24 jún 16, 09:20:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455327 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
pont.én
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4



« Válasz #3495 Dátum: 10 júl 11, 13:58:52 »

ezek a részek nagyon ott voltak a toppon  Nevet
és 2 rész...egyszerre..kössz Mosolyog imádom az Egy akatsukis életét..dee gondolom ezzel nem vagyok egyedül
az opening mostantól kezdve a csengőhangom  Nevet
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #3496 Dátum: 10 júl 11, 15:01:02 »

Lehet hogy találtam egy bakit xD a 20. részben Kisame masnija jobboldalon, míg a 22. részben banoldalon van.
Amúgy ez a "Nem, Kakuzu, nem!" ezt te találtad ki, vagy honnan van? Csak mert mintha valahonnan ismerős lenne.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 15:09:34 írta tocika12 » Naplózva
Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #3497 Dátum: 10 júl 11, 15:13:07 »

Matten azért szerintem kicsit eltúlzod Nevet
szerintem az h vkinek nem tetszik nem jelenti azt h túl felnőtt vagy meghalt bennük a gyerek.
valakinek nem jön be kész pont Nevet de attól még lehet gyerekes vagy akármilyen jó arc.
Én spec Szeretem az EAÉ-t, de nem vagyok különösebben rajongó, jók a poénok Dani is nagyon sokat foglalkozik vele és minden tiszteletem, de egyszer max 2szer megnézek egy részt és annyi, nevetek egy jót
szal végső soron, annak adok igazat aki kérte h írja le h miért nem tetszik neki, merthát ez egy fórum nem?Nevet
ez a lényege h kinek mi illeteve kinek mi NEM tetszik.
és ezt kultúrált módon megbeszélni
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 15:17:00 írta Takahane » Naplózva

Fangirl
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2



« Válasz #3498 Dátum: 10 júl 11, 17:50:55 »

Matten , szerintem is egy kicsit eltúlzod a dolgokat ...
Én is nemrég regisztráltam , de már régóta tervezgettem és nem azért hogy én is egy legyek a sok 100.000(vagy több) rajongó közül hogy kifejezzem hódolatom ... és mért kellene felnőttnek lenni hogy ne nevess rajta ?! Van akinek csak egyszerűen humorérzéke nincs az ilyen dolgokon ... Én sem vagyok az a fajta aki végig neveti az egészet , de nem szólom le , mert elgondolkodom rajta hogy én sem tudnék jobbat csinálni , sőt még a közelébe sem érnék ... (szóval aki leszólja itt bármelyik rajongó munkáját , az csináljon jobbat ... várom ) és szerintem jó hogy van valakinek véleménye , de az mondja is ki és ne csak azt mondja hogy gyerekes meg alsóbbrendű ... akkor tényleg mondja meg hogy miért az (alsóbbrendű,gyerekes) ... nekem ez a véleményem ha valakinek nem tetszik ez van  Nevet Amúgy az új opening nagyon állat  Pirul Már annyira várom az új részt  kacsint
Mindent bele Dani   Nevet Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3499 Dátum: 10 júl 11, 17:54:44 »

, az csináljon jobbat ... várom )

Nem tudtam megállni, hogy ne írjak erre valamit... Elmagyaráznád a logikát? Attól, hogy valaki nem ért valamihez, attól nem lehet negatív véleménye? Akkor gondolom ha neked nem tetszik egy film, akkor se mondod azt, hogy sz*r, mert nem tudnál jobbat csinálni? Ha nem tudsz pörköltet csinálni, akkor a rossz pörköltre is azt mondod, hogy finom?
Alapból egy nyugodt természetű emberke vagyok, de az ilyen hozzászólások kib*szottul feltudnak idegesíteni...
Naplózva



Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #3500 Dátum: 10 júl 11, 18:01:39 »

Régen írtam ( bár folyamatosan olvasom a fórumot) , de nem érzek kényszert az egy-két mondatos öröm-üröm felkiáltásokhoz. Mindenki a maga ízlésének és kívánalmainak megfelelő animét, mozit stb nézzen. Az EAÉ sem kényszer mozizás, ha nem tetszik - többet nem nézi. Ennyi.
ÉPÍTŐ KRITIKÁT! Akinek nem megy - max törlik a hsz-t.
 Rengeteg munkája fekszik benne, azért csinálja, mert élvezi. Nem vár érte hasra esést, térdre borulást, áradozást.
De: a vélemény nyilvánítás (+/-) lehet sokféle. Értelmes, alapos, mélyreható, felhívó ill. semmitmondó, bunkó, jajdekisokosvagyok stílusú.
A poénokról csak annyit, hogy a legtöbb kétélű és kétvégű.  
 Nekem nem tetszik az Alkonyat, rettenetes és kicsavart és nyálas - NEKEM!
 Verjem meg akinek tetszik?! Ugyan. Más moziba megyek.
Akinek nem tetszik az EAÉ vagy más anime, válasszon kedvére valót.
Pl. nekem majd mindig azok a részek jönnek be, amelyeket a leginkább leszóltok. smirksweat
Az utóbbi két részben a mimikák ejtettek rabul! bow A meghökkent, csodálkozó Pein, Hidan arca a felébredés után,
Konan meg sem szólalt, mégis uralta a jelenetet.
Vén bolond vagyok, imádok nevetni, bolondozni, ökörködni! Gyerek maradtam. És élvezem! Off: vége

« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 18:03:18 írta Shika-mamma » Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #3501 Dátum: 10 júl 11, 18:28:10 »

Ezaz Shika-mamma, megmondtad a frankót, egyetértek Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #3502 Dátum: 10 júl 11, 18:31:13 »

Matten, ebben én sem értek egyet.
Lehet meglepően fog hangzani, de én is olyan vagyok, hogy kb sose röhögök vígjátékokon/paródiákon. De ez még messze nem jelenti azt, hogy nincs humorérzékem/meghalt bennem a gyerek/azt meg főleg nem, hogy nem tetszenek. Ugyanis nagy vígjáték rajongó vagyok.
Valószínűleg ha én is kívülállóként nézném az 1AÉ-t, nagyon ritkán röhögnék rajta. De azért persze jó pár facepalm-t lenyomnék közben.xD

Lehet hogy találtam egy bakit xD a 20. részben Kisame masnija jobboldalon, míg a 22. részben banoldalon van.
Amúgy ez a "Nem, Kakuzu, nem!" ezt te találtad ki, vagy honnan van? Csak mert mintha valahonnan ismerős lenne.
A "Nem, Kakuzu, nem!" kijelentésnek nincs paródia alapja, csak úgy jött.

Kisamén meg míg a 20. részben rajta van a fejpántja, a 22.-ben már nincs. És jóval kócosabb a haja. Ne szőrszálhasogassunk már.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #3503 Dátum: 10 júl 11, 20:11:44 »

Egyébként eszembe jutott, hogy... húúú, valamelyik részben, már nem tudom, de a felirat eltért attól amit mondott egy szereplő, de nekem ez se probléma Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #3504 Dátum: 10 júl 11, 20:14:55 »

Dani nagyon jó a sorozat és már a rajzok is egyre jobbak  bow csak így tovább
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 11, 20:16:40 írta stan322 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3505 Dátum: 10 júl 11, 20:24:43 »

Már akartam kérdezni Dani, de kb mennyi időt vesz igénybe egy kép teljes megrajzolása és szinezése? Most úgy álltalánosságban kérdezem.

Gondolom a szinezés tart tovább főleg ahol, komolyabb árnyékolás van
Naplózva

Takahane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 142


« Válasz #3506 Dátum: 10 júl 11, 20:58:14 »

komolyan mondom a diszkóveri kéne csináljon a " hogyan készült" sorozatának 121434354. részébe egy olyan h
"így készül az EAÉ"  és szépen ellátogatnak danihoz és látjuk h Dani rajzol meg munkálkodik a gépen, felveszi a hangokat. vagyis bocs,,,,féltégla és eper Nevet
annyian feltesznek mindenféle kérdéseket , de nem baj ( nekem legalábbis, nem tudom Danit ez mennyire irritálja Nevet )
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #3507 Dátum: 10 júl 11, 21:28:04 »

Nem csak poéból kérdezem, én is szoktam paintben rajzolgatni, ezért voltam kiváncsi, mivel tudom, hogy nekem kb mennyi idő 1-1 rajz, kiváncsi vagyok, hogy Dani mennyivel gyorsabb/lassabb mivel az ő rajzai jelentősen részletgazdagabbak
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3508 Dátum: 10 júl 11, 21:45:13 »

A zergek nem bénábbak. Tudom, hoyg ez így mrá off, de a zergek totál a legjobb faj a star craft-ban, és már eleve azért hozták ltére őket, mert a protossok nem tlejesítettek az elvárásoknak megfelelően, ezért létre hozták a felsőbbrendű zergeket.
Akik amúgy hatékonyabbak, alkalmazkodóbbak, és a használatuk is kényelmesebb, mint a másik két fajé.
Naplózva
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3509 Dátum: 10 júl 11, 22:13:50 »

Hát nem tudok mit mondani...csak azt hogy...NAGYON JÓ VOOLT XDDD  Mivel én KakuHidan fan is fagyok külön aranyosnak tartottam, hogy Hiden volt a the only one aki Kakuzuért ment megmenteni XDD bow Komolyan egyszer küldök képet Angieről aki a saját karim (fiú),  tökre olyan mint Sasukina XDDD Főleg a haja csak fiúban. ikszdé És ráadásul Itachival van XDDD Imádom, az első benyomásom is az volt róla hogy...jéééh Angie lányba XDD bow
Amikor megláttam Greedet majdnem hanyatt vágodtam XDD Nem tom mire számítsak Edward nem lesz benne? XDD  Nagyon király vagy Dani, csak így tovább^^  bye bye bow
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Oldalak: 1 ... 232 233 [234] 235 236 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!