24 jún 16, 15:55:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1456002 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
MultiAvant
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6000 Dátum: 11 jún 08, 00:14:01 »

Miután hallottam a stúdióban róla, hogy csinálod ezt a sorozatot többször gondoltam rá, hogy megnézem, most vizsgák előtt megejtettem eme cselekvést. A régebbi részek még nem tetszettek, onnantól kezdve viszont h nem csak magadnak készítetted, hanem már ügyeltél a jobb vizuális élvezhetőségre, és továbbléptél a kezdő poénokon egyre jobb. Mondjuk nekem az elején tetszett az, ahogy bizonyos szereplők arcvonásait eltúlozva adtad vissza (gondolok itt pl. arra, hogy Kisaménak pici golyószemei voltak), most mindenkinek ugyanaz az arcsémája. Én személy szerint jobban szeretem a karikaturisztikusabb ábrázolást. A felépítése viszont kifejezetten tetszik, és főleg a legújabb részé.  Tudnék mit elemezgetni, de azt hiszem ennek nem hajnali egykor van itt az idejeXD Szóval sok sikert a sorozathoz is, meg ma a vizsgához is. Ágyő.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6001 Dátum: 11 jún 08, 07:14:08 »

Ez viszont nem enyhén abszurd kijelentés volt.xD Ha nem nézted a VV-t, honnan veszed, hogy nem tetszene egy azzal kapcsolatos poén? Mosolyog

Mert előfordult más, olyan filmes poén a sorozatodban, ami mosolyra késztetett, mégsem voltam aktív figyelője a "felhasznált" filmnek. Egyszerűen jó helyen volt a poén, jó helyen.  

A jó hely szerintem nem elég ahhoz, hogy egy "utalós" poén visszaadja magát. ^^
Ha pl. a Gyűrűk urából vagy a Herry Potter-ből van egy vicc, akkor azt jó eséllyel megérti az is, aki ezeket a filmeket nem látta, mert innen-onnan összecsipegethetett pár jellegzetes momentumot (mivel "nagy" filmek, így a csapból is ezek folytak).
Viszont ha pl. a Keresztanya c. filmből tol be egy poént, akkor aki nem látta azt, az nem fogja érteni, mivel nem mai film és nem is túl ismert. ^^
Velem is sokszor megesik EAÉ nézés közben, hogy érzem a filmes poén jelenlétét (persze nem nevetek, mert nem értem), de mivel nem láttam az adott filmet, így csak pl. innen, ebből a témából tudom leszűrni, hogy ott mi is volt a poén tárgya. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 08, 07:14:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naomi69
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32


« Válasz #6002 Dátum: 11 jún 08, 10:13:28 »

Szia.


Én is nagyon vártam már a részt, bár nincs nagyon netem (60mb egy nap, picsa...) és mégis letöltöttem. De megbántam.

A zenei aláfestés most is perfect volt, leginkább azt hiszem Sasu2 jelenete alatt találtad el a hangulatot.

A grafika, és a hátterek kidolgozottak, nem is csoda, hisz ebben egyre profibb vagy.

De.

A tartalom és a cselekmény (nem ugyanaz !) hagy kivetni valót ebben a részben. Látszódik, hogy untad, és a hátad közepére sem kívántad, mert a poénok laposak, és ezt azzal próbáltad feldobni, hogy "olyan Danisan" felturbózod a mondatokat. Jó, én értem, hogy ez a te stílusod egyik alap jegye, de túlzásba esni sem jó, mert a sok gyöngy között elveszik a sertés...

A cselekmény kicsit vontatott és erőltetett. Nagyok a szünetek ott, ahol nem kellenének, és van ami az előző részek alapján hiteltelen. Pl Deidara indoka, amiért utálja Sasuket. Ez még a főmájjer Hidannál elment, amikor besértődött a sarokba, de Deihez nem ment. És a nekro poén? Eh... De a javadra legyen írva, hogy a Nekrofilos képjelenet után ahogy Powwwr Pein betoppan az cool (xD Ne lábatlankodj itt Ulq. xD)

Én is írok, én is tudom, hogy milyen az ha utálsz egy karaktert, csak nem éppen ebben a fandomban, és fanficeket írok... na meg nem is hetero párosokkal... mind1 Nem rólam van szó!

Azt akarom kinyögni,hogy itt te vagy a fő hoppmester. Te diktálsz. És nem az a cselekmény vázlat, amit 70 éve írtál. Ha már nyűg, akkor ülj le, gondold át, írd át, senki nem fogja leharapni a fejed. Ez a te törid, a te estéd.

Hát használd ki.

Pusz Miluiel
Naplózva

Minden ember életében elérkezik a pillanat, amikor úgy érzi, próbatételei tűzkeresztjében elvérzik, mint mókus a fenyőfa tűlevelein. /ani- Tizenhét parancsolat/
Marc3ll
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 15


WWW
« Válasz #6003 Dátum: 11 jún 08, 14:56:38 »

Tetszett a rész nekem is Nevet

És 3 tippem van arra h ki tudja még az eseményeket:
Sasu2
Füvi
És Elton XDD
Naplózva
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #6004 Dátum: 11 jún 08, 17:26:19 »

Csumi Mindenkinek!

Nagy felfedezést tettem a 28. részben azt hiszem. Nem tudom ki vette észre rajtam kívül de 7.34-től kezdve furcsa alakzatok formálódnak ki pl: valami szörny a kőben(ezmiez), egy kő teknős, egy denevér(nem biztos), két világító szem egy kő halmazban, meg valami csiga félét(ez se biztos).Rafkós vagy Dani! Ja és még azt szeretném megtudni, hogy annak idején még a 27. rész előtt publikáltál a nagy közönségnek 2 számot de a harmadik(Peinci - Enerdzsálizálj!) valamilyen úton-módon nem jött létre és, hogy ebből lesz-e valami v. ne várjam(juk), mert engem érdekelne.
peace
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Hanuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13


I Like Anime & Rock


WWW
« Válasz #6005 Dátum: 11 jún 08, 18:02:23 »

Sziasztok!
Nekem nagyon tetszett a rész, de sokan mondják h kevés a poén...
Lehet h kevés, de jó! És a kevés poént pótolja az akció...+ Kisame megint nagyot alkotott...xD Meg hát Jiraya...az a nekrofil-os duma nagyonnagy!xD
Hajrá Dani ne hagyd abba!:D
Naplózva

Mosolyog
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6006 Dátum: 11 jún 08, 18:07:40 »

Én nem értem hogy mért baj az ha hosszú egy rész? mert túl sok info szivárog ki vagy mért Hmm? Gondolkozik
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6007 Dátum: 11 jún 08, 18:21:22 »

balint nekem sincs bajom ezekkel, sőt kifejezetten tetszett Mosolyog
Amúgy attól függetlenül, hogy negatív kritikával illettem a Sasu2 vs Tutu részt, attól még tetszett nekem az, amikor Sasu2 repült és a háttérbe ilyen fura arc, jelenségek voltak Nevet Nevet + a zene is jó Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6008 Dátum: 11 jún 08, 18:41:13 »

samdav én nem neked írtam bocs ha magadra vetted smirksweat de én tényleg nemértem mert pl dant-c is azt írta a blogján hogy sok minden került voltna bele és hogy így is elég hosszú lett és ezt nem értem hogy ez mért baj Gondolkozik Technikai KO
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #6009 Dátum: 11 jún 08, 18:52:51 »

Füvi az aki talán tudni fog mindent? Rá csak úgy gondoltam mint mindenki más. Ki az a bizonyos személy akire Leo' utal? Gondolom mindenki rá gondolt. Én is.
Sasu2-re is gondoltatok. Én pontosan nem is gondoltam erre a szereplőre mivel csak egy varjú.
Azt nem értem, h miért tippel mindenki Füvire csak azért, mert 1 másodpercre felbukkant az openingben? Nyufy-kun is benne volt, mégse mondom h biztos ő az, aki ott volt azon az éjszakán!
Amúgy Sasu2 nem csirke?
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6010 Dátum: 11 jún 08, 19:23:24 »

balint002: én nem is magamra vettem, csak úgy reagálás kép írtam hsz-t Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #6011 Dátum: 11 jún 08, 19:34:38 »

ja akkor bocsi samdav smirksweat
ebként én azthittem hogy sasu2 egy olyan varjú amit Itachi tud idézni meg klónt csinálni bár kitudja lehet más de csirke az nem hiszem mert az nemtud repülni ilyen sokáig ikszdé
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #6012 Dátum: 11 jún 08, 19:58:30 »

samdav én nem neked írtam bocs ha magadra vetted smirksweat de én tényleg nemértem mert pl dant-c is azt írta a blogján hogy sok minden került voltna bele és hogy így is elég hosszú lett és ezt nem értem hogy ez mért baj Gondolkozik Technikai KO
mondjuk nézzük azt ha hosszabb lenne akkor tovább tartana megrajzolni, szóval tovább várhatnánk egy részre, de nem lenne nagy gond, csak Daninak már így is nehéz az egészet megcsinálni (meg kell rajzolni az összes képkockát gondolj bele), bár én inkább várnék tovább egy jó harcra, de ahogy előbb egy páran előttem leírták (meg Dani is elismerte), hogy az Dei Elton Leo vs Sasuke harc össze lett csapva, de monjdnuk velem is volt ilyen egy párszor hogy már a tököm is tele volt az egésszel csak érjek végig és össze lett csapva (nézd meg a benevezett AMV-met példának), viszont sok sikert a kövi részhez
(kicsit hülyén fogalmaztam ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 08, 20:00:27 írta Kanokanor Seme » Naplózva

Vitli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #6013 Dátum: 11 jún 08, 20:16:09 »

Sokan várnak itt a harcokra.... Ez nem egy olyan történet ahol ez lenne a fő jelenség. Sőt a harcok inkább csak szimbólikus jelleggel bírnak, és jobb is mikor csak a szavakkal harcolnak, bár egy kicsit már tényleg sok azokból a részekből, mikor oltják egymást mindenfélével (Dei vs Sasuke). Egy igazán epic csatára várok már, mikor Kisame vs Gyilkos Méh csap össze, kíváncsi leszek Dani fantáziájára Mosolyog abban biztos vagyok, hogy ott nem lesz poénban hiány.

A találgatásokról meg annyit, hogy olvassátok Dani blogját is, ha akartok tovább ezzel a témával szórakozni Nevet. Plusz Leo pedig azért mondta olyan hangnemben azt a végén Tobinak, mert ő biztos ismeri azt a személyt, szóval csak az Akatsukiból lehet, és csak olyan aki él, és ott van (ez a véleményem) így nem marad sok személy hátra, de nem kéne túl sokat találgatni, mert jobb mikor ott a részben esik le a dolog és, tényleg meglepődsz rajta Nevet.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6014 Dátum: 11 jún 08, 22:10:37 »

Na én meg Itachi vs Sasuke harc-ra leszek kiváncsi, huuuu szegény Itachi nem mer majd hozzá érni, nehogy vmi baja essen a kis öcsikéjének Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!