24 szep 26, 18:30:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1539033 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5385 Dátum: 10 dec 19, 00:07:10 »

@Chakra

Dávidmester jól tolta, hogy 7 HSZ után bannt kapott Nevet
--vigyázz ám mert újraregel Nevet (remélem érted a poént)
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5386 Dátum: 10 dec 19, 00:08:07 »

Szegény Dant-C teljesen kiakadt ettől a Dávidmestertől. Nem is engedtük, hogy végigolvassa. Most már értem, hogy jó ötlet volt.

AnimeKarácsony: Fhú gyerekek Nagyon Jó volt! Nevet Hamarosan képek/Videók (esetleg ikszdé)
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #5387 Dátum: 10 dec 19, 00:13:22 »

Animekarácsony? Ilyen is van? mondjuk mindegy is ma húgom szalagavatója volt.
Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #5388 Dátum: 10 dec 19, 00:48:41 »

Éééén nem értem másoknak mi baja van a sorozattal, nekem az utóbbi részek egyre inkább tetszettek, és nem baj az, hogy így megy ahogy, mert így tökéletes. *-*
Szavaztam, és örömmel látom a szavazatok állását. Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Sz1V4Rka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 13

Hamaki-sama^^


« Válasz #5389 Dátum: 10 dec 19, 10:40:09 »

Hatalmas nagy lett a 26.rész.  bow A vége mikor a diszkópatkányokból felcsendül a zene! Hatalmas!!! Nevet
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #5390 Dátum: 10 dec 19, 11:43:23 »

Amúgy mi az a rákféleség, ami Leo' kalapján mászik? (amikor Dei' lecsapja)
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #5391 Dátum: 10 dec 19, 11:51:20 »

tocika12, az a Hitman animemagából az egyik szereptőt parodizálja, egy öt éves bérgyilkos, aki mindig öltönyben, fején a gekójával mászkál
Naplózva
Change
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5392 Dátum: 10 dec 19, 14:40:55 »

Nos, szerintem nem kell elhamarkodottan HSZ-eket írni, h nem tetszik, vagy tetszik. Én mindenek előtt megköszönném a részt Daninak. Ahogy ezt a blogján is jeleztem. Én nekem az egyik kedvenc szereplőm Yahiko volt, a másik meg Kakuzu. Azonban ahogy Dani is fogalmazott, kellenek mély pontok a sorozatba. Ki tudja, hogy Dani nem talál ki valamit a következő részhez, mondjuk egy új szereplőt, vagy tudom is én (ez mind Dani fantáziáján múlik.) ami rögtön jobb kedvre derít minket. Honnan tudhatná bárki is, hogy Dani már hetek óta nem azon agyal-e, hogy Itachi, és Kisame története még jobb legyen? Persze nem szeretnék feltételezésekbe bonyolódni, de még is, honnan tudhatnánk, hogy a következő részhez, nem-e kellet ez a rész...ez a kulcs. Nem tudjuk. Viszont azt gondolom szükség van néha az ilyen-olyan negatív kritikákra, sőt szerintem néha kellenek az embernek sértő kritikák, még akkor is ha ez nem esik akkor jól az alkotónak.(félre értés ne essék, nem szeretnék senkit sem bujtani, hogy szalonképtelen HSZ-eket írjon!) Nekem tetszett ez a rész is, és szerintem a sorozat, fejlődő ágába csak most érkezett el, nem véletlen tette közzé Dani azt, hogy a suliban a 'járás'-t tanulják, val'sz'eg ezen is gondolkodik. Van neki elég baja, persze ha az alkotását nézem, ezt általában figyelmen kívül hagyom. Megértem a problémáit( azt, hogy vannak, mivel természetesen én sem ismerem problémáit.), de azt is 'megkövetelem', hogy a sorozatára ez ne hasson, ki. Szerintem inkább csinálja tovább az adott részt, mint, hogy félkész munkát adjon ki a kezéből. És így végszó gyanánt megkérdezném a kedves fórumozókat, akik negatív kritikát írtak, hogy belegondoltak már abba, hogy Daninak igen kevés a szabad ideje, és még abban is az 1AÉ-t csinálja, emellett ki is kell kapcsolódnia, nem várhatja el tőle senki, hogy agyon dolgozza magát, kérdem én, ti végig tudnátok csinálni?

Nos, nem húzom tovább a szót, nem a kedven részem, de szerintem nem is olyan rossz!^^
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5393 Dátum: 10 dec 19, 16:02:06 »

Hát igen Butters szavaival élve: Hát persze hogy szomorú vagyok, hisz dobott a szerelmem. De nem csatlakozok hozzátok, mert csak úgy lehet örülni valaminek ha néha szomorúak vagyunk...

Tehát most hogy Kaki Hidan és Pein meghalt csak jobbak lesznek a kövi részek:)
Naplózva


feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5394 Dátum: 10 dec 19, 17:27:30 »

szerintem ez természetes, hogy minden sorozatban halnak meg jó szereplők, kivéve persze azokat, amik ilyen 9-10 éveseknek készülnek, vagy akár kevesebb, ez a filmekben is ugyanígy van, a kivételek most is élnek.
én személy szerint Kakuzu, (Hidan,) Pein és Sasori halálára ugyanúgy reagáltam: 1-2 hét totál depi és gyász, de egy idő után lépes vagyok elfogadni, hogy meghaltak, és többet nem szerepelnek - legalábbis élve nem.
am az csak nekem tűnt fel, h az akatsuki szinte minden hulláját meggyalázza? Sasorival a film óta hülyülnek, Peint meg ugye most elkezdték táncoltatni...
nekem a poénokból csak 1-2 poén nem esett le, az úthengerről a Vocaloidos ikrek, Len és Rin úthengere ugrott be, mer' ugye az is sárga^/ \^
mindent összevéve, ez is hozta az eddigi részek színvonalát, csak a humor és a komolyság más arányban volt.
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5395 Dátum: 10 dec 19, 18:31:10 »

...

Van pár ellentmondás a hozzászólásodban. Mosolyog (Az ellentéteket kiemeltem azonos színnel.)
Ugye először azt írtad, hogy kell a negatív, sőt néha sértő kritika is (persze csak módjával, nem bunkó módon). Utána azt írtad, hogy tisztában vagy azzal, miszerint Dani is ember és van saját élete, amit élnie kell. De te is "elvárod", hogy ez ne hasson ki a sorozatra. Végül pedig azzal fejezted be, hogy a negatív kritikát írok gondolkozzanak el azon, hogy ők jobban tudnák-e csinálni. Ami megint közhely, mivel itt most nem erről van szó, hogy ki tudná hogyan csinálni, hanem arról, hogy milyen az EAÉ. Plusz, visszább moderátorként, kékkel írtam, hogy abba kellene hagyni ezt a "ha nem tetszik, csinálj jobbat" hozzáállást, mert már földig ér a szakálla ennek a szövegnek. És kb. pont annyi értelme van, mint a "kivétel erősíti a szabályt" c. butaságnak. Mosolyog

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5396 Dátum: 10 dec 19, 18:57:49 »

Azért az elasto maniás rész is nagy volt .D azóta megint tolom a gémet
x)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Change
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #5397 Dátum: 10 dec 19, 19:14:53 »

Nos az ellentétek nem véletlen vannak Mosolyog az ugyanakkor szó igen nagy jelentőséggel bír. Azt mondtam, hogy megértem h mindenkinek vannak problémái így Daninak is, de "elvárom" hogy ez ne hasson ki a sorozatra, magyarul:
megértem őt, de ez nem mentség...., mert senki nem azt fogja nézni a sorozatban, hogy éppen mennyire volt depis Dani Mosolyog a másik, ezt a szakállas dolgot tudtam, hogy megkapom, ezért kicsit hozzá toldottam, így inkább azt szerettem volna kiemelni, hogy érezzenek kicsit együtt vele. Ez nem nagyon sikerült ahogy látom. Abban viszont igazad van kedves Chakra, hogy sokszor ellent mondok magamnak, mint pl.: most is Nevet az elején megpróbáltam megmagyarázni az egészet, most pedig beismerem, hogy neked is igazad volt, ez azért, van mert így az emberek többségében lejátszódik az ami bennem, is. És ezért sokszor ellent mondok magamnak igen, mert közben belemegyek minden mellékszálba hogy kifejtsem nézeteim. Úgy gondolom, hogy ez igen fontos, és sokan nem veszik észre(egyébként ezért nem hibáztatok senkit, mivel sokszor mikor visszaolvasom amit írtam először én sem értem meg teljesen Mosolyog) azt a kis különbséget, ami a két kifejtés között van.

Mindenesetre megérdemeltem a szakállas 'poént' Nevet Köszönöm a válaszod,
 Change
Naplózva
TheChosenOne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5398 Dátum: 10 dec 19, 20:28:38 »

Még ha a pozitív kritika is esik jól, a negatív kritikából tanul az ember...Persze azért mindennek van határa.
Change az első kisregényedhez amit írtál annyit fűznék hozzá, hogy a "lehet" helyett használj más kifejezést. Ugyanis ez a rész egyértelműen kulcsfontosságú szerepet tölt be olyan szempontból, hogy innen hogyan, és merre tovább.Nevet

Ugyan már korábban kifejtettem, de nekem semmi problémám a résszel, sőt, nemmintha az eddigiek nem lettek volna jók, de ez mindet felülmúlta.(Szerintem.Nevet) Pein-t én is szerettem, ileltve Yahikót:D. Kakuzut méginkább, Hidan-t meg főleg... De miértelme van ilyen hülyeségek miatt siránkozni?Nevet Attól, hogy ők elmentek, rossz lett a sorozat? Nem, közel sem.

Ha számotokra még is, ne nézzétek...

És nem, nem írtam ellentmondásos dolgot, mivel van aki szerint a sorozat rossz,(ennek a felének nem kéne írnia) viszont van, aki csak ezt a részt nem csípi. Izlések és pofonok.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5399 Dátum: 10 dec 19, 20:36:02 »

ezt mutatja a szavazás állása

Folytassa 849 (98%)
Ne folytassa 15 (1%)
Naplózva


Oldalak: 1 ... 358 359 [360] 361 362 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!