24 jún 16, 14:51:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455901 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #5355 Dátum: 10 dec 18, 13:40:44 »

Dávidmester,tipikus vagy.A hobbid mindenben hibát keresni,meg mindenbe belekötni,de te nem csinálnál semmit.Ha ennyire nem tetszik,akkor ne nézd.Ennyi.Majd ha fel tudsz mutatni olyat amilyet Dant-C,akkor esetleg megszólalhatsz.

ON:Nekem teljesen bejött a rész.Az hogy meghalt Pein,hát ez van,énis sajnálom.Az egyik kedvenc müzlievő szereplőm volt Nevet Viszont olyan rajzok voltak benne hogy sírtam a nevetéstől.Amikor Konan megüti Nagatot és bevágja azt a chibi-arcot Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5356 Dátum: 10 dec 18, 13:43:25 »

Nos látom Dani blogján hogy a szavazás jelenlegi állása szerint mindenki arra szavazott hogy folytatódjon a sorozat ... és szerintem máris le lehetne zárni a szavazást mert úgy is arra szavaznakhogy folytatódjon !!!
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #5357 Dátum: 10 dec 18, 14:18:02 »

Sikerült nekem is nagyon megnézni a rész nagyon jó volt főleg az esküvő részxd sok sikert a következő részhez
Naplózva

Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5358 Dátum: 10 dec 18, 14:22:36 »

Dani blogján már 7-en elllen voltak a folytatásnak !!!!!! És még 12 nap vana szavazásból !!!!!!!! Sokan lesznek még ellene!!!!!
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5359 Dátum: 10 dec 18, 14:29:10 »

Dávidmester, most már kezdesz idegesíteni. Nem tudom mi a bajod a résszel, de semmi értelme, amit itt csinálsz. És egyetértek Marci1996-al, ha nem tetszik, nem kell nézni.

Ja, 7-en szavaztak arra, hogy érjen véget a sorozat és 548-an arra, hogy menjen tovább. Hát, azért még mindig nagy előnnyel az igenek vezetnek. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 14:43:28 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5360 Dátum: 10 dec 18, 14:30:09 »

Dávidmester, szerintem abbahagyhatnád a hozzászólogatást, mert Dani jobb esetben már nem annyira, rosszabb esetben meg még mindig annyira, vagy még betegebb, mint amikor a szinkronnal végzett. Azt hiszed, hogy betegen az az ember legnagyobb vágya, hogy sorozatot szinkronizáljon? Ez a sok negatív komment meg végképp kikészíti, mert ez már nem kritika, vagy építő jellegű kritika. Ez már simán csak fikázás, és mellesleg nem is lenne a fikázásra okod, mert ez egy jó rész volt, igaz, hogy volt benne megható rész, amit a magadfajta szívtelen-lelketlen fel se tud fogni. Amúgy Marcinak igaza van, ha jobbat csinálsz, csinálj jobbat, ne fikázzad, nem kell nézni, ha nem tetszik, de akkor legalább ne is írjál negatív, trágár szavakkal megspékelt hozzászólást oké?

ON: Azt hiszem én még nem írtam le a véleményem a résszel kapcsolatban, pedig már akkor láttam, amikor felkerült az oldalra. Lehet, hogy a hozzászólás első feléből kiderülhet a véleményem az új részről, de azért leírnám, ha nem derülne ki.
Nekem iszonyatosan tetszett, de nam azért, mert az egésznek poénosra lett véve a figurája, mert nem. Hanem azért, mert a poénon kívül került bele olyasmi, ami idáig még nagyon keveset volt, és az pedig nem más mint a szerelmi szál, amit sokan nem szeretnek, főleg nem egy paródiasorozatban, de nincs megírva, hogy ne lehessen benne. A poénok szokás szerint nagyon tetszettek, satöbbi satöbbi satöbbi, amit már ezerszer leírtak előttem a pozitív kommentekben. Meg nekem sokszor akkor tetszik IGAZÁN egy sorozat, egy film, vagy akármilyen alkotás, ha minimum 1 szereplővel valamilyen dologban tudok azonosulni, és ez ebben a részben totálisan megtörtént.

Szóval folytasd a sorozatot Dani, ha nem gyógyultál meg, akkor gyógyulgass, és a Dávidmester-féle, vagy hasonló kommentekre rá se hederíts.
Naplózva
tmaster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 28

God of the World!


« Válasz #5361 Dátum: 10 dec 18, 14:44:40 »

Szegény Dani, elhordják a részt mindennek pedig mennyit gürizhetett vele...

Nekem a rész nagyon tetszett. Szeretem azokat a poénokat miken kicsit gondolkodni kell, mert ha leesik sokkal kacagtatóbb mint egy pisi-kaki-hányás poén. A Nestea poén nem esett le elsőre mégis röhögtem rajta, mert (nem tudom hogy szándékosan-e) volt ott még 1 poén: -Mondj valamit! -Csitt, most ne beszélj!
Szóval van ott uninteligenseknek is poén bőven, csak meg kell találni. Az esküvői jelenet tele volt poénnal (Zetsu szerintem maradjon ilyen, nem kell köré az a bokor). Konan végső levezetése az esküvőről nem volt szerintem akkora tragédia.

Dani lelki válságáról nem sokat tudok mondani mert még nem láthattuk őt ilyennek. Véleményem szerint Dani kicsit túllihegted ezt az egészet a sok negatív kritika miatt. Én is azt az álláspontot mondom, hogy folytasd a sorozatot, de csak addig amíg nem válik teherré, mert ha már nem tudod élvezni, szeretni amit csinálsz akkor már csak szenvedés lesz az egész.

Kitartást és ne feledd: "A jó mindig győzedelmeskedik."
Naplózva

Ha Isten vérezni kezd, az emberek nem hisznek majd benne...
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #5362 Dátum: 10 dec 18, 14:49:31 »

Még nem értékektem a legújabb részt, nekem kifejezetten tetszett talán az egyik legjobb, bár az utolsó pár rész amúgyis kb. a film színvonalán, volt, ami nálam a legleg. Már az introban lévő Venomon szétröhögtem magam, kíváncsi voltam kit raksz most bele, aztán a rész hozta, amit vártam. Nagyon jó grafika, jó szinkron és még történet is volt. A karakterek szintén még mindig jók. ( A füsti fecskén többet röhögtem, mint az egész eddig Hebis Barmok sorozaton) A filmes, sorozatos utalások jók voltak, ötletesek, főleg az Így jártam anyátokkal, meg a diszkó patkányok ütött. Örülök hogy Zetsu, Elton és Leo is több szerepet kapott, mert ők hanyagolva voltak mostanában. Konan hangja zseniális még mindig. xD Szóval én zeretném ha folytatnád mert a Hebis Barmokon jót szoktam aludni, de nevetni csak az EAÉn lehet igazán ebben a műfajban. Nyugodtan mondhatjuk te vagy a bajnok itthon benne. Hajrá!
Naplózva


 
Csermely
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


WWW
« Válasz #5363 Dátum: 10 dec 18, 14:54:36 »

Összegyűlt a nagycirkusz apraja nagyja,mutassátok be mit tudtok, lelje mindenki örömét ebben az elfajzott banális cirkuszban...
Dávidmester
Kifejezetten egyedi a nickneved, kíváncsi vagyok honnan jöhetett bár van egy sejtésem...
Gondolom most úgy érzed magad mint a nagy hős aki legyőzte a gonosz elnyomó vezért de mind tudjuk hogy ez nem így van.
Te a való életben csak egy ostoba szánalmas senki vagy akinek nincs más szerepe az életben csak hogy a gépéhez láncolva feleslegesen ténykedjen az interneten és minél több lehetőséget találjon magának arra hogy itt mutathassa be a világnak mekkora nagy legény tud lenni, mivel a való életben sajnos ezt nem tudod kamatoztatni.
Azt hiszed azzal hogy oktalanul sárba tiprasz sokak szemében egy hihetetlenül nagy tehetséget nagynak látszol?Talán ez most az új divat?
Tévedsz barátom, és szánlak téged!
Persze jómagam sem vagyok bűntelen hiszen mondtam fájdalmas dolgokat.
Első lépésként hihetetlenül  meggondolatlanul, azt a legelsőt azóta is bánom.
A többit viszont nem!
Igen a többi is mély sebeket hagyhatott de azok őszinte építő jellegű szavak voltak a maga megalázó és sárba tipró módján.
Reménykedem benne hogy a szavak segítenek talán akkor is ha nem toleráns...
Visszatérve rád és a többi értelmes és okos megnyilvánulású illetőkre, rátok kedves  személyiségzavarban szenvedőkre.
Akik a rációt eltiporják egy puszta csettintésre.
Nézzetek magatokba jó mélyen és sírjatok!
Nektek köszönhetően tényleg vége szakadhat az EAE-nek...
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 16:23:44 írta Csermely » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5364 Dátum: 10 dec 18, 15:38:16 »

Nos, amellett, hogy helyenként igazad van, ez a hsz is csúfondárosan mulatságos számomra a maga túlzásaival, csúsztatásaival, és helyenként feleslegesen drámai hangvételével.
Ami különösen bosszantó, az ez a sértő, részint alaptalan személyeskedés, mindenféle torz, bárgyú rögzüléstől, általános, torz előítélettől vezérelt feltételezgetéssel, kedves barátom, te is minősíted magad.
Naplózva
andor63
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5365 Dátum: 10 dec 18, 16:52:03 »

Nemértem miért kerítetek ennek ekkora feneket... elmondta-elmondta de így csak adjátok alá a lovat... engem is szidhatnátok énis roszabb kritikával éltem a karakterek meghalása felé mondjuk nemtudom miért adom ki most magam annak hogy elkezdjetek engem is szidni de na ikszdé. Tényleg visszalehet venni az arcbol de nemkell vele foglalkozni. Mosolyog
Naplózva

"Tudod ha elfogy a méz a trágyárol nem illik tovább nyalogatni"
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #5366 Dátum: 10 dec 18, 17:33:34 »

Hiába dicsérik, hiába szidják, ebből is látszik, hogy az EAÉ zseniális, hiszen micsoda érzelmeket vált ki az emberekből. Képesek azért szívni a regisztrációval perceket, hogy elmondhassák mennyire csalódtak, képesek egy kisregényt összehordani, hogy megpróbáljanak megtörni. És erre jönnek a válaszok is a sorozat védelmezőitől - akik nem kérdés, jóval többen vannak.
Mindenkinek megvan a maga véleménye, mindenkiből valamilyen érzelmet kivált... és senki sem közömbös iránta... és azt hiszem, ennél több nem is kell. kacsint
Magyarországon menő beszólni olyanoknak, akik jobbak valamiben, úgyhogy menő leszek: Rohadjá meg Dani. Mit képzelsz Te magadról? Hogy a szabadidődben, tök ingyen, Nekünk készítesz egy sorozatot, csak azért, hogy jól szórakozzunk? ikszdé

Nah jó'van... Hajrá, foglalkozz azzal a hozzászólással, amelyik arra érdemes. A többit pedig kezeld úgy mint egy képregényes WC-papírt. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5367 Dátum: 10 dec 18, 17:49:01 »

Nos, amellett, hogy helyenként igazad van, ez a hsz is csúfondárosan mulatságos számomra a maga túlzásaival, csúsztatásaival, és helyenként feleslegesen drámai hangvételével.
Ami különösen bosszantó, az ez a sértő, részint alaptalan személyeskedés, mindenféle torz, bárgyú rögzüléstől, általános, torz előítélettől vezérelt feltételezgetéssel, kedves barátom, te is minősíted magad.


Moderátor:

STM, kicsit kezdenek zavaróak lenni az ilyen jellegű hozzászólásaid. Nem lenne hátrányos, ha hanyagolnád őket. Mosolyog
Másrészről, ha neki ez a véleménye, akkor ez van. Minősíti vele magát? És akkor? Az ő dolga, hogy milyen képet épít fel magáról másokban. A következményeket is neki kell vállalnia. Mosolyog

Mindenkinek szól, hogy a "ha nem tetszik, csinálj jobbat" szöveg már annyira szakállas, hogy még a télapó is irigykedik rá. A jövőben mellőzzük vagy szankció lesz. Mosolyog

Dávidmester leírta a véleményét és meg is indokolta. Mondjuk nem túl szalonképes formában. De máskor meg azon gördül mindenki szája, hogy nincs indoklás, meg csak az agyondicsérés megy. Ilyen szempontból az ő hsz-e már fejlődés.
Természetesen Dávidmester hozzászólása egyáltalán nem követendő példa, és csak a vaj szívem miatt és a szabad véleménynyilvánítás jegyében, no meg "görbe tükörként" hagytam meg kivételesen.


És most a magánvéleményem, egyszerű fórumozóként:

A blogbejegyzést olvastam, de nem szavaztam. Túl sarkos a dolog. Az egyik oldalra lettek állítva az alpári (pl.: levizelés, lerókázás, stb.) poénok, a másikra pedig a komoly filozófiai, élettani kérdések (pl.: Nagato hibás-e Pein halálában, a házasság kérdése/felfogása).

De az Egy akatsukis élete messze nem ilyen behatárolt, a két véglet között jóval több minden van. A poénok is jóval sokszínűbbek, mint csak az "alpáriság". Máig egyik kedvenc poénom Kakuzu és Kisame fingpárbaja. És nem a dolog alpári részére gondolok, hanem a Volt egyszer egy vadnyugat poénra. Ahogy állnak egymással szemben, közben szól Morricone zenéje, aztán ráközelít a szemükre. Nevet Pedig magában a forrásul szolgáló filmben kicsit idegesítő, hogy szinte állandóan csak közeli arc/szem felvételek vannak. Sok filmes poén nekem nem esik le, mivel nem vagyok egy filmguru, de a helyzet és jellemkomikumokat azért tudom értékelni. És ezeknek nem kell feltétlen alpárinak lenni és nem is azok.
De maga Kisame mondta (miután orrba verte Omnistrife-ot ikszdé), hogy ez egy paródia. És lehet én vagyok behatárolt, de egy paródiába kell némi humor is. ^^ Hogy ez most milyen arányban oszlik meg az alpári-, helyzet/jellemkomikum-, filmes poénok, animés/mangás kifigurázások és egyéb bohémságok között, azt te döntöd el, Dani.

És azért sem szavaztam, mert én, mint egyszerű ember, nem mondhatom meg neked, mint másik embernek, hogy folytasd-e, vagy ne. Te munkád, te érzed. Ez is közhelyes, de én így érzem. ^^

Annyit azért megjegyeznék, hogy a 26. rész nekem nem jött be annyira. Nem volt rossz, de az elején "történő" haláleset miatt nekem kicsit komor hangulatom lett és ez az egész rész alatt megmaradt. Nem, Pein nem kedvencem. ^^

u.i.: Dani, én is ajánlom a "Hóbortos hétvége" c. filmet. Asszem visszább írtad, hogy még nem láttad. ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 18, 17:53:40 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Dávidmester
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 7

I´m Halálkasza Mester


« Válasz #5368 Dátum: 10 dec 18, 18:16:04 »

Amiko megjelent a 26. epizód megnézték és elsőre szinte mindenki fikázta és most meg Dani blogján a szavazáson most mindenki mondja hogy folytassa meg minden....és most hirtelen mindenkinek bejön a 26. rész még annak is aki eddig csak is fikázta ako most mivan veletek elsőnek a 26. epizódot fikázzátok utána meg mindenki csak dícséri ??????  Ohh My God >.<# Hmm? Gondolkozik
Naplózva

Ha haragszol rám én még attól bírni foglak, hisz nem az én hibám hogy jobb vagyok nálad Nevet
Sz1V4Rka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Hamaki-sama^^


« Válasz #5369 Dátum: 10 dec 18, 18:18:50 »

Én azt nem értem hogy azok minek szólnak hozzá a dologhoz akiket nem érdekel az EAÉ... Gondolkozik Nekem nagyon is tetszik és mindent megtennék hogy folytatódjon, akinek meg nem teszik annak nem kell nézni... kacsint
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Oldalak: 1 ... 356 357 [358] 359 360 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!