24 szep 27, 14:20:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1542100 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Phineas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #165 Dátum: 09 jan 14, 12:06:18 »

A rajzok, a történet, és a poénok kívállóák, nem tudok kritikát találni bennük. Ha a szinkron egy kicsit több beleéléssel készülne, és ha jobb lenne a hangminőség akkor lazán überelné a Fun with Akatsukit. Így viszon csak 1 szinten van vele. Itt azok a jobbak, amiket már felsoroltam, a FWA-t pedig a szinkron teszi viccessé. Grat, nekem nagyon tetszik.
Naplózva
nagytomi1997
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 137


« Válasz #166 Dátum: 09 jan 14, 13:41:54 »

Én megnéztem az összeset, és már az első részre az volt a reakcióm, hogy az FWA sehol sincs ehhez képest. 1 szóval király!
Naplózva
89Csabi89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #167 Dátum: 09 jan 14, 14:16:53 »

Jah.... mint ahogy én is , elsö rész FWA sehol sincsen  Nyelvesít
De ha jobban belegondolok... azért mégis... viszont ha azokat a szempontokat nézzük mint amit már elöttem Phineas említett.... akkor nekem Jobb a Fekete Dani által készített "Egy akatsukis élete"  Pojén
Lehet télleg gyurni kellene még a hangokra... de a poén megvan a történet nagyon jó!
Viszont ezerszer élesebb...., precízebben megrajzolt, szebbb a Dani-é, és ezzel már is ő a nyerő  Hümm-hümm
Tényleg ha jól megfigyeltem... a mostani legujabb részbe... kinyilik a szája megrándul a szemöldöke ha beszél.... ill csukodik amint elhalgatnak a figurák... nagyon baba  Pontosan
Jah amugy meg a végén az elröhögéseken is lehet borulni... "Pein legyözhetetlen" "Pein legyözhetetlen" háháhá  Nevet xD
Naplózva

Az aláírást a moderátor (Chakra) törölte, mert magasabb volt, mint 200 képpont. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Kakashi Hatake sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #168 Dátum: 09 jan 14, 20:41:04 »

Ah ah ah remek .....  Egy vmit szereznék megkérdezni Dani-sama tól  bow bow Ördögi         
Öm mijen progikal készited a részeket ... tom hogy már kérdezték csak naon érdekelne szerintem elég sok emberkét a fórumon .  Öm egyébként Kisame naon odaüt és Konannak is ari a hangja ^^
Sztem a visszaemlékezős rész a legjobb , főleg a Dei+Konan tánc ^^ Pojén
Naplózva


Mi az EMO ?? Elmebeteg Magautáló Okoskodó
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #169 Dátum: 09 jan 14, 20:57:11 »

Hát ez a rész...behalás xD főleg amikor a színjátszókörön válogatózott,és utána: "pedig olyan jól játszottam volna az istent" Nevet azt hittem meghalok xD meg amikor itachinak társat keresnek...hát az...kisame forevör Nevet ikszdé
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #170 Dátum: 09 jan 14, 21:18:23 »

Kakashi Hatake sama: Rajzolás: Paint. Videóba összeállítás: Windows Movie Maker. Nevet Plusz csinosításra szoktam használni még a Picasa2-t. kacsint
ANiME FRE4K: Ezért készülnek a részek. Pirul
Aysee: Szintén ahogy Chakra említette, az epizódok végére mindig berakok egy bakit a szinkronizálásból. Amik szinte mindig Konan röhögéseivel vannak tele. xD De például a 6. rész bakijában felfedezhető, hogy az epizód készítése alatt meg voltam fázva. smirksweat
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #171 Dátum: 09 jan 14, 21:34:04 »

Mivel többen is elírták, hadd kötözködjek egy kicsit.^^
Az szerintem helyesen: "Bácckoj Bácckoj Béjbee!" Nevet
Ha tévedtem, akkor bocsi. Mosolyog

Moderátor:
Nem dupla hsz, csak töröltem közüle.
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 25, 11:33:23 írta Chakra » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #172 Dátum: 09 jan 14, 21:44:30 »


Bacchikoi Bacchikoi... LOL! ikszdé
Deidarának a másik oldalon kellett volna táncolnia, nem? Végülis hasonlít egy kicsit Inóra  smirksweat
Bár nem kell elkapkodni a kövi rész elkészítéséig, de arra gondoltam, parodizálhatná Dant-C a Gai-Kisame küzdelmet. Mer' Gai volt olyan hülye, hogy nem emlékezett Kisamére ikszdé Biztos emlékeztek az aranyköpések topicban, hogy mit mondott Gai ennek a cápának ikszdé
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #173 Dátum: 09 jan 14, 21:47:44 »

És ha még pontosabbak szeretnénk lenni akkor Bácskoj (ba cchi koi) Nyelvesít vagyis nekem így tanította a cchi ejtését anno a japántanárnénim xD

De hogy ne legyek OFF: Grat a 7. részhez is kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 14, 21:51:18 írta Cart'necker » Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #174 Dátum: 09 jan 14, 22:06:45 »

Egyébként nekem az tetszik még a sorozatban, hogy nagyon sok egyéb flashképződménnyel ellentétben, ez a naruto világban térben és időben is elhelyezhető, köthető az egyes eseményekhez, így még bele is tudom képzelni az eredeti sorozatba. Ez nagyon jó pont szerintem.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #175 Dátum: 09 jan 15, 11:45:55 »

Végre megnéztem mind a 7 részt Nevet szuper nagyon jó sokkal jobb mint a FWA  Nevet
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #176 Dátum: 09 jan 15, 14:08:52 »

Én is megnéztem mind a hét részt mert unatkoztam. Hát Kisame hangja olyan, mint valami terroristának vagy nem is tudom mihez lehetne hasonlítani. A legjobban viszont Itachi karaktere van megcsinálva szerintem. Meg úgy az egész olyan jól van megcsinálva, meg én úgyse tudnék ilyet csinálni szóval grat az egészhez.  Mosolyog
Naplózva
MinimaxX
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #177 Dátum: 09 jan 15, 14:57:22 »

Nagyon megfogott!!!! Te dani mester vagy!!!Itt basszus fizetnk is óránkent jönne egy !!!!!
Naplózva

NARUTO A KIRÁÁÁÁLY alias me
kentrilld
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #178 Dátum: 09 jan 15, 15:17:19 »

Hali!

Hát megmondom őszintén nekem nem teccik ez a sorozat Dani. Szerintem egy gyenge eröltetett változata a Fun with akatsukinak(és a FWA-nak meghalt a kitalálója és készítője, nekem kb 2 éve a halála elött már folyamatos levelezőtársam volt.). Tiszteletben tarthatnád legalább egy halott ember munkáját, mert ezzel szerintem csak meggyalázopd az emlékét. Ez csupán Személyes véleményem. Ezt az üzenetet azért irtam le neked, hogy lásdd nem csak olyanok olvassák az oldalt akinek teccik a munkád, persze további sok sikert kivánok a munkáidhoz de ettől függetlenül nem szimpatikusak a számomra.

Üdv néked: Kentrill Dumon sgt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #179 Dátum: 09 jan 15, 15:38:37 »

Helo kentrilld!
Én abszolút nem tudtam, hogy Alex Novikov elhunyt. Ohh My God Ezzel most teljesen megdöbbentettél!:S
Viszont őszintén szólva, nem találom erőltetebbnek az Egy akatsukis életét a Fun with Akatsukinál. Ennek ellenére nagyon szerettem, és mai napig is szeretem az FWA-t. És tényleg rendkívül sajnálom Omnistrife-ot.:S:S
Részvétem!
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!