24 jún 26, 01:01:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1473364 alkalommal)
0 Felhasználó és 44 vendég van a témában
trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #5280 Dátum: 10 dec 14, 22:25:17 »

Nekem is a Hebis Suigetsu tetszett a legjobban Tünés Imposztor! LOL

meg amikor nagato benyomta a zenéket azt elkezdett táncolni Nevet
Naplózva
vmiki88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


WWW
« Válasz #5281 Dátum: 10 dec 14, 23:15:00 »

A rész vége nagyon tetszett, először néztem, hogy furán meg megrajzolva Suigetsu, aztán bumm. Nagyon jó kis rész volt .  Mosolyog
Naplózva
andor63
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 6



« Válasz #5282 Dátum: 10 dec 14, 23:25:48 »

Le a kalappal... egyre jobban sikerül elérned azt amitöl a legjobban féltem eleinte ... ikszdé hogy felbasz az információ cafatok lassú adagolása és a történet furcsa haladása ez alatt azt értem hogy (legalább is nekem) úgy tűnik hogy egyszer lassan halad a történet egy-egy szála ami mondjuk az elöző részekben előtérbe került és a végén gyorsan lemegy szál vagy egyáltalán nem olyan lesz a megoldás mint amire várna az ember. Felkavaró, bosszantó de felettébb szórakoztató (Bár gondolom ezek a dolgok a poénok előtérbehelyezése miatt vannak így:) ) Nevet:D és az a durva hogy iszonyatosan élvezem Nevet Igazábol magam se tudom hogy ez mien komment pozitív vagy negatív ahogy érzed ... de lassan kezd olyan hatással lenni rám a sorozat hogy felkereslek tartok egy kést a nyakadhoz hogy RAJZOLJÁÁÁ ikszdé csak vicceltem MosolyogMosolyog
Naplózva

"Tudod ha elfogy a méz a trágyárol nem illik tovább nyalogatni"
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #5283 Dátum: 10 dec 14, 23:40:19 »

Köszönöm ezt a részt Nevet Erre a pocsék hétre és a múlt hétre(dolgozat lavina) ez a tökéletes orvosság!! Nevet
Pein halála nagyon  Szomorú De utána végig szakadtam xD A "Hány százalék esélye volt,hogy pont el fog találni valakit a biciklim egy darabja?" Azt mindenki hulla xD Morbid,de jó poén xD A táncok is tetszettek xD Konan apja meg xD
Szóval én végig röhögtem az egészet.
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 14, 23:50:38 írta Nuttika » Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #5284 Dátum: 10 dec 14, 23:46:24 »

Most hogy más kedvvel álltam neki a részhez, már tetszett. Igazából azért mert most már nem várok semmit az EAÉ sorozattól, ezért ha bármit mutat, már tetszeni is fog. Nevet A felpofozott Nagato aranyos volt, tetszett az egésznek a légköre. Az összes epizód közül eddig ezt találtam a legérdekesebbnek. És kifejezetten tetszik hogy minden rész most már bír valamilyen erkölcsi mondanivalóval, és nem annyira a poénokra épít mint azelőtt. Látszik hogy mint ember is komolyodsz valamelyest, és már nem köt le az állandó baromkodás, hanem már közvetíted is a gondolataidat. Mosolyog Nagy jövő vár rád, alig várom hogy lássam, mibe fogsz majd bele az EAÉ vége után.  Pontosan   
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hiei1107
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141

Pokage


« Válasz #5285 Dátum: 10 dec 15, 00:37:39 »

Hihetetlen! Peincit és a power Paineket sajnálom.. a what is loveos részt tudteeeeeeeeeem!!! Éééééreztem, h benne lesz és jeeeeeeee!! Amúgy iszonyat jó volt, a mondanivalója főleg!! Csak megint úgy elrepült az idő épp, hogy elkezdtem és véége Szomorú
Freddynek és Venomnak örültem Mosolyog Freddyt már az árnyékból kitaláltam Mosolyog Venomra viszont azt hittem, h a SuperMarioból az a húsevő virág ikszdé De a házban mit keresett egy úúúthengeeeeeeeeeeeeeeeeer? mindegy Nevet Jenkizulu megintcsak jeeeeeeee! Nagato kilátástalanságát így is tükrözte. Benkő? hááát pff ikszdé Füsti fecske megintcsak ! IMPOSZTOOOOOR!!! ez jó volt Nevet
Örültem h némi előzetessel indult a rész mert remekül előidézte a kellő feszültséget, izgalmakat.. amit kicsit még hagyni kellet volna... túl hamar volt a váltás, de összességébe jó rész volt.. Én Pein miatt kicsit kibuktam... így a storyba rakott poénok nem ütöttek annyira... de második nézésre már, h feldolgoztam így eszméletlen:)
Mindenképpen gratu hozzá!!!
szép munka volt!!!  
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 15, 01:44:04 írta Hiei1107 » Naplózva


Mexx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5286 Dátum: 10 dec 15, 01:08:06 »

Imádom ezt a részt Nevet Nevet Kántááre, felpofozott kis nagato:D Törpfalva!!! Nevet Nevet
Le a kalappal a készítő előtt bow bow bow
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5287 Dátum: 10 dec 15, 02:23:34 »

"Erkölcsi mondanivaló, azért, mert némileg belekerült valamiről (ismételten) egy ilyen, vagy oylan vélemény"
"Átjött, vagy épp nem a rész mondanivalója..."Emberek, ne tessék túlzásokba esni"
Emberek, ne tessék túlzásba esni! Az első természetes bármilyen a burleszk legalacsonyabb rendű megnyilvánulásánál* valamivel is többet mutató műnél, és nem következik belőle a második... a legkevésbé sem.
Ugyan, ez EÁÉ komédia, attól még, hogy mint mondtam, nem burleszk, vagy csak kis részben az, ne tessen már enynire túllihegni azt, hogy a komédiának éppen az értelmesebb válfaját képviseli. 
Komoylan, ahogy itt olvasok egypár kommentet, már-már zavarba ejtő az emebrek reakciója mondjuk az esküvövel kapcsolatos ksi monológra, deeee ezzel sikerült is elérnem ténylegesen a rész tartalmának véleményezéséhez, úgyhoyg azzal folytatnám...

..tehát, ha mrá itt kötöttem ki, és annyira nagy port kavart, az ominózus monológ elsőre bárgyúnak tűnt, különösen, hogy Konan láthatólag jobban rávolt cuppanva az esküvő dologra, bár ez is komikusan hatott, valamint értelemtlennek láttam azt, hogy ilyen jellegü "változást, jelentőséget" látunk az esküvőbe, ami egyrészt degradálja azt, másrészt ugye azt feltételezi, hogy bármivel is komoylabb kötés bármi msánál, ami hülyeség.
Aztán eszembe jutott egy ismerősöm, aki elég.. ééérdekes kapcsolatban él egy ideje és a közelmúltban volt az eljegyzése, szóval rábólintottam.

Tobi leszavazása amoylan koppanás volt, de bejött az a kis feldereng bizonyos eseményeknek, amiből aztán megint nem lett semmi Nevet Azért kíváncsi leszek, végülis összejön-e neki a vezérkedés, vagy hogy is alakulnak majd a dolgai... Nevet

Ami az események nagy részét illeti, amikor halad a sztori, brá néha msákor is, olyan jelelgzetesen csapongó, impulzív a történetvezetés, és ez az utobbi kétrészben is megvolt. Ez egyébként nem negatívum, csak megállapítás.
A kapcsoló előkerülése és eltűnése nagyon eredeti volt, ahogy a Peinek távirányításának felfedezése is.
A .. felfedezés, hogy vagy egy oldalt írtam rábírt, hogy tudjam le a többit azzal, hoyg rendben volt, bejött, várom a következő részt, és lépjek innen így fél háromkor. -sayonara


*ezt meg elírtam egy betűvel, és a böngésző javítási javaslata melegfelvonulás volt. E.
Naplózva
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #5288 Dátum: 10 dec 15, 10:59:33 »

hát állati jó volt főleg amikor pein elkezdett táncolni megérte ennyit várni sok sikert Dant-C
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
TomX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 11


WWW
« Válasz #5289 Dátum: 10 dec 15, 11:29:02 »

Nem értem mit vagytok úgy oda.
Yahiko a mangában és az animében eleve halott. Pein = Nagato
Csak "kicsit" el lett csúsztatva időben a Nagato / Hanzou összetűzés


Hashirama valami indiai istenségbe lett átszemélyesítve amúgy?ikszdé


A papírmalac-os poénon jót rőhögtem ikszdé   
DJ Zetsu is jó volt ikszdé

Tettszett az egész.  bow

( szerk: mégegyszer megnéztem az lehet nem is direkt volt:
- Elton mért nem a Benkő jelmezben vagy?
- Papírmalac...
Ez elvileg Konennek szólt de nekem úgy jött le, hogy Eltonra mondja mint jelzőt {  papírtigris -> papírmalac } )
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 15, 11:48:27 írta TomX » Naplózva
fornetti2
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



« Válasz #5290 Dátum: 10 dec 15, 12:20:46 »

Hogy lehet ennyi hülyeséget kitalálni ikszdé nagyon jó rész volt, rengeteget nevettem, és a legjobbkor jött ki a sok zh és vizsga között, remek kikapcs volt Mosolyog köszi érte Nevet
Naplózva

"Naná, hogy az emberek zabálják a mesét, amely rendelkezik egy plusz dimenzióval: a szabadságéval; ott még van kristálytiszta igazság, mi több, győzhet is."
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #5291 Dátum: 10 dec 15, 13:11:13 »

Dani!

Ha jól emlékszem, én már említettem neked egyszer, hogy általában mindig nagy TZ után jön ki a sorozat. Időérzékedben, most sem csalódtam. =)

ON: A Rész nagyon jó volt. Kicsit ez a rész olyan gyászos hangulatos volt. Amely nem fura ha Yahiko halálát nézzük. Összegzésben a rész, tetszett.  Gratulálok, és sok kitartást kívánok a következő epizódra.
Naplózva
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #5292 Dátum: 10 dec 15, 14:01:54 »

Én is gratulálok a munkához, legalább jó kedvel aludtam el este. bow De ami megfogot, hogy a  Hebi-s barmokból is volt parodia és még a Hitman Rebornból is, habár ez egy kicsit nekem későn eset le.  >.<#
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5293 Dátum: 10 dec 15, 14:36:37 »

Hiei kommentje rávilágított valamire.
Váratlan módon elég vegyes érzelmeket váltott ki az emberekből az új rész. Ennek az oka talán az is lehet, hogy eléggé széles távú filmismeret kell jó néhány jelenet elfogadásához, értelmezéséhez, élvezéséhez.

-Diszkópatkányok
-Múmia visszatér
-Nestea reklám
-Így jártam anyátokkal
-Mézga család
-Katekyou Hitman Reborn
-Jenki Zulu

Akinek a felsorolt filmekhez volt szerencséje, azoknak minimális szinten élveznie kellett az epizódot.^^ Az egyéb filmes kliséket és a zenéhez kapcsolódó szituációkat meg sem említem.^^
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5294 Dátum: 10 dec 15, 14:47:59 »

Múmia viszsatér? Ez hol is volt?
Egyébként nagy részük megvan (5/7), viszont a hupikék törpikék kimaradt a felsorolásból.

Az eáé legjobb "intertexuális" poénja mindig a csillagkapu-s marad  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 15, 14:57:21 írta STM » Naplózva
Oldalak: 1 ... 351 352 [353] 354 355 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!