24 szep 26, 19:14:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540033 alkalommal)
0 Felhasználó és 214 vendég van a témában
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #5325 Dátum: 10 dec 17, 14:25:17 »

Caps off. Ty.


Teljesen jogos Dani hogy fogalmazzak, kérdése. Amúgy nem tudom hogy miért kellett így "besírni" mindenkinek, csak azét mert egy rész merőben hullámvasút érzést keltett az érzelmek útján. Kérdem én, kezdjek el idézgetni A Harry Potterből?
Ron:"Egy ember nem érezhet mindig ennyi mindent!" ( Na jó, erre pontosan nem emlékszem...)
Hermione:"Te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz."

Tehát akik "Teáskanálnak" érzik magukat, azok hajrá, fikázzák csak a sorozatot. Akik pedig képesek jobban, kicsivel több érzelmet is érezni az 1AÉ-val kapcsolatban mint annyi hogy "háhhááhá... Mi is volt itt? " Azok kérem, ne álljanak le veszekedni a "Teáskanalakkal". Bocs Dani, ha kioktató jellegű voltam.
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #5326 Dátum: 10 dec 17, 14:26:33 »

Nem kell az ilyen kis fikázokkal törődni, akik nem tudják, hogy mik az igazi poénok. Csak verik a nyálukat és tehetség semmi.
Én a folytatásra szavaztam. ^^
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
táv
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4


« Válasz #5327 Dátum: 10 dec 17, 15:28:58 »

Én nem vagyok nagy Naruto fan de imádom az EAÉ-t és hogy az igazi story belekevered az szerintem nagyon jo huzás  bow
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5328 Dátum: 10 dec 17, 15:35:04 »

Hiei, Zoli.

Szóval MOST fejezzem be méltóan, és zárjam le az Egy akatsukis életét?
Ilyen opció nincs!

Vagy folytatódik a sorozat, vagy a 26. epizód volt az utolsó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Adampadavan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4


« Válasz #5329 Dátum: 10 dec 17, 15:43:38 »

Hello Dani-C nem volt ez se rossz rész szerintem semmiképpen ne hagyd abba, jó hogyha  valamiféle sztori alakul ki csak az látszik egyre jobban , hogy kihalnak az akatsuki tagok , igaz az amimében is de így a végén nem lesz senki és akkor már nem kell megkérdezni , hogy fojtatódjon-e mert nem lesz kivel folytatni . És nekem csak annyi volt a résszel a bajom hogy peinci meghalt mert nekem ő volt e kedvencem , de ez egyéni szociális probléma. ikszdé Hümm-hümm
Naplózva
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #5330 Dátum: 10 dec 17, 15:53:20 »

Hiei, Zoli.

Szóval MOST fejezzem be méltóan, és zárjam le az Egy akatsukis életét?
Ilyen opció nincs!

Jó, akkor ezek szerint mégsem volt nyilvánvaló, hogy mire raktam a voksom. Én a másikra szavaztam Nevet
Csak mert Hiei után jött a hsz-em még nem ugyanarra gondolok Mosolyog
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5331 Dátum: 10 dec 17, 16:02:53 »

Azt mondtad korábban hogy úgy a 35. részig szeretnéd készíteni a sorozatot. Attól már nem vagy messze, szóval szerintem folytasd. De ez a te döntésed.  Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5332 Dátum: 10 dec 17, 16:44:01 »

Mindenképpen folytasd, semmi okod abbahagyni it,t bár megértem, ha fusztrál ami zajlik.
Szerintem itt egy esetleg nyitott, gyorsabb lezárás pár részben, tekintettel az elkövetkezendő néhány sorban jövő nagyobb "eseményre", vagy egy hosszabb kihagyás a két rész között rendben lenne, ha szükségét érezd.
Véglegesen felfüggeszteni itt, az nagy hiba lenne.

Ahogy fogynka a tagok, persze a lehetőségeid is változhatnak, nehezebb lesz boldogulnod, és mrácsak emiatt is változik, változott a sorozat, de egy úttal ez a fajta változás a végjáték  formálódása. Nyilván más, mint a laza "fillerkedés". Ha valakinek nem jön be, oké, de a panaszok nem tűnnek túl jogosnak.
RÉszemről van oylan jó, mint bármikor, tőlem eddig egyébként azt hiszem igazán negatív kritikát csak a fanok kaptak...
Egyébként az aktuális részek a sztori "átírása" miatt, mint általában, ha valahol ez zajlik, kivételesen tetszenek, de személyes kedvencem a film. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 16:47:45 írta STM » Naplózva
Sofi0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


« Válasz #5333 Dátum: 10 dec 17, 16:47:15 »

Dant-C!

Én speciel a negatív kritika alatt nem azt értettem, hogy állítsd le a sorozatot! Sőt, szeretném ha folytatnád, mert kíváncsi vagyok, mi lesz a vége!  Nevet
Naplózva




  "Az igaz barát a legnagyobb áldás, és mégis a legkevesebbet tesszük a megszerzéséért."


         εїз·.¸¸.·´¯`·.¸¸.Wolf's Rain fan!·.¸¸.·´¯`·.¸¸.εїз
                    (¯`·._..Devil May Cry fan!.._.·'¯)
                    ˙·˘°ღFinal Fantasy fan!ღ°˘·˙
Deviantom
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5334 Dátum: 10 dec 17, 17:05:46 »

abba ne merészeld hagyni!!!!
nemhogy 35.résznél de még a halálod után is fojtatnod kell,úgy döntöttél hogy csinálsz egy sorozatot akkor vállald a következményeit(negatív kritika,gyorsabban csinájjad stb),abbahagyni tilos,elkezted tehát fojtatnod is kell és már csak akkor ne csinájjál többet ha már nem vagy képes a peint-et használni.
a sorozat mindenkinek bejön tehát ojan mint a csoki,és mivel te vagy magyarországon aki először csinált akacuki paródiát ezért nem szabad becsődölni,azok kik meg kopizni akarják azokra meg biztos vég vár.
én szótam uff.
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5335 Dátum: 10 dec 17, 17:14:25 »

Na, ez a hsz egyrészt amolyan fejfogós, értelmetlen, bárgyú, bosszantó akármi, másrészt jó példa arra, mire is utaltam nemrég...
Naplózva
Szellem Lovas
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 236


Inkább halok becsülettel, mint élek becstelenül


« Válasz #5336 Dátum: 10 dec 17, 17:19:10 »

Szerintem sem kellene abba hagynod, mert nagyon jó amit csinálsz, bár már annyira meg tetszett ez a sorozat, hogy mikor a mangába vissza olvasok, akkor nem azt látom, hogy pein így meg gy hanem peinci meg ilyenek szóval a vicces formáját látom ( de ez csak az én egyéni szoc problémám Nevet) további sok sikert a sorozathoz, így tovább grat.
Naplózva
Refresh
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #5337 Dátum: 10 dec 17, 17:26:14 »

A szavazatom egyértelmű volt...nem kellet rajta gondolkozni sem.Semmiképp sem kellene abba hagynod és igen is jó irányban haladsz ! Csak így tovább Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 17:33:01 írta Refresh » Naplózva
dabal
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 113



« Válasz #5338 Dátum: 10 dec 17, 18:53:07 »

Fojtasd ha abba hagyod a sorozatot akkor több 1000 embernek okozol csalódást.
Nap mint nap mindenki a következő részt várja és szerintem sok emberben egy világ omlana össze ha abba hagynád.
Uthogy ne add fel és így tovább de mindig te leszel a legjobb. bow
És ha mégis úgy  döntenél hogy abba hagyod legalább egy búcsú részt készícs.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 17, 18:54:19 írta dabal » Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #5339 Dátum: 10 dec 17, 21:12:03 »

Na, idefigyelj Dani Mester! Én is azt mondom, hogy nehogy abba merd hagyni, hogy miért? Elhiszed nekem, hogy ha pl, a fórumon van 1000. ember, abból legalább a 90%a a következö részt várja? Nehogy azért hagyd abba, mert néhányan csak a káromkodós, hányós, stb.. poénokat értékelik. Én is sokat röhögök jó pár sorozaton, de inkább a történet fonala itt a lényeg, hogy mi lessz, hogy lessz. És még van benne vicc is, aki ezt nem értékeli, azt csak sajnálni tudom. Neeem Természetesen tessék így folytatni, jó, ahogy van. Mosolyog De szerintem ha megnézed a hsz-eket, akkor látni fogod, hogy melyik oldal ad igazat. Persze semmi kötelesség, ha élvezed csináld, ahogy élvezed, csináld. Nos ez volt az én véleményem. bow bye bye
Naplózva

Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!