24 jún 16, 15:45:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455985 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #5295 Dátum: 10 dec 15, 15:02:33 »

Meg kell mondjam, hogy eddig ez a rész tetszett a legjobban. Kedvenc karakteremnek nem szántál épp túl jó sorsot, de az epizódot nagyon jól építetted fel. A poénokhoz kellenek háttérinfók, méghozzá elég sok helyről, ami nem baj. Csak színesíti az egészet. Most éreztem először azt, hogy te magad raktál össze egy komplett, és önmagában is helyét megálló kis történetet. Jó volt Mosolyog
Naplózva
Meszes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11



« Válasz #5296 Dátum: 10 dec 15, 15:14:37 »

Én Barney-nál néztem...
Mivan te is nézed?xD
Szakadtam
Naplózva

"Nem igazi ember aki életében nem hazudott,, puskázott vagy kapott 1-est"
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #5297 Dátum: 10 dec 15, 17:28:48 »

Jó volt ez a rész is. Igaz hogy szvsz nem a viccekre volt fektetve a hangsúly[evvel nem azt akarom mondani hogy nem volt benne csak azt hogy kevesebb, vagy épp én nem értettem meg őket Mosolyog] inkább mondanivalója volt a résznek és komolyabb volt mint az előzők.
Tetszett benne Zetsu DJ-skedése, és a diszkópatkányokos rész Mosolyog Viszont amit itt elöbb felsoroltál azok közül párat nem tudtam. Nestea reklám vagy a Múmia.. És felmerült bennem egy nem lényeges de engem foglalkoztató kérdés :"D Az úthenger ami valami folytán pont akkor ment a folyosón mikor a váltó leesett; a váltó széttörése után mért állt meg? xD Vagy annak a jelenetnek az volt a lényege hogy széttörik a váltó és ennyi? Összegezve tetszett jól felépített történet és gondolkodtató poénok Mosolyog
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Twist Again
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18

Maszkos Harcos=Agyhalott Zombi >>lenni én


« Válasz #5298 Dátum: 10 dec 15, 17:32:34 »

Nagyon jó lett az új rész,mint mindig!
A grafikát fel nem foghatom,hogy lehet ilyen jól megcsinálni gépen!
Azok a részei az epizódnak,amiben benne van Madara,azok nagyon tetszettek! Könyökviszketős Zetsu  Nevet ikszdé   a rész végén az imposztoros poén nagyot ütött! ikszdé
de amúgy (nem tudom szabad-e ilyet írni ) nem nagyon jött be ez a rész.Igaz,hogy volt mondanivalója,és a poénok is nagyon jók voltak,csak az a baj,hogy ki nem állhatom Pein-t és Nagatot! Eredetiben se,meg így EAÉ-s változatban sem kedvelem őket... Neeem  
am grat a részhez,a poénok amúgy is jók voltak! ikszdé
Naplózva

Első számú Kakashi fan,mellesleg Akatsuki tag és zacskós tej függő vagyok!!   chidori parádé !!!  ikszdé
 az élet nagy kérdései: 1:Kakashi-nak mi van a maszkja alatt?
2:Most akkor konnektorba nyúlt,10 liter zselé van a haján,vagy alapból ilyen a haja?

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5299 Dátum: 10 dec 15, 18:36:16 »

Mert  mennyi esélye volt hogy Nagato gépének darabjai pont a Peinn-ekbe áll bele ? Pont annyi miint 1 uthenger a szobában xD Fasza rész volt a grafika vmi hihetetlen volt benne poén is gg Dani igy tovább Nyelvesít
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5300 Dátum: 10 dec 15, 18:38:52 »

azt énse értem H MIA PICSÁT KERESETT EGY KIBASZOTT ÚTHENGER A FOJOSÓN BAZZEG ELSE FÉRT VOLNA....
..
azt nem értem amugy hogy(na most lehet h előző részekbe nem figyeltem vagy valami..xD) de itachi és kisame hol voltak ? Nevet

Pontosan. Nem figyeltél. kacsint
Kisame és Itachi buszon vannak.
Amúgy ha így folytatod a káromkodást, nem leszel hosszú életű fórumozó.

Twist Again. Egy véleményen vagyok veled. Én is egyszerűen rühellem a Yahiko-Nagato-Konan párost az eredeti sztoriban. xD Ezért is próbálom szórakoztatóvá tenni a karakterüket.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #5301 Dátum: 10 dec 15, 18:43:58 »

Jesszusom, Wormmel nemrégiben pont egy Nestea reklámon röhögtük szét az agyunkat ikszdé Bár itt szerintem nem nagyon ütött a referncia Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5302 Dátum: 10 dec 15, 18:48:40 »

Újra megképrdezem, mert csak nem esik le: mi is utalt a múmia visszatér-re?
Naplózva
TheChosenOne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5303 Dátum: 10 dec 15, 20:17:31 »

Valami hihetetlen amit művelsz hallod...Nem elég, hogy úgy rajzolsz, ahogy, mellé még így összehozni egy frankó, mégis vicces kis sztorit... A másik meg az, hogy az alapján, ahogyan a régebbiekben megteremtetted ezt a Yahiko - Nagato kapcsolatot, (Igen, tudom az okát, hogy miért így sikerült) mégis képes voltál áttérni az eredeti manga szerinti történetre... Nekem eszembe sem jutott volna soha semmi hasonló:D A rajzok gyönyörűek... Mikor Nagato felordít, és aztán bejön az a napsütötte kép, hallod... Ohh My God Ebben hibát nem találtam, pedig még próbáltam is keresni.Nevet A szinkron is szuper.Nevet Az első pár részhez képest mondhatni tökéletes.Nevet A "Szia anyós, szia após" elnevezésű részben Konan apjának itt-ott nehezen kivehető a mondanivalója, de itt már azt is tökéletesen érteni. Néhány helyen te magad is írtad, hogy 1-2 részben a poénok nem sikeredtek olyan jól, mint általában. Szerintem ez nem így van. Az összes rész tökéletesen végigröhöghető, már aki csak ezért nézi, ezzel a résszel az élen...A Suigetsu és a slicces poén nagyon ütött.Nevet Ahogy azt már mondtam, a cselekmény és minden más úgyszintén hihetetlen.Nevet

Őszintén megmondom, én ezt a sorozatot jobban szeretem, mint a Naruto-t... Le a kalappal, szupervagy. Így tovább.Nevet Pojén
Naplózva
zolanius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


emmeg mi?


« Válasz #5304 Dátum: 10 dec 15, 20:40:25 »

amúgy azt hallottam hogy az első 5 részt vagy mennyit felülírják,ez mikorra várható?
Naplózva

EGYETEK FINOM EGÉSZSÉGES kenyeret!
a képen a buksi van
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #5305 Dátum: 10 dec 15, 20:52:49 »

Nyugi, nem kell félni, biztos lesz még vmi ötlete Dant-Cnek hozzánk. Én derűlátó vagyok. Légy te is az!
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 15, 21:11:20 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #5306 Dátum: 10 dec 15, 21:19:32 »

Még csak most néztem meg az Egy Akatsukis élete - A Filmet. És az az állas rész a 23 percben nagyon nagyot ütött majdnem leestem a székről annyira nevettem!

Nemrég fedeztem fel ezt a király animét vagy mit. És most jutottam el amit eddig megcsináltál részeket.
És csak gratulálni tudok olyan jó sorozatot csináltál!!!
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #5307 Dátum: 10 dec 15, 21:21:20 »

A másik meg az, hogy az alapján, ahogyan a régebbiekben megteremtetted ezt a Yahiko - Nagato kapcsolatot, (Igen, tudom az okát, hogy miért így sikerült) mégis képes voltál áttérni az eredeti manga szerinti történetre...
ez a kapcsolat azért lett igy megoldva mert amikor elkezdte Dani a sorozatot akkor még nem volt a mangában se Nagato csak Pein és már ment a story amikor felbukkant Nagato igy be kellet hozni őt valahogy
Naplózva
TheChosenOne
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5308 Dátum: 10 dec 15, 21:30:44 »

Gery, nem szeretnélek kritizálni, de olvasd már el amit írtam:D
Leírtam, hogy "Tudom miért így sikerült"...

Igen, tudom az okot....Én itt nem erre gondoltam, hanem arra, hogy frappáns megoldást talált arra, hogyan kéne a manga szálára áttérni....
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #5309 Dátum: 10 dec 16, 12:56:11 »

Újra megképrdezem, mert csak nem esik le: mi is utalt a múmia visszatér-re?

Pl. Konan kis "dalocskája", amikor rátámad Tobira. Ugyanaz a zene, mikor Anubis serege elözönli a sivatagot. Mosolyog

Ami, meg a Nestea-s poént érti, én nem nézek tv-t, szóval nem vágom, melyik lehet. Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 352 353 [354] 355 356 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!