24 szep 27, 00:20:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Call Of Duty  (Megtekintve 58185 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #180 Dátum: 11 jún 20, 12:52:01 »

Ok most már Xfire-ről keresek szerókat akkor elindul de valmit downloadingol. Nem vártam ki hogy elinduljon ezért megkérdezem: Mi az amit letölt az xfire-ös szeróknál? Sima cod2-s dizájnú töltés.
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #181 Dátum: 11 jún 20, 13:40:19 »

Mod-ot tölt le.Ha egy szerveren van valami változtatás, mondjuk új puskák, új map-ok (pályák), vagy néhány kisebb változtatás akkor kell letölteni a mod-okat.Azt ki lehet kapcsolni a multiplayer options-ben hogy ne egyből töltögessen.Én személy szerint nem szeretem az ilyen szerókat, kivéve a big jump-ot.Nálam a toujane és sd a nyerő párosítás minden féle mod nélkül. Mosolyog
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #182 Dátum: 11 jún 20, 19:35:16 »

Nálam is így van, főleg, hogy jó a CoD.Nevet Cd-Key csere megoldotta a problemet.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #183 Dátum: 11 aug 12, 10:33:06 »

Jön a Modern Warfare 3. Nevet Most nézegettem trailereket, hát ez valami kib*szott durva lesz. Nevet Elég kemény világháborút robbantottak ki Szásáék, úgy nézem egy csomó Európai országban is kell majd ruszkikat irtani. Az előző két MW is nagyon jó volt, szal bizakodó vagyok nagyon. Mosolyog
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #184 Dátum: 11 okt 28, 12:33:15 »

én is nagyon várom már az MW3 kiváncsi vagyok milyen ujitásokat tesznek bele
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #185 Dátum: 11 okt 31, 00:01:34 »

Én nem tudom, a videók alapján olyan hú de nagy változást nem látok az előző részekhez képest.BF3 nekem sokkal meggyőzőbb eddig.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #186 Dátum: 11 okt 31, 07:55:16 »

nem tudom lehet de a BF3 egy kicsit szarnak tűnik nekem pedig xbox-ra megvettem 55 euróért a szinte semmit -.-'' a call of duty modern warfare 3 se arat nagyott de grafikailag jobb meg sok egyéb.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #187 Dátum: 11 nov 12, 19:54:24 »

Nem csodálom.. valahol ovastam, hogy a konzolon butított grafikával játszassz (bf3), magyarán konzolon low grafikán játszassz. Pc-n, high/ultra beállítással milliószor jobb, mint a konzolokon.
Mellesleg azért nincs változás a cod mw1 óta, mert ugyan azt a motort használják. És ugyan ez a grafikai motor fogja hajtani majd az elkövetkezendő részeket is.. sajnos..
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 12, 19:58:32 írta Suigetsu » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #188 Dátum: 11 nov 13, 20:56:26 »

Eddig minden Cod részt végigvittem legalább egyszer, ami a single-t illeti.Ezt a legújabb részt viszont kajak 10 perc után le is töröltem.Nekem nem jött be, ugyanaz mint az eddigiek.BF3 sokkal faszább volt.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #189 Dátum: 11 dec 05, 20:20:50 »

Végre kipróbáltam a CoD: MW3-at. Tökjó a grafika meg minden, sőt a történet is elég jó, de a gond az. hogy nincs újítás. Minden ugyanaz, csak szebb grafikával, szebb-újabb fegyverekkel/karakterekkel. Sajnos ez is a tucatcodok közé fog tartozni mint a legtöbb. Még mindig 1,2,4 és 7 ami érnek valamit, bár az utóbbit nagyon sok kritika érte. Összességében szerethető játék, 1x végigvihető. Hogy játszanék-e vele többet? Nemigazán.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #190 Dátum: 11 dec 10, 19:08:25 »

Sziasztok!Most nemrég kaptam 1 xbox360-at és megkaptam rá a cod mw3-az és azt szeretném kérdezni hogy 1 konzolról 2 joystickal hogy lehet játszani ? Előre is  Köszi a válaszokat!
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #191 Dátum: 12 jan 04, 10:56:55 »

a Call of duty sorozatból a modern warfare-ok lettek a legjobbak.. viszont szívás hogy egyenként 6-8 óra alatt kilehet vinni. A Black Opsot nem tudtam kipróbálni mert lefagy.. azt hittem hogy nem bírja a gép de az mw3 megy.. smirksweat
Naplózva

Bencu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 923



« Válasz #192 Dátum: 12 jan 17, 21:26:57 »

A sorozatot már én is kijátszottam, tetszik nagyon Mosolyog Nemrég vettünk egy CoD2 szervert barátokkal, elosztva nem is került sokba, de szerintem nagyon megérte Mosolyog Figyeltünk is rá sokat, így csalók sem voltak. Hátha összejönne még egyszer Mosolyog
kiskakas2: Az azért van, mert az MW3-at sokkal jobban optimalizálták! Nekem is jobban fut. A Black Opsnak szerintem irreálisan nagy gépigénye van. Én levettem a felbontást, akkor nem szaggatott. Mosolyog
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #193 Dátum: 12 feb 20, 21:13:04 »

vártam hátha megcsinálják a multiplayert Non-steamre.. Nevet de úgynézki jövőhéten mikor megyek vissza koleszba elugrok és megveszem.. már játszani akarok *.* Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #194 Dátum: 12 márc 06, 22:53:14 »

Gyerekek, új rekordom van, Insane fokozat, Lockdown pálya, 15 wave. Nevet Hatalmas csata volt, szemét Szásák csak jöttek egyre, és hullottak mint a legyek. ikszdé Két géppuskával dolgoztam már a végén.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!