24 jún 16, 09:18:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455324 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
L. Karfiol
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30

Mrs. Okumura ~ Cyber macska


WWW
« Válasz #5730 Dátum: 11 márc 21, 07:20:56 »

Nos hát, újranézés után is azt kell mondjam, hogy az egyik legjobb rész lett. Nevet
Elméletben animátornak készülök, de ürölnék, ha egy EAÉ szintű dolgot össze tudnék rakni, nomeg a nem kis türelem ami kell hozzá! Minden tiszteletem Dant-C.  bow Nevet
(Leo és Elton meg epic lett. Nevet Muszáj meg örökítenem magamnak is, csak legyen időm rajzolni. >w<
Naplózva

Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5731 Dátum: 11 márc 21, 17:53:37 »

Na ugye, hogy nem kellett itt VV  Hümm-hümm

Az elején az az Itachis rész nagyon szellemes volt. Szép volt a rajz is. Komolyan, először majdnem kikapcsoltam a videót, mert azt hittem, hogy valami más animés dolgot szedtem le ikszdé És amikor Itachi mondta a GYŰLÖLET szót, akkor rögtön az ugrott be, hogy most ez megy agyba-főbe az Animax-en is a Naruto vs. Sasuke meccsen, szóval dupla öröm volt Mosolyog

Tobi meg... Anyááám, milyen izgatott! Olyan aranyos volt, én olyat nevettem rajta. Shippuban már egyáltalán nem bolondozik, és most is vártam, hogy nagy keményen bejelenti, hogy ő Madara... be is jelentette, de hát azt is hogy ikszdé Nagy fordulat volt. És meglepő is, számomra.

Hidan is. Nem számítottam rá, hogy még felbukkan. Csak nem a népek kedvéért tetted bele őt erre a kis jelenetre?

Aztán Nagato és Konan... Minek került oda a zenélő doboz? ikszdé De szegény Peint meg hogy elraktározták... Hiányoltam is, hogy Nagato nem foglalkozik az irányításával, na meg az az msn-es poén sem jött be igazán. Csak eszembe juttatja a sok msn bolondot, aki ilyesmit csinál, mint ezek ketten. És Peinre visszatérve: Nagato akkor most semmit sem fog tenni vele, vagy kövi részben már a Pein-bábu megy Jiraiya ellen (a rész végén a béka miatt gondolom).

Leo` és Elton pedig nagyon ütős, egyedi karakterek, nagyon szeretem őket. Jó, hogy ilyet kitaláltál Dani, és grat hozzá Nevet Leonidas pisztolyait meg nagyon bírom. Olyan lesz, mint valami férfi Lara Croft, ő is dupla pisztollyal fog ugrándozni, végtelen lőszeressel ikszdé (Kíváncsi vagyok rá, milyen lőszer kell Leo` pisztolyaiba... Mosolyog)

Összességében nagyon jó rész volt. Számomra az egyetlen pici negatívum, hogy Peinnel elég gyorsan elbántak, bár még így is könnyedén ki lehet belőle hozni bármit, szóval még ez a negatívum sem biztos... Majd a kövi részben meglátom, hogy csinálsz-e vele valamit. Mosolyog

Hajrá Dei`-Elton-Leo`!........ (szegééényekk ikszdé, azért Szászke kapjon egy jókora taslit, úgy utálom a hülye fejét Nyelvesít).
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5732 Dátum: 11 márc 21, 18:34:18 »

Hidan is. Nem számítottam rá, hogy még felbukkan. Csak nem a népek kedvéért tetted bele őt erre a kis jelenetre?

Vagy itt, vagy blogon már megjegyeztem egyszer, hogy felesleges a sok pánikba esés a karakterek hullása miatt. Bizonyos szinten senkiről sem fogok megfeledkezni. kacsint

Jó példa erre Sasori vagy Hidan.xD

..azért Szászke kapjon egy jókora taslit, úgy utálom a hülye fejét Nyelvesít).

Már kapott párat... Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5733 Dátum: 11 márc 21, 18:41:24 »

Amúgy Sasori Kankurohoz fog kerülni valahogy?
Vagy túl nagy spoilerre kérdeztem rá?
Naplózva
hashisin
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5734 Dátum: 11 márc 21, 21:01:53 »

Nagato hogy lett megint vézna?  Hmm?
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5735 Dátum: 11 márc 21, 21:24:50 »

Úgy, hogy mivel lefogyott a biciklinek hála, még azelőtt, hogy Pein eltörte volna.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Gab3sz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 13


« Válasz #5736 Dátum: 11 márc 21, 22:02:04 »

Ja megint zabálnia kéne kicsit h visszanyerje a formáját Nevet
Naplózva
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5737 Dátum: 11 márc 22, 16:31:54 »

Nem baj, örültem azért Hidan-nak... meg sajnáltam is ikszdé


Már kapott párat... Nevet
Jaja... de kaphat mg Nevet Mert azért Dei` és kezei nem fogják hagyni magukat, azt remélem...  Hümm-hümm

Nagato meg újra berúg majd akkor majd duci lesz megint Nevet
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5738 Dátum: 11 márc 23, 07:14:39 »

végén tényleg megeszi az ucsiha madarát.Mosolyog
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5739 Dátum: 11 márc 23, 10:28:42 »

Arra lennék kíváncsi mi lesz, ha Sasuke meglátja Itával Sasu2t. Le fog esni neki a tantusz? ikszdé Hogy vágja ki magát Ita? ikszdé

Mellesleg ez lett a kedvenc 1AÉ képem xD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 23, 10:39:47 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Shakuhachi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5740 Dátum: 11 márc 24, 05:39:45 »

*Köszönés*!

Király a sorozat nagyon bírom. Mosolyog Látszik rajta a fejlődés meg miegymás - az érdemeket már nagyon sokan elmondták előttem, nem szeretnék ismételni. A lényeg: elismerésem, Dani-sama. Nevet
Egy kérdésem viszont lenne, kedves Alkotó. Mosolyog
A felvett szinkronhanggal szoktál valamit kezdeni? Vágod, waze? kacsint Néha rohadtul hangos, néha nagyon halk. Néha már zavaró. Mosolyog Oké, hogy ha ordibál az ember akkor az hangos, ha pedig suttog az halk értem én ezt, de ezt általában ki szokták szintezni (az ordibálás és a sutyorgás is egyértelműen megkülönböztethető még ha egy hangerőn szólalnak is meg - más ugye a hangszíne az egésznek). Én ezt azért zavarónak találom, noha nem teszi élvezhetetlenné a sorozatot, csak ha szépen megcsinálod, max jobbá, profibbá - szerintem.
Lehet, hogy csak nekem bánatom ez, mert úgy alapvetően foglalkozok hangtechnikával aztán a fene egye a (ki)vájt fülemet:D
Am meg kösz, hogy csinálod ezt, tényleg szórakoztató! Mosolyog

Bong!

Shaku
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5741 Dátum: 11 márc 24, 13:36:58 »

A 17-22 közötti epizódok, aláírom hemzsegnek az általad említett gikszerektől, a 16 alatti epizódokat meg meg sem merem említeni..xD
Viszont kb. a 23. epizódtól már egyre inkább elkezdtem ügyelni a szinkron igényes kivitelezésére is. Asszem akkor váltottam Audacityre, mellyel azért szépen lehet finomítani a hangokon. (Sercegés eltávolítása, zajszűrés, erősítés..)
Csakhogy..! Van, amin sajnos én sem tudok változtatni. Az pedig a mellékszereplők szinkronhangjai!
Nagyon ritka az olyan eset, amikor fogják magukat, és itt nálam veszik fel az anyagot. Legtöbbjük otthon, viszonylag gagyibb mikrofonnal intézi el a dolgot, melyekkel összevágáskor azért nehéz csodát tenni.

Plusz:
Mivel a szinkront szoktam mindig utoljára hagyni, hajlamos vagyok a kapkodásra, így könnyen átfutok a kisebb-nagyobb hanghatási zavarokon, sajnos...^^"
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
laci1819
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #5742 Dátum: 11 márc 24, 14:57:23 »

hy nemtom lehet csak én vetem észre vagy nem tudom de az ucsó pár rész nem valami jó!!! mert a részek után menek !
szerintem ha már a részeket parodizálják akkor már ne ugy legyen mint a részben volt már csak az ért is mert az akatsuki rol szól !:D amilyen jo volt elejinte ,nem olyan jo most !
Naplózva
Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #5743 Dátum: 11 márc 24, 15:48:12 »

Először én is csak néztem a válaszát ,mint bárány a 27. részt  Nevet
Am még eggyszer gratula nagyon jó let a rész   Mosolyog
Matten hangjánál meg majd szívrohamot kaptam :Sziaa pacii !  ikszdé
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5744 Dátum: 11 márc 24, 18:52:43 »

*meghajol* ikszdé

Mellesleg Dantci a Szinkronokról. Ezt írtam a hosszú kritikámban is (ami még nincs kész xD), de a mellékszereplők hangjának minőségén lehet hogy nem tudsz állítani, de a hangerőt télleg hozhatnád egy szintre a sajátodéval Mosolyog Az én hangomnál is észrevettem, hogy halkabb a többinél Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!