24 jún 16, 14:47:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455890 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #5970 Dátum: 11 jún 06, 15:42:45 »

Csumi mindenkinek!

Nagyon jó rész volt bár, nekem ez a nekrofilos poén erős volt persze tetszett csak kicsit furcsa jött le, a zenék kifejezetten jók voltak főleg a Leo's vs Susuke's résznél.Nekem lenne egy pár tippem hogy, ki tudja mi történt(?) azon a bizonyos éjszakán: Sasori és Sasu2 vagy éppen Hidan feje de, aztán kitudja lehet egy olyan szereplő akire senki se gondol(t)

.Azt szeretném kérdezni DANI hogy az openingen fogsz-e változtatni 30. rész után és az a bizonyos Peinci - Enerdzsálizálj! szám amit még senki se halott(gondolom) és hogy lesz-e ilyen project v. sem mert én kíváncsi vagyok rá.
peace
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 07, 15:28:40 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5971 Dátum: 11 jún 06, 16:15:05 »

De azt látom, hogy senkinek nem esik le, ki is volt az a bizonyos személy, aki emlékszik arra az éjszakára^^ nekem már megvan, de nem mondom meg Nyelvesít Ördögi
am dei'nek hogyhogy 2 szeme lett?

Nah, hadd halljam! Nekem elárulhatod. Pojén Kétlem, hogy tudnád. Suigetsura, Füvire és Greedre tippelgettek eddig. A te voksod is ezek közt van? xD

[/quote]
jah, de akk ha nem az akire tippeltem, akkor esetleg még...
Csak nem Szalay Csongira gondolsz?  Nevet ikszdé Suigetsu után ő a második tippem.
...ebben is lehet valami...^/ \^"
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5972 Dátum: 11 jún 06, 16:37:11 »

Számomra is kicsit gyengébb rész volt, már a 18 percnél és a címnél gyanakodtam, hogy valami össze lesz csapva benne és sajnos igazam lett. A Grafika csodálatos még mindig, a szinkron is szintén. Dei halála, viszont számomra tök semleges lett, meg a magyarázat hogy miért utálja Sasukét szintén. Jiraiya sem tetszett benne, de nekem nem a hangjával volt bajom, mondjuk amikor benyögte, hogy: Te vagy az Nagato? Bár leánykorodban tökre nem így néztél ki... Az ütött azért. Itachi és Kisame még mindig jó volt, velük sosincs baj, engem a két madár sem zavart. De az összkép mégis zavaros.
Naplózva


 
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5973 Dátum: 11 jún 06, 16:47:40 »

Nos, én ma néztem meg a részt, mert tegnap nem volt rá időm, és mivel most is sietek, nem olvastam el a korábbi hozzászólásokat, csak gyorsan véleményt nyilvánítok.

Ez a rész nekem tetszett is, meg nem is. Közepes az egész. Ahhoz képest, amit vártam, gyengébbre sikeredett.
Ami nem tetszett, hogy a történet kicsit erőltetettnek tűnt nekem. Mintha nem is lett volna annyira kedved hozzá, Dani. A Sasuke vs. Dei` és Kacsók harc is mintha el lett volna kapkodva, valamivel látványosabb és hosszabb harcra számítottam, de ez túl rövidke lett. Tudom, hogy az epizód címe Események tömkelege, de ez már kicsit túlzás lett. És a végén, ahogyan Elton és Leo` elbúcsúztak Deidarától, az picit erős volt már, én úgy éreztem.
Ja, és én nem értek egyet azzal, hogy manapság a lányok a b*zis fiúkat szeretik. Kicsit át lehetne javítani azt a mondatot, mert még ha egy lány is van (mondjuk én), aki nem az olyanokra bukik, már nem igaz az a monológ  Nyelvesít

A részben voltak jó dolgok is, poénok, szép rajz, amit már eleget dicsértem korábban is, azok most sem hiányoztak. A háttérzenéknek is nagyon örültem, mindig pont illenek az adott szituációhoz. Külön kedvencem a Jiraiyás, az Itachi-Kisamés és a Kakuzus rész, azok remekek lettek. Amikor meg Leo` elbúcsaúzott, tiszta olyan volt, mintha Kakuzu halála lett volna átdolgozva Leonidas kiadásban. Már minden Akatsukis így fogja az életét veszteni? Mert azon be fogok halni.

És külön dicséret mindenkinek, aki szinkronszerepet vállalt ebben az epizódban. Esküszöm, nekem most a legjobban Dudujca tetszett, de hát az ő hangja eszméletlenül jól illik Konanhez.

Kb. ennyi, ahhoz képest, hogy siettem, sokat is írtam. Ha még lesz időm, és eszembe is jut, mit akartam, még írok.

(Ui.:Kíváncsi vagyok arra a titokzatos harmadik személyre...)
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #5974 Dátum: 11 jún 06, 16:58:26 »

hát ha valakit érdekel a véleményem lehet hogy az az arc nélküli csaj vagy az az a lény ami a wc ben volt asszem barlog, vagy ami a valószínübb hogy Konen tudja mert a feka macsek is mondta hogy a malac farkat kövessétek és akko bepánikolt de nemtom ikszdé  ezek jutnak eszembe  smirksweat Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 17:10:56 írta balint002 » Naplózva
median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #5975 Dátum: 11 jún 06, 17:20:27 »

lehet hogy Sasu2 tudja:D legalábbis én erre tippelek Gondolkozik
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5976 Dátum: 11 jún 06, 18:30:03 »

...

Érdekes, de egy az egyben azt írtad le, amit én fejtettem ki blogon az új epizódról. Mosolyog

jah, de akk ha nem az akire tippeltem, akkor esetleg még...
Csak nem Szalay Csongira gondolsz?  Nevet ikszdé Suigetsu után ő a második tippem.
...ebben is lehet valami...^/ \^"

Ne terelj, hisz' te tudod, ki is az a személy, csak nem mondod meg még mindig. Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #5977 Dátum: 11 jún 06, 19:13:06 »

Hát a macska is tudja elméletileg.
De azis megfordult a fejemben,hogy Kabuto az,mert az animében Tobinak mutat is valamit amitöl megijed Madara,igy az 1ÁÉ-ben ami valamilyen szinten követi az animét ő is lehet.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5978 Dátum: 11 jún 06, 19:25:20 »

Vagy a liberalista csillámszivárványpónik is tudják, akik majd a következő részben fognak szerepelni, csak még Dani se tudott róluk EDDIG Nevet xD (Szerintem várjunk még egy hónapot, és megspórolunk egy csomó időt, ami a találgatásokkal megy el. Addigis az én elképzelésem az elfogadott) Mosolyog
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5979 Dátum: 11 jún 06, 19:28:12 »

Gratula az új részhez, igen combo breaker lett Nevet. Viszont egy dolgon fentakadtam. Sasuke, mikor megöli Leot, ugye a billog egyes szintjén van, ergo a jelek alig lepik a testét, viszont a karoknak nem a teljesen kiengedett billognál jönnek elő a hátából? Az alkotónál a mikrofon Mosolyog
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5980 Dátum: 11 jún 06, 19:39:22 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/351/9
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/389/14
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/388/8

Őő, nem. Nem feltétlen. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5981 Dátum: 11 jún 06, 19:40:08 »

tudja kontrollálni az átokpecsétet, hogy milye alakul át mivé, és mikor.
(megelőztek Szomorú )
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 19:41:01 írta tocika12 » Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5982 Dátum: 11 jún 06, 19:43:16 »

Aaahj, bazz, Rondár. Ezzel a benyögéseddel vágtad haza az egész hozzáfűzésed. Pont a hozzád hasonló hozzáállású személyeket említettem meg az epizódban is.
Szép, hogy képes vagy elfogultságból megvetni rögtön azt, aminek csak egy hajszálnyi köze is van a VV-hez. Úgy csinálsz, mintha egy Alekosz különkiadást készítettem volna minimum.

Nyugi hékás, írtam én egy szóval is hogy ne nézz VV-t? Nevet

Azért nem tetszett a VV utalás, mert - ahogy az elhangzott a mi kis beszélgetésünkben - egy alapból nevetséges vagy vicces dolgot nehéz úgy parodizálni, hogy az jó is legyen. Én, mint aki nem nézte a VV-t, nem láttam humort az utalásban, de ha néztem volna sem találnám viccesnek. És azzal hogy a VV-t hulladéknak neveztem, igyekeztem utalni arra, hogy az EAÉ sokkal többet tett az emberek szórakoztatásáért, mint az. Csak te valami mást szűrtél le.  
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5983 Dátum: 11 jún 06, 19:43:55 »

Ö redben, azt hiszem ismét neki kéne esnem a mangának. Van pár sötét folt, amire nem emlékszem :S
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #5984 Dátum: 11 jún 06, 19:49:37 »

Hűha,Dani,nekem nagyon bejött. Nemtudom mért lenne nektek zavaros a történet. Egyetlen egy bajom van,nagyon gyorsan halnak a szereplők...Nehogymár előbb váge legyen mint Naruto Shippuunak Nevet

3DG-Animal I Have Become ütött Jiraiya VV köpése előtt Nevet
Dei' beszólása: "Egyre buzisabban öltöztem,viselkedtem,de te még mindig buzisabb vagy" xD (Vagy valahogy igy,mindegy szakadtam rajta xD)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 397 398 [399] 400 401 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!