24 jún 16, 10:30:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455462 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
giZmo*
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2

"A halál megváltás a magányhoz képest.." giZmo


« Válasz #4665 Dátum: 10 okt 03, 16:16:25 »

wáhh egyre jobb ás jobbb:D csak így tovább:D
Naplózva

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal..." Antifaces*
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #4666 Dátum: 10 okt 03, 16:16:58 »

Jó rész lett mint mindig, csak sajnálom hogy mégis meghaltak. Pedig amikor Hidan kivédte a Rotációskapashurikent felcsillant a remény hogy itt máshogy lesz Szomorú Bár abban még reménykedek hogy Kakuzunak szereznek egy műszívet vagy valamit és ő majd összevarrja Hidant ^^
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #4667 Dátum: 10 okt 03, 16:18:09 »

hidannal most az van hogy vagy egy fejként mozog a teste kezében (ami nem túl eredeti mivel fwa azt előtte hogy a fejét kiássák és egy fejként oltja ott a népet) vagy pedig mennek egy plasztikai sebészhez amire meg ugye nincsen pénzük (ami kiderült a "küldetés" című részből - bocs csak nekem abból hogy pein a számlákon bosszankodik az jön le hogy sokalja ergó alig van pénzük fenttartani a házat és nemhiszem hogy egy xszázerses műtét még beleférne a költségvetésbe - )

Nemfog fejként a teste kezében továbblenni mivel az egész teste darabokra szakadt a rotációs kapától
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4668 Dátum: 10 okt 03, 16:22:16 »

Hidannak igaza volt a rész végén, csak szerintem ez a rész olyanra sikerült, hogy annak tetszik, aki a Kakuzu féle személyiségbe tartozik. Lehet, hogy nincs igazam, hogy nem röhögk egy nefürgyélen 3 év után is vagy a bikicsunájon alapból nem, de legalább tudok négy szót írni és felmerem vállalni a véleményem nem csak nyalni a seggeket. Bár nem látok Dani fejébe de lehet, hogy ezzel tükröt is akart tartani egyesek elé.

Kazekage sama, ezzel a hsz-szel egyszerűen elnyerted a tiszteletemet.  Nevet És örülök, hogy véégre valaki átlátott a szitán. Mondoconon is a legtöbben a "bikicsunájokon" röhögtek.-.-"

Krieg most dani védelmére szálok
tudod van olyan hogy tájszólás. azt ha jól emlékszem a tavaji magyarórára a dunántúli rész az "i" képzős éshát Dani Veszprémnél lakik (ami erősen Dunántúl) lehet ezért van benne
Hát ezzel pont, hogy lealáztál, nem megvédtél.xD Az egyszerű elírás volt a feliratban.
Mellesleg a veszprémiek tájszólása semmi a budapestiekhez képest. Példa rá a 19. részben Konan anyjától.

Sztem meg az hogy akinek Dani elküldte( én ) és aki megvágta rá a sípolást konra mialatt Dani nála volt (én ) az felrakta youtube ra ( én ) és nem publikusra volt állítva majd megbeszélte Danival, hogy ha lement konon ( én ) akkor majd átállítja publikusra ( én ). Ja és nem tudott róla ( én ), hogy még Dani nem küldte el naruto-kunnak, aztán este 9 kor hívta fel dani (engem), hogy küldjem el a naruto-kunnak hogy még ma kinn legyen. Az illető pedig elküldte kb 10 körül Chakra-nak. Aztán, hogy itt mikor lesz kinn azt már nem tom. ( plusz aki elintézte Dani nak, hogy a premier mondocon on legyen ( én ), az ennyit megengedhet magának ( én ).) :p
Duuurván egocentrikus egy hozzászólás, de igaz. kacsint
Viszont a megegyezés úgy szólt, hogy szombat este, és nem délben kerül publikálásra a 24. epizód youtube-on.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4669 Dátum: 10 okt 03, 16:23:25 »

Ne már, h többet nem szerepel Kakuzu meg talán Hidan ááá Hidan a favorit, remélem nem Dani.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Refresh
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4670 Dátum: 10 okt 03, 16:26:10 »

Jó rész lett,csak hát télleg kár hogy kakuzu meghalt (Bár Dani-t elnézve semmi sem biztos) :/...Hidannal viszont kiváncsi vagyok mi lesz *-*
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4671 Dátum: 10 okt 03, 16:27:23 »

Sztem meg az hogy akinek Dani elküldte( én ) és aki megvágta rá a sípolást konra mialatt Dani nála volt (én ) az felrakta youtube ra ( én ) és nem publikusra volt állítva majd megbeszélte Danival, hogy ha lement konon ( én ) akkor majd átállítja publikusra ( én ). Ja és nem tudott róla ( én ), hogy még Dani nem küldte el naruto-kunnak, aztán este 9 kor hívta fel dani (engem), hogy küldjem el a naruto-kunnak hogy még ma kinn legyen. Az illető pedig elküldte kb 10 körül Chakra-nak. Aztán, hogy itt mikor lesz kinn azt már nem tom. ( plusz aki elintézte Dani nak, hogy a premier mondocon on legyen ( én ), az ennyit megengedhet magának ( én ).) :p
Duuurván egocentrikus egy hozzászólás, de igaz. kacsint
Viszont a megegyezés úgy szólt, hogy szombat este, és nem délben kerül publikálásra a 24. epizód youtube-on.

Így viszont már érthető, és Rendben is van, hogy Délben publikálta szvsz, hisz akkor már kábé másfél órája lement Conon Nevet

De eléggé bezavart az a 27-ei dátum, így én is írtam egy nem-kedves hozzászólást ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4672 Dátum: 10 okt 03, 16:30:30 »

Jah, igen! A részről:

Nagyon nehéz kiparodizálni egy olyan részt, amiben a kedvenc karaktered hal meg.

És totálisan egyetértek azokkal, akik szerint gyengére sikerült az epizód. Viszont véleményem szerint csak poénok terén igaz ez az állítás. Úgy érzem méltó búcsút kapott Kakuzu, és Hidan becsülete is fényesre lett csiszolva.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #4673 Dátum: 10 okt 03, 16:32:15 »

Dani bocsáss meg nekem nem akartalak lealázni csupán tényeket közlök (mivel az én értékrendemben nemkicsit számít bele az elődök tisztelete, na nem úgy hogy állandóan tájszólással beszél az ember mert az a paraszt hanem hogy tudja hogy meik ragozás honnan származik és néha használni is tudja, aminek te teljesen megfelelsz. Így értetem hogy védelek, deha ezzel meg téged sértelek akkor meg bocs és most abbahagyom)
Naplózva
Refresh
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4674 Dátum: 10 okt 03, 16:34:06 »

Jah, igen! A részről:

Nagyon nehéz kiparodizálni egy olyan részt, amiben a kedvenc karaktered hal meg.

És totálisan egyetértek azokkal, akik szerint gyengére sikerült az epizód. Viszont véleményem szerint csak poénok terén igaz ez az állítás. Úgy érzem méltó búcsút kapott Kakuzu, és Hidan becsülete is fényesre lett csiszolva.



Szerintem nem lett gyenge poénok terén sem...én személyszerint nevettem eleget Nevet. Amm ez most azt jelenti hogy mindketten meghaltak? Azaz kilettek irva?:/
Naplózva
Ryuuzaki Lawliet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #4675 Dátum: 10 okt 03, 16:35:39 »

Miért? Miééért?! Kakuzu  Neeem

Kár pedig nagyon jó arc volt.Nevet

Amugy ebben a részben a pénz osztogatása volt nagyon jó meg minden nekem nagyon tetszett...csak úgy mint a többi
Bár a vége elég szomorú:'(
Naplózva

"The Art is, BANG!! ~un~"
sissiee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 14



« Válasz #4676 Dátum: 10 okt 03, 16:37:04 »

A végén az interjúkészítő az Bozont a Scooby-dooból?  Mosolyog

Asszem most dani kapott egy elég nagy oltást Nevet





bocsi nem oltásnak szántam Nyelvesít már látom, hogy a rész végén élőben is ugyanolyan pólót visel a Dani, mint az interjúban... csak nem jutott el az agyamig Nevet
Naplózva
ray98
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #4677 Dátum: 10 okt 03, 16:51:11 »

Én az egy akatsukist amióta tudok róla azóta nézem , mindegyik rész nagyon jó de vannak olyanok amiket tízszer is megnézek és még utána is röhögök.(pl.:6.)
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #4678 Dátum: 10 okt 03, 16:53:33 »

Mellesleg, jól vettem észre, hogy Tobi magasabb lett?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #4679 Dátum: 10 okt 03, 17:07:15 »

bammeg mi az a Boba Fett Elton helyén?ikszdé meg az a nyuszi Nagato helyén?XDD
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!