24 jún 16, 09:54:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455384 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #7080 Dátum: 12 jan 10, 18:38:52 »

Rég írtam ebbe a topicba is Nevet A részben Kisame és Opa szerepe tetszett a legjobban, mert amit összehülyültek, az valami hatalmas (meg mert miért ne? Nevet). Dani, nem tudom, hogy te olvasod-e a Fairy Tailt (szerintem igen ikszdé), mert ez a wckagylós dimenziókapu, és a másikdimenziós személyek nagyon-nagyon emlékeztetnek az Animára Nevet Ha saját ötlet, akkor kiváló, ha meg a FT-ből van, akkor "jó 5let", mert Leo' és Elton (na meg a többi kreálmány ami átjött)... szóval magyarázatnak megfelel kacsint (bírnám, ha ősember-Omni lenne a Balrog a másik világban, éy úgy jött volna át, hogy Omni a buli közben bement kukamaugliskodni, és véletlenül megtalálta a wc-t Nevet) Herkulesen meglepődtem, nem hittem volna, hogy Konannek tényleg van oka rivalizálni azzal a papírcsákóval (szerintem az eredeti Konan [ha jól szűröm le, papírvirág a másik dimenzióban] is a másik dimenzióból van, de ő még nem tud róla... malacfarokra meg no comment)
Utálom a testvérrivalizálást, főleg ha eldurvul, mint például itt is, a felkonf jól sikerült Nevet a majonéz manőverre majd fény derül?:S

Mellesleg ez a rész is nagyon tetszett, (mint az összes többi, de ez most kicsit jobban, de nem akarok össze-vissza hasonlítgatni...) és még nem volt benne halál. (csak a végén, de nem tudjuk, hogy ki, és azt se tudjuk, hogy mi az, ami kifröccsent... lehet vér is, de lehet a titoks kechup-manőver is kacsint )

JA ÉS KICSIT HOSSZÚ LETT A KOMMENT? PROBLEM EAÉTOPIC-OLVASÓK?  Faceg

Ui: Dorinának üzi, hogy még mindig k*rvajó a hangja Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 18:41:24 írta tocika12 » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7081 Dátum: 12 jan 10, 18:53:46 »

a majonéz manőverre majd fény derül?:S

khmm...te kis... ikszdé

jahh a testvérrivalizálás nemjódolog. persze énis veszekszem a tesómmal de az nem vérre megy.
itt meg a vér (ami nagyon jól sikerült ikszdé) azért valahogy vérengzésre utal. nem is tudom hogy..
Naplózva

Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7082 Dátum: 12 jan 10, 19:10:48 »

nemtudom dani sorrendjét de az én gondolatom Nevet : nem fog meghalni se konan se nagato ha övéké a vér mert ezek filler részek így nem az eredeti sztori szerint megy az 1aé  most egyépként se úgy fog meghalni konan és nagato hanem dani úgyfogja lerajzolni a halálukat ahogy az igaziba sztem am sztem a vértócsa vagy konan vagy herkules vagy nagato vagy olyan akire nem is gondolounk de nem hal meg konan és nagato ha övéké a vértócsa hameg mégis akk meglepődnék Oo Nevet egyébként én először észresevettem először hidan fülét de sztem az nem baki xD am amit annyira vártunk a 31. részbe az tovább folytatódik mert új opening ugye a sötét alakok xd a 4 nyertes kövi részés az éjszaka eseményei nem derültek ki teljesen Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 19:21:08 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7083 Dátum: 12 jan 10, 19:22:15 »

A vérrel kapcsolatban szerintem Konan vére a legvalószinübb ,mert ha jól emlékszem még azelött ,hogy összecsapnának Konan kezében a penge egy kicsit hátracsuszik .
Szóval szerintem magát vágta meg amikor összecsaptak  ikszdé
Persze lehet akármi ,de szerintem tippnek elmegy  ikszdé
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7084 Dátum: 12 jan 10, 19:24:27 »

..Dani, nem tudom, hogy te olvasod-e a Fairy Tailt (szerintem igen ikszdé)...

Nem olvasom. Időnként egyesek rávesznek, hogy nézzek bele az aktuális mangába, de konkrétan nem követem.
A dimenziókaput részben a Sliders ihlette. Bár számtalan másik filmet/sorozatot tudnék mondani, amiben párhuzamos dimenzió az alaptéma. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7085 Dátum: 12 jan 10, 19:28:00 »

mondjuk konané lehet de kiderül úgyis  Hümm-hümm am dani ezt sem nekem furcsa csak a bjuuk gyűjtése az ugye a 4. részbe az 5 6 és 7 farkú a filmbe az 1farkú  a 23. részbe a 2farkú most a 4farkú (ugye naruto és méh később)lett elkapva  de a 3farkút mielőtt deidara meghalna elkaptavolna de sztem azt nem direkt hagytad ki hanem mert nem volt szükséges am bocsi hogy ezt felhoztam csak furcsáltam  Gondolkozik Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 19:28:46 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7086 Dátum: 12 jan 10, 19:38:00 »

Mindenki Hidan fülét nézegeti? Engem valahogy lefoglalnak a történések.
Naplózva

Verbatimo
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1019


New boy


« Válasz #7087 Dátum: 12 jan 10, 19:39:38 »

A bevágásra gondolsz Hidan fülén?
Naplózva



Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7088 Dátum: 12 jan 10, 20:07:54 »

..de a 3farkút mielőtt deidara meghalna elkaptavolna de sztem azt nem direkt hagytad ki hanem mert nem volt szükséges am bocsi hogy ezt felhoztam csak furcsáltam  Gondolkozik Mosolyog

Nah igen, a Sanbi.
Eredetileg a 27. részben flashback formájában lett volna utalás rá, annak kapcsán, hogy Tobi mennyire alkalmatlan társnak.
Azonban mivel ez kimaradt, a későbbiekben még pótolható. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7089 Dátum: 12 jan 10, 20:10:31 »

oké köszönöm kíváncsi leszek rá Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7090 Dátum: 12 jan 10, 20:12:23 »

Ha már elmélet, akkor vajon Kisame kardja miért támadta meg Tobit ? Vajon csak Kisamét védte, vagy más lappang a dolog mögött. Mosolyog

Nagato He-he-zése pont olyan volt  mint q 20th Century Fox animációján a dobpergés- Nevet
Erre gondoltam: 20th Century Fox
Szerintem meg Nagato Yahikót küldte a 2 amazon közé. Hisz neki úgy is mindegy már.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
EAÉfan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #7091 Dátum: 12 jan 10, 20:20:03 »

Tudom,hogy off de mikor kerulnek fel a zenék?
De, hogy ne csak offoljak:szerimtem Nagatoé a vér. Mer, hogy pont úgy spawnolt.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7092 Dátum: 12 jan 10, 21:05:50 »

Szerintem meg Kisame hamburgerevő versenyt csinált az Opa'val. Sza'l Ketcup Nevet
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #7093 Dátum: 12 jan 10, 21:07:21 »

Ezzel az a probléma, hogy Tobi beszippantotta őket Mosolyog
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7094 Dátum: 12 jan 10, 21:09:57 »

És ha közben kiengedte? Ördögi
Amúgy a másik tippem Konan áfonyás palacsintájának tölteléke. De miközben harcol nem hiszem hogy készített volna :/

off: most látom te is Árnybírós vagy ^^ ritkán látok ilyet Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 471 472 [473] 474 475 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!