24 jún 25, 06:24:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 497
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy akatsukis élete  (Megtekintve 1471843 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
noamyyy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7



« Válasz #150 Dátum: 09 jan 13, 18:17:49 »

Ez teljesen beteg,de imádom nagyon jó volt! Nevet
Nekem az a rész nagyon bejött mikor visszaemlékeztek arra,hogy hogyan mentek társat választani Itachinak!
A zene nem volt egyszerű és az a mozgás!X'D
Naplózva

Alapszabály:Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal!
Sokan mondták már,hogy szép vagyok, de nem elegen!
Te is fiam Bluetooth! ikszdé
Szilike
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #151 Dátum: 09 jan 13, 18:22:54 »

kakuzu és kisame 4ever!!állati jó a hangjuk Nevet,csak kakuzu szövegét olvasnom kell,mert nem értem  de ettől még marha jó grat a készítőnek  Kúl
Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #152 Dátum: 09 jan 13, 18:30:12 »

Akkor mit csináltál a régi hangnál? Technikai KO Én ezt már értem, és ez jobb mint az előző.(bár azzal se volt különösebb bajom. Ha ott a szöveg, akkor minek kell érteni >.<#  Nevet )
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #153 Dátum: 09 jan 13, 18:42:16 »

Most jut eszembe hogy valami hiányzik a sorozatból. Mégpedig az amit egyébként minden flashkészítő beletesz akinek a művei felkerülnek internetes megosztóoldalakra: Naruto belongs to..., szerintem ki kéne tenni azt hogy a jogok kihez tartoznak, mert asszem Fioriparty volt az a flashkészítő akit ezért megbüntettek, hogy nem tette ki. Ha hülyeséget írtam akkor mondjátok meg.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
csomolungma
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #154 Dátum: 09 jan 13, 19:03:18 »

Én is egyetértek Thanatossal, a végére be kéne tenni hogy minden Kishimoto Masashi tulajdonában áll nincs ebből semmi anyagi haszna és társai, meg hogy a zene sem saját készítésű, ahhoz is kéne ezteket írni; de nem baj, nekem így is nagyon bejön! Kenny az nagyon powaa >.<# Köd hét kardforgatója: Ichigo, Inuyasha, Kisame... Zorro még hiányzik Nevet Szegény Deidara meg már megint szívta ikszdé
Naplózva

Átlag három másodpercig tart amíg ezt az aláírást elolvasod.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #155 Dátum: 09 jan 13, 20:25:47 »

Noemi-chan: Nem fogom elkapkodni semmiképp se! kacsint Az eddigi részeket mindig úgy készítettem, ahogy időmből kitelt. A 7. rész csak azért lett ilyen hamar kész, mert az utóbbi napok tele voltak szünetekkel.^^
Thanatos: Hm.. Nem t'om. Szerintem elég az e-mail cím. De ha nem így van, akkor szóljatok. smirksweat
Bager: Íme a zenelista! kacsint
2. rész:  Sharon Phillips feat. Se-sa - Like this, Like that
4. rész:  4F Club - Balatoni láz
5. rész:  2 Unlimited - Get Ready For This
7. rész:  Shaggy - Mr Bombastic
              Na meg a Dev Parade - Bacchikoi!  xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Zoll-sama
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 508

Gépállat


« Válasz #156 Dátum: 09 jan 13, 20:35:27 »

Dant-C! Szerintem arra gondolnak, hogy odaírjad Kishimoto nevét, meg hogy az eredeti karakterek az ő szellemi termékei közé tartoznak, meg a zenék címét és előadóit.
Naplózva

Gondolkodni ér!      Jön még kutyára rasengan!      NHFK Tag      Gépállat                        
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #157 Dátum: 09 jan 13, 20:46:11 »

Zollnak igaza van; természetesen akkor, ha szeretnéd mondjuk youtube-ra, vagy hasonlókra felrakni. Ugyanis simán letörölhetik azon okok miatt, hogy ezek nincsenek kiírva (zenék előadói+címei, Naruto tulajdonjogok)
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #158 Dátum: 09 jan 13, 21:01:25 »


Teljesen egyetértek azokkal, akik féltik Dant-C sikerét. Thanatos említette, hogy egy flashkészítőt megbüntettek emiatt. Utánajártam, és valóban kitörölte őt a youtube, ezért máshova tette fel a munkáit. Tényleg oda kéne írni, hogy kinek a tulajdonai a figurák meg egyebek. A fanficnél is így szokott lenni!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #159 Dátum: 09 jan 13, 21:15:08 »

Egyszer se szándékoztam Youtube-ra, videoplayerre vagy egyébre feltenni a részeket. Mindet mások rakták fel.
De lehet benne valami. Lehetséges, hogy jobban járok, ha rátok hallgatok.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
AsSasuke
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


« Válasz #160 Dátum: 09 jan 13, 21:47:47 »

Amúgy ezt tök egyedül csinálod?
Ha nem akkor kik segítenek?
Bakker a Kisames részt kb óránként nézem meg annyira tetszik, ez az összesből a kedvenc jelenetem:D
Naplózva

Free userbars" border="0

Join Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #161 Dátum: 09 jan 13, 22:09:48 »

Rajzolásban, szerkesztésben, ötletben igen. Szinkronban segítenek 1-2-n. Köztük a legtöbbet tesóm, aki Konan hangját kölcsönzi. kacsint
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #162 Dátum: 09 jan 13, 22:39:44 »

És szinkronizálás közben mennyiszer röhögitek el magatokat?:'D
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #163 Dátum: 09 jan 14, 01:09:13 »

Ha megfigyeled pár rész legvégét (a "Vége" szöveg alatt), akkor ott van pár "elröhögés". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Matetsu.
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 553


1 :)


« Válasz #164 Dátum: 09 jan 14, 10:19:25 »

Nekem is nagyon tetszik az egész sorozat, én mindegyiket láttam és le is mentettem a gépemre:)
Nagyon csodálom Fekte Dani-t  bow bow h ilyen joo sorozatot össze tudodd hozni mindössze egy paint segítségével + még pár progi gondolom (mik ezek ha megkérdezhetem?)
Amúgy nekem is a kidobósos meg az az akatsuki beállás tetszett legjobban, de nem mondom tovább mert nagyon tetszett mindegyik rész mindegyik jelenete, sokat nevettem  Nevet Nevet Nevet
És még egyszer Fekete Daninak  bow bow bow bow bow bow Mosolyog
Naplózva

\\\"Ha nem értem hogy mit mondasz, szimplán mosolygok és remélem nem egy kérdés volt.\"\\
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 497
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!