24 jún 16, 14:27:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455858 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #6705 Dátum: 11 okt 28, 23:30:38 »

..
Egy szó, Morause-uram:
Irónia. kacsint

Dani... miért csinálod ezt velem?!?! NEEM ÉRTEM, már 1 hete gondolkozok mi a francra mondod h irónia (tudom mi a jelentése szónak) crybaby ... bár akármi mi is biztos nem dícséret h: "szép vagy ügyes vagy morácska, máskor is várom remek novellaként megírt hsz-eid stb."

...Sabaku akkor én azon egyének közé tartozok akik nem gondolják csigának füvit, max a szemei miatt lehetne hasonlítgatni de ha feje közepén lenne egy szem akkor meg már rögtön küklopsz lenne? Nem értem h mért fontos h füvi most vmi elcseszett csigacsávó akar lenni ami "Halendán él" v egy átkozott füvet szívó UFÓ ami a holdon él és a népének neve 'CS'!

Amúgy kíváncsi vagyok mennyivel terveztél előre így Dani, mert 10 rész ami szerintem van vagy 1 v másfél év. Mármint a nyeremény játék miatt, mert elég öszetett dolognak tűnik!
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6706 Dátum: 11 okt 29, 09:31:48 »

egyébként ha nem csiga (mondjuk sztm az) akk mit jelöl a nevében a 'CS'? x) csak kíváncsiságból..
Imádom, hogy csak azért, mert Dani poénkodott vele, hogy az igenis csiga, máris mindenki azt mondja, hogy 'Jajj, sztem csiga!' Ha Zoli, a karakter alkotója azt mondja nem csiga, akkor nem csiga ennyi! Különbenis, tegye fel a kezét, aki ezelőtt nem látott SEHOL kocsonyás-szemű UFÓ-ábrázolást.. -.-

Erre csak annyit mondanék, hogy szerintem nem nagyon van ember, akinek nem csiga ugrott be róla -_-" ennyi erővel csak azét modnom azt, hogy kék az ég, mert Dani olyannak rajzolta.... (Y)

Nem, mert az ÉG egy létező dolog...

. . Azon kívül remélem a Hebi nem kap túl sok szerepet, Yokonak se tetszene nekem se. Na viszont a Taka az szerepelhet amennyit csak akar(erre nem gondolt Yoko eh?)...
 

A Takát se szerepeltesse semennyit Figyelmeztetés Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6707 Dátum: 11 okt 30, 07:50:28 »

Tipp: Ne szórakozz Yoko-val. smirksweat

Megvédi az űrcsigáját, amúgy meg a nyereményjáték beharangozójánál az utolsó képnél szakadtam, majd publikálom a képet a füvesről amikor meglátta... És természetesen én még mindig Tobi szindrómával küzdök így a saját arcomat nem mutatom meg smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 08:55:05 írta Manesz » Naplózva


Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6708 Dátum: 11 okt 30, 15:16:13 »

Moderátor:
Füves CS-vel irány a Hebi-s Barmok téma. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6709 Dátum: 11 okt 30, 17:00:07 »

Nos egy röpke hozzászólás részemről is, ha már mások neheztelik ha kivesézek rendesen:
Poén: Tetszett a Tobi féle társadalomkritika az elején, az nagyon beletrafált nálam Nevet na meg a Dei és a két statiszta és még jó néhány szópoén ^^
Negatív:Amit már valaki megemlített előttem: tényleg kicsit összegző jellege volt az egész résznek, az elején nem, de ahogy haladtunk a vége felé egyre inkább, ami nem feltétlen hiba csak fura, gondolom könnyebb lesz folytatni a sztorit.
Egyéb: Bizar volt a Shino német, aranyos Nevet, de az olvashatóság nem volt jó
A chibbi jelenet nem igazán esett le, viszont remek, hogy van nyereményjáték ^^
Még valami ami talán csak nekem jött le így, de: Kicsit olyan hatása volt a mostani résznek, mintha Kisame lenne a húzó karakter. (Ha ez volt a cél vagy rosszul jött le, elnézést)
Egy kis fangirlmomentum: HIDAAAN!!! Nevet
Köszöntem a lehetőséget a hozzászólásra
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6710 Dátum: 11 okt 30, 23:11:21 »

Csumi Mindenkinek!

Lenne egy kérdésem hozzád Dani!
Amikor Tobi bejelenti az új tagot és megjelenik az a 2 felkonferáló csaj, Sasuke direkt vág ilyen érdektelen arcot?(a többiekhez képest), mert én ebből azt szűröm le hogy te is melegnek tartod Sasuke-ét(ami valamilyen szinten jogos Mosolyog ).

béke
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 30, 23:23:13 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6711 Dátum: 11 okt 31, 10:09:06 »

Ez már a 29-esbe kiderült a "báttyó, asszem..." dologgal.
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Zsüni44
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 55

A Fórum első Számú ARSENAL Drukkere...


« Válasz #6712 Dátum: 11 okt 31, 11:13:29 »

én is észre vettem hogy sasuke is érdektelenül nézi a csajokat, de egyből levágtam hogy miért ezért nem is kérdeztem meg...

Am jó hogy Hidan visszatért, de a medve nem kell hozzá... annyira UNszimpatikus a dolog hogy nagyon:D
Tobi hajkoronái bejöttek meg a pangeai beszóláson is szakadtam... az okostelefonról már ne is beszéljünk...
Naplózva

----------- ----------- 44 ----------- -----------
A Világnak szüksége van olyan elvetemült emberekre, mint... Én...

Go Gunners...

Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6713 Dátum: 11 okt 31, 11:47:19 »

Sziasztok!
Nekem mint mindig nagyon tettszett ez a rész is.
Egyetértek a medvével kapcsolatban. Talán már tárgyaltatok róla *nagyon lusta vagyok vissza menni  >.<#* De azt a Sasuke-s jelenetet nem értem (amikor ráugrik a székre). De nagyot nevettem rajta Nevet A nyeremény játék: Nekem nagyon bejön Mosolyog De most vagy vak vagyok vagy elfelejtettem számolni de én csak 11- t számoltam össze smirksweat
Na mind1 Így tovább Dani! ^^
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6714 Dátum: 11 okt 31, 12:10:13 »

Az animéban olyan élvezettel veti bele magát a székbe, hogy Dan-C-sempainak szúrta a szemét és kiparodizálta.
Naplózva


methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6715 Dátum: 11 okt 31, 14:40:31 »

Ez már a 29-esbe kiderült a "báttyó, asszem..." dologgal.

Basszus, el is felejtettem azt a jelenetet
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6716 Dátum: 11 okt 31, 15:08:23 »

... Sasuke direkt vág ilyen érdektelen arcot?(a többiekhez képest), mert én ebből azt szűröm le hogy te is melegnek tartod Sasuke-ét(ami valamilyen szinten jogos Mosolyog )...
és ha az? attól még a Szilvásbukták Sasuke kisöcsije marad:3 (a yaoista megszólal)

de kom, mi volt az a chibi-Konan?!!
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6717 Dátum: 11 okt 31, 18:27:55 »

Az animéban olyan élvezettel veti bele magát a székbe, hogy Dan-C-sempainak szúrta a szemét és kiparodizálta.

oké köszi de egyátalán melyik részben? Mert nem emlékszem >.<# Nem muszáj meg mondani csak érdekelne Mosolyog
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #6718 Dátum: 11 okt 31, 19:53:07 »

A naruto shippuden 142. rész... ez kb akkor tájt van mikor sasuke felépült az itachi elleni küzdelemből és Tobi az akatsuki rejtekhelyen megkérdezte h mit tervezz, mire sasuke: Elpusztítom Konohát!! Ördögi

A chibi "WC papírt" szerintem nem poénnak szánta, csak pillanatra felhozta h ő még megvan mint akatsuki tag, szerintem ezzel Dani csak megmutatta h most mi lesz az akatsuki felállása! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 19:54:38 írta Morause » Naplózva
Nusiii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 25

Őrült Ruki fan.


« Válasz #6719 Dátum: 11 nov 01, 07:00:25 »

Oh, köszike Morause!   Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 446 447 [448] 449 450 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!