24 jún 13, 22:32:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 74336 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #240 Dátum: 08 jún 03, 20:07:25 »

Shikamaru tudja a kötelkességét és teljesíti is. még,ha elég kelletlenül is  Nevet
Naplózva
Shikamaru Naara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #241 Dátum: 08 jún 12, 09:53:44 »

Shikamaru a kedvenc fiuszereplőm.Lusta,nemtörődöm,vicces beszólásai vanak,Ez anyira kínos :DSztm Temarihoz illik tényleg.Ja és eszes.Ino hát nagyképü.Choji zabagép és mond néha poént.
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #242 Dátum: 08 jún 20, 12:04:41 »

Ebből a csapatból Ino a kedvencem. Mert csak.
Amikor Choji Jirobou ellen harcolt, nagyon féltem, hogy meghal, pedig csak egyszerűen közömbös nekem
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #243 Dátum: 08 jún 26, 19:39:41 »

Szerintem az egész 10-es csapatot shikamaru mozgatja Nyelvesít ino alig szerepel( csak az anime elején) chouji harca már sokat javított choujin(amikor jirobou ellen harcolt) késöbb már nem nagyon szerepelt, asuma halálánál is csak a beszédnél volt ott, kakuzu ellen is egyszer támadt...  Technikai KO . Shikamaru viszont legtöbb helyen ott volt, hidant legyözte egyedül, ezzel szerintem tiszteletet nyert Mosolyog meg még szerintem ő az egyik legerősebb Gondolkozik Nyelvesít Mosolyog! akatsuki elleni harcokban nem akárkiket tettek be ha visszagondolunk
Naplózva

So troublesome....
Kiba inusuka
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #244 Dátum: 08 júl 20, 11:44:48 »

ja ha Shikamaru nem lenne benne akko szntem elég szar lenne a 10-es csapat
Naplózva
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #245 Dátum: 08 júl 20, 11:50:26 »

Szerintem nem attól lesz jó egy csapat mert 1 ember többet szerepel, avgy valmivel jobb... Azért Ino is segítség, mivel medical ninja lett, szóval van haszna. Chouji is erős, csak nem mutatják elég sokszor... Lehet Shikamaru nélkül béna cvsapat lenne, de Chouji nélkül is... És mivel Ino csapat ember, ő pedig csak akkor jó ha van melette valaki...  Itt a scapatmunka a lényeg, nem az egyének egyedüli erőssége.. 
Naplózva
IchigoXd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #246 Dátum: 08 júl 20, 20:13:40 »

Annyira utálom Kishimotot >.<  sosem szerepelteti őket ! oké most... asuma halála és ENNYI ... nekem ez NEM elég!
A Team 10 a kedvenc csapatom. És ino a kedvenc lányszereplőm, és shikamaru a kedvenc fiúszereplőm ^^. chouji hát ... izé nagyon kedves, és törődik mások érzéseivel, de könyörök fogyózhatna xD (röviden: nem a kedvencem)Mosolyog
Naplózva

ShikamaruxIno4ver
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #247 Dátum: 08 júl 27, 10:42:13 »

most lehet szerepelni fog shikamaru pein ellen naruto,kakashi oldalán Nyelvesít az jó csata lenne Gondolkozik
Naplózva

So troublesome....
SasuSaku
Vendég
« Válasz #248 Dátum: 08 aug 06, 20:13:02 »

Ino... hát... Hümm-hümm nem csipem annyira, de nem is utálom.
Chouji... Kedvelem, mert aranyos, nagy szíve van, és igaz barát... Mosolyog
Shikamaru ^^ imádom  Mosolyog Újabban ő a kedvenc fiúszereplőm /persze Gáájá mellett  Szeretet / ^^ (Szászke meg mehet a ***)
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 24, 20:03:03 írta SasuSaku » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #249 Dátum: 08 aug 07, 13:18:08 »

Chouji nem fogyózhat mert a Jutsuihoz a saját zsírkészletét használja fel részben... Így belehalna ha soványan próbálná azokat. Melllesleg a klánjában Genetikailag duci mindenki. Amúgy Jófej és erős szereplő.  Mosolyog

Shika a No. 1 már mindent elmondtatok róla, ha Naruto megdöglik akkor ő  Izé José...  a VI.

Ino egy tipikus lány volt az első szériában, nagyképű, nagyszájú, de legalább kiállt Sakura mellett így egy fokkal jobb volt nála. Shipuudenben egéz megtetszett, hasznos lett nem bőg annyit. Szászke távozása jót tett neki is.  Nyelvesít
Naplózva


 
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #250 Dátum: 08 aug 10, 08:07:34 »

ja most elég hasznos lett hogy tud gyógyítani meg a jutsujai is jobbak lettek egy fokkal Mosolyog
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #251 Dátum: 08 aug 12, 17:13:07 »

most lehet szerepelni fog shikamaru pein ellen naruto,kakashi oldalán Nyelvesít az jó csata lenne Gondolkozik

Ja persze! Ugyse tudják legyőzni mert a titka miatt legyőzhetetlen! Aki le fogja győzni az Naruto vagy Sasuke...
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #252 Dátum: 08 aug 13, 12:15:39 »

de már tudják részben a titkát és shika úgy is megfejti
Naplózva

So troublesome....
Lion
Vendég
« Válasz #253 Dátum: 08 aug 19, 15:41:30 »

Tévedsz! Nem tudják a titkát! De ha te tudod akkor mond már el! Mellesleg nem biztos hogy Shikamaru megfejti...Okos de ő sem tud mindent kitalálni^^
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #254 Dátum: 08 aug 19, 15:45:07 »

előre megy pein alakjai közül 5 és a 6-odik tisztes távolból megbújik Mosolyog ez  a titok Nyelvesít és aki elbújt megtalálja majd pakkoun vagy neji a byakugannal megkeresi
Naplózva

So troublesome....
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!