24 szep 26, 23:47:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1540301 alkalommal)
0 Felhasználó és 97 vendég van a témában
Davinn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


A Kirigakure-i rosszfiú :)


« Válasz #1650 Dátum: 09 aug 04, 12:24:49 »

Szerintem pedig az a rész amikor testet cserélnek és Hidanék élvezik a parton egy darabig az életet és aztán szembesülnek a valósággal Mosolyog Deidara problémája az Uchiha adotsággal az nagyon odavág  Nevet
Naplózva
Ettike
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 37


« Válasz #1651 Dátum: 09 aug 04, 12:29:28 »

Ha jól tudom, lesz megint FWA. Vicces lenne, ha a készítője is ugyanezt megcsinálná, mint amit Dant-C, a mostani részben.
Naplózva
Davinn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


A Kirigakure-i rosszfiú :)


« Válasz #1652 Dátum: 09 aug 04, 12:31:45 »

Á csak nem olyan hülye hogy az új FWA-k témáját az határozza meg hogy leszólja az EAÉ-t vagy ilyesmi. Akkor bizony az FWA rajongók is nagyon gyorsan megtérnének a helyes útra  Nevet   bow  Egy Akatsukis élete  bow
Naplózva
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #1653 Dátum: 09 aug 04, 12:39:52 »

Pedig még jó kis "reklám lenne" ha megpróbálna oltani,és a viszályára sülne el.Sokkal kidolgozottabb és jobb az EAÉ.Majd meg szakadok a nevetéstől minden résznél.És folyton a Kisame rapet hallgatjuk a húgommal. Nyelvesít
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1654 Dátum: 09 aug 04, 12:44:26 »

Minek neked a Youtube? A www.naruto-kun.hu -ról letöltheted, de akár online meg is nézheted --> KATT! Innentől gondolom eligazodol. kacsint
És nekünk még engedélyünk is van Dant-C-től, hogy felpakoljuk, nem úgy mint egyes Youtubeos... hmm... egyénnek... ^^



Ezek az egyének azért töltik fel, hogy:

1: Angol fordítással is elérhető legyen.
2: Hogy azok is lássák akik nem ismerik a Naruto-kunt és nincsenek regisztrálva.

Ki beszélt itt az angol feliratos részekről...?  Hmm? Azt majd Rondar intézi. ^^
Ha jól emlékszem, akkor a 9. részben pont Kisamén keresztül közli Dant-C, hogy nem komálja, ha mindenféle "videjónézoldalakra" fel van töltve 83 és félszer...

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
molylepke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12

Békefenntartásra Oktatott Gépesített Ionizátor


« Válasz #1655 Dátum: 09 aug 04, 14:22:43 »

Télleg...ez nélküled le sem esett xD De komolyan, minek azt annyiszor feltölteni??? Megnézni/letölteni ott van a Naruto-Kun.hu...akkor minek a jútúb meg a videópléjer???
Naplózva

Teljesen normális vagyok. A hangok is megmondták.
Davinn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


A Kirigakure-i rosszfiú :)


« Válasz #1656 Dátum: 09 aug 04, 14:30:49 »

Igen, ez is igaz, de aki még életében nem hallott a naruto-kun weboldalról? Mondjuk a videópléjer mind1 de azért kíváncsi vagyok hogy jútyubon 2 hét alatt hányan nézik meg  Gondolkozik... biztos jó sokan...  Nevet Nevet
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #1657 Dátum: 09 aug 04, 14:31:01 »

Az nem baj ha egyszer fenn van az összes rész a két vidós megosztón, de az már baj, ha ötezeszer fel van töltve.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
peb
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #1658 Dátum: 09 aug 04, 14:52:16 »

Sziasztok!
Leszögezném elsőre,hogy senkit nem akarok megsérteni,mert sokan vagytok igy "fiatalok" akik átgondolás nélkül irnak választ és az baromság^^
Eddig nézegettem a fórumot,de ezért az egy hszért bereggeltem..mivel nagyon feszgetik egyesek ezt a koppintás dolgot,olyan mint a pofonos láda ~ a fagyi visszanyal...Mosolyog
Mind a 2 "művel" meg vagyok elégedve,csak annyi kritizálni valóm lenne Dani munkájában igazán nem is kritika csak nekem van ilyen hülye fejem,hogy a poénok nekem nem jönnek át (80%-a)
pl az az egy dolog tetszik ahogy ábrázolod a fejeket.
Első jó pár rész után ezek igy kezdenek eltűnni,pedig voltak jó pár ilyen jelenetek  ;P
A poénokat csak azért nem jön át,mert várható több szituban,hogy mi fog történni,"konan kakuzuként szép vagyok?"
csak egy példa a jó pár ilyen humorból...Dani munkájával személy szerint ennyi a problémám Nevet
Bár nehéz eset vagyok mivel a környezetem szerint vicces fiúka vagyok és nehéz megnevetettni
(Shoder klubott is fapofával nézem végig)

Csak azt nem értem,hogy miért kell hasonlítgatni jobbra balra ez miért jobb az miért jobb
azért jó mert aki csinálja annak van egy kis érzéke hozzá!
Nekem csak ennyi lenne a véleménye Dani munkájáról!
Félre értés ne essék,felne lázadjon a fél forumozó bagázs h mit képzelek,stb...
igazán kritikának se szántam csak 20évesen az ilyen poénokon nem tudok nagyokat nevetni:)
De a fejek amiket vágnak rendszerint feldobja a labdát;P
Na puszi a közönségnek.
Ja és Dani sok sikert a továbbiakban nagy súlyt kaptál magadra,össze ne törj kacsint gl & hf
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1659 Dátum: 09 aug 04, 16:48:08 »

Ami az angolfeliratos részeket illeti, valószínűleg kimarad a húsleves története című epizód. Ennek az az oka hogy az ilyesfajta népmesés poénokat az amerikaiak nehezen értenék meg, meg úgy más népeknek is nehezebben esne le. Ha meg egy poént el kell magyarázni az nem az igazi, így feltehetően ez a rész kiesik, marad hungarians only verzió. Mosolyog
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #1660 Dátum: 09 aug 04, 17:00:09 »

Ami az angolfeliratos részeket illeti, valószínűleg kimarad a húsleves története című epizód. Ennek az az oka hogy az ilyesfajta népmesés poénokat az amerikaiak nehezen értenék meg, meg úgy más népeknek is nehezebben esne le. Ha meg egy poént el kell magyarázni az nem az igazi, így feltehetően ez a rész kiesik, marad hungarians only verzió. Mosolyog

Igen, egyébként valamelyik youtobe-os hozzászóló írta, hogy nehéz angolul ugyanazt a hatást elérni, mint magyarul, még ha a fordítás tökéletes is. Egyébként megnéztem, és nem is találtam a fordításban semmilyen kritizálni valót, gg!
Naplózva
Shiro_Chidori
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 53



« Válasz #1661 Dátum: 09 aug 04, 18:14:58 »

Már 600x leírta mindenki h mennnnnnyire jó lett, de azért akkor itt egy +1  kacsint
Ami a legjobban megfogott, hogy a háttér, és a fa nem 1 színből, hanem min 2 színből állt, ami még szebbé tette ^^
Ötletes, hogy nem leírod h "nem koppintás" hanem egy egész részt csinálsz belőle...így tuti mindenki "elolvassa" a véleményed erről xD
Jaj és Kisame tájszólásán reppelni...nah erre csak ennyit mondanék h ÚRISTEN! xDDD nagyon jó lett...és nagyon nehéz...NEM elröhögni xDDD
Akkor majd még szeptemberben váárjuk kacsint és sok sikert ^^
ÉS grat a rapp szövegért ^^ nem semmi =)
Naplózva

Lányom: Riel---chan Nevet
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #1662 Dátum: 09 aug 04, 18:34:11 »

Nah én is az elöttem szólóhoz szólok Nevet ha már a fánál tartunk és 2 színnél nekem az égés a kanapé alján meg amúgy is mindenhol, nagyon szépenmeg van csinálva. kb 4-5 szín Nevet Meg mikor Kisame kirohan a barlangból, akkor szép az árnyékolás Nevet Amúgy miért mondja Kisame mindenkinek, hogy "dög" lehet, hogy már elmondták 100x de azért megkérdeztem Nevet Am nagyon jó rész szép mkidolgozás jó Kisame rap xD Am én is nagyon várom már a filmet gondolom 1 órás lesz, éés nayon jóó Nevet
És xD:Amúgy FWA: Favourite Website Awards xDDD
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Saleen S281
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 191

...:::Uchiha Saleen:::... --=EAÉ avatar készítő=--


« Válasz #1663 Dátum: 09 aug 04, 19:00:57 »

szerintem a film azért készül el csak ősszel mert talán levetitik az őszi Animeconon.
Naplózva
hoszy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 89

-=![HoSzY]!=-


« Válasz #1664 Dátum: 09 aug 04, 19:46:17 »

Nah akkor elmegyek Conra ha levetítik igaz bűn mesze vagyok tőle de elmegyek! Nevet
a Film *.*
Naplózva
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!