24 jún 16, 11:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455533 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3750 Dátum: 10 júl 29, 18:24:30 »

Miért csinálnák ugyanazt. Nincs két ugyanolyan ötlet előzetes ismeret nélkül. (Kivéve, amikor kitaláltam Kakashi ujjas Jutsujára hogy Szexuális Zaklatás no Jutsu, és visszahallottam egy külföldi paródiából xD)

Sok szerencsét hozzá. CSak nehogy koppintásnak nézzék. Előfordult már, hogy a Fanatikusok csak a stílus miatt szóltak le valamit. ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3751 Dátum: 10 júl 29, 20:08:58 »

Nem a világ a lényeg és nem a téma, hanem a stílus.

Nem azért. Én nagyon élvezném, ha több ilyen alkotás is lenne, és mégjobban élvezném, ha a közönség 50%-a nem mondaná rájuk hogy másolat, hacsak nem maga Dani ajánlaná (lsd: Hebis Barmok).

Sok szerencsét hozzá Nevet

Ui: MINDENKINEK van Joga Paródiát csinálni! Csak ahhoz nincs, hogy más viccét ellopja!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #3752 Dátum: 10 júl 29, 22:26:10 »

Engem ma nagyon megijesztettek, amikor olyat mondtak, hogy mi lesz ha Robbie Williams megkeres és beperel amiért lefordítottam magyarra a számát. (lásd 6. rész HB)
erre nem is gondoltam. És hasonlókért beperelhetnek minket Danival. Pl. engem Sui daláért, Danit meg Itachi daláért, stb...

Nem baj Dani, együtt ménk a bíróságra...vagy a sittre. (de akkor már a cellatársam legyél. Mennyit ökörködnénkXD _D Csak egy sziporkautánzat ne hogy jöjjön!!!)
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 30, 00:49:11 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3753 Dátum: 10 júl 29, 22:33:56 »

Majd pont minket fognak beperelni, amikor youtube hemzseg az amv-ktől, instrumental számoktól, estébé..xD (facepalm)

Egyébként is, amíg kizárólag ingyenes szórakoztatásra használjuk a sorozatokat, és nem hozzuk forgalomba őket, addig nem lehet szó semmi perről.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3754 Dátum: 10 júl 29, 23:08:33 »

Hát ennyi  Ördögi Dani már megint igazad van Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3755 Dátum: 10 júl 29, 23:10:02 »

Forgalomba hozás esetén sem lenne gond. Paródia. Ennyi. Teljesen jogszerű bármit és bárkit is szerepeltettek, amíg azt a műfaj keretein bellül teszitek.
Ez így nem a jogok megsértése, vagy "ellopása" egy karakternek, avgy világnak.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3756 Dátum: 10 júl 29, 23:54:29 »

yoko és Dant: Ha kicsit jobban beleásnátok magatokat a Paródiák és Videók világába nem akadnátok fent ilyeneken. Tudjátok hányszor sütötték el a Karaoke poénokat? Nevet Nem beperelik ilyenkor az embert, hanem leszedik a videóikat. És ha leszedik, akkor sem a Karaoke miatt, elvégre ha létezik EREDETI karaoke, akkor azt erre csinálták, a MIDIs és Műkaraokék ellen meg nem tehetnek semmit. Általában a képi anyaggal van bajuk, de ez meg titeket nem érint. Szal nyugi Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3757 Dátum: 10 júl 30, 00:54:30 »

Forgalomba hozás esetén sem lenne gond. Paródia. Ennyi. Teljesen jogszerű bármit és bárkit is szerepeltettek, amíg azt a műfaj keretein bellül teszitek.
Ez így nem a jogok megsértése, vagy "ellopása" egy karakternek, avgy világnak.

Ennyi erővel az RTL és a TV2 is lehetne perelve a felhasznált zenékért amiket a műsoraikban hallhattunk viszont (Naruto, Bleach zenék, stb.) az Irigy Hónaljmirigyről már nem is beszélve.

Yoko: Küld el nyugodtan a kérdéseidet, talán tudok rájuk válaszolni (ha jogi dolgokkal kapcsolatosak).
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3758 Dátum: 10 júl 30, 10:41:34 »

yoko és Dant: Ha kicsit jobban beleásnátok magatokat a Paródiák és Videók világába nem akadnátok fent ilyeneken...
Most engem már megint miért említesz, Matten??xD
Én is azt mondtam Zolinak, hogy NE parázzon ilyenek miatt, mert hülyeség.

Ennyi erővel az RTL és a TV2 is lehetne perelve a felhasznált zenékért amiket a műsoraikban hallhattunk viszont (Naruto, Bleach zenék, stb.) az Irigy Hónaljmirigyről már nem is beszélve.

Jaaj, az mekkora volt amikor a Celeb vagyokban Benkő nudizásához betoltak egy Naruto theme-t.xD Mondjuk RTL Klub.. ehh
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
yoko logan
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 449


A remény hal meg utoljára!


WWW
« Válasz #3759 Dátum: 10 júl 30, 11:15:01 »

[
yoko és Dant: Ha kicsit jobban beleásnátok magatokat a Paródiák és Videók világába nem akadnátok fent ilyeneken...

Idáig nem is érdekelt, meg végül is most se arra gondolok, hogy most mindenki célja hogy beperelhessen, csak tudod írtam hogy aznap rámijesztettek! Ennyi a történet. Mosolyog
Most engem már megint miért említesz, Matten??xD
Én is azt mondtam Zolinak, hogy NE parázzon ilyenek miatt, mert hülyeség.

Ebből ne csinálj gondot. Xd Mosolyog Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 30, 11:15:38 írta yoko logan » Naplózva

Eej, Kabuto...hova fajulsz már? ikszdé
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #3760 Dátum: 10 júl 30, 11:31:02 »

Srácok... OmniStrife is azért tűnt el az elmúlt pár évben mert lecsukták paródia készítés miatt. Mostanság szabadult, úgyhogy azért van újra FWA.
Viccet félretéve a készítőknek egyáltalán nem kell félni. Ők "névtelenek." kacsint Ha ilyen jogi dolog lenne, akkor minket keresnének meg először, hogy a megosztott tartalmat távolítsuk el. De az elefánt nem eszik haltápot, mert nem lakik jól tőle, magyarán egy kiadó ilyen jelentéktelen volumenű dologgal nem foglalkozik Nevet Elvégre nem a teljes szám van megosztva, hanem csak 1 részlete, és fel van tüntetve a készítő, ami neki egy reklám, továbbá ingyenes tartalomról van szó, soroljam még? Nevet

De hogy ne legyek nagyon off, türelemmel várom a következő részt ;P
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3761 Dátum: 10 júl 30, 12:57:17 »

Mindenki tudja, hogy omni az elmúlt két évben lábadozott miután egy rózsaszín unikornis felöklelte Nevet

Amúgy Dant-c, lesz ilyen 2. évfordulós különkiadás vagy ne várjunk ilyesmit?
Naplózva

Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #3762 Dátum: 10 júl 30, 22:55:48 »

nee remélem kakuzu nem hal meg Szomorú ő a kedvencem       (abból gondolom h amikor Kakuzu meg Hidan harcolt és Hidan álmából ennyit vettem ki)
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Blest
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 8


« Válasz #3763 Dátum: 10 júl 31, 07:54:04 »



Igen trilógia lesz belőle elvileg, mert az első könyv a víz ott lesz még a föld meg a tűz megtanulása ez még két rész, de tényleg end.

Az új részek elkészítéséhez tényleg sok idő kell, főleg akkor ha a mostani rész egy szülinapi különkiadás lesz (nem tudok semmit csak tippeltem), tehát várjunk türelemmel biztos megint ütni fog  Nevet Nevet

Nekem amúgy Hidan a kedvencem és ha egy kicsit is követi Dani az eredeti részeket, akkor előbb utóbb ő is el fog tűnni, amitől egy kicsit parázok, na de mind1 majd meglátjuk mit hoz a jövő Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 31, 07:54:58 írta Blest » Naplózva
Ali-G
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 116

MenőőMen


« Válasz #3764 Dátum: 10 júl 31, 10:29:23 »

Stance tudom én írtam is, de jó lenne azért...

Idézetet írta: Ali-G
Tudom nem az 1AÉ az életed...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 249 250 [251] 252 253 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!