24 jún 16, 14:50:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455896 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #4980 Dátum: 10 okt 31, 22:31:03 »

Nagato Xtreme fogyó kurája állati. Nevet Nem is tudom először miért nem írtam  bele... na mindegy Nyelvesít
Naplózva
Lilla
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4981 Dátum: 10 okt 31, 22:45:09 »

Amúgy valaki látta mi van Pein pólójára írva? Középen van .... még!   Van valami jel is rajta, nem tudtam elolvasni  Neeem

"Középen van b*zmeg"
Csak ez van Pein pólójára írva   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 31, 22:48:39 írta Lilla » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4982 Dátum: 10 okt 31, 23:59:20 »

hát ez elég egy xar rész volt, többet vártam volna Danitól és a jól megszokott poén bombák laposak bénábbak voltak mint kiszel tünde naptára  a grafika viszont ott volt, és a hang effectek is jók voltak

Ez a Kiszel Tündés beszólás övön aluli volt, és kikérem magamnak.xD Többet nem védelek meg, ha a fél bagázs BRIANnek írja a neved.x'D

Amúgy mire célzol jól megszokott poén bomba alatt? Példákat kérek.^^

KIreg ezmár idegesít hogí mindenkit a idézéseiddel oktatsz ki!És mindig csak egy rövidke hozzászólást mondasz mellé!Már bocs az offér!DE nemtudnád magadat idézni??

Bocs, hogy beleszólok. De semmi jogod így nekiesni Kriegnek. Ahogy én is, ő is az idézgetéssel próbál rávilágítani arra, hogy létezik egy olyan becses tulajdonsága is az emberi lénynek, hogy visszaolvasás.
Mellékes, hogy korántsem mindenki használja.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MrNarutoFan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3


« Válasz #4983 Dátum: 10 nov 01, 00:40:53 »

Nekem nagyon tedszett!:D Köszi Dani!!!
Remélem pein nem hal meg ö a kedvenc karakterem Az egy Akatsukis életéböl:)
Naplózva
brian
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #4984 Dátum: 10 nov 01, 01:41:55 »

hát ez elég egy xar rész volt, többet vártam volna Danitól és a jól megszokott poén bombák laposak bénábbak voltak mint kiszel tünde naptára  a grafika viszont ott volt, és a hang effectek is jók voltak

Ez a Kiszel Tündés beszólás övön aluli volt, és kikérem magamnak.xD Többet nem védelek meg, ha a fél bagázs BRIANnek írja a neved.x'D

Bocs Dani, de amennyire  odavagyok az EAÉ-ért, annyira nem volt jó ez a rész, nem volt az amit tőled megszokhattunk, a viccek bénák és nem cool-ak voltak. amióta csak csinálod a sorozatot a humora miatt szeretem. az első 7-8 rész grafikailag nem volt ott annyira, de a 10. rész után nagyon jóra sikerültek, így mind a képi mind a vicc összhatás meg lett. ez a rész szép lett, jó kép jó hangzás, de a story béna és kevésbé poénos!

Ettől függetlenül térden állva könyörgök csinád meg a következőt miharabb, és esedezem a bocsánatodért a kiszelhez való hasonlathoz, az tényleg morbidra sikeredett..... azt vissza vonom az nem volt fair! de a többit fenntartom......
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 01:42:35 írta brian » Naplózva
iHcaT
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #4985 Dátum: 10 nov 01, 05:17:52 »

+ zene
- poén
+ rajzolás

btw Meglepődtem,hogy ilyen hamar elkészült az új rész és ennek a hátulütője a gyenge poénok.
Pihenhetnél egy kicsit Dani,hogy feltöltődj :]

puszia
Naplózva

Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #4986 Dátum: 10 nov 01, 05:44:30 »

Nekem is tetszett főleg az elején Kisame(ő a kedvencem).Azért kicsit szomorú vagyok Szomorú valaki(asszem Dia) megcsinálta előttem a Kisameburgert.De tényleg grat Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 05:45:05 írta Ace » Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4987 Dátum: 10 nov 01, 08:34:55 »

Dani bisztos azért csinálta a részt hogy megtudja hogy mennyien szeretik peint!Amikor nagato a ridengánba tükrözte hogy pein átszurta a bicivel (vagyis a letört részével) peint akkor mindenki megrémült!(már bocs a sok szóismétlésért)
elősször kakuzut(kákuzut) aztán peint?Dani te gyilkos vagy! Ez se volt nagy poénok terén! Az a jó , hogy most tobi  lessz a vezér! ő nagyon ütős! Ja igen és
a hamburgert jópénzér el lehetne adni!
Naplózva
badfear
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4988 Dátum: 10 nov 01, 09:37:57 »

Kedves Dant-C!

Megnéztem a legújabb részt, és ahogy előbb most is véleményt mondanék. Összességében nagyon tetszett. Sok ütős poén volt benne. Hiába mondja mindenki, hogy kevés volt meg gyenge volt, szerintem eddigi legpoénosabb rész. Mivel nem 20 poén volt ellőve 3 percben, amiknek a Balrog ül a WC-n értéke volt, hanem rendesen átgondolt viccek az előző részekhez visszagondolva. Eleve a humoros párbeszédek alatt mindig mosolygok, és szerintem nem kellenek hatalmas bombapoénok, hogy vicces legyen egy rész. Pl.: Amikor Kisame mondta, hogy "Milyen láva?", az baromi  jó hangsúlyozással lett megoldva. Sajnos a többség (szerintem a fiatalok), nagyon nem ilyeneket szeretnek, hanem inkább értelmetlen 0 gondolkodtató beszólások garmadáját. Sajnos Dani el kell majd döntened, hogy milyenre is szeretnéd csinálni ezt a sorozatot, mert 2 fajta stílus között lovagolni nem a legjobb ötlet, mert folyamatosan lesznek elégedetlen nézők, akik a másikfajtából akarnak többet. De nem prédikálok itt neked, inkább vissza a részhez. A zenés betétek megint nagyon jók voltak. Főleg az tetszett, hogy egyik kedvenc dalomat is beletetted a "Welcome Home"-ot. Összegezve egyik legjobb rész (szerintem). Jó történetvezetés, ütős poénok. Így tovább!
Naplózva
feradraco
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 175


Pengeb*zi rodeogirl


WWW
« Válasz #4989 Dátum: 10 nov 01, 12:00:22 »

elősször kakuzut(kákuzut) aztán peint?Dani te gyilkos vagy!
azt én se igazán szeretem, ha a szereplők egymás után kezdenek hullani, mint a legyek, de ennek ellenére az nagyon jó lett, ahogy a halálokat Dani megcsinálja, bírom az ilyen enyhén drámai részeket bow bow bow
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 01, 12:00:57 írta feradraco » Naplózva

- Nekem csak annyit mondtak, hogy jöjjek be és mondjam, hogy baj van a gyárban. Nem számítottam a spanyol inkvizícióra!
- Senki se számít a spanyol inkvizícióra!
Ace
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 37

Kisame Szakácsa :D


« Válasz #4990 Dátum: 10 nov 01, 12:02:44 »

Nekem kettő kérdésem lenne Danihoz amiket már nagyon rég meg akartam kérdezni csak mindig elfelejtettem:( de most bepótlom...Szóval : 1.Hogy tudsz ennyire a helyzethez illő zenéket találni???
                               2.Hogy csináltad azt amikor a húsvéti különkiadásban esett a hó amikor kinéztek az ablakon, és hogy csináltad azt amikor a 19.részben amikor esik az eső??? mert tuti nem rajzoltad meg egyenként az esőcseppeket. Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Naplózva


Csak hogy ne essen félreértés... Nem vagyok piromániás (annyira ikszdé)
feketeputty
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #4991 Dátum: 10 nov 01, 12:43:32 »

Egy kicsit belehúztál Dani. Ez a rész sokkal gyorsabban jött az elözzőekhez képest.
És már bocs de egy kicsit a minőség rovására ment. Mármint nem voltak benne olyan jó poénok mint az elözző részekbe (kivéve a szobabiciklit az nagyon ott volt de ennyi) a grafika az király a zenék is de máskor inkább várok 3hónapot mert a paródiában a poén a lényeg.
További jó munkát Figyelmeztetés bye bye
Naplózva
drogba88
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


NEM AZ ÉN AVATAROM!


« Válasz #4992 Dátum: 10 nov 01, 12:53:04 »

Jó rész volt. És egyre inkább jön ki az 1 Akatsukis Élete a South Park effectből.. ((South Park effect: Unalmasnál unalmasabb erőltetett részek)

Nekem egyáltalán nem negatívum hogy nem voltak akkora poénok. Szerintem így jobb lesz hogy egyre izgalmasabb a sorozat.

Jah és megjegyezném. Yahiko halt meg nem Pein Nyelvesít
Naplózva


|
SAJÁT SIGEK

Szinkronosoknak hogy ne keljen még kiirnom vagy 180 szor:

MSN:drogbachelsea@windowslive.com
Skype: drogbakill88
olajfesték
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 22


2. Kakashi fan


« Válasz #4993 Dátum: 10 nov 01, 13:02:30 »

Idézet
19.részben amikor esik az eső??? mert tuti nem rajzoltad meg egyenként az esőcseppeket.

úgy könnyebb mintha másolás,aztán beillesztés lenne végig! könnyű csak kicsi rohadt csíkokat kell húzbni!ezt egy öt éves is megcsinálja!
Naplózva
ifjuminato
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #4994 Dátum: 10 nov 01, 13:29:12 »

sokak szerint nem jó a 25. rész, velem ellentétben. nekem tetszett bár ezek az új részek tényleg nem olyan ütősek mint a régiek a 16. részt és a filmet nem lehet fölülmúlni


több  Nevet , kevesebb  Szomorú OKs?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 331 332 [333] 334 335 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!