24 jún 16, 11:42:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455576 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7155 Dátum: 12 jan 16, 16:53:50 »

Csak pont előtte volt szó a halálunk-előtt-lepereg-az-élet-dumáról, nem? Mindjárt visszanézem.

Szerk: igen ott volt erről szó. Hát nekem úgy tűnt minta Tobi erre célozna.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 16:58:18 írta ^^ » Naplózva

LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7156 Dátum: 12 jan 16, 17:34:15 »

Ami Opa hiányát illeti az openingben, hogy most nincs benne az nem azt jelenti, hogy nem is lesz, Dani már úgy ahogy megígérte, hogy a Taka nem lesz állandó tag. Megeshet, hogy mikor elmennek és az összes új tag megjelenik, akkor ők helyettesítik őket az openingben.

Mellesleg, remek post volt a kishimoto-s, a legvégéig átvertél. De azt chak megkérdezném Dani, tényleg küldtél e neki anno emailt?
Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7157 Dátum: 12 jan 16, 18:18:09 »

am dani és hiei jó hogy így kirészleteztétek a narutot legalább volt mit olvasnom Nevet egyépként nekem csak most esett le hogy IGAZÁBÓL miért van az akatsuki házon a csont ami az előző részben került oda Nevet hát az eredeti narutoban is ottvan ahol az akatsuki bázisa van xdd
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 18:45:10 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7158 Dátum: 12 jan 16, 18:46:55 »

..Dani már úgy ahogy megígérte, hogy a Taka nem lesz állandó tag.

Nana. Ilyet én sose ígértem.
Arról volt szó, hogy kevesebb szerepük lesz, mint a törzsgyökeres Akásoknak, és hogy négyőjüket nem számoltam bele az új tagokba.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7159 Dátum: 12 jan 16, 19:04:33 »

am még ígyis behozol 3 új tagot akikről aztsetudjuk kik azok az egyiket a 34. részbe még írtad anno és még 2 később oszt a végén jönnek szinte xdd Nevet bár sztem az egyik kabuto lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 19:05:10 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7160 Dátum: 12 jan 16, 19:22:19 »

Ezért írtaam, hogy "úgy ahogy", de a jövőben pontosabban fogalmazok. Ez nem változtat a tippemen, hogy az openingben az emberkék még változhatnak  kacsint
Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7161 Dátum: 12 jan 16, 19:45:30 »

az akatsuki tagokra gondolsz sztem meg pont nem fognak változni bár lehet hogy roushi meg a 3 másik új tag nem kerül be bár úgyis kiderül majd időben Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7162 Dátum: 12 jan 16, 19:49:47 »

am még ígyis behozol 3 új tagot akikről aztsetudjuk kik azok az egyiket a 34. részbe még írtad anno és még 2 később oszt a végén jönnek szinte xdd

Egy tuti ,ha ez lesz az utolsó évad ,akkor a következő részek nagyon eseménydusak lesznek , ugyhogy szerintem az a maradék 2 új tag bele fog férni még abba a 5-6 részbe lazán.

Szerintem sem kerülnek már be az openingbe.
Általában az évad elejétől szereplők helye az openingben biztosított ,ha az első résznél bekerülnek (ha meghal akkor sem kerül ki az évad végéig belöle)
Naplózva



Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7163 Dátum: 12 jan 16, 20:06:32 »

hát az eddigi adatok szerint 40 részes lesz plusz a 2. film (sztem a film a háború lesz) nos a 32-33-34. rész filler lesz nemhal meg egyik aka tag se sőt a 34. részbe jön egy újtag aztán állítólag a 35.től meg az eredeti sztroi nagato halála meg a többi és még a maradék 2 új szereplő később bár sztemse lesznek benne az op.ba de az új szereplők közül egysem filler karater szerepelt már az eredetibe is ezért gondolom hogy az egyik lesz kabuto Nevet kíváncsi vok hidan meg roushi meddig szerepel az 1AÉ-ban mert ilyenkor már nemlennének Nevet de mondom ezt csak a mostani adatok szerint írtam le úgyis dani tudja igazából Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 20:16:20 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7164 Dátum: 12 jan 16, 20:35:06 »

Személy szerint én bízok benne ,hogy az Opa és Hidan is minnél tovább maradnak .
Hidan jelenlegi állapotában továbbra is kíváló poén forrás , Opa pedig tökéletesen kiegészíti Kisamét igy ők is nagyot ütnek.

Ettől függetlenül ,ha a vártnál mégis hamarabb kerülnének ki ,akkor is lesz böven lehetöség a sorozatban.

Mondjuk én a 2. filmre leszek nagyon kiváncsi , már az első is nagyot ütött és szerintem tökéletesen keveredtek a filler részek és a valós történet ,pont a megfelelö arányban ,remélem ennél is majd így lesz .


Dani amugy a 1AÉ utolsó epizodjára (vagy a 2. filmre) elvarsz minden szálat vagy azért marad 1-2 furcsaság benne ,hátha meggondolod magadat később alapon ? (Egy ugy kérdezem ,hogy én csak másoktól hallotam ,hogy valószínüleg 40 rész+ a 2. filmnél lesz vége)
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 20:36:01 írta Verbatimo » Naplózva



Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7165 Dátum: 12 jan 16, 20:36:38 »

elmondom énis másoktól hallottam plusz a blogról^^
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7166 Dátum: 12 jan 16, 20:47:30 »

Előreláthatólag 36-37 epizód a biztos. A 40-es saccolás csak azért van, hogy kerek számmal érjen véget a sorozat.
Ettől függetlenül könnyen megeshet, hogy nem lesz addig elhúzva. (Főleg ha a minőség rovására megy..)

A sorozatban pedig ha nem is, a záró Filmben minden szál el lesz varrva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7167 Dátum: 12 jan 16, 20:51:50 »

:O de ha a 34. részig filler lesz és mondjuk 37 részes lesz a sorozat akk nagyon pörgősek lesznek a többi rész hipergyors Hmm? mondjuk a kerek 40-es jobb lenne^^
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 20:52:45 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7168 Dátum: 12 jan 16, 20:57:26 »

Annyira nem lesznek pörgősek.
Hiszen néhány oldallal ezelőtt lett kielemezve, hogy egyre hosszabbak az epizódok. Így egyre több dolgot lehet majd belesűríteni a tartalmukba.

Amúgy Krisz, légyszíves használj már mondatközi és -végi írásjeleket, mert néha nagyon nehéz kisilabizálni a mondandódat. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7169 Dátum: 12 jan 16, 21:00:24 »

hmm így már értem. Nevet oké rakok!  Hümm-hümm am mért menne a sorozat rovására?  Gondolkozik Egyépként. Én elmondom hogy nem is várom a filmet annyira miért? Mert az előző film is 6 hónapba tellett és akkor nem is rajzoltál olyan szépen mint most most meg talán 1 évbe telne kereken, meg hát a manga se ért véget nemlehetne annyira megtervezni Mosolyog Ja és még valami az új tagok és az elsötétített alakok... ha 5 tag van és minden részben 1 új sötét karakter lesz színes, akkor az minimum 6 rész úgyhogy az már 36 rész az igaz Nevet Csak még a maradék 3 újtag akit behozol, akk nagyon a végén jön majd.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 16, 21:29:52 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!