok-sok anime-s biszb.szt, filmeket, mangákat... Nevet Én tutira vásárolnék. Rendszeresen. A letöltéseket hogy érted...?
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 12, 17:48:30 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Halrien
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 07 júl 12, 18:50:20 »

Hogy mondjuk megvennéd az anime-t vagy letöltenéd?Nyelvesít
Naplózva
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #13 Dátum: 07 júl 12, 19:01:33 »

Hogy mondjuk megvennéd az anime-t vagy letöltenéd?Nyelvesít

eredeti dvd-k meg cd-k? mert akkor én megvenném, de ha másolt akkor meg letöltöm és kiirom  Nevet
vagy egyáltalán dvd-n és cd-n lesznek?
Naplózva
Halrien
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 07 júl 12, 21:03:07 »

Hmm nagyon jók a kérdések xD De sztem CD-n és DVD-n is lehet majd kapni a dolgokat.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!