24 jún 16, 14:19:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455840 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5505 Dátum: 11 feb 08, 21:57:17 »

 :hülye: Ne legyél 110%-os vega! (Maksa Zoltán szerint: A 110%-os vega nem csak eszi a zöldségeket, beszéli is.)
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 09, 20:46:52 írta Manesz » Naplózva


feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5506 Dátum: 11 feb 09, 09:12:06 »

Dani már nem látogatja a topicot, és nem foglalkozik az eaé-val, azt olvastam a valahol, hogy fleöklelte egy rózsaszín unikornis, és azóta is terrorban tartja, a nyakához szögezett szarvval. Valamiért nem bírja a sorozatot, elvileg mert rossz színben tünteti fel a faját, és próbálja megakadályoznia  folytatását.
Sajnálom.  Neeem
te figyelj, nekem ilyeneket ne rakjál be fél tízes olvasásra, mert az elején azt hittem, h komoly! Pojén
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5507 Dátum: 11 feb 11, 19:44:16 »

Sziasztok!  bye bye
Ú, nekem ez lesz az első hozzászólásom, szóval nagyon félek... Jaajjj....

(Először is leszögezném, hogy végignyálaztam ezt a közel 400 oldalt!)

Nos, én akkor hallottam először az "Egy akatsukis életéről", amikor újranéztem a Shippuuden első néhány részét, és felfigyeltem rá, hogy Deidara bosszantóan sokat hümmög. Utaltak rá, hogy Dani művében is hümmög Deidara, és nevettek rajtam -.-"
Ekkor szántam rá magam a nézésre, és az első néhány részben csak egy egyszerű kis fanmade-nek tűnt, egy átlagos rajz, amit gyorsan összecsaptak, hogy legyen valami (és itt tudtam meg, hogy miért is voltak azok a részek olyanok, amilyenek Nevet). Lényeg, hogy a poénok tetszettek. És később kialakult egy kerek egész történet... Nevet Értékelem, hogy Dani olyan módon közelítette meg az Akatsukit, ahogyan nekem sosem jutott volna eszembe. Ilyen teljesen másképp, a karakterek nem teljesen hűek eredeti animés/mangás valójukhoz, az 1AÉ-ben mégis kialakult mindenkinek a személyisége. Ez pozitívum Nevet És a rajz is valami eszméletlen lett, de ezt már vagy 100-an dicsérték előttem ^^

És csak így utólag hozzáfűzném, hogy meg tudlak érteni téged Dant-C, hogy fáradt vagy, de azért tényleg... Nem ártana néha kipihenned magad. Nagyon szeretem az 1AÉ-t, de ha nem kellemes ezzel foglalkoznod, és csak nyűgnek érzed, tarts szünetet! Senki sem kötelezhet rá, hogy csináld, nem vagy te rabszolga... Rajzolgatsz, ha kedved van hozzá ^^ Abbahagyni meg eszedbe ne jusson, mert rémesen fogod magad érezni utána... Szomorú Szóval ezt a pár részt hidd el, nagyon is megéri befejezni.

Huhh, talán kicsit hosszú lett. A lényeg az, hogy drukkolok!  Yóóóó
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5508 Dátum: 11 feb 11, 20:26:40 »

Nah, az ilyen fogalmazások dobják fel a topic hangulatát!^^

Ez a megjegyzés kifejezetten tetszett:
"..az első néhány részben csak egy egyszerű kis fanmade-nek tűnt, egy átlagos rajz, amit gyorsan összecsaptak, hogy legyen valami."
Bizonyos szemszögből nézve ez totálisan igaz. Mosolyog

Az a helyzet, hogy számomra a pihenést, ergo kikapcsolódást a rajzolás jelenti. Rajzolás közben szoktam a legtöbbet elmélkedni. Problémákról, döntésekről, és persze magáról, a sorozat cselekményéről.
Szóval akármilyen furcsán is hangzik másoknak, nekem nem kell pihenés.^^
Persze ami felmentés eme kijelentés alól, az nem más, mint a hangulatom.

Egyébként OMG! Ohh My God ikszdé
(Először is leszögezném, hogy végignyálaztam ezt a közel 400 oldalt!)
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Yuuichi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 22

Szél+Villám=Fény!


« Válasz #5509 Dátum: 11 feb 11, 20:43:07 »

Nah, akkor mégsem írtam hülyeséget  Pirul

És milyen már, elsőként pont te, Dani-sama *.*
Amúgy meg totálisan meg tudlak érteni ezzel a kikapcsolódás dologgal. Megértem, hogy télleg ellazulsz rajzolás közben. Én is szoktam rajzolgatni (bár én Paint-ben nem naon szoktam, meg nem is tudok vmi jól, papírra cerkával), de engem jobban az írás kapcsol ki. Mert ha írsz (vagy a te esetedben, ha rajzolsz), akkor mintha valami más világban akarnál lenni, és gyűlölöd, ha megzavarnak, mert olyan jól elvagy vele Nevet
De tényleg befolyásolja a hangolatod... Nem lehet, hogy talán most másmilyen kikapcsolódási módszert kéne keresned? Pl.: egy kicsit elmész lógni haverokkal, buliztok egy jót, vagy vmi (jó, néhány oldallal előrébb volt az az éttermes videó, deh olyan hülye vagyok most, hogy más tippet nem tudok adni  Gondolkozik

(És igen, elejétől végéig, egy hozzászólást sem kihagyva, csak amit kitöröltek!) xD
Naplózva

Az IQ-m egy oldal szerint 102, más szerint 120, még egy másik szerint 130... Lényeg, hogy mindig százas vagyok.
Kicsiny blogom: http://vivikonan25.blogspot.com/
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5510 Dátum: 11 feb 11, 21:09:08 »

Hihi! Nevet Úgy látszik hogy, a rajzolás nem csak belőlem tudja kiváltani ezeket a reakciókat! Nevet Én még mellé zenét hallgatok, az megadja a... hmm.. mit is ad meg? ikszdé Nem tudom de úgy jobban megy nekem. Olyankor több óráig képes vagyok megállás nélkül rajzolni. xD

Egyébként, ha már megint szóba került, a szusis videó nagyon nagy! ikszdé
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #5511 Dátum: 11 feb 12, 14:34:22 »

Am Dant C sama nem sürgetés és örülök hogy pihensz de a köv rész mikor jön  smirksweat
ez eléggé sürgetősen hangzott úgyhogy már mindegy és egy kérdés:

most már az 1Aé is jön a Kage találkozó Arc?
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5512 Dátum: 11 feb 12, 14:47:47 »

Már, hogy jönne? Még az Itachi vs Sasuke harc sem volt. Szal' a Kage Arc-ra még kell várni egy ideig EÁÉ-ben. Nevet
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5513 Dátum: 11 feb 12, 18:49:59 »

De azt is figyelembe vehetnétek hogy Daninak meg van a saját kis alternatív története,úgyhogy lehet a kage találkozó nem is lessz bele szőve az 1AÉ-be mivel az egy kicsit azért a Akatsukisoktól messze van vagy nem? o.O Persze az Akatsuki miatt jöttek össze a kagék de szerintem ez az esemény nem játszik semmi jelentős szerepet az 1AÉ-ben  Mosolyog Ennyit az én elméleteimről  Nevet Daníííííí,ténleg mikorra várhassuk az új részt? Kb. március-április tályékán vagy még egyenlőre nincsenek terveid,hogy mikor kezdesz bele az új részbe? És am jobban vagy már?Gondolom betegséged átt ment,de mentálisan is jobban vagy már,vagy még mindig sz*r a helyzet? 
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5514 Dátum: 11 feb 12, 19:11:46 »

...és hogy esetleg megelőzzük a további kérdéseket: x oldallal ezelőtt írta le Dani, hogy február végére-március elejére várható az új rész.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5515 Dátum: 11 feb 12, 19:27:30 »

Zoli konkrétan bezombult, ő egy teljesen más súlycsoport.
Nekem csak szimplán gyenge az immunrendszerem, így gyakorlatilag télen hetente lebetegedtem.
Nah meg ugye a decemberem nem volt a legjobb..

Krieg:
Köszi! Erre még én se emlékeztem! ikszdé
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5516 Dátum: 11 feb 12, 22:52:02 »

amúgy csak szólók hogy nem h a Szöcske ItaIta harc de még a Szöcske Dei harc se volt meg... (csak Zolinál)
Naplózva


Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5517 Dátum: 11 feb 13, 14:00:56 »

Közben látom, hogy (valószínűleg) ezek miatt elindult pár embernél az agymenés. Szerintem egy apró hasonlóság esetén (amit Dani vélt felfedezni) nem kell egyből kikombinálni mindenfélét! Nevet Ez csak 1 azaz EGY kép. Ebből fölösleges kikövetkeztetni hogy mi lesz a következő EAÉ epizódba! Nevet Szóval, inkább csöndesen várjunk! Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5518 Dátum: 11 feb 13, 14:16:03 »

Hogy megnyugtassak / felkavarjak egyeseket, ez volt az a bizonyos képkocka:

http://kephost.hu/image-ECC8_4D57D928.jpg
Vigyázat! Spoiler! Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5519 Dátum: 11 feb 13, 14:40:28 »

Na ugyed, Matten, a tipp tipp volt, pici ócó kínai alappal, és nem is jött be. Tessék nem félni tőle, a tipp nem az ellenséged Nevet
Amúgy király lett volna, ha téynleg lezs jelentősége a tükröződésnek...  Szomorú  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!