24 szep 25, 22:12:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Call Of Duty  (Megtekintve 58139 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #135 Dátum: 10 dec 20, 16:02:26 »

a cod 5-nek nem tom milyen a grafikája, mert nem játszottam vele, és sajnos nem is fogok :/
de, meg még, mek, aztán felrobbanok csak úgy... van akna is? Nevet
nekem nem tetszik, talán még akkor se naon tetszene ha célozna magától, egyszerűen vmiért nem tetszik

na mind1, hagyjuk Nevet majd körül nézek, h van-e még vmi cod rész ps2-re
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 16:08:30 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #136 Dátum: 10 dec 20, 16:41:07 »

Ember ezt most komolyan mondod, hogy nem játszottál a cod5-el?

...
nekem most a world at war van meg Nyelvesít
...

Akkor ez szerinted melyik része?
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #137 Dátum: 10 dec 20, 16:51:16 »

xD

ha az az, akk miértnem írják ki mellé, h 5? mint a harry potterbe: harry potter 5: fönix rendje...
na mind1 Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 20, 16:53:42 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #138 Dátum: 10 dec 21, 22:11:06 »

CoD 5 bejövős bár az a rész amikor tankkal kell menni és kirobbantani a lövőbázist az kurva nehéz mert egyszerre vagy három tank +2 katona lő rád rakétákat
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #139 Dátum: 10 dec 22, 19:01:49 »

jujguy, nálam meg kb az volt a legkönnyebb :/ mert csak lőnöm kellett, és nem kellett írányítani a tankot, és nem tudtak lelőni xD
meg a tankokat én akkor szoktam lőni, amikor még messze vannak, olyankor nem lőnek még rám Nyelvesít
veterán szinten most az 1. havas pályán vok. kicsit szivatós itt már, mert ott a kútnál lőnek mint állat, és még arrébb meg még rosszabb.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #140 Dátum: 10 dec 23, 21:45:50 »

Én eddig minden codot(nha jó a 3-at és a wolrd at wart , mivel azokkal nem jácottam)
Mindet veteránba kitoltam! Nevet:D nem is egyszer, nem beszélve arról h boxon még achikat is kaptam Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #141 Dátum: 10 dec 23, 23:17:06 »

én nem bírtam végigjátszani a singlét...kib*szott unalmas....multiban ok, de az agyonskcriptelt single kb az 5 küldetésnél kifulladt nálam, a black ops hát nagyon gyenge lett, lagol mint az állat online, grafika se túl szép, a fegyverek meg erősen a vicc kategóriáját képezik, az MW2-től kategóriákkal elmarad.
Naplózva
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #142 Dátum: 10 dec 24, 17:13:49 »

hát, én nem tom... még nem játszottam multiban, és sajnos nem is fogok... de a stori módba tényleg unalmas...meg nem értem, hogy ez a gránát miért így van megtervezve  Gondolkozik mert, hozzám vágnak 1 gránátot, és ha közel van, elő jön 1 jel 1 gránát képével, és elkell mennem onnan, ha nem akarok felrobbanni... ha naon halvány a jel, és felrobban, akk is meghalok... viszont, ha 5 centivel arrébb lépek, akkor túl élem, viszont semmi sebesülés szal, ezt még vhogy megtervezhették volna sztem  Pontosan meg, úgy robban, mint 1 petárda  >< ennyi erővel komolyan petárdával is dobálódzhatnánk, ami nem is lenne feltűnő, látva, h mindjárt szilveszter lesz Nevet vagy akár kis ördög patronokkal xD amik felrobbannak, ha az ellenség kemény fején landolnak. na és a kiegészítők?

 tom, h hülyeség lehet, amit mondok, de azért lehetne mondjuk távcső is a játékban :/ vmennyi haszna lenne, és ez a 2. világ háború, szal 1 távcső csak kitellett ott is.

 viszont a füst gránátot nem értem, h mire jó, vki elmagyarázná? mert eddig ha én is dobtam, mindig az ellenség részesült emiatt előnyben, mert én nem láttam őket, viszont ők engem igen ... tegnap elött is játszottam, asszem már az oroszoknál voltam, vagy hol, vmi szökőkútnál, és gondoltam dobok füst gránátot, h a mester lövész bigyulák ne lőjenek le, erre megölnek -.- láttam a füstön keresztül, h fénylik a lövés, méghozzá onnan, ahonnan nem kellett volna látniuk, mert csak nincs füstön átlátó szemük, h a füst mögül lelőnek :/ bezzeg amikor meg én akarok rájuk lőni, nem tudom becélozni őket, de ők még mindig lelőnek :/

meg amikor olyan pályán vok, amikor álcázzák magukat, és amikor észre vesznek, akkor a fa ágakat férre hajtják, és lőnek, na itt az a gond, h tom hol vannak, hol van ilyen csapda, dobok néhány gránátot, látom, h az alatt felrobban, aztán mek oda, erre ugyanannyian előálítanak -.- mintha nem sebzett volna rajtuk...

nah, ennyit akartam írni Nevet közben lejött a DBZ mozi 8 Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 24, 17:29:09 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
jujguy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 483


Captain Teemo on Duty!


« Válasz #143 Dátum: 10 dec 24, 22:08:57 »

1. a Szökőkutas pályánál meg kell ölni a kúttol a katonákat a TÁVCSŐ HASZNÁLATÁVAL
2. az a kis jel azt jelenti hogy milyen messze vagy a gránáttól és amíg el nem tűnik a jel addig kell futni
3.  üstgránát azért jó mert e gyorsfutással odafutsz és mindenkit lekéselsz úgy hogy a többi katona ne lássa
Naplózva

Lehet néha szemtelen vagyok de annyi baj legyen kacsint
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #144 Dátum: 10 dec 25, 10:05:48 »

de az távcsöves fegyver, és azt nem is találtam ott Nevet a sima távcsőre gondoltam

a gránátot tudom, h addig kell elfutni, csak kicsit furcsa, h nagyon halvány a jel, és meghalsz, de amikor már nincs ott a jel, felrobban, megse karcol :/ pedig volt olyan, h már agyon lődöztek, vörös volt a kép, és jött 1 gránát, arrébb mentem 1 kicsivel, túl éltem... szal egyáltalán nem sebez, ha a jelző korláttól 5 centiméterrel arrébb vagy :/ ezt nem értem...

hát a füst gránát... azt nem naon értem akk se... de majd kipróbálom Nevet
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #145 Dátum: 10 dec 25, 10:19:04 »

Ebben a játékban értelmetlen lenne a távcső, mivel a katonák scrip alapján jelennek meg, nem pedik folyamatosan ott vannak a pályán (mint pl a Far Cry 1-ben és a Crysisban).
Ameddig egy kapcsolót nem lépsz át nem jönnek elő, ettől kicsit filmszerűbb a játékélmény, de nem feltétlen olyan jó dolog.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #146 Dátum: 10 dec 25, 12:58:46 »

...
a gránátot tudom, h addig kell elfutni, csak kicsit furcsa, h nagyon halvány a jel, és meghalsz, de amikor már nincs ott a jel, felrobban, megse karcol
...

Mivel kimész a hatósugarából jó hogy nem karcol meg... Ráadásul vissza is lehet őket dobni.
Az jobb lenne, hogy 20 méterre tőled robban és belehalsz?
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #147 Dátum: 11 jan 29, 21:38:25 »

Mért itélitek el a Black Opsot?
Többezerszer jobb a hülye World at War 2-nél...
Játszottál te már egyáltalán online? Ha szar a géped laggolsz...Én pl sose laggolok ^^
Se PC-n Se 360-on...
A Black Ops Zombihoz mit szóltok? Nektek bejön? NEKEM IGEN!!!! ^^^^^^^^
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #148 Dátum: 11 jan 30, 11:41:23 »

A black ops egy fos...az MW2 sokkal jobb
- lagol
- gyenge fegyverek
- idióta pályák
- folyamatos camp
- unalmas meccsek
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #149 Dátum: 11 jan 30, 11:50:09 »

Egyetértek a Black Ops-al kapcsoltaban. Egy f*s. dRawn, nem tudom, milyen géped lehet, de én nem fogok új masinát venni egy ilyen f*s-ért. Eddig, az összes COD szaggatás nélkül futott a gépemen, de jött a Black F*s laggol mint állat. A grafja sem egy nagy durranás, kb ilyen grafjuk volt az előző 2 COD-nak is. Szal' szerintem a Black Ops-t egyszerűen sz*rul optimalizálták, hogy csak a fultáp, atomerőműkön fut el. De úgy hallottam, hogy már kijött egy peccs, ami valamelyest javítja a lagg problémát. Elnézést a csúnya szavakért, de ez már nagyon idegesített.

Éljen a COD2 és a COD4. Nevet
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!