24 jún 16, 13:47:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455782 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #7065 Dátum: 12 jan 09, 19:48:40 »

Véleményem szerint nem nagy spoiler, szóval:
Minden egyes eltelt epizóddal kitisztul a kép EGY karakterről, és nem feketében fog pompázni. Mosolyog

Tanulás közben ez suhant át az agyamon, hogy bátorkodom megkérdezni, hogy végig feketék lesznek a karakterek vagy felfeded őket lassacskán? ikszdé Hümm-hümm

Akkor én is véleményezek:
Az új Opening nagyon tetszik Mosolyog szerintem jó is, hogy a Dark Side és a Real World után ilyen lassabb lélegzetvételű a zene Mosolyog az "egyik szereplő a másikba folyik" azaz egyik kedvenc animációm lett.
Az, hogymint kiderült Herkules az a bizonyos személy, meg is lepett, meg nem is. Ugyanis én makacsul ragaszkodtam ahhoz, hogy a macska lesz a titokzatos valaki.xD nem tudom miért>< Vicces volt, ahogy Tobiék kiforgatták Hidan szavait, ezzel felbosszantva őt. Amikor Konan kiröhögi Hidant, az... hihetetlen Nevet azaz őszinte röhögés valami zseniális Nevet párszor vissza is pörgettem.xD
Kisaméék dínózása aranyos volt Mosolyog és még a dínózhatnék is bennem volt előtte néztem Jurassic parkot :"D ikszdé
Visszatérve Herkulesre: az átalakulása jó volt, főleg az a rész, ahogy a papírdarabkákból összeáll az arca [másik kedvenc animáció :3] az emberi alakját jól oldottad meg, tetszik Nevet bár, nálam valami szöget ütött a fejembe: én úgy szűrtem le, hogy anno Leo' nem rá gondolt, hanem Peinre. Talán azért is, mert úgy gondolom ő nem volt ott azon az ominózus estén, és így akkor Nagato elmélete is helyes volt. Talán Hümm-hümm
A Nyertesek beillesztése is jól sikerült, már gondolkoztam is rajta, hogy kerülnek majd a képbe Nevet

A végén a vér egy kicsit megingatott. A kérdés, hogy kié és kié nem, bennem is felmerült.
Talán Konané, mert ugye lejjebb fogta meg a kést. Meglehet azért, mert nem akarta megölni Herkulest, vagy azért, mert tervezett valamit.
Talán Herkulesé, mert elvétette a támadást, így elbukott. Báár ebben annyira nem vagyok biztos >.<#
3. kedvenc animációm, amikor feloldják a jutsut és elhullanak a papírdarabok a fejükről :3

Némi negatívum:
a rajzban talán csak annyi baki volt, hogy az elején hiányzott a vágás Hidan fülkagylóján [ezt inkább apró figyelmetlenségnek mondanám]. A Kisame-rap először nem nyerte el tetszésem, de többszöri hallás után átjött a mondandója Mosolyog

Úgy nagyjából ennyi Nevet :3
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7066 Dátum: 12 jan 09, 19:49:21 »


Mellesleg az 5. karakter hátán nem feltétlen kard van, lehet az egy madara típusú legyező nyele, vagy egy fejszéé(el sem hiszem hogy ez a szó helyes...).


Pacsi neked! Rávilágítottál te is egy még kinem mondott tippemre.. viszont a legyezőjének a markolatánál van valami valami zsineg vagy tudja a t*köm mi... ezen viszont nincs... vagy csak nem látszik..  És most, hogy te is felhoztad ezt... elgondolkoztattál.

Tegyük fel, hogy a mi Tobink.. tényleg madara bááár már tudjuk, hogy neeem. de Danci művébe ez ég nem lett beleékelve.. mit anno a Nagato hajszíne ami jól meg lett oldva végül. Szal itt még előfordulhat, hogy átjön a mééég gonoszabb Tobi... Mert akkor esetleg lehet tényleg a új maszkos Tobi... úgyhogy ez is lehetséges szerintem.. Köszi, hogy te is utaltál rá Mosolyog

Most már egyre kíváncsibb vagyok rájuk Nevet


Hidan fülére visszatérve pedig, sztem nincs baki!!! Hamár a Saiyajinek ennyit szerepelnek, tutkó, hogy az amiben Hidan feje van az egy ilyen regenerálódó folyadék, úgyhogy meggyógyult a kicsiny füle Nevet

Szerk: DE van baki tényleg... Mosolyog Elsiklottam felette, de felhívták ráa  figyelmemet.. én gondoltam rosszul Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 00:15:19 írta Hiei1107 » Naplózva


Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7067 Dátum: 12 jan 09, 19:55:59 »

de sztem azé nemlehet az igazi madara mert ők azok akik az akatsuki ellensége és madara az akatsukival van^^
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7068 Dátum: 12 jan 09, 19:59:27 »

Ez igaz, de vegyük figyelembe, hogy egy másik dimenzióról van szó... tehát.. ami most eszembe jutott, hogy nem kell mindenkit az éjszakához kötni. Herkulesnek sincs semmi köze az éjszakához, csak annyit tud, hogy ismeri a wécé titkát és csőőő Nevet szal aki az éjszakához kötődik az mindenképpen Greed és a macska a többi már új story ellenségek sztem. Naruto meg Kakashi ők meg úgy egészében végig..
Naplózva


Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7069 Dátum: 12 jan 09, 20:43:00 »

na igen én is eztmondta de sztem kakashi csak az eredeti sztorinál jön amikor ő meg az isteni pein harcol de ez danitól függ greed és a fekete macska a titokzatos éjszakához herkules ittvan sztem ő a kövi részbe színes lesz a 2 titokzatos meg rejtély Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #7070 Dátum: 12 jan 09, 20:45:42 »

Nah most én is rászántam magam arra hogy írjak egy hszt a részről. Mosolyog

Kezdjük az opal: eddig kétség kivül a legjobb nagyon tetszett, és a szám is bejövős volt. Nevet Mikorr Tobi épp felnéz az égre és még nem mutaták a elhunytakat az nálam ütöte a lécet, tényleg nagyon szép volt, külön grat érte Mosolyog , meg az elhunytak  szereplését is nagyon jól megoldotad. Sasuke arca amikor felnéznek az égre verhetetle volt. xD A rosszak bemutatása is nagyon jó megoldás, hogy minden részben felvilann egy, ha szabad tippelnem akkor mindig olyan ember fog felvilágosodni akki az adott részben épp a fő gonosz. Mosolyog

Tippjeim arra hogy ki kicsoda: (sajnos én is csak azt tudom mondani amit a legtöbb forumozó  >.<# )-Balról az első: az valami kopasz Jouninnak tűnik
-Balról a második:Kakashi
-Balról a harmadik:Hercules
-Balról a negyedik:a fekete macska
-Balról az ötödik:Greed
-Balról a hatodik: az meg egy tinininja teknősre emlékeztet de nagyon is xD (és nem vagyok 100%ban hülye ugyanis láttam hogy valaki irta egy hszben hogy szerinte is az. xD)
A felső böszme nagy: az petig Naruto lesz.xDD

Nah az opról enyitt. Nevet

Az új Kisame rap, egyenesen fenomenális volt! Nevet Mondjuk az első az jobban tetszet, de két oka van amiért az első jobban tetszet, első ok: az volt az első Nyelvesít második ok: azt már vagy 56milliószor meghalgattam, és az újat még nem szoktam meg. Nevet A végén, "Kék vagyok, vaze! *Hatás szünet* Öntelt. Te mocsok tejföl ivadék!" ezen vagy órákig szakadtam,x'D az a hangsúly Nevet

A Kisame rap-ről ennyit.

Maga a történet:

Az eleje nagyon hangulatos és jófej volt, Mosolyog amíg elnem érkeztünk a dínózáshoz, ami annyira nem tetszet, de azért az se volt rossz. A wc-s jelenet jó volt, a dimenzió kapura nem számítottam, nagy meglepetés volt Nevet Hercules szereplésére sajnos számítottam ugyanis valaki még a rész elött leírta egy hszbe hogy tőled hallota azt hogy: Hercules lesz az a bizonyos harmadik személy. Hercules átalakulása az egész EAÉ-ben a legszebb jelenet szerintem. Mosolyog A horgászás ott volt. kacsint Egésznap a suliban az egyik haverromal csipúziztunk. xD A négy nyertes szerepe tetszet, bár én azthittem hogy majd nagyobb szerepet kapnak. Maga a testvér harc száll se tetszett olyan hú de nagyon, de azért elment. Mosolyog A vérre 3 tippem van, az első: Nagato a második: Konan és a harmadik: Konan és Hercules öccse Perseus(valahogy oda került^^)

És végül a karakterekről és vicceikről és vicces dolgaikról.

Sasuke:A folyamatos melegnek beállítása nagyon nagy Nevet a póloja ami átvan húzva egy levél, és amin nagyon szakadtam az a 2 d-s vicce. xD
Karin:A dementor nem csoda hogy eljött. Nyelvesít
Juugo:A cs2 formálya nagyon szép lett.  Pontosan
Suigetsu:A dementoros beszólása jó volt Nyelvesít és az a poló ami végig rajta volt nagyon jól állt neki Mosolyog
Tobi:Hát mit is mondhatnék, a szinkronja még mindig az egyik kedvencem Nevet ahogy az opban is elfoglalta a helyét gondolom egy ideig most ő lesz a fő szereplő, aminek személy szerint nagyon örülök  smirksweat és remélem lassan visza nő a haja Nevet bár a sapilya se rossz..
Kisame:A szinkronja szintén nagy kedvencem Nevet Opával ahogy elnézem nagyon elvan Mosolyog a beszólásai is messze a legjobbak "Mindig van egy nagyobb hal." xD
Zetsu aliasz Zetsukipofa xD :Jó műsór vezető lenne.
Hidan:Beszólásai kb olyan jók mint Kisamélyé. Nevet Elsőre nem tetszett hogy az a medve a "gadateste"xD de mostanra már nagyon is megtetszet Nyelvesít A Wormsös poén jó volt Mosolyog a Boskov gyilkolj-os poénján szakattam xD meg az a 2 beszólássa amit Konan-nek mondott :'D
Nagato:A perverz röhögésse k**va nagy volt xD meg amikor egyik pillanatba Konan-t pártfogolja a másikba meg Hajrá Hercules!! akkor nagyon aranyos volt a hangja és az is ahogy megrajzoltad Dani Nyelvesít
Konan:A röhögései Hidanon kiváltota belőlem is a röhögést. Nevet A végén kedves dolog volt tőle az a késes dolog^^(ha egyáltalán azért csinálta hogy ne tudja bántani Herculest. Mosolyog )
Hercules:Nagyon szexire sikeredett Kúl De a személyisége viszont annyira nem jött be :/

Nálam ez a rész 9/10-et kap és benne van a top 3 részben^^
Nagyából ennyi lenne a mondandóm maximum még annyi hogy csak akkor esett az hogy miért maradt ott a caméleon vagy minek a csontváza miután már  6-otszorra néztem meg a részt xD Szóval grat Dani jó rész volt Mosolyog megérte ennyit várni Mosolyog
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7071 Dátum: 12 jan 09, 20:48:18 »

ezaztán a kritika dani olvashatja Nevet am nem minden részbe tűnik fel egy hanem mikor az szerepelt de igen jól montad vagy minden egyes részek alapján ahogy dani mondta rosszul értettem akk mind1. Nevet ja egyépként gratulálok neked most az opnening (maga) ahogy van a kedvencem és a zenéje lett a kedvencem úgyhogy sztem jó választás volt illik hozzá Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 09, 21:09:38 írta Krisz_ » Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #7072 Dátum: 12 jan 09, 23:35:44 »

mint az egyik az előző opot halálra ajnározó személy örömmel tapasztaltam, hogy új kedvenc openingem született(és mostanra megnéztem elégszer, hogy a lehető legapróbb változást is kiszúrjam...). A metamorfózisos felvonultatás a második openingre emlékeztet, a vége pedig nagyon hangulatosra sikerült, a szám is tetszetős és szerintem tökéletesen illik az akatsukihoz, már mint a te verziódhoz.

Azonban míg mindenki a sötét alakokra figyel, nekem valami más tűnt fel. Pein égbolti képe, valamiért nem akar a castra tekinteni... Ha csak nem az én látásom túl gyenge hogy kivegyem bármiféle jelét annak, hogy hátratekint valamilyen formában. Nem tudom, hogy ez azt szimbolizálja, hogy ő még igazából halála után is aktív tag, vagy teljesen mást...

Lenne itt még valami, annó amikor a még másabbnaposak készült, ugyebár egybe lett volna, ami ezt az epizódot tenné a 30-á, amely azt is jelentené, hogy még nem lenne új opening. Miben változtatnál az openingen Dani ha ez így esett volna meg? Csak azonnal felfedve lenne Herkules, vagy másképp tűnne fel?
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #7073 Dátum: 12 jan 09, 23:56:37 »

Aztaaaa és milyen igaz!!! Jó meglátás. Ezen elgondolkodtam én is, de nem tartottam jelentősnek. Szerintem azért érezheted azt, mert, Nagato tudja irányítani a Peineket.. ráadásul.. a sak Nagato és mostmár Tobi tudja, hogy meghalt a többiek nem.
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #7074 Dátum: 12 jan 10, 01:47:11 »

Nah mi van itt, emberek? Ennyire még sosem figyelt senki az aktuális epizódban széjjel szórt utalásokra. ikszdé
Örömmel tapasztalom, miféle elemzéseket gyártotok, és hány szimbolikus dolgot kiszúrtok. Hát behalok. Nevet

Amúgy most már elmondhatom, hogy anno egy nyári házibulin, részegen elszóltam magam, és elárultam, hogy Herkules a 3. személy.xD Dragi, Suigetsu szinkronhangja ezt pont lekamerázta, és fel is tette youtube-ra.
Kb egy hét után hajat tépve töröltettem vele, de a szerencsések addigra már megtekinthették.^^"

Jah, és a 4 nyertes természetesen nem csak ennyi szerepet kapott. Csak a felkonferálásuk lett bemutatva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hashisin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #7075 Dátum: 12 jan 10, 14:03:47 »

Engem már csak egy dolog érdekel az éjszakával kapcsolatban:ki harapott bele a székbe? ikszdé Most komolyan. smirksweat Amúgy szerintem az Herkules vére...Dani blogján még régen spoiler:Herkules nagy szerepet fog kapni EGY epizód erejéig
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 14:06:39 írta hashisin » Naplózva
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7076 Dátum: 12 jan 10, 14:15:41 »

Egyébként azt én is észrevettem hogy Pein másfele néz de ő még szerepelni fog ugye mikor Naruto és a Peinek harcolnak szal még szerepelni fognak am akié a vér... tuti bárkié ha konané vagy nagatóé nem halnak meg nemtom miért hiszik ezt egy csomóan mert ezek fillerek és nagato és konan nem is így halna meg Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #7077 Dátum: 12 jan 10, 15:16:18 »

a kopasz jounin nem lehet Gai?
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Krisz_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 111


"Nem a külső számít hanem, hogy milyen a belsőd"


« Válasz #7078 Dátum: 12 jan 10, 15:26:41 »

hát az egyik szélsőnek kendő van a fején gainak nincs és a másiknak meg nem vörös a szeme szal sztem azse Nevet
Naplózva

“Sajnos nagyon sokan hiszik azt, hogy a csend olyan űr, amit mindenképp ki kell tölteni még akkor is, ha nincs fontos mondandójuk.”
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7079 Dátum: 12 jan 10, 17:17:56 »

Jah, és a 4 nyertes természetesen nem csak ennyi szerepet kapott. Csak a felkonferálásuk lett bemutatva.

Na pont ezt akartam kérdezni smirksweat reméltem hogy még maradnak. Hát örülök, hogy igen Mosolyog

a kopasz jounin nem lehet Gai?

Ez egy kicsit hülyén hangzik így de vágom mire gondolsz ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 10, 17:18:44 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!