24 jún 16, 13:22:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455739 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #4995 Dátum: 10 nov 01, 14:12:11 »

                              2.Hogy csináltad azt amikor a húsvéti különkiadásban esett a hó amikor kinéztek az ablakon, és hogy csináltad azt amikor a 19.részben amikor esik az eső??? mert tuti nem rajzoltad meg egyenként az esőcseppeket. Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

Gondolom valamilyen video filter, ami pont ilyen hóesést csinál a képre. (megfigyelhető a kép átváltásánál, hogy a hó marad ugyanolyan és ugyanott ) Mosolyog Persze magamból indulok ki, mivel én esőt így tudnék csinálni, és így is nézne ki.
De ha tévedek írd meg Dani Nevet hagy ne tűnjek okoskodónak  Pojén
Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4996 Dátum: 10 nov 01, 14:25:30 »

nekem is tetszett a rész és poénok is voltak benne csakhát sokan nemértikmeg...  smirksweat
viszont valaki elmagyarázhatná a cím jelentését mert én még mostsem vágom Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4997 Dátum: 10 nov 01, 14:35:35 »

Bocs Dani, de amennyire  odavagyok az EAÉ-ért, annyira nem volt jó ez a rész, nem volt az amit tőled megszokhattunk, a viccek bénák és nem cool-ak voltak. amióta csak csinálod a sorozatot a humora miatt szeretem. az első 7-8 rész grafikailag nem volt ott annyira, de a 10. rész után nagyon jóra sikerültek, így mind a képi mind a vicc összhatás meg lett. ez a rész szép lett, jó kép jó hangzás, de a story béna és kevésbé poénos!

Ettől függetlenül térden állva könyörgök csinád meg a következőt miharabb, és esedezem a bocsánatodért a kiszelhez való hasonlathoz, az tényleg morbidra sikeredett..... azt vissza vonom az nem volt fair! de a többit fenntartom......

Öm. Okéés. De most totál nem a kérdésemre válaszoltál.^^"

Idézet
19.részben amikor esik az eső??? mert tuti nem rajzoltad meg egyenként az esőcseppeket.

úgy könnyebb mintha másolás,aztán beillesztés lenne végig! könnyű csak kicsi rohadt csíkokat kell húzbni!ezt egy öt éves is megcsinálja!

A hó és eső effektet kivételesen nem én csináltam, hanem Suigetsu szinkronja, Dragi.
Segítségére az Adobe After Effects szolgált.

Kedves Dant-C!

Megnéztem a legújabb részt, és ahogy előbb most is véleményt mondanék. Összességében nagyon tetszett. Sok ütős poén volt benne. Hiába mondja mindenki, hogy kevés volt meg gyenge volt, szerintem eddigi legpoénosabb rész. Mivel nem 20 poén volt ellőve 3 percben, amiknek a Balrog ül a WC-n értéke volt, hanem rendesen átgondolt viccek az előző részekhez visszagondolva. Eleve a humoros párbeszédek alatt mindig mosolygok, és szerintem nem kellenek hatalmas bombapoénok, hogy vicces legyen egy rész. Pl.: Amikor Kisame mondta, hogy "Milyen láva?", az baromi  jó hangsúlyozással lett megoldva. Sajnos a többség (szerintem a fiatalok), nagyon nem ilyeneket szeretnek, hanem inkább értelmetlen 0 gondolkodtató beszólások garmadáját. Sajnos Dani el kell majd döntened, hogy milyenre is szeretnéd csinálni ezt a sorozatot, mert 2 fajta stílus között lovagolni nem a legjobb ötlet, mert folyamatosan lesznek elégedetlen nézők, akik a másikfajtából akarnak többet. De nem prédikálok itt neked, inkább vissza a részhez. A zenés betétek megint nagyon jók voltak. Főleg az tetszett, hogy egyik kedvenc dalomat is beletetted a "Welcome Home"-ot. Összegezve egyik legjobb rész (szerintem). Jó történetvezetés, ütős poénok. Így tovább!

Ezt a hsz-t minden egyes embernek kötelező elolvasni a topicban!

Badfear! Zseniálisan összegezted a lényeget. Köszönet érte!

Elgondolkoztam azon, hogy mennyiben térnek el az első és a jelenlegi epizódok.
És totálisan igazad van. Az első epizódok a fiatalabb korosztálynak kedveztek. (pisi, kaki poénok)
A jelenlegi epizódok pedig inkább az idősebb korosztálynak.

Utánanéztem. És szerény véleményem szerint ebben a részben simán volt annyi poén, mint egy 1-10 közötti epizódban. És én magam is szívesebben nézem vissza például a 25. epizódot, mint az első 10-12 epizód közül bármelyiket.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4998 Dátum: 10 nov 01, 14:55:16 »

Dant-C hozzám konkrétan volt kérdésed egyáltalán?
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4999 Dátum: 10 nov 01, 15:01:45 »

Hát, szerintem azért nem olyan egyértelmű ez a változás/fejlődés, amiről mindneki folyton beszél.
Tobi is nem olyan rég volt "Megrögzött h*gyfosó", a "Milyen láva?" sem értem, miért lenen egy olyan mély poén, szemben régebben is voltak (igen is) mindenféle össze-visszautalások.
Valamicskét talán "finomodott" a sorozat, de részemről a stílusa mint olyan, azért nem változott olyan nagyon sokat.. na jó, az első pár rész talán tényleg banálisabb, de ez tényleg csak a legelsőkről mondható el.
Naplózva
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #5000 Dátum: 10 nov 01, 15:09:36 »

Hát én még nem tartozom az idősebb korosztályba, de nekem nagyon tetszett ez a rész.
És én is az elgondolkoztató poénokat szeretem nem az ilyesmit hogy pl. pisi, kaki, bikicsunáj stb. hülye poénokat.
Szerintem egy sorozatnak az legyen a lényege hogy minél nézhetőbb legyen.
És szerintem ez a rész nem volt unalmas, épp ellenkezőleg, jó volt. Mosolyog
Gratula Dani, csak így tovább! Mosolyog
(R.I.P Pein)
Naplózva
MartinHyuga
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 82



« Válasz #5001 Dátum: 10 nov 01, 15:33:26 »

Nekem is jobban tetszenek ezek  a részek a poénok miatt !  Nem tudom de nekem egyre jobban tetszik hogy kicsit eltérsz a teljes naruto témátol: Busz.Csokis müzli.Szobabicikli. Nevet. A háttér egyre brutálabb.Mindenkinek rajzolsz tök jó ruhákat : Lásd 25. rész Elton,Leonidas,Pein,Konan. De Dei-nek  a 24. és a 25. részbe is egszínű.Szerintem valami jó cuccal tök jól nézne ki !Respect!
Naplózva

Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #5002 Dátum: 10 nov 01, 15:34:27 »

Köszi a választ Dani  bow és köszi az effectet ó hatalmas Dragi bow ikszdé
Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #5003 Dátum: 10 nov 01, 16:12:59 »

Az első epizódok a fiatalabb korosztálynak kedveztek. (pisi, kaki poénok)
A jelenlegi epizódok pedig inkább az idősebb korosztálynak.
Ehhez annyit bírnék hozzátenni, hogy mikor megjelent a rész, én ugye megnéztem. Aztán húgomnak szóltam, hogy megjelent (korát hadd ne említsem :)). Mondtam neki, hogy szerintem egy tök jó rész volt, nekem "abszolút bejött". Aztán "elváltak útjaink", ő megnézte magában, majd mikor szóba került, mondta, hogy szerinte ez a rész rossz volt (kicsit csúnyább melléknevet használva).
Ezzel persze nem azt akarom kifejezni, hogy én milyen "nagyfiú" (:D), "idősebb korosztály"-beli lennék, csak az idézett hozzászólás alapján egyből ez jutott eszembe. :)
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #5004 Dátum: 10 nov 01, 16:30:13 »

Én sem tartozok az idősebb korosztályba (sőt...) de nekem sokkal jobban tetszett ez a rész mint a többi nagy része. Nem tudom eldönteni hogy ez volt-e a legjobb eddig vagy sem, de a top 3 -ba benne van nálam! ^^

Amúgy van Dani részére 2 kérdésem:

1.: A Manga tempójával fogsz haladni?

2.: Most hogy kiderült hogy Yoropiko egy félreértés át nevezed Zetsu fekete felét vagy marad Yoropiko?
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
fight back
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 24


« Válasz #5005 Dátum: 10 nov 01, 16:35:05 »

Nagyon jó rész volt  : Nevet bár az összes az a poénok nagyon elvannak találva   Mosolyog
Naplózva
Niara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 5


szerencsétlen^^


WWW
« Válasz #5006 Dátum: 10 nov 01, 16:59:42 »

Ééés SZENDVIIIICS!!!!! Amit véletlenül valaki képes volt egy közönséges hambinak beállítani...
AZ még egyszer mondanám, meg többször is, hogy Nem! ismétlem, NEM Hambi. Ez, Kisame Szendvics!


Jah és Dani nagyon szívesen, hogy megcsintam 2.szorra... igazán nincs mit... Nevet de sajna, ha tudtam volna, akkor több képet rakok össze... csak aza a baj, h összedőlt szegény... :/ majd legközelebb... Nevet:D amikor kitalálják a kocka alakú csuprot, és nem csúszik le róla a sajt... Nevet
Peiiin! :'(:'(
Naplózva

¿-›
Múhahaha!!!

Dzsιиι™ Nia.ra/////Dia.na

Aztán szólj ha jó voltam! kacsint
¿‹-
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #5007 Dátum: 10 nov 01, 18:11:31 »

Szóval te voltál aki megelőzött ):[ semmi baj én majd megcsinálom egyszer mégnagyobbra mégtöbb képpel még nagyobb csupor mézzel mwuhahahahahahaha  Ördögi csak azért hambit írtam mert folyton elrontom a "szendvics"(vagy sandwich vagy sendvich szandvics áááááá hagyjuk) szót. De azért köszi hogy megcsináltad Mosolyog.
On:Király volt a dal .
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 18:13:01 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #5008 Dátum: 10 nov 01, 18:25:27 »

most h így mégegyszer megnéztem, amikor pein hadonászik meg minden, az emlékeztet a volt osztálytársamra... smirksweat
a dal télleg jó volt bow
mondjuk azért én se az idősebb korosztályba tartozom sztem (már ha van itt vki, aki 13nál kevesebb...), de ez télleg naon jó rész Pontosan Pontosan Pontosan
Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5009 Dátum: 10 nov 01, 18:49:08 »

Brian:
Ez a Kiszel Tündés beszólás övön aluli volt, és kikérem magamnak.xD Többet nem védelek meg, ha a fél bagázs BRAINnek írja a neved.x'D

Amúgy mire célzol jól megszokott poén bomba alatt? Példákat kérek.^^
kacsint

Dani basszus movie maker-be hogy állítod be az időpontokat?
Kicsit konkretizálnád ezt a kérdést?xD Időpontokon belül mit értesz?

1.: A Manga tempójával fogsz haladni?

2.: Most hogy kiderült hogy Yoropiko egy félreértés át nevezed Zetsu fekete felét vagy marad Yoropiko?

1.: Nem hiszem, hogy előbb fogom utól érni a mangát, mint az anime. És amúgy is a 30. epizódtól már eléggé el fog térni a sorozat az eredeti száltól, és csak töredékében fog hajazni a cselekményekre.

2.: Assz'em kijelenthetem, hogy nekem hála terjedt el tévesen a Yoropikozás.xD Szóval erre még tuti ki fogok térni. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!