24 jún 16, 12:29:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455664 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
tion
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 90



« Válasz #3510 Dátum: 10 júl 11, 22:52:58 »

Szerintem a rajzolás szinezés idő mindíg más a résztől függően a 18.rész rövid volt ezért azt gondolom rövidebb idő volt főleg a Nagato-s Chuk Norris sztorinál mert az kézi rajz volt de ha megnézed az első és a 20rész közt szembetünő a különbség mennyivel szebb tehát amég az első részre kb 10órát a 20 részre akár 1-2napot is áldozhatott
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3511 Dátum: 10 júl 11, 23:20:17 »

Szerintem a rajzolás szinezés idő mindíg más a résztől függően a 18.rész rövid volt ezért azt gondolom rövidebb idő volt főleg a Nagato-s Chuk Norris sztorinál mert az kézi rajz volt de ha megnézed az első és a 20rész közt szembetünő a különbség mennyivel szebb tehát amég az első részre kb 10órát a 20 részre akár 1-2napot is áldozhatott
Mármint a 19. részre gondolsz? Csak mert eddig az a leghosszabb rész a 13 percével.xD
És hogy 1-2 napot áldoztam a 20. részre??xD Ohh My God De jó is lenne. smirksweat

Exkirion:
Hát egy részletesebb rajz kivitelezése eltart akár 1 óráig is. De például anno a Pein vs Kutyuli harccal több napig is elvacakoltam.

STM: Nem t'om, én mindig is Protoss párti voltam.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3512 Dátum: 10 júl 11, 23:28:08 »

A zergek nem bénábbak. Tudom, hoyg ez így mrá off, de a zergek totál a legjobb faj a star craft-ban, és már eleve azért hozták ltére őket, mert a protossok nem tlejesítettek az elvárásoknak megfelelően, ezért létre hozták a felsőbbrendű zergeket.
Akik amúgy hatékonyabbak, alkalmazkodóbbak, és a használatuk is kényelmesebb, mint a másik két fajé.

Ez nem így van. -.- Mindegyik faj a másik irányába hatékonyabb vagy gyengébb... Emberekkel jobban lehet taktikázni, hogy verd a protit, zergel embert, protival zerget. (2 éve sc-ztem utoljára de asszem így van)
Sry az offért, nem tudtam megállni, hogy ne szóljak bele x'D
Naplózva



Nastion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 8


« Válasz #3513 Dátum: 10 júl 11, 23:36:29 »

A zergek nem bénábbak. Tudom, hoyg ez így mrá off, de a zergek totál a legjobb faj a star craft-ban, és már eleve azért hozták ltére őket, mert a protossok nem tlejesítettek az elvárásoknak megfelelően, ezért létre hozták a felsőbbrendű zergeket.
Akik amúgy hatékonyabbak, alkalmazkodóbbak, és a használatuk is kényelmesebb, mint a másik két fajé.

Ez nem így van. -.- Mindegyik faj a másik irányába hatékonyabb vagy gyengébb... Emberekkel jobban lehet taktikázni, hogy verd a protit, zergel embert, protival zerget. (2 éve sc-ztem utoljára de asszem így van)
Sry az offért, nem tudtam megállni, hogy ne szóljak bele x'D

egy kis off: Szerintem az emberek a leg jobbak öket nem lehet überelni xD


Amugy meg ez a dupla részen  ki adás nagyon jo volt ^^ a Hidan vs Kakuzu is jo volt pláne kakuzu jutsu nevei azokon jokat derültem xD

Nah meg a Még más(abb)naposok  /1 is nagyon ott volt a Kain-nes rész nah meg amikor Dei' használta a c3-mat

Most kivételesen jo ötlet volt a robbantás Dei'
Köszi
De attol még te fogsz malterozni

Ezen feküdtem a  nevetéstöl xD

Nah meg amikor Dei' meg  pein Kiváncsi a jövöjére xD szerintem az egész poénos volt ^^

a /2 az szerintem egy kicsit(télleg csak egy kicsit) komolyabb hang vételü volt csak azért mert Hidan meg makacsolta magát miután látta kauzu halálát  s nem szolt be neki xD
Naplózva

,,Aki gyöz, örökésgül nyer mindent"
,, A robbantás müvészet!"
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3514 Dátum: 10 júl 11, 23:52:01 »

EZAZZZZZZZZZZZZZ Dani már nem csak a az EAÉ életével lettél az egyik favoritom Nevet hanem, hogy még a protoss is a kedvenced király vagy csak így tovább.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3515 Dátum: 10 júl 12, 00:29:11 »

nemtudom kérdezték-e már,nagyjából szoktam figyelni a fórumot de ezt még nem láttam.
Amikor mennek Kakuzuért,és Hidan szól ál-Kisaméhoz hogy:nem volt barom ötlet ezt a nyomit is magunkkal hozni?
akkor ott miről beszélt Hidan?párszor megnéztem a részt,de nem esett le smirksweat
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #3516 Dátum: 10 júl 12, 00:29:52 »

Lassan kezd olyan érzésem lenni hogy megalakul a Danisták Rendje, akik messiásukként tekintenek a hosszú hajú és törpe növésű Fekete Danira.  >.<#
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3517 Dátum: 10 júl 12, 00:40:59 »

Mistich, nézd meg alaposabban azt a jelenetet.
Nah, rondár, ne személyeskedjünk.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3518 Dátum: 10 júl 12, 00:52:19 »

ott még az az előtt játszódó Itachis jelenetre célzott Hidan? végülis az alapján tényleg eléggé nyomi kategória Itachi xD
az zavart meg szerintem hogy hozzászoktam a depis becenévhez xD(márha Ita-ra célzott Hidan...mást nem tudok elképzelni) Főleg hogy ugye Sasukina miatt muszáj volt jönnie xD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3519 Dátum: 10 júl 12, 00:53:06 »

Csak azért lett kedvenc Dani, mert nem hogy ilyen jó sorozatot készít, hanem, hogy az egyik kedvenc stratégiai játékomban az ő kedvenc faja is az ami nekem is Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #3520 Dátum: 10 júl 12, 06:54:51 »

igen mistich itachira célzott hidan
Naplózva

kvcs
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 41


« Válasz #3521 Dátum: 10 júl 12, 07:36:29 »

Lehet meglepően fog hangzani, de én is olyan vagyok, hogy kb sose röhögök vígjátékokon/paródiákon. De ez még messze nem jelenti azt, hogy nincs humorérzékem/meghalt bennem a gyerek/azt meg főleg nem, hogy nem tetszenek. Ugyanis nagy vígjáték rajongó vagyok.

Dettó.
Sorozatod vicces,de én nem nevetek rajta.
Megnézem egy mosoly és építőleg kifejtem,hogy gl gl a továbbiakban Nevet
Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #3522 Dátum: 10 júl 12, 12:23:00 »

Én a birkáson röhögtem nagyot, akinek nem ugrana be annak csak annyit mondok hogy Worms
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3523 Dátum: 10 júl 12, 12:54:34 »

, az csináljon jobbat ... várom )

Nem tudtam megállni, hogy ne írjak erre valamit... Elmagyaráznád a logikát? Attól, hogy valaki nem ért valamihez, attól nem lehet negatív véleménye? Akkor gondolom ha neked nem tetszik egy film, akkor se mondod azt, hogy sz*r, mert nem tudnál jobbat csinálni? Ha nem tudsz pörköltet csinálni, akkor a rossz pörköltre is azt mondod, hogy finom?
Alapból egy nyugodt természetű emberke vagyok, de az ilyen hozzászólások kib*szottul feltudnak idegesíteni...

Ott a pont, Stance. ^^
Ha valaki a népnek készít valamit, akkor az felkészül a kritikákra is.
Ha valaki magának készít valamit, de kilopják a kezéből és közszemlére teszik, na akkor már érvényes a "ha nem tetszik, csinálj jobbat". Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #3524 Dátum: 10 júl 12, 13:01:53 »

"Why So Serious?" mondta egyszer egy bűnözőzseni.

Shika-mama FTW! ikszdé

Én örülök annak, hogy paródiákat egyszerre tudok kritikus szemmel nézni, és közben könnyesre röhögni magam, és ez szerintem sokkal jobb mint jó poénokat egy sima mosollyal elintézni. Mondjuk van egy haverom, aki Végignézte a Pirosszkát a Moziban, egyszer nem mosolyodott el rajta, aztán miután kijött akkor kezdett szakadni az egészen, és utána azt idézgette. De én örülök, hogy könnyesre tudom magam vihogni. És ez is a fiatalság egy része, hogy az ember nem szégyell nevetni. Manapság aki nyílvánosan énekel vagy nevet azt részegnek nézik, mert az emberek túl komolyak lettek.

Nem kell feltétlenül nagykorúnak lenni ahhoz hogy valaki fapofájú "felnőtt" legyen. A Mostohatestvéremben pl 14 évesen meghalt a gyerek.

Szerintem aki Gyerek marad lelkileg és mégis tud felelősséget vállalni a tetteiért, az a Bölcs ember!

Nah de elég a lelkizésből ikszdé Bocs, de most nézem végig az Avatar sorozatot ikszdé

Egyébként visszatérve: Tényleg! Miért kéne annak saját sorozatot csinálnia akinek nem tetszik? VAlószínüleg, akinek egy közkedvelt paródia nem tetszik, az magával a műfajjal nincs nagyon kibékülve, ergo meg sem fordul a fejében hogy sajátot csináljon!
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 12, 13:04:09 írta Matten » Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!