24 jún 16, 10:11:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455414 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5985 Dátum: 11 jún 06, 20:10:19 »

Téves. Az a zene jóval a köpés után jött kacsint Amúgy olyan szépen mondta Konan, hogy "Mind közül a leglovagiasabb" Nevet Elismerésem Mosolyog)

Amúgy egy kérdésem lenne, nem ehez a részhez kapcsolódóan. A 11. részben Eltont beszippantja Pein a GhostBustersből már jól ismert hátizsákkal. Onnan hogyan szabadul ki Elton?
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5986 Dátum: 11 jún 06, 20:11:35 »

Nyugi hékás, írtam én egy szóval is hogy ne nézz VV-t? Nevet

Azért nem tetszett a VV utalás, mert - ahogy az elhangzott a mi kis beszélgetésünkben - egy alapból nevetséges vagy vicces dolgot nehéz úgy parodizálni, hogy az jó is legyen. Én, mint aki nem nézte a VV-t, nem láttam humort az utalásban, de ha néztem volna sem találnám viccesnek. És azzal hogy a VV-t hulladéknak neveztem, igyekeztem utalni arra, hogy az EAÉ sokkal többet tett az emberek szórakoztatásáért, mint az. Csak te valami mást szűrtél le. 

Bocsesz, Rondi. Kicsit túlreagáltam. Főleg azért, mert előző nap este -ahogy te is tapasztaltad- a gépem enyhén megőrült, és ma tesómén kellett sz*rakodnom.^^"

"Én, mint aki nem nézte a VV-t, nem láttam humort az utalásban, de ha néztem volna sem találnám viccesnek."
Ez viszont nem enyhén abszurd kijelentés volt.xD Ha nem nézted a VV-t, honnan veszed, hogy nem tetszene egy azzal kapcsolatos poén? Mosolyog

Amúgy egy kérdésem lenne, nem ehez a részhez kapcsolódóan. A 11. részben Eltont beszippantja Pein a GhostBustersből már jól ismert hátizsákkal. Onnan hogyan szabadul ki Elton?

Szintén várom az ezzel kapcsolatos Fanmade-eket. xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5987 Dátum: 11 jún 06, 20:17:45 »

Hogy, hogy jutott ki elton? Amikor tobi elment meglesni Pein-éket és elröhögte magát a szekrényben, ugye ott kellett maradnia amíg végeznek, vagy legalábbis ott maradt. Na amikor ki akart jönni akkor véletenül nekiment a szellemcsapdának és elton kiszabadult Nevet Szerintem.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5988 Dátum: 11 jún 06, 20:28:57 »

Ez viszont nem enyhén abszurd kijelentés volt.xD Ha nem nézted a VV-t, honnan veszed, hogy nem tetszene egy azzal kapcsolatos poén? Mosolyog

Mert előfordult más, olyan filmes poén a sorozatodban, ami mosolyra késztetett, mégsem voltam aktív figyelője a "felhasznált" filmnek. Egyszerűen jó helyen volt a poén, jó helyen.   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5989 Dátum: 11 jún 06, 22:59:19 »

Köszönet az új részért! Én behaltam rajta!  Nevet Nevet Nevet Nevet Akinek meg nem tetszik az nézzen mangát ikszdé bocsánat kombo!
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #5990 Dátum: 11 jún 07, 00:12:29 »


De nagy respect Leo képességének kidolgozásáért, nekem ilyen sohasem jutott volna eszembe. Ez bármelyik mangában megállná a helyét.


Meg is állja elhiheted:P A Bleachben a 13. osztag kapitányának, Ukitake Juushirounak a kardja(i) bír(nak) hasonló képességgel. ez messze nem azt jelenti, h onnan van koppintva az ötlet, de nem most jelenik meg először az éterben:) am maga a cucc nekem is teccik illik a karakterhez
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5991 Dátum: 11 jún 07, 01:45:31 »

Amúgy nekem nagyon tetszett, amikor Leo csak úgy hárította Sasuke támadását és Deidara csak nézett Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #5992 Dátum: 11 jún 07, 04:58:27 »

Tegnap megint törtem a fejem azon a bizonyos 3. személyen, és egy újabb alak körvonalazódott ki a fejemben. Nem tudom, mennyire hülyeség, de én az Ál-Kisaméra gondoltam.  Nevet Előtte persze Sasukina is eszembe jutott, de hát szegény, szerencsétlen lány meghalt. Pedig ő szerintem emlékezett arra az estére. Tudta, hol van Itachi füle, tudta, miért vágta le.  Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #5993 Dátum: 11 jún 07, 08:29:46 »

Jó rész volt.. mikor tegnap előtt haza jöttem és megnéztem felüdölés volt egy kis Dant-C alkotást nézni, és hirtelen megfordult a fejembe a hebis barmokból hogy ott a végén mondva lett hogy füves CS benne lesz 1 kicsit a sorozatba, azt nézem a openingbe ott feszít, mondjuk tutura egyáltalán nem számítottam hogy benne lesz, és végképp meg arra sem hogy harcolni fog sasu2-vel!

Viszont ezt a több eseményt elég fura lesz adagolni, gondolom most kezdődik az itachi felkészül a "dolgára", kisame nézi Mosolyog... akkor ottvan még a nekrofil jiraiya és tobira is gondolok mivel amilyen természete volt idáig lazán kinézem hogy elkezd oknyomozni arról az éjszakáról!

Ám amúgy az a rész azért is tetszett mikor mindenki felkelt másnaposan tökre olyan volt mint a "Másnaposok" angolul The Hangover c. filmbe! xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 23:48:24 írta Morause » Naplózva
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5994 Dátum: 11 jún 07, 15:07:10 »

Nos, ma elolvastam Dani blogját, és tényleg eléggé sok dolog megegyezik, de néhány dologban különbözik is a véleményünk. Mert én pl. a Jiraiyás részen szakadtam, szerintem az volt az egyik legjobb, és láttam, te nem bírtad nagyon.

A másik meg a VV-s rész. nekem az nem tetszett, nem igazán szeretem az ilyesféle tömegcikkeket, amit mindenki rág, hogy legyen miről dumálni... De ez már csak személyes vélemény.  Nyugodtan lehet azt nézni és parodizálni is. Mosolyog
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
tmaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

God of the World!


« Válasz #5995 Dátum: 11 jún 07, 17:54:19 »

Tippjáték, hogy ki tudja az este titkát? Akkor én is leadnám a voksom Kakuzura, hisz Leo elhintette nekünk, hogy a holtak emlékeznek olyanokra amikre ezelőtt nem, és ő az egyetlen halott aki ott volt és megjelent azután úgy, hogy kommunikálni lehetett vele. Pein se lenne rossz tipp, majd ő egy dalban meséli el Nyelvesít
Naplózva

Ha Isten vérezni kezd, az emberek nem hisznek majd benne...
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5996 Dátum: 11 jún 07, 20:19:05 »

akkor még ott van dei, szóval nem hinném, de ennyi erővel zetsu is lehetne
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5997 Dátum: 11 jún 07, 20:33:01 »

A Tutu vs. Sasu2 egy utalás a közelgő Itachi és Szászke harcra? (Az átokbillognak tűnő dolog és Sasu2 mangekyoujából gondolom.) Nevet
Amúgy az "olvass mangát" kijelentést csak úgy általában érted (ne sírj, inkább foglald el magad), vagy pont a Naruto mangára (a feltámadós részek miatt)? Mosolyog
Naplózva

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #5998 Dátum: 11 jún 07, 22:01:59 »

Komolyan mondom , fordulatosabb mint az eredeti Naruto Shippuden , meg ezek a harcok írtó jók . Kár hogy olyan könnyen leírták Leo-t és Elton-t ..
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #5999 Dátum: 11 jún 07, 22:40:41 »

viszont szerintem nem baj ha hosszú egy rész, inkább legyen hosszabb, minthogy összecsapva az egész
Naplózva

Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!