24 jún 16, 10:54:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455497 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #4605 Dátum: 10 okt 02, 20:48:44 »

Jah tényleg, akkor nem szóltam semmit. Mosolyog
Mondjuk vártam volna hogy találkozzon Kaki Sasorival, mint "kiszavazottak". ikszdé
Na azt már tudjuk hogy Deidara nem kap szerepet a Hebi-s barmokban mert már szerepelt. Nevet
...
Jaja Szomorú
Gonoszok 4ever!
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #4606 Dátum: 10 okt 02, 20:50:13 »

Na hát nekem ez a rész minden elvárásomat felülmúlta. Ezt szeretem, amikor az eredeti sztori van kiparodizálva.
Szegény Kakuzu, én már a Shippudenbe is sajnáltam, ez itt is átjött.
MEgmondom őszintén én remélem hogy a többi karakternek se "kegyelmezel" meg úgy hogy az nagyonnagyon elüssön az eredeti sztoritól, de ez csak személyes vélemény.

Ami meg a legjobban tetszett az Naruto Rotációs kapa shurikenje, zseniális Mosolyog.

De hogy valami kritikát is mondjak mert az a divat: nekem kicsit fura volt a rajzolása a fejeknek mikor alulról néztük őket. De én nem tudok ilyet se rajzolsi, sőt... úgyhogy inkább ez csak megjegyzés.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #4607 Dátum: 10 okt 02, 20:51:54 »

én speciel örülök neki h kinyiffanak mmint a mangában . de itt nagyon megszerettem őket (megszerettük).
Egy kérdés : mi lett shikamaruval ? mivel hidan gyorsan odaért megölte shikamarut ? Sír
remélem valahogy látni fogjuk a harcot mert jó lenne megnézni danisan hogyan harcolt kaki hidan feje felett
Naplózva

Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4608 Dátum: 10 okt 02, 20:58:50 »

Nekem elég más a véleményem...
Én eddig is sajnáltam őket kedveltem is mindet...
De valahogy meghalnak olyan hamar Szomorú Szomorú Szomorú
És kritikám nincs mert én ilyet nemtudok xĐ
És hát igen ez a Sasoris elég jó lett volna xĐ
De így is elég humorosra sikeredett a vége Mosolyog
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Hellus-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 215


« Válasz #4609 Dátum: 10 okt 02, 21:08:12 »

Nekem sincs semmilyen kritikám. Mosolyog
Szerintem tök jó lett. Mosolyog
Egyébként nem yoko szikronizálta Shikát?  Hümm-hümm
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4610 Dátum: 10 okt 02, 21:13:45 »

Én személy szerint jobban örülnék, ha úgy lenne (lett volna) a sorozat, mint pl. az FWA, vagy az első néhány rész, tehát, hogy nem követi a sztorit, csak a hétköznapokat parodizálja ki. Nem mintha ez így nem lenne jó, ennek is megvan a hangulata meg a belőle kihozható poénok. :) Bár lehet azért mondom ezt, mert nem szeretném, hogy meghaljanak. Bár ettől eltekintve is jobban tetszene nekem, ha nem, vagy csak minimálisan követné a manga eseményeit, mivel nekem Sasori halálának "átdolgozása", valamint a "Halhatatlan páros" Konohával vívott harcának megoldása sem. De ízlések és pofonok. :))
Az Itachi vs 7-es csapat harc pedig nekem nagyon bejött, a Chiyo-chipses poén tökéletesen be lett rakva. :)
Ennyi voltam.
Mégsem voltam ennyi. xD Szerk.: egy nagyon apró bakit véltem felfedezni, ami elég ritka ebben a sorozatban. :) Tehát: a végén, mikor Kakuzu és Dani beszélnek, azt mondja Kaki: Nem, őszintén szólva azt hittem, én esik ki elsőnek. Tudom, hogy említésre nem igazán méltó baki, de mivel olyan kevés van, felfigyeltem rá. :)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 21:17:50 írta Krieg » Naplózva
notarget
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 89

sugárzó, földönfutó anomália


« Válasz #4611 Dátum: 10 okt 02, 21:24:44 »

Krieg most dani védelmére szálok
tudod van olyan hogy tájszólás. azt ha jól emlékszem a tavaji magyarórára a dunántúli rész az "i" képzős éshát Dani Veszprémnél lakik (ami erősen Dunántúl) lehet ezért van benne

szerk.:
nekem az egészben hidan ábrázata volt a legjobb (amikor lerepül a feje a testéről, volt egy olyan rossz érzésem hogy az állkapcsa külön repül de megállítottam hogy megnézzem és akkor észrevettem hogy a homlokvédője az - jelen esetben nyakvédő - és akkor megpillantottam az ábrázatát mindenkinek ajánlom)

és nagato helyén mi az a nyúlszerű valami?
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 21:30:56 írta notarget » Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #4612 Dátum: 10 okt 02, 21:31:12 »

Hát nem tudom, szerintem ez baki, én a szinkronba is esek-et hallok, de lehet én vagyok a süket. xD De végülis ha tényleg baki, nem akkora, hogy ezen vitázni legyen érdemes. :) De Dani majd úgyis elmondja. :)
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 21:33:21 írta Krieg » Naplózva
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #4613 Dátum: 10 okt 02, 21:59:49 »

Sztem meg az hogy akinek Dani elküldte( én ) és aki megvágta rá a sípolást konra mialatt Dani nála volt (én ) az felrakta youtube ra ( én ) és nem publikusra volt állítva majd megbeszélte Danival, hogy ha lement konon ( én ) akkor majd átállítja publikusra ( én ). Ja és nem tudott róla ( én ), hogy még Dani nem küldte el naruto-kunnak, aztán este 9 kor hívta fel dani (engem), hogy küldjem el a naruto-kunnak hogy még ma kinn legyen. Az illető pedig elküldte kb 10 körül Chakra-nak. Aztán, hogy itt mikor lesz kinn azt már nem tom. ( plusz aki elintézte Dani nak, hogy a premier mondocon on legyen ( én ), az ennyit megengedhet magának ( én ).) :p

üdv:
aka EAÉ Suigetsui
Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4614 Dátum: 10 okt 02, 22:00:25 »

Hahaha így már teljesen más...xĐ
Te is fent vagy fórumon?Nevet
(sok én Nevet)
Akkor megoldódott a kérdésre a válasz ^^
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 22:02:24 írta destri11111 » Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #4615 Dátum: 10 okt 02, 22:03:34 »

ha megnézitek a vidi már 4 napja felvan töltve, de csak ma dél-1 körül állítottam publikusra, szerintem ez nem olyan nagy dráma, most arról én nem tehetek, hogy Dani nem gondolt előre, hogy elküldje Chakrának, de mint mondtam már szólt nekem este és elküldtem neki.


amúgy igen fenn vagyok csak chakra annyiszor moderál ki, hogy nem tartom értelmét írni mer úgyis ki lesz törölve Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 02, 22:04:51 írta Dragon » Naplózva
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4616 Dátum: 10 okt 02, 22:08:14 »

xĐĐĐ
Azt hittem neked is olyan a profod hogy ki van írva hogy EAÉ stáblista ^^
na mind1 Sok lett az OFFOM még megint kitiltanak pár napra :S Nevet
persze nem tehetsz róla ^^
igen nézztem 4 napja fent van Nevet
Grat a 24 részhez!
már most várom a 25 részt xĐ
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #4617 Dátum: 10 okt 02, 22:12:08 »

igen volt már róla szó, hogy én is bekerülök oda, de ez kb olyan, mint a póló. nekem még olyanom sincs >.>
Naplózva
Izma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #4618 Dátum: 10 okt 02, 22:14:54 »

Nekem nagyon tetszett ez a rész. A poénok is jók voltak Mosolyog A kedvencem az elején mikor Kakuzu osztozik a pénzen, az nagyon nagy"Egyet Kakuzunak. Egyet az Akatsukinak. Egyet Kakuzu tűz szívének.  ... Egy a temetkezési vállalatnak."
Ez nagyon ütött Nevet (Legalábbis nekem nagyon tetszett) Meg az tettszett még, amikor Hidan kiabál a testével:
"Buksi!Buksi! Helyedre! Buksi!..." Tegyük hozzá, hogy nekem is van egy Buksi nevű kutyám és az öcsém is így kiabál vele mikor a kutya feldönti  Nevet ikszdé
A top harmadikból kettő van az egyik az mikor Kakashi kérdezi Sikamaru-t, hogy jó ötlett volt-e altatógázt használni, és utána felolvassa "Az adatkönyvben az áll, hogy egyikőjük alvajáró, a másik pedig megálmodja a jövőt." A másik mikor  Kakuzu lenyulja Kakashi pénztárcáját.
Nagyon jó rész volt. Még tudnám sorolni a legjobb poénokat de egyszerübb megnézni és akkor nem kell halgatni a riszámat Nevet
Csak így tovább Dani! Yóóóó
Naplózva

Őrült...ez nálam a normális. Nevet
Nem vagyok szemét, csak tényeket közlök.
Az igazságnak kemény vasökle van és mindig a legfájóbb pontra súlyt le.
Đestri
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 393


Azért a remény hal meg utoljára, mert ő a gyilkos.


WWW
« Válasz #4619 Dátum: 10 okt 02, 22:15:08 »

mint a póló?xĐĐ
Hmm értem
igen az is fura mint pl. hogy Yokonak sincs ilyen profilja pedig ő készíti a HB-t.
És Egyébként akkor holnapra kb. a naruto-kun.hu.ra is felkerül?^^
Naplózva

Ami két mondatnál hosszabb, az hazugság.
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!