24 jún 25, 07:01:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1472010 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #6015 Dátum: 11 jún 08, 22:38:29 »

Ja mint a 4. részben hogy eltörte a karját aztán ott bőgött ikszdé
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6016 Dátum: 11 jún 08, 23:11:26 »

Az az, ahogy mondod Kanokanor, igaz nem bőgött, hanem kicsit könnyezett+aggódott Nevet Nevet ja és az 1.részben, mikor nézegeti a képét, ott is majdnem sír már Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6017 Dátum: 11 jún 09, 11:39:58 »

Nagy felfedezést tettem a 28. részben azt hiszem. Nem tudom ki vette észre rajtam kívül de 7.34-től kezdve furcsa alakzatok formálódnak ki pl: valami szörny a kőben(ezmiez), egy kő teknős, egy denevér(nem biztos), két világító szem egy kő halmazban, meg valami csiga félét(ez se biztos).

Azok véletlenül nem a Végtelen Történet szereplői voltak? Gondolkozik
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6018 Dátum: 11 jún 09, 12:29:56 »

Azokat az alakokat én is megemlítettem korábban, az által, hogy milyen szép a táj ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hanuto-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 13


I Like Anime & Rock


WWW
« Válasz #6019 Dátum: 11 jún 09, 13:19:09 »

 hali!
nemtom én nem vettem észre őket, úgy tűnik bennem a hiba...xD
Naplózva

Mosolyog
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #6020 Dátum: 11 jún 10, 00:43:54 »

... Egy igazán epic csatára várok már, mikor Kisame vs Gyilkos Méh csap össze, kíváncsi leszek Dani fantáziájára Mosolyog ...

Nem akarlak elkeseríteni, de Dani már eltervezte a sorozat végét mielőtt Kisame VS Hachibi megjelent volna mangában...gondolom kikövetkezteted ^^
Persze, bármi történhet a Dani fejében...

Mellesleg valaki már észrevette a "furcsa feliratot a felhőben?" poént? Nevet
(úgy helyes, ha Dani mutatja meg ^^)
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6021 Dátum: 11 jún 10, 01:31:56 »

A jó hely szerintem nem elég ahhoz, hogy egy "utalós" poén visszaadja magát.


Szerinted nem, szerintem pedig igen. Mosolyog A Ben10-ből sem láttam egyetlen rész se, mégis, mikor SasoTobi Zetsunak hitte a gyereket, a Dani által kiadott hang: "Mit bámulsz?"-án jót mosolyogtam. Lehet, hogy egy filmes poént úgy ért az ember, ha látta a filmet, de ez nem jelenti azt, hogy egy ilyen poént ne lehessen olyanra megcsinálni, hogy a sorozatot/filmet nem követők ne mosolyogjanak rajta.  Mosolyog Pl. ebben az esetben nem az utalás tálalása, hanem a hanglejtés megoldása volt megmosolyogtató. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6022 Dátum: 11 jún 10, 19:48:11 »

Nos én is megettem ezt a részt, igyekszem egy szép kerek véleménykifejtésre:
Hűűű, ez tényleg kicsit zanza volt, bár én sem értem igazán, hogy miért baj ha hosszú, legfeljebb ezt is elosztod Mosolyog
Javarészt egyet értek Krieggel.
Bevallom sajnáltam, hogy Leo ilyen hamar elkaszált, ráadásul amin kifejezetten ledöbbentem amikor még Leo és Elton még búcsúzóul kiosztják egy kicsit, és Dei utálatának indoklása is furán hatott. A harcnál az általam nagyon kedvelt jutsu nevek is hiányoztak Szomorú (Mindezen a komorságon azért jócskán enyhített Dei beszólása)
(Én legjobban az elhalálozások közül Kakuzu halála tetszett, azt viccesnek tudtam értékelni, itt ez valahogy elmaradt.)
Mindemellett nagyon feküdt a wc-s beszélgetés és az Itachi féle időjárás változás, bár nekem sem ugrik be mikor volt még egy ilyen eset. (Csak ugye a moziban a "napleoltás")
Jira bátyót sosem kedveltem igazán, így nem tudom megítélni rendesen, mert alapból frászt kapok a karakterétől ^^" Azért az a fej a nekrónál elég meredek volt, és a bankkártyás trükk is tetszett Mosolyog
Amit ismét ki kell emelnem a grafikán kívül: megint jó zenéket válogattál alá. Ó egy kérdés: nekem tűnt Elton kevésbé nyekergőnek? Ha igen ennek köze van a végén tett kijelentéséhez? (Amivel én mint csaj nagyon nem értek egyet!)
A Füvi vs Sasu2 harc nem tudom hogy jött ide, de simán passzolt ebbe a jótékony káoszba.
Valaki említette hogy van valamilyen égen eldugott poén, hát kerestem... nem találtam meg, de rájöttem hogy nagyon tetszenek a felhők!
Szíves elnézést, ha netán bármelyik momentumom sértő bárki számára, nem volt szándékos, építő jellegűnek szántam. Azért örülök, hogy láttam Leo't egy minutumra kedvesen mosolyogni! (11:03 kb) Remek érzés erre lezárni egy iskolaévet! Alig várom a következő részt, és a tippeléshez: Én is Suigetsura gondoltam, bár be volt rúgva szóval kiesik. De ott a cica ^^
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6023 Dátum: 11 jún 10, 20:32:26 »

Én legjobban az elhalálozások közül Kakuzu halála tetszett, azt viccesnek tudtam értékelni, itt ez valahogy elmaradt.
..
Ó egy kérdés: nekem tűnt Elton kevésbé nyekergőnek? Ha igen ennek köze van a végén tett kijelentéséhez?
..
A Füvi vs Sasu2 harc nem tudom hogy jött ide, de simán passzolt ebbe a jótékony káoszba.
..
Valaki említette hogy van valamilyen égen eldugott poén, hát kerestem... nem találtam meg, de rájöttem hogy nagyon tetszenek a felhők!

A többségnek meg épp az volt a problémája, hogy meggyaláztam Kakuzut. Pein halálánál meg egyenesen máglyára akartak vetni. Így alkalmazkodtam, és szándékosan nem poénkodtam el az utóbbi haláltusákat.

Nem törekedtem arra, hogy Elton kevésbé nyekeregjen. Valószínűleg itt is a komolyabb jelenetek hatása játszott közre.^^

Füvi? Gondolom Tutut akartál írni. xD Egyébként a madár konfrontáció szimbolikus hatással bír, amin még mindig csodálkozok, hogy ennyi embernek nem esett le. Pedig elég sok HB fan van.

A felhős jelenetet 0:40 és 0:50 között keresd. kacsint Többnyire csak a nagggyon Oroszlánkirály fanok fogják érteni. xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
oby15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #6024 Dátum: 11 jún 10, 20:44:17 »

Rajottem h kitudja meg az igazsagot arrol a bizonyos ejszakarol:P:P..es ha elottem mar irtak akkor bocsi de nm olvastam h miket irtak:D:D
Amugy pofon egyszeru,csak nezni kell figyelmesen egy bizonyos reszt....de ha nem o akkor paszolom hogy kilehet..de szerintem o az....Nyelvesít
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #6025 Dátum: 11 jún 10, 20:57:43 »

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/1f/Lionkg2.jpg

Ez a kép mindent elmond. Ha nem jönnél rá:

A fűből felugró valamik véletlenül (?) SEX feliratot írtak a levegőbe, ezért a későbbi kiadásokban ezt a részt módosították.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #6026 Dátum: 11 jún 10, 21:44:20 »

Egy lappal előbbihez szólok hozzá: Igen, pardon Tutut akartam írni.
Kakuzuhoz: Hát én nagyon fordítva működök...? O___o Én azért szerettem "Kaki" halálát, mert nem tűnt tényleg halálnak, csak ilyen "jaj, most kiírtak de még visszaírnak" szóval nem lehetett olyan komolyan venni és valahogy sokkal elnézőbb voltam ezzel mondván, hogy de jó, hogy viszonylag happy end a vége. Pein: ott bevallom kiakadtam és azt vártam, hogy valami vicces legyen, ellensúlyozva a hiányt, mint Kakuzunál de semmi... 1:0 a nagy tömegnek Szomorú
O.K: kifejezetten utálom, talán ezért nem vettem észre... Pirul
megj: Kakuzut pont az 1AÉ szeretette meg velem. Én bátran vállalom, hogy fekete humor volt a halálánál...
(amikor viszont megláttam hogy riportot csináltál vele, na ott pukadt ki a nevetés-lufi Nevet) Más szóval ha lefele kell osztályoznom az elhullásokat: Kakuzu, Dei, Leo, Sasori, Elton, Pein... tőle teljesen padlót fogtam ledöbbenésemben és csalódottságomban. Persze megértem, hogy a tömegnek kell tetszen, nem egy embernek. De legalább elmondhatom, hogy nem tartozom közéjük ^^
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6027 Dátum: 11 jún 12, 15:53:05 »

A napokban én is megnéztem az új részt, de csak most jutottam el oda, hogy véleményt nyilvánítsak Nevet

 Háát jó sok mindent sűrítettél 18 percbe, és ugyan előfordult, hogy meg kellett állítanom egy percre, mert nem hallottam a saját röhögésemtől, hogy mit mondanak; de néhány jelenetnél kikerekedett szemmel néztem a monitort.
negatívum: a vége nem igazán tetszett, az egy picit el lett kapkodva :/ gondolok itt főleg Dei halálára. Meglehet, hogy azért, mert ő a kedvencem az akatsukiból, de az az inkább nézz mangát szövege egy kicsit pofonütés szerűen hatott rám. A másik ami még nem nyerte el tetszésem, az Jiraiya szinkronhangja volt. Nem igazán tudom mihez hasonlítani, de.. hát nekem olyan furcsak volt smirksweat

pozitívum: legjobban a Kakuzus jelenet tetszett, meg ahogy elzavarta Mufasát, azon kikészültem Nevet Arra meg álmaiban sem gondoltam volna, hogy a Végtelen Történet szereplőit pont itt lássam újra. Kisame-ben úgyszint nem csalódtam, a megjegyzésein nagyon nevettem Mosolyog Kár, hogy Leo' és Elton nem lesz többé emberformában, hiányozni fognak Byebög Összességében nekem tetszett Mosolyog
Ám lenne pár kérdésem: ott 07:29-nél a hegy teteje felé az a piros valami az micsoda? korábbi részekben én alsógatyának láttam, de nem vagyok benne biztos hogy jól gondolom.xD Ha ez egyszer már volt téma akkor bocs, de nem olvasatm vissza^^"
Akkor azzal az éjszakával kapcsolatban páran Füves CS-re tippelnek, hogy ő tudja az igazságot. Nemtudom én sehogy sem bírom ezt összekominálni Hmm? ehhez meg kell néznem a HB-s barmok újabb részét? /mondjuk nekem van egy tippem, de nem hiszem, hogy ő a megfelelő egyén^^"/
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 12, 15:59:12 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #6028 Dátum: 11 jún 12, 17:11:12 »

Az a piros éppenséggel a normál háznézet bal felső sarkában kivehető (pl. 26. rész... japánul: Akatsuki) smirksweat

Am. ki mondta hogy nem térnek vissza???
"nem is tértek vissza többé?
 -csak ha ismét lesz munkánk"

asszem egy utalás...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 12, 17:29:47 írta Manesz » Naplózva


Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #6029 Dátum: 11 jún 12, 17:57:44 »

viszont nem tudom miért tippelnek egy csomóan füves cs-re mikor csak egy mp-ig volt benne az intróban, semmi értelme
Naplózva

Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!