24 okt 07, 11:17:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szívesen laknál Japánban?
igen
nem
mi az a "Japán"?

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Laknál Japánban?  (Megtekintve 78073 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #225 Dátum: 10 dec 29, 14:07:54 »

Kutyát enni???? Japánban kutyát esznek?? Mióta?? ÉN nem hallottam ilyet... Figyelmeztetés
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #226 Dátum: 10 dec 29, 15:41:49 »

Szívesen kipróbálnám, de csak ha legalább alapszinten tudnék japánul, és persze a megfelelő anyagi háttérrel. ^^
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #227 Dátum: 10 dec 30, 09:31:31 »

Idézet
de nem mindegyiket mert van azé rossz szokás is PL:.Kutyát eni

tudtommal a kínaiak esznek össze mindenfélét a szöcskétől a kutyáig, nem?

on: ha tudnék japánul, talán még ki is tudnék menni  Ohh My God
de mindenesetre én kivágyódom :S  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 30, 14:37:01 írta ^^ » Naplózva

Invalid
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90


« Válasz #228 Dátum: 10 dec 30, 12:44:30 »

Hát nem  :S a japánok elég monoton "robot" életet élnek úgy tudom,és még a nőkkel is elég lenézőek :S sz'al nem csak azért mert onnan jön a manga meg anime?? kit érdekel onnan jön és? így is meg tudom nézni  Technikai KO
Naplózva

Pein mondta Naruto-nak:"Nem látod a fától az erdőt..."
Én meg mondom:"Nem látod a paneltől a lakótelepet!"
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #229 Dátum: 10 dec 30, 18:57:46 »

Tévedsz. A japánok nagyon tisztelettudóan beszélnek egymással.(-kun, -chan, -sama, -san) Nekem, maga az élethez való hozzá állasuk is tetszik. Szal' ha lenne megfelelő anyagi háttér+ tudnék valamennyire japánul, szívesen kiköltöznék.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #230 Dátum: 10 dec 30, 18:59:18 »

Invalid, talán inkább a kínaiakra gondolsz, na azok tényleg elég monoton és robot munkákat végeznek. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #231 Dátum: 10 dec 30, 19:13:24 »

Hát igen kínaiakat japánokkal tényleg keverik néha..viszont a nőknek tényleg kevesebb joguk van mint itt..vagy most én is keverek  ?  Gondolkozik

nahh igen,japánul nekem is kéne tanulni.Mondjuk mákom van, mert a városban van japán japán tanárnő aki a tesóm sulijában tanítja őket japánul.Az egyik magántanítványától tudom hogy még kanjit is tanít írni a külön tanítványainak  Pontosan Szóval remélem ha vége a felvételizésnek akkor járhatok "külön japánra"  Nevet Mina-sensei-hez
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Rits
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 136

because. szerzője


WWW
« Válasz #232 Dátum: 11 jan 01, 19:34:08 »

Én szívesen laknék ott kint, de max egy fél évre, mert a kultúrába belekostólnék én is, amúgy nem feltétlen kell kutyát enni, hanem amit akarsz, szegény tengeri malacok Neeem mondjuk náluk nem, de hát ez ugye kultúra kérdés, olyan mint ahogy mi megesszük mondjuk a halat. Én max egy fél évre. Nevet
Naplózva

I'm the Crazy RAINBOW Star!

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #233 Dátum: 11 jan 01, 19:42:57 »

Ehhez a japán beszédhez hozzáfűzöm, hogy az egyik unokatesóm folyékonyan beszél Japánul, és már úgy nézi/olvassa az animéket és mangákat is. És a poén az, hogy még csak 17 éves Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #234 Dátum: 11 jan 01, 20:53:21 »

A kínaiak tényleg szeretik a kutyákat, macskákat sötöbö enni, kedvenc kutya-fogásuk a csau-csau fajtájú kutya. smirksweat Lesütöttszemek Az egyik osztálytársam nyáron Vietnámban volt, és ott a bátyja macskahúst evett, és az étlap szinte minden oldalán ott szerepelt a kígyó, illetve a béka szó. De még sorolhatnám a mindenféle finomságot, csakhát már nem áll szándékomban többet offolni.  smirksweat

nahh igen,japánul nekem is kéne tanulni.Mondjuk mákom van, mert a városban van japán japán tanárnő aki a tesóm sulijában tanítja őket japánul.Az egyik magántanítványától tudom hogy még kanjit is tanít írni a külön tanítványainak  Pontosan Szóval remélem ha vége a felvételizésnek akkor járhatok "külön japánra"  Nevet Mina-sensei-hez

Khm...egy pár év múlva feltétlenül össze kell vele ismertetned. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #235 Dátum: 11 jan 04, 17:23:56 »

az hogy esznek kutyát nem jelenti hogy ha kimész, neked is lenyomják a torkodon Nevet de hidd el nem lenne a legjobb életed, mert nem fognak hozzád úgy viszonyulni soha, mint egy született japánhoz
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #236 Dátum: 11 jan 05, 01:22:44 »

Attól még el lenne. A japánok ugyis nyugat-filek, szóval körbeugrálnak, udvariaskodnak, körberajongnak, szexuálisan rendkíbvül vonzónak találnak stb. stb. ..vagy éppen ezzel párhuzamosan persze (legalábbis a társadalom egy rétege) totál elutasít, és a mosolygás alatt teljesen kizár mindenből...
Naplózva
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #237 Dátum: 11 jan 05, 22:52:40 »

az hogy esznek kutyát nem jelenti hogy ha kimész, neked is lenyomják a torkodon Nevet de hidd el nem lenne a legjobb életed, mert nem fognak hozzád úgy viszonyulni soha, mint egy született japánhoz

 Viszont japánban valóban van japán-magyar barátság,nemcsak a magyarok mesélik be maguknak.Hihetetlen,hogy mennyire levágják,hogyha aztmondod nekik,hogy Hungary.
 A fiatalság nagyon szereti a külföldieket.Imádják,ha átadnak nekik egy darabkát a saját kultúrájukból.
 Mindezek mellett nem szívesen élnék kint japánban évi szinten.A robotolás nem magyar embernek való.De énis egy félévre szívesen kimennék,bár akkor se lennék kint eleget,hogy telljesen át tudjam adni magam a kultúrájuknak.Ott minden sarkon van valami új,valami különlges.Ha nemis építmények,vagy vallásos húkuszpókuszok,de az emberek...
Naplózva

N
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22



WWW
« Válasz #238 Dátum: 11 jan 06, 21:22:28 »

Én 1 hónapig laktam Tokyoban. Amint tehetem visszamegyek Nevet
Fantasztikus dolog ott élni. Ott tényleg élőnek érzi magát és a környezetét az ember.
Engem pl lenyűgözött h nem lehetett hallani a kocsikat mert olyan sok ember ment az utcán Nevet
Naplózva

"Az emberek úgy nézik a dolgokat ahogy vannak és azt kérdezik: miért ?
Én úgy nézem a dolgokat ahogy lenniük kell és azt kérdezem: miért ne ?"
Leni-chan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 272



« Válasz #239 Dátum: 11 jan 08, 13:26:48 »

Én pl. kiskoromban úgy kevertem a kínaiakat a japánokkal h a japánok sz@r mesét csinálnak és a kínaiak pedig jót. Amúgy meg pont fordítva van. Mosolyog És amúgy milyen Tokyo? Szép vagy túl modern? Nevet Mosolyog
Naplózva

Pesszimista kisdémon, ki Disney Drakula
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!