24 jún 16, 14:04:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455811 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6690 Dátum: 11 okt 24, 17:39:45 »

nekem pár poén nem esett le, valaki pls magyarázza el:

a "na szia-mia"
a székes dolog
ennyi
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Putir
Vendég
« Válasz #6691 Dátum: 11 okt 24, 17:42:43 »

Sand bleachbe a fő gonosz Nevet
Linkelek képet http://images.wikia.com/bleach/en/images/b/ba/AizenIchimaruTosen.jpg
Itt a középső.
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6692 Dátum: 11 okt 24, 18:08:48 »

milyen szám egy az "egész nap a sufniban alatt"? mert nincs a listában. előre is köszi
Naplózva


Sand
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 341


The Sandwraith


« Válasz #6693 Dátum: 11 okt 24, 18:30:28 »

milyen szám egy az "egész nap a sufniban alatt"? mert nincs a listában. előre is köszi

http://www.youtube.com/watch?v=rGPwmgmXBWg&feature=related

És ebből az "Everyday I'm shuffelin"-ből jött az "Egész nap a sufniban"
Naplózva

/ A túlélésért abba kapaszkodunk, amit ismerünk és megértünk. Ezt elnevezzük valóságnak. De a tudás és az értelem bizonytalan. A valóság lehet csupán egy illúzió... Minden ember ezzel a hibás feltételezéssel él. Nincs más nézőpont? /
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #6694 Dátum: 11 okt 24, 18:45:26 »


http://www.youtube.com/watch?v=rGPwmgmXBWg&feature=related

És ebből az "Everyday I'm shuffelin"-ből jött az "Egész nap a sufniban"

Köszi Mosolyog
Naplózva


david253
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6695 Dátum: 11 okt 25, 15:08:26 »

ez jó rész volt, az volt a legjobb hogy hashirama darabokat lehetett találni a chips-ekben ikszdé .na meg hidan vissza tért 1 kicsit hiányosan ikszdé am grat
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6696 Dátum: 11 okt 25, 19:39:14 »

'estét mindenkinek!^^

Nah végre én is eljutottam odáig, hogy megnézzem az új rész [épp időben, mi?x)].
Akkor most a pozitívumokkal kezdenék:
a rajzolásba és animálásba eddig se tudtam belekötni igaz, ha akartam volna se tudtam volna, révén hogy rajzolás terén a béka s*gge alatt sem vagyok..xD. És eztán sem fogok =) Ezen téren talán már nincs is nagyon hova fejlődnöd.
Kedvenc animációmnak Sasuke felébredését mondanám. Mosolyog egész élethűen hatott, ahogy azokból az X-ekből szép lassan kinyitja a szemét.
De ami a legjobban tetszett az a németül beszélő Shino.xD Álmomban sem gondoltam volna, hogy pont németül beszéljenek az EAÉ-ben mondjuk, a korábbi Kisame-Itachi válaszolgatás után talán egy kicsit elképzelhető volt. Nevet a káromkodáson meg szakadtam a röhögéstől, mert itt Németországban majdhogynem nem is tudnak káromkodni :O legalábbis én még nem hallottam őket..x'D
És Hidan Visszatérése.. hát abból a táncból hirtelen mindenki eszembe jutott, csak ő nem.xD kicsit meg is ijedtem amikor megláttam Boksovot >.<# de végső soron azért örültem Mosolyog

viszont a negatívumok:
ami úgy annyira nem tetszett, az Tobi parókaváltogatása volt. [bár az első az jó volt Mosolyog jól vettük ki tesómmal, hogy az mintha Mézga Aladáréra hasonlítana? Nevet ] Főleg az a Marge Simpson-feeliges. Ez számomra egy pöppet antipatikus hatást keltett.
A Kisame-Suigetsu csata is lehetett volna kicsit hosszabb. Annyira kár, hogy elkapkodtad Neeem


De mindezzel együtt nagyon örültem a nagy 30-nak Mosolyog főleg, hogy huzamosabb idő után végre önfeledten tudtam nevetni : ) Ezért külön köszönet!

További szép estét nektek! =3
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 25, 19:41:12 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Kroli94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 139



WWW
« Válasz #6697 Dátum: 11 okt 25, 20:31:12 »

Hát, első nézés után egy rövid elemzés: Először is azzal kezdeném, hogy az elején hatalmasat néztem azon, hogy nincsen a kezdőjelenetben semmi más alak, csak az Akatsuki tagok. Itt kicsit ráncoltam a szemöldököm, hogy WTF? Gondoltam, hogy kifogytál az ötletből (aztán rájöttem, hogy ez a veszély nem fenyeget Nevet ), vagy csak van ezzel valami terved. Egyébként baromi jó ötlet ez a nyereményjáték! Szóval, vissza az elemzéshez: Tetszett, hogy Shino németül beszél, viszont ha tartod magad, hogy az egyik jelenetben "OVertüre"-t mondasz, akkor nem volt jó a kiejtés, de ez olyan apróság, ami talán említésre sem méltó. Nevet Ami még tetszett, az Tobi hajstílusának állandó változása, és a Sasukés jelenet, amikor Tobi mesél neki. Plusz Hidan megjelenése volt az, amire egyáltalán nem számítottam, bár ez a test/jelmez, számomra nem volt túl nyerő húzás.
Az animáció elnyerte tetszésem ismét, bár ezt is csak zárójelben jelezném meg, mivel ez egyértelmű, hogy az baromijó Nevet
Ami egyáltalán nem tetszett az az, hogy szerepeltek benne más paródiasorozatok, pl Hebis Barmok, Espada Club. Ha csak rövid említés lett volna, az még talán oké, viszont szerintem ilyen hosszan nem illett az EAÉ-hez. Bár, ahogy érzed... Ami nem nyerte el a tetszésem, az az, hogy bár jó volt Shino német beszélőshowja, mégis valószínűleg csak időhúzásként lett beletéve, ahogy kb az egész reklám jelenet is.
Maga a játékidő most is gyorsan eltelt, mintha 2 perc lett volna az egész, ami jó! Viszont negatívum, hogy egyszer ránéztem az idősávra, hogy mennyi idő van még hátra. És nem nevettem annyit, mint korábban. Lehet, hogy csak rossz állapotomban néztem meg, lehet, hogy ez a mostani lelki/szellemi "válságom" kihat a humorérzékemre is és csak ezért nem találtam annyira poénosnak, de ez ki fog derülni a következő nézés alkalmával. Egy jelenet volt, amin erőteljesen felkacagtam, mégpedig az a kis visszaemlékezés a Sasuke vs. Itachi harcra.
Összességében nem tetszett a rész, bár lehet, hogy következő megtekintés alkalmával változik majd erről is a véleményem, mindenesetre most tartom magam ehhez. Mondjuk előfordulhat, hogy csak a mostani manga fejezet, plusz néhány nemrégiben megtekintett film után, túlságosan nagy fordulatokat, túlságosan sok dolgot vártam ettől a résztől, túlságosan is magasra tettem  lécet. És lehet, hogy csak velem van a baj, mert mint látom, minden általam átfutott kommentben pozitív visszajelzések fordultak elő. Előfordulhat...
Mindenesetre a fantáziád és a rajztehetséged még a régi, szóval csak így tovább!  bow
Várom a következő részt!
Naplózva

"Rosszabb dolgokat is művelhet az ember a szeretteivel annál, hogy megöli őket."
Chuck Palahniuk
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6698 Dátum: 11 okt 25, 21:26:17 »

Nincs veled semmi probléma. Gyakorlatilag én ugyanazokat a dolgokat tartom negatívumnak, amiket te is. Blogomon ki is fejtettem.^^
Az "Overtüre"-re meg inkább nem mondok semmit, olyan szinten beégettél most.xD Bakker, ez brutális bukta.xD És ha nem mondod, totálisan észre sem veszem.^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6699 Dátum: 11 okt 26, 18:27:01 »

Nekem csak 1 dolgo nem tetszik Pontosan
2 hónapot kell várni egy részre, mikor a Narutóra egy hetet alig bírok várni  ikszdé
Báar valszeg nem könnyü egy fél téglával és egy eperrel rajzolni ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #6700 Dátum: 11 okt 27, 07:35:41 »

Ez a rész is nagyon nagyon bejött,mint ahogy a többii!!!!nagyon jó volt,gratula!!!
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #6701 Dátum: 11 okt 28, 16:29:44 »

egyébként ha nem csiga (mondjuk sztm az) akk mit jelöl a nevében a 'CS'? x) csak kíváncsiságból..

Imádom, hogy csak azért, mert Dani poénkodott vele, hogy az igenis csiga, máris mindenki azt mondja, hogy 'Jajj, sztem csiga!' Ha Zoli, a karakter alkotója azt mondja nem csiga, akkor nem csiga ennyi! Ez egy belső poén, újabb HB-1AÉ utalás. Ha nem vettétek észre, eddig is rendesen szapulták egymást csak úgy brahiból. Dani cseszegeti Zolit, ezzel, mert elvannak. De ez nem jelenti azt, hogy ez igaz is, csak mert Dani azt mondta.
Különbenis, tegye fel a kezét, aki ezelőtt nem látott SEHOL kocsonyás-szemű UFÓ-ábrázolást.. -.-

Kedvenc animációmnak Sasuke felébredését mondanám. Mosolyog egész élethűen hatott, ahogy azokból az X-ekből szép lassan kinyitja a szemét.

Végre valaki más is kiemelte ezt! Nevet Ezen akkorát röhögtem, hogy behaltam ikszdé
Király epizód volt:D
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6702 Dátum: 11 okt 28, 21:08:52 »

de komolyan, az a chibi-Konan az mi a franc volt? láttam, hogy nem csak nekem nem esett le. cuki volt meg minden, de... akkor is, az mi?
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
LightWolf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #6703 Dátum: 11 okt 28, 21:33:24 »

Egy jó ideje már figyelem a sorozatot, de ez lenne az első hozzászólásom, és jujj de hosszú lesz...

Na kezdjük azzal, hogy mielőtt késznek éreztem magam a megszólalásra, elolvastam ezt a majdnem 449 oldalt(és sajnálattal tapasztaltam hogy csak ezüst érmes vagyok ebben Yuuichi után)

Na vágjunk is bele a közepébe, volt időm átgondolni mit akarok majd írni, így a szerkezet meglételéért egy kérdéssel kezdeném, a nyereményjátékban magyarosabban írtam az egyik nevet, ez elég nagy probléma hogy újabb emailt küldjek vagy maradhat úgy? A probléma abból adódott hogy semmit se értek a magyar netes és animes világhoz, én tiszta angol vagyok ha fent vagyok. Így kicsit túl magyarosítottam...

Na és ezzel behoztam egy pontot amit felakarnék most használni. Én ha netezek angolul teszem, angol poénokat élvezek, többet gondolkozok angolul(a magyar csak harmadik helyen van a német mögött) mint magyarul. Szóval az is csoda hogy hallottam az 1AÉ-ről egy ismerősömtől még anno. Szóval tudom hogy ez a téma már úgy ahogy le lett zárva, de úgy gondolom kíváncsi lennél egy ilyen külföldibb magyar véleményére is. Az eredeti FWA-nál jobb 1AÉ, sokkal, bár azt nem állítom hogy az FWA olyan szörnyű lenne mint azt sokan állították. Viszont ha az FWA 12. epizódját nézzük, akkor még mindig az 1AÉ-t tartom jobbnak. Azonban a már említett rosszcsontomnis dolgokon kívül nekem valami más is feltűnt. Szerintem stílus szempontjából Omni kicsit átvett tőled, nehéz megfogalmazni milyen formában de a 12. résznek volt egy olyan 1AÉ feeling-je. Heh a magyar humor hamarosan átveszi az FWA-t(mármint ha Omni csinál még).

Na akkor egy kicsit a sorozatról. Először is sokat várok az Opa-tól, az okostelefon olyan nagy volt hogy az egész családom kiütötte. A vidékes szöveget meg kívülről bevágtam hogy ha kell a jövőben azonnal tudjam, hehe. Azon kívül remélem a Hebi nem kap túl sok szerepet, Yokonak se tetszene nekem se. Na viszont a Taka az szerepelhet amennyit csak akar(erre nem gondolt Yoko eh?). Shino németén meg majd be haltam, főleg hogy az a tipikus nekünk tanított német volt, nem rossz de egy német kicsit furcsán nézne rá. Az epizódban a kedvenc jelenetem azonban csakis a fiatal Kakuzu lehet. Ez ugyanis nem csak a kedvenc karakterem hozta vissza, ha csak egy röpke pillanatra is, hanem eszembe is juttatta, hogy kedvenc nem csak kezével csápolóm már időtlen idők óta járja a ninja-világot. Így szinte minden flashbackben feltűnhet valamilyen formában(még ha csak a háttérben tépi is ki valaki szívét/pénzét), és ez örömmel tölti el a tűz szívem. Most jöjjön egy kicsit kevésbé pozitívabb comment. 

Bár nem igazán negatívum amit felhozni készülök, hanem inkább tanácsféle. Sokszor jött fel a panasz hogy egyszer az egyik oldalnak van baja az értelmesebb poénokkal, míg a másiknak az egyszerűbbekkel. Erre nagyon jó megoldásnak találtam az MSN-est, melybe ügyesen bele lett építve a "Te és Én". Akinek ezzel problémája van annak semmi sem jó, heh. Ilyenből jó lenne látni többet, bár nem feltétlen szükséges, mivel ígyis-úgyis lesznek olyanok akik a fent említett problémával állnak majd elő.

Lenne egy pár kérdésem is. A felvételt amin Itachi beatboxxol miközben Kisame rappel ki vette fel azon az omniozus estén? Sasukina vagy netán Zetsu? Vagy ez is a titok része lenne? Ha már eme titoknál tartunk, egész biztos vagyok benne hogy a 29. rész-nél tettél egy olyan megjegyzést hogy 2 rész múlva megtudjuk ki is az aki tudja mi történt aznap este. Ha matekból nem állok bukásra akkor ez a 31. epizód lenne, ez még mindig igaz, vagy megeshet hogy el lett tolva? És bár ez nem kérdés, mivel nem várok választ, inkább egy téma amit felhoznék, mégpedig Tobi frizuja, vajon dönt e egy fix paróka mellett(kétlem hogy tovább váltogatna) vagy bejelentkezik Madara hajfelvarró szalonjába?

Sokan megsiratták minden egyes elvesztett szereplőt, én azonban kicsit más "valakit" akarok elbúcsúztatni. 10 epizódon keresztül élvezhettük a társaságát, megismertetett sokunkat egy számmal ami nélkül el se képzelhettük volna ezeket az epizódokat. Hiányozni fogsz Sandaime Opening. Összedobtam egy kis videót a tiszteletére, remélem az utódja fel fog érni vele, mert nehéz felül múlni ezt a remeket.

Csak így tovább Dani!
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6704 Dátum: 11 okt 28, 22:24:25 »

egyébként ha nem csiga (mondjuk sztm az) akk mit jelöl a nevében a 'CS'? x) csak kíváncsiságból..
Imádom, hogy csak azért, mert Dani poénkodott vele, hogy az igenis csiga, máris mindenki azt mondja, hogy 'Jajj, sztem csiga!' Ha Zoli, a karakter alkotója azt mondja nem csiga, akkor nem csiga ennyi! Különbenis, tegye fel a kezét, aki ezelőtt nem látott SEHOL kocsonyás-szemű UFÓ-ábrázolást.. -.-

Erre csak annyit mondanék, hogy szerintem nem nagyon van ember, akinek nem csiga ugrott be róla -_-" ennyi erővel csak azét modnom azt, hogy kék az ég, mert Dani olyannak rajzolta.... (Y)
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!