24 ápr 30, 08:16:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Anime/Manga boltok, tárgyak, gyűjtemények  (Megtekintve 71164 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
FireCat
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 717

JátszMacska


WWW
« Válasz #15 Dátum: 07 júl 12, 22:34:52 »

Én inkább megvenném.... Nevet Pincér! egy Naruto OVA 2. lesz! Ha valamit letöltünk akkor az csak a gépen foglalja a helyet, és lassítja azt, (arról nem is beszélve hogy ha a gépen nézzük akkor károsodhat a szemünk, fáj az agyunk, a szemünk, stb.... ikszdé Bár én papolhatok, lasan a negyedik diopriánál tartok. ) ha meg kiírjuk az megint nem az igazi.... =/ Inkább legyünk eredetiek... Nevet Pakoljuk ki a sok EREDETI Naruto cuccot a szobánk falára, hadd lássa egyből minden arra tévedő, kivel allnak szemben... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 júl 12, 22:35:42 írta FireCat » Naplózva

mossuk le hipóval. marjon le a csontig.
Kanryu
Vendég
« Válasz #16 Dátum: 07 júl 17, 13:06:42 »

Én sztem is jó lenne ez az üzlet viszont csak esetleg mangat vennék animét azt akár mikor leszedem...felesleges pénz kidobás...viszont ha lennének tradicionális japán ruhák (kimono) vagy vmi ami pl nem anime...hanem japán dolgok mit tom mik akkor biztos otthagynék a boltba pár ezret Nevet vagy többet attól fűgg...
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #17 Dátum: 07 júl 18, 20:53:54 »

Természetesen mennék shoppingolni >Nevet ( :balra: utálom ezt a kifejezést... 8)) Most is megyek, szombaton a húgommal Mosolyog (Nem mintha ez valakit érdekelne :Mosolyog ) A letöltött dolgok szerintem is lassítják a gépet, ezért lenne jó, ha meg lehetne venni az eredetit... (Kiírnám, de nincs dvd-írónk...) Meg aztán mangát utálok gépen olvasni ;D
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #18 Dátum: 07 júl 18, 21:47:18 »

Mondjuk ami minden féle képpen jó lenne animes pólók.
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #19 Dátum: 07 júl 18, 21:53:55 »

 Szóval régen volt egy kötegnyi képregényem. Bátyám kezdte és örököltem és folytattam gyűjtését (X-man, Pókember, Marvel), szóval tetemes mennyiséggel rendelkezünk még mindig, amibe még mindig bele-belelapozgattok... Nevet Nevet Van egy hangulata!!! Ám mióta net van nem hiszem, h továbbra is erre költenék. De egyszer biztosan elmennék a boltba, onnan meg minden már csak a bolton múlik.... meggyőzhető vagyok! Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #20 Dátum: 07 júl 19, 10:06:37 »

Tudtok olyan boltot, ahol lehet cosplaycuccot venni? Modjuk, jó lenne, ha egy ilyen boltban lehetne ilyesmit is venni... Legalább az ember tényleg látja, mit vesz meg, mert ami a neten tök jól néz ki, nem biztos, hogy olyan, mint a valóságban.
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Gaarahun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 166


« Válasz #21 Dátum: 07 júl 19, 13:35:54 »

hát vannak helyek ahol varnak jelmezeket... Nevet
de kétlem hogy pont cosplay-re valókat árulnának... max csináltatni lehet... de hogy hol?... az nem tom... menny el egy varrászatba vagy mibe... Nevet
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #22 Dátum: 07 júl 19, 20:15:56 »

Vagy megkérhetem anyukámat... Jól ért az ilyesmihez, ráadásul ingyen megcsinálja Nevet
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Alucard
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 07 júl 24, 12:04:02 »

Sztem jó lenne ha lenne házhozszálítás is és 1 normális honlapja ahonnan lehetne válogatni aztán a kosárba és kész:D >Nevet
És sztem ha eredetiek a cuccok akkor már azért is venném meg inkább és nem tölteném le asszem ez a minimum tisztelet az animek iránt:D
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #24 Dátum: 07 júl 24, 12:15:32 »

vagy esetleg meg lehetne csinálni, h valaki kinyotatja a scannelt mangákat, és manga ???
Naplózva
bmate17
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 07 júl 31, 21:48:55 »

http://www.nippon-export.com/

ezzek küldenek magyarba sztem és elég sok cucot árulnak...

meg még tudok egy online manga boltot, de nem sokat értek vele mert romániaba van(lehet küldenek külföldre de nem biztos)

le is rendeltem a FLCL-t (nem ef-el-szi-el...FuLi CuLi) má csak meg kell jöjön
Naplózva
Claire
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35

Ezer évente ha felnézek... XD


« Válasz #26 Dátum: 07 aug 22, 18:03:49 »

Én csak 1 manga boltot tudok. De még abba se voltam. De majd megyek, mert szükségem van az Inuyasha mangára!
Naplózva
bmate17
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 07 szep 03, 21:33:29 »

heh a Cora-ba is láttam mangát ha érdekel valakit, bár már réggeben és a magyarokat csak(debrecenbe amugy)
Naplózva
bmate17
Vendég
« Válasz #28 Dátum: 07 szep 03, 21:42:54 »

Ma jött meg a rendelésem 2 mangával és gondoltam h nyitok egy ilyen topicot mert még ugy sincs

Na szóval arról lenne szó h fényképbe megmutatjuk h mitek van ami kapcsolatos az anime/mangákhoz(poszter,figura,manga,artbook,eredeti dvd stb.) .Netről letöltött(kalóz) cucc nem ér(az mindenkinek van sok).Egyenlőre szerény még a kollekció,de már le is rendeltem a Hellsing első kötetét. és kereken 5000 Ft volt a kettő postával egyűtt.meg import

és nem vok mod de sztem 800 pixeltől szélesebb képet ne tegyünk fel mert a legtöbb ember 1024es felbontást használ és igy pont jó nekik.nagyobat linkeljetek

« Utoljára szerkesztve: 07 szep 08, 14:53:36 írta bmate17 » Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #29 Dátum: 07 szep 04, 14:05:49 »

Anime és manga: van 1 Naruto mangám, 7 Inuyasha DVD-m, egypár Pokemonos tazom? megamanas tazoim, Pokemonos figurák, kártyák, kulcstartók, stb. egy anime lányos(magical girl figura-féle, de mivel animes, elcsórtam egy bunkiból >Nevet) figura...
hm...asszem ennyi...
jah megh TSubasa kapitányos tojás meg labda ami benne volt...

manga: nos, itt a Ben 10 mangát(!) beszélek(mileőtt fejemhez vágná valaki h nem anime, mert nem az) van egy Omnitrixem.

Ennyi az all asszem.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!