24 jún 16, 15:44:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1455979 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #2370 Dátum: 09 dec 07, 23:10:34 »

Az kéne csak...csak kíváncsi voltam az üzenet jelentésére.Még párszor tuti meg nézem a filmet.Nem sürgetem.Egy művészt nem szabad sürgetni Nyelvesít
Ha valaki tud,könnyen kezelhető animáció készítő programot,ami a filmből kitudja vágni a jelenetet,az szóljon,please!
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
evernight
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2371 Dátum: 09 dec 07, 23:48:33 »

remek volt a film,szerda óta most sikerült nethez jutnom,az volt az első dolgom,hogy töltöm:D szerintem most szomorúbb voltam Sasori halálánál,mint amikor az animében voltak azok a részek Szomorú Szomorú Szomorú Szomorú. nekem a legjobban Kisame és Pein egymással szemben ülős jelenete tetszett:D biztos megnézem még párszor. gratulálok!!! bow

 p.s.: látjuk még esetleg Sasori no Danna-t,vagy végleg elbúcsúztunk tőle?
Naplózva

"a lehetetlen egy tévhit, semmi több"
Shika-mamma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #2372 Dátum: 09 dec 08, 07:05:55 »

Danit nem kell seggen billegetni, szerintem neki ez az egész olyan mint dohányosnak a cigaretta.
 NEM BÍR NÉLKÜLE ÉLNI! Pontosan
Előre meg hiába kérdezgettek tőle, nem árulja el sosem a terveit. Azonban valószínüleg lesz benne egy két csavar.
Sasorit én is sajnálom. Kakuzu és Hidan lenne a következő a Naruto-sorozat szerint!!!! Neeem
Nélkülük mi lenne/lesz Hmm? az EAÉ-val??!
Naplózva

\\\"Egy műnek a való értékét csak maga a mű mondhatja el, mások csak beszélhetnek róla.\\\" Egry József
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2373 Dátum: 09 dec 08, 12:57:05 »

Nem hiszem, hogy Dant-C kiiktatná a szereplőket Mosolyog Max akkor ha be akarja fejezni a sorozatot és így szép lassan leöldösi az akatsukit. De ha tényleg nem bír nélküle élni akkor kétlem Nevet Sőt hogy őszinte legyek én abban se vagyok biztos hogy Sasori hulla marad. Még lenne is rá 1-2 magyarázatom hogy hogy maradhatna életben Nevet De ki tudja Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2374 Dátum: 09 dec 08, 14:09:02 »

Legegyszerűbb esetben ő is visszajön szellemként, mint Leoék, azt' kész.
Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2375 Dátum: 09 dec 08, 16:19:16 »

Legegyszerűbb esetben ő is visszajön szellemként, mint Leoék, azt' kész.

de akkor majd előbb-utóbb fel fognak bukanni a szellem írtok.  Nevet Nevet
Dant-C nek meg jó pihizést.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 08, 16:20:48 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
JANOSHERCEG
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #2376 Dátum: 09 dec 08, 18:25:09 »

Szerintem biztosan arra célzott azzal az üzenettel,hogy idén már nem kezd neki egy új részhez,és csak jövőre kezdi el a szerkesztését.
Naplózva

Ninja Missions :
D/C - 10/10
B - 11/11
A - 12/13
S - 4/7
Shippuuden - 21/31

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2377 Dátum: 09 dec 08, 18:30:38 »

Szerintem lényegtelen,Dani nagyot alkotott a Filmmel,hagyjuk pihenni Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #2378 Dátum: 09 dec 08, 21:26:17 »

Szerintem lényegtelen,Dani nagyot alkotott a Filmmel,hagyjuk pihenni Nevet
Ez egy nagyon okos mondat/gondolat. Danit most hagyjuk pihenni erre az évre, addig maratonoljatok.Ennyi :-)
És még egy gondolat igy a végére, szerintem valami
Legegyszerűbb esetben ő is visszajön szellemként, mint Leoék, azt' kész.

Ezen a véleményen vagyok én is. meg lenne oldva! Vagy a szelleme vissza jön Kakuzu meg oda adja az egyik szivét (ugy is sok van neki) vagy varr neki egy uj testet vagy mit tom' én xD Ez Dani dolga kitalálni ötleteket nem adok.
Dani Békés Csendes
Pihenésben teljes
Mi?!? Kulást (After)
És Karácsonyt kívánok
Néked

És aki köt annak meg  azt mondom hogy Gyere ki a légyre megmutatom mitől döglik a hó! Nevet
Hosszu üzi lett xD
Naplózva
Vitli
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #2379 Dátum: 09 dec 09, 09:36:29 »

Hát ez aztáán.... állati lett!!! Nevet Csodálatos, igényes munka, pont úgy jó ahogy van! Nagyon el lett találva benne minden, a szereplők dinamikája mintha teljesen egy külön anime lenne, ennél több mozgásra nincs is szükség, minden benne van ami kell, abban a "pár" képben.
Kedvenc, mikor Kisame bemutatja Itachinak azt a csajt Kúl tökéletes ötlet volt szerintem.
Sasorira visszatérve, szerintem mivel úgy is ott van neki az a sok bábja, még szellemként is beköltözhet az egyikbe, bár lehet nem olyan lenne mint azelőtt. Ez csak egy ötlet, megosztottam, de gondolom, hogy Dant-C művészúrnak Mosolyog már a fejében van minden, szóval már úgyis tudja, hogy oldja meg.

OFF: igaz még egy kicsit messze vannak az ünnepek (szerencsére) de én is kellemes időtöltést kívánok mindenkinek az ünnepekre, az egyetemistáknak meg kitartást a vizsgákhoz.
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 09, 09:43:59 írta Vitli » Naplózva
Pachenko
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Válasz #2380 Dátum: 09 dec 09, 16:03:46 »

Sasorira visszatérve, szerintem mivel úgy is ott van neki az a sok bábja, még szellemként is beköltözhet az egyikbe,

ja.
 ( a biztonság kedvéért aki még nem látta a filmet.)
 majd beköltözik a Peller Mariannba.
ha már azt mondta: "ő a világ legszexibb bábúja."
 Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 09, 16:05:22 írta Pachenko » Naplózva


"Aki saját döntései mellett képtelen kiállni, életét vesztegeti el, álmait szórja a szélbe."
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #2381 Dátum: 09 dec 09, 16:08:45 »

Az a film-végi üzenet arra utalt, hogy karácsony táján jelenik meg az új rész?^^ Nevet Ha így van, nem is kell olyan sokat várni Mosolyog

Nem szerintem arra gondolt, hogy addig hagyjuk pihenni meg ünnepelni, és csak utána tér vissza dolgozni a sorozaton. Elvégre Ő is csak azért csinálja még mindig mert élvezi. De a pihenés neki is kijár. Én adnék neki szünetet még legalább Szilveszterig.
Szerintem ebben az évben már megtett minden tőle telhetőt Mosolyog
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2382 Dátum: 09 dec 09, 19:35:04 »

Az a film-végi üzenet arra utalt, hogy karácsony táján jelenik meg az új rész?^^ Nevet Ha így van, nem is kell olyan sokat várni Mosolyog

Nem szerintem arra gondolt, hogy addig hagyjuk pihenni meg ünnepelni, és csak utána tér vissza dolgozni a sorozaton. Elvégre Ő is csak azért csinálja még mindig mert élvezi. De a pihenés neki is kijár. Én adnék neki szünetet még legalább Szilveszterig.
Szerintem ebben az évben már megtett minden tőle telhetőt Mosolyog

Természetesen kijár neki a pihenés, bőven, nem is siettetni akarom, csak átjárt az agyamon az a gondolat Nevet
Most jut eszembe, nemsoká első évfordulója lesz az EAÉ bemutatásának Mosolyog
Naplózva
QfutabaQ
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2383 Dátum: 09 dec 10, 16:07:38 »

Üdv.
Fórum téren újoncként jelentkezem, QfutabaQ vagyok.
Nos már pénteken letöltöttem, de még nem volt érkezésem a készítőkkel illetve a rajongókkal megismertetni a véleményemet. Ami késik nem múlik.
Én nem tűröm a káromkodást. Utálom azokat paródiákat amik úgy akarnak viccesek lenni, hogy agyba-főbe alpári módon beszélnek benne. (azzal tisztában, vagyok hogy ez a beszédstílus hozzátartozik Hidan karakteréhez) És ebbe ment a káromkodás, ahogy az a nagykönyvben meg van írva, de...
ESZMÉLETLEN VOLT! 47 percen keresztűl szakadtam.
Mert, habár volt benne dögivel, nem kemény trágárkodásokkal akart nevettetni.
Nem nagyon tudok pontoson időpontot meghatározni, mikor is fejeltem be a klaviatúrát, de feltehetőleg Falcor megjelenésénél történt a baleset. Talán a "Végtelen Történet" életem első filmje, habár csak halvány képként sejlik fel a memóriámba. Az egér pedig akkor repedt be, amikor megjelent Frank.
A történet során jobbnál-jobb helyzetek váltották egymást. Remek jellem komikum, jól eltalált hangefektek és hangszín váltások.
Mivel a korábbi epizódokat jóval régebben láttam így az újdonság erejével hatott rám.
Tehát minden elismerésem Daninak. A rajzolás remek, a hangok is, és a zenék is tökéletesen el lettek találva.
Röviden:
Egy élmény volt.
(bocsánat a hösszúságért, de gondoltam, ha már írok adjam meg a módját.)
Naplózva

Mezamero! Yasei love 4ever.
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2384 Dátum: 09 dec 10, 19:03:36 »

Igen, nekem is tetszik, hogy az EAÉ-ben a poénok alapja nem a káromkodás...nyilván hozzátartozik, de pont annyira, ami jó Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!