24 jún 16, 10:50:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455488 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5745 Dátum: 11 márc 24, 19:32:35 »

Azért volt halkabb, mert egyszer a TV-ben, egyszer pedig a háttérben lehetett hallani a hangod. Viszont a kígyónál pont optimális volt a hangerő. Mosolyog

Laci1819:
Ezt légyszíves fejtsd ki kicsit érthetőbben, mert eddig senki sem tudta lefordítani.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5746 Dátum: 11 márc 24, 19:36:07 »

hy nemtom lehet csak én vetem észre vagy nem tudom de az ucsó pár rész nem valami jó!!! mert a részek után menek !
szerintem ha már a részeket parodizálják akkor már ne ugy legyen mint a részben volt már csak az ért is mert az akatsuki rol szól !:D amilyen jo volt elejinte ,nem olyan jo most !
Laci1819:
Ezt légyszíves fejtsd ki kicsit érthetőbben, mert eddig senki sem tudta lefordítani.^^
Feltételezem, azt próbálta közölni, hogy az utolsó néhány rész neki nem tetszik annyira, mert a "normális" Shippuuden sztoriját követi. Aztán azt írta, hogy ha már a Naruto Shippuudent (azon belül Akatsukit) parodizálod, akkor ne a normális anime alapján haladjon. Utolsó mondatot nem kell fordítani. :D
Remélem segítettem. :D
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5747 Dátum: 11 márc 24, 19:56:08 »

Kösz a tolmácsolást, Krieg! ikszdé

Elárulom, hogy az 1AÉ mindig is az eredeti sztorit követte!
-4. rész: Kisame és Itachi elmegy Narutoért Konohába.
-7. rész: Naruto vs Sasuke a Végzet völgyében.
-8.-16. rész: Naruto Jiraiyával edz.
A Film: Naruto visszatér, Sakura és Chiyo megöli Sasorit.
És így tovább..
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5748 Dátum: 11 márc 24, 20:16:18 »

Szerintem úgy gondolja, hogy hirtelen felgyorsultak az események. és én is így gondolom mondjuk. Hümm-hümm nem azt mondom h nem tetszik, mert nagyon tetszik, és gratulálni tudok hozzá, csak így most gyorsabban hullanak a tagok, nincs annyi ilyen "filler rész" mint pl: a Másnaposos részek...
Hanem már egy ideje főleg a rendes eseményekről szól, így nemtudom hogyan fejezzem ki, talán az a legjobb szó, hogy fel lett halmozva, mert eddig az anime eseményei csak így lightosan lettek belefűzve, inkább köréjük kerítettél saját magad által kigondolt elemeket, tulajdonképpen úgy csináltad, mint egy valóságshowt. Kb. olyan volt, hogy vannak a sztárok, akik filmekben játszanak, és közben a magánéletükből is mutogatnak. Nevet
Valahogy így tudom kifejezni. és most hirtelen szinte csak a filmekre lett kiélezve a dolog, a magánélet meg hiányzik. Azaz kevesebb a filler. Na. értitek. smirksweat Remélem érthetően magyaráztam és nem nagy hülyeséget. Bár szerintem ez így van, és valószínű laci szerint is.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #5749 Dátum: 11 márc 25, 21:28:30 »

Tiszta király edig nemszerettem igazábol nem is néztem belle de msot igen nagyon vicces megm idnen. csak az a rossz , hogy részben anime hű és sorra halnak meg a többiek  akik olyan viccesek és ez igy nagyon rossz bár viszatérne midneki .
Naplózva
Shakuhachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5750 Dátum: 11 márc 26, 00:54:13 »

Mester, ez esetben legalább egy tanácsot adnék, aztán vagy élsz vele vagy nem: kategorizálj.
Gyűjts be minden szinkronhangot és oszd csoportokra.
Ergó: háttérhang, effekt hang, effekt háttér, főhang.
Mindegyikre találj ki egy beállítást (mondjuk dB szempontból), és miután megtisztítottad a hangot (amennyire lehetséges), akkor vágd fel a szinkront és alkalmazd rajtuk. Mentsd a beállítást, és akkor csak 1szer kell vele szórakozni, és egységes lesz onnantól kezdve.
Gyaksziban: felveszed a szinkronsávokat. Már megtisztítottad. Összevágod, lineárisan az idővel. Szétkapod, meghagyod a főhangokat, amik között nincs ám jel (ez az amit kivágtál: silence van a helyén). Amiket kivágsz, kezeld külön fájlként. Uszíts rájuk effektet ha kell, csinosítsd ki kedved szerint, satöbbi. Kategóriák szerint szintezed. S innentől kezdve már csak puzzle.
Hidd el, rendkívül időtakarékos módszer, és (jobb) minőséget lehet vele produkálni.
Az Audacity erre tökéletesen megfelel, max még a Cool Edit Pro-t tudom ajánlani, jó kis progi az is, de az Auda is tökéletesen elég erre a munkára. Mosolyog
Mondanám még azt, hogy az EQ-val össze lehet hozni nagyjából ugyanolyan minőségre a külön miksikkel felvett hangokat, de lehet, h ez már eddig is túl sok volt:) A lényeg ennél az lenne, hogy EQ-val addig szórakozol a ratyibb minőségű felvételekkel míg elfogadható nem lesz (tehát az adott esetbeni legjobb), majd összehasonlítod az általad felvettekkel. Ha olybá nagy a difi, akkor rákanyarítasz egy kis fehér- vagy barnahangot (attól függően, hogy hogy érzed) a saját felvételeidre (csínján!), majd kiEQzod azt is. Így szinte (majdnem) észrevehetetlen lesz a különbség. Inkább legyen egységesen kevésbé jó, minthogy valami nagyon jó legyen benne valami meg nagyon rossz - hang szempontjából legalábbis. Mosolyog
Tudom, hogy kicsit sokat írtam, és nem biztos, hogy akarsz-e - vagy érdemesnek tartod-e - ennyit vesződni vele (elvégre ez azért nem egy Leicester Square-en premierezett Hollywoodi csoda - már bocsi:D ), de ha megmozgatta a fantáziádat és érdemesnek találod szórakozni vele: hajrá. Mosolyog
Am csak hogy legyen egy kis fricska a végére: Hidd el, amúgy a plebsznek így is jó mert tudatosan nem tűnnek fel nekik ezek. :DDD

Bong!

Shaku
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5751 Dátum: 11 márc 26, 01:11:29 »

..és nem biztos, hogy akarsz-e - vagy érdemesnek tartod-e - ennyit vesződni vele (elvégre ez azért nem egy Leicester Square-en premierezett Hollywoodi csoda - már bocsi:D)

Kimondtad a frankót!: )
Szerintem egy ilyen kaliberű rajongói alkotáshoz bőven tökéletes ez az "igénytelenebb" szinkron megoldás is.
Viszont köszönöm a tippeket, voltak benne okos dolgok.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Shakuhachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5752 Dátum: 11 márc 26, 01:45:54 »

Hát, nincs mit:D Ha majd egyszer nagyon unatkozol előveheted... a jegyzeteket:)
Van egyébként más projekted is? Kíváncsi lennék.
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #5753 Dátum: 11 márc 27, 10:11:25 »


Én arra lennék kíváncsi, Dant-C, hogy mekkora képarányt / képméretet használsz a Paintben?  Nevet
Naplózva
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5754 Dátum: 11 márc 27, 11:29:51 »

ha jól emléxem 320x240-et használ, nekem legalábbis asszem, ezt mondta egyszer Nevet

Amúgy Isten volt az új rész ELTOOOOON és LEOOOOO azta QRVA iszonyat jó belépőjük volt!!! elismerésem, megérte várni, meg is örültem mikor látom,h  kb 13 perc mondom, f*szás lesz... erre olyan hamar eltelt az idő, h mégis iszonyat rövidnek tűnt.. :S
Várjuk a kövit Nevet

Nagy D! Az Energizálás itt most nem volt képbe, vagy ugrott az a része?

Csak így tovább, különben... bájok lésznék!!! ZÖLD!!?? Nevet
Naplózva


Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5755 Dátum: 11 márc 27, 16:47:09 »

Szuper Zöld!xD

Peinci számának publikálása még mindig csak Dorkán múlik, szóval nem tudom mikor tárhatom a publikum elé...^^

Amúgy rosszul emlékszel, Hiei, 467x371.xD
Ami tudom, brutálisan szokatlan képméret, de anno, amikor elkezdtem rajzolni az 1. epizódot -mint tudjuk- nem álltam hozzá túlságosan komolyan/precízen, így csak egy random képméretet állítottam be, amihez végül is a hosszú idő után teljesen hozzá szoktam.

Valószínűleg csak a 2. Film fog normális képaránnyal készülni.

Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #5756 Dátum: 11 márc 28, 16:37:15 »

Amikor elkezdtek hullani a tagok azt hittem unalmas lesz,mivel eltünt Hidan aki az egyik legjobb szereplő.Nála már csak Kisame viccesebb.De mégse lett unalmas,sikerült mindig olyan történetet kitalálni ami nélkülük is jó,de kiváncsi leszek ha kihull minden tag miröl fog szolni az 1ÁÉ.
Naplózva
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #5757 Dátum: 11 márc 28, 20:57:43 »

Ja az engem is érdekel Pojén. Én véletlenül kattintottam rá anno az 5. részre és annyira tetszett, hogy azóta végig néztem az egész sorozatot bow.
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5758 Dátum: 11 márc 29, 06:10:26 »

álítólag csak addig csinálja amég lesznek élő tagok,utána maximum egy búcsúzó és szevasz hírnév megyek kockulni esete állhat fenn.
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5759 Dátum: 11 márc 29, 17:22:47 »

dehisz Dant-C azt mondta hogy bele kezdene egy saját történetű sorozatba is ha ezt nem csak álmodtam Nevet Nekem valaki el magyarázhatná a super zöldet mert nekem nem esett le vagy lehet nem láttam azt a valamit ami a super zöld poént alkotta  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!