24 ápr 30, 16:13:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 72023 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #315 Dátum: 12 jan 15, 16:17:40 »

Azt hol hallottad vagy olvastad, hogy a klánjuk a kémkedésre lett kifejlesztve, mert én nem emlékszem ilyenre. Csak azért mert a harci technikájuk inkább a 3 az 1-hez harcstílusú harcra van kihegyezve. A technikájuk alapján pedig inkább a veszedelmes személyek  elfogása  illik rájuk inkább. A kémkedéshez a lopakodás, láthatatlanság, csendben ölés, elterelés, jó megfigyelőképesség és gyorsaság tartozik. Ők viszont pont a harcképtelenné tételben és elfogásban tudnak villantani a jutsuik alapján. Ők hárman alkotnak pont egy ilyen egységet amelyben kiegészítik egymást a képességeikkel. Konkrét fizikai elfogásra Choji és Shikamaru, mentális lefogásra Ino alkalmas.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #316 Dátum: 12 jan 15, 16:22:00 »

Én egyedül Inorol beszéltem. Az ő jutsuja az kémkedésre van, szerintem a történetben el is hangzott.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #317 Dátum: 12 jan 15, 16:34:52 »

Szerintem nem arra való. Adatszerzésre használható de a kémkedés teljesen más. Más személyek agyában turkálni és abból adatokat kiszedni nem azonos a kémkedéssel. Ha erre gondoltál az rendben van. Erre tökéletesen alkalmas lehet. De ez nem kémkedés. A kémkedés azt feltételezi, hogy belopózol az ellenfélhez és onnét adatokkal, információkkal távozol. Az ő kapcsolata annyiban kapcsolódhat a kémkedéshez, hogy amennyiben foglyot hoznak, az általa tudott információkat kiszedi belőle. Viszont ilyen esetben soha nem kerülhet az első vonalba hanem mindig a háttérben marad. Amúgy az apjánál hangzott el egy ilyen mondat, de ott nem a kémkedést mondták hanem az információ szerzésről,kinyerésről beszéltek.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #318 Dátum: 12 jan 15, 16:40:32 »

Most konkrétan kémkedésre gondoltam. Gondolj bele, ellenséges tábor körül kószálsz, te vagy egy Yamanaka. Elkapsz egy álldogáló őrt vagy emberkét, körbemész a táborban párszor, megtudsz ezt-azt ami fontos lehet, eljátszhatod ezt többször többekkel. Ennek nem lenne értelme?

De igazad van, az agybanturkálásra is jó, csak ahhoz túsz kell.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 15, 16:41:04 írta ^^ » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #319 Dátum: 12 jan 15, 16:58:48 »

Jól hangzik csak sok a buktató. Néhány példa, hogy ez nem működik ilyen formában. Először is nem biztos, hogy eltalálod az ellenfelet. Az ellenféllel folyamatosan hadakozol a testében, hiszen az próbál kitörni még ha nem is tud. Nem tudod ki az és milyen képességekkel rendelkezik akit megakarsz támadni. Akkár csapdába is kerülhetsz a testében. Például az őr lehet, hogy chakra érzékelő ami nem is lenne csoda ha őt állítják őrségbe. Másrészt kifog vigyázni az otthagyott testedre. Az ő képessége túlságosan ritka és fontos, hogy veszélyeztessük.

A kém csapatok nem csak kémekből állnak. Vannak a kémek akik beépülnek, altatnak vagy hagyományosan szereznek információt. Vannak az információ kinyerők és az elemzők. Vannak az összeköttetést  és információt szállító személyek. Vannak a biztonságra és őrködésre kiképzett más néven logisztikai személyek. Valamint vannak a behatoló osztagok. Az ő feladatuk nem a közvetlen információ megszerzése hanem a mások a valódi kémek tevékenységének biztosítása és fogolyszerzés. Ezekből Ino egyedül csak az információ kinyerő osztagban képes dolgozni az egyedi képességei miatt vagy csapatban képes behatoló osztagkén nyelvet fogni. Viszont ezek már nem konkrét kémkedési feladatok.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #320 Dátum: 12 jan 15, 17:01:58 »

Hát ezt aztán jól megfogalmaztad. Belekötni nem, de tudni most már ezt is tudom.
Naplózva

Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #321 Dátum: 13 jan 07, 21:54:58 »

Ino - Sakura legjobb barátnője, egyben riválisa is. Kicsit olyan, mint egy pláza cica, első látásra beképzeltnek meg felszínesnek tűnik, de nagy szíve van és törődik a barátaival. Mosolyog
A Shintenshin tényleg inkább informació szerző jutsu, de rendhagyó helyzetekben is igen hasznos lehet Mosolyog

Shikamaru - lusta, nemtörődom, sokszor hanyag, mindez 200+ IQ -val párosítva. A háborúban azonban mintha felhagyott volna a rossz szokásaival (bizonyára a tét miatt is főleg). Kulcsmondata : 'De kellemetlen'  ikszdé

Choji - kedves, szerény, jószívű, kb. Hinata férfi változata  ikszdé utalja ha ledagizzak és olyankor szinte bevadul.  Mosolyog

Asuma - a néhai mesterük. Hiruzen fia, Konohamaru bácsikája, Kurenai szeretője és a gyermeke apja. Bár ezzel nem mondtam újat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 20 21 [22]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!