24 ápr 30, 13:33:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 72016 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #300 Dátum: 11 ápr 01, 22:39:23 »

Asuma lehet megnyugszik de kabuto(maru) irányítja szal lehet rosz ötlet lenne kurenaitól ha odamenne Nyelvesít
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #301 Dátum: 11 ápr 02, 15:51:15 »

Ha megbékél, akkor Kabuto fújhatja az irányítást. De ha Kabuto meg 100%-os irányításra kapcsolt, akkor meg a megbékéltetést fújhatják. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #302 Dátum: 11 ápr 02, 16:19:12 »

Sztem nem kapcsolt arra, mert én úgy gondolom a 100%ot, hogy már beszélni se tud, mert ugye elárulhat gyenge pontokat is, mint chiyo
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #303 Dátum: 11 ápr 02, 16:27:11 »

A "kapcsolt"-on a t-t hagyd le, csak helyesírási hiba. Nevet Tudom, hogy neki(k) még csak a tetteiket irányítja, a teljes tudatukat nem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #304 Dátum: 11 ápr 07, 14:09:30 »

Azért bírom bennük, hogy ők nem olyan táposak mint a főbb szereplők, de csapatmunkával legalább olyan hatékonyak. Ez a mostani mangából is kiderült.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #305 Dátum: 11 ápr 09, 12:10:58 »

Szerintem az ino-shika-chou formációból az akimichik mindig a legerősebbek, testileg, a narak nagyon jól taktikáznak, és a yamanakak pedig mindezt összefogják. Így van Zer0, a csapatmunkában ők a legjobbak.
Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #306 Dátum: 11 ápr 09, 14:39:15 »

És ehhez még hozzájön a csapat vezetője, asuma aki elég okos is elég jó technikákat tud és ha összeomlana a csapat akkor feltüzeli őket, bár kakashival se volt rossz a csapat.
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #307 Dátum: 11 ápr 09, 17:56:42 »

Igen, egy jó csapatot könnyű irányítani.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #308 Dátum: 11 ápr 11, 13:41:54 »

Feltéve, hogy mint vezető ismered a csapatodat. A gyengéiket, az erősségeiket, a moráljukat, mivel lehet ösztönözni őket, mennyi a tűrőképességük... Sz'al nem is olyan egyszerű az. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #309 Dátum: 11 júl 02, 10:47:25 »

Shikakuról a databookban:
"Later on Shikaku goes with his son to get his promotion to Chuunin. It is during this period Shikaku teaches his son the Kageshibari no Jutsu."
Ez valahol benne van a mangában?  Mert animében én nem emlékszek ilyen jelenetre. Ha ott is mutattak tréninget akkor légyszi link azt is, de ha csak mangában van, az is jó. Ha meg egyáltalán nem lett megörökítve edzés, akk mind1.

Szerk.: Talán a 98. rész az? bár abban nemigen volt edzés, de majd újranézem :S
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 12:04:19 írta Zer0 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #310 Dátum: 11 júl 04, 06:18:52 »

Zer0, ez egy magyar fórum. Vagy magyarul írd be, vagy fordítsd le magyarra is. Akkor azok is tudnak esetleg segíteni, akik nem értenek angolul.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Reka02
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #311 Dátum: 11 dec 31, 12:59:29 »

Szerintem főleg Shikamaru és Asuma miatt értek el sokmindent. Ino kb. semmit se csinál... Choji legalább néha beszáll a harcba. Nem birom Inot  >.<#. Asuma kár h. meghalt, őt az utóbbi időbe nagyon megszerettem! Shikamarut az elejétől kezdve birtam.  Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #312 Dátum: 11 dec 31, 13:15:57 »

Reka02: én bírom Inot, és az ereje is nagyon bejön Mosolyog igaz harcba nem mindig kell a kémkedés, viszont ez az erő másra is hasznos. például egy olyan csapatban aohol nagy az összetartás, és megbecsülik a másikat, az ellen ez veszélyes lenne. Pölö Ino beleszáll az egyikbe, és azzal zsarolja őket, hogy megöli ha nem lesz ez vagy az. Mellesleg rajtaütésben sem utolsó! Pölö egy csapatot meg lehet lepni, ha a "saját" csapattársuk letámadja őket. Persze ehhez kell a lelki erő is kell, megtapasztalat ölés terén. Mosolyog

"bár kakashival se volt rossz a csapat."

hát ott rosszabb nem is lehetne Szomorú a 7es csapat darabokban, és az egész a rivalizálás miatt.

az elején Ino nem bírta Shikáékat, aztán milyen jó csapat lettek. Ino félretette a büszkeségét a csapatért Mosolyog Sakura egy elvakult fangölr, aki Narutot szidja, aki Sasuket szidja, aki mindkettejüket utálja. szegény Kakashi, jól kifogta :|

Persze Sakura a shippuuba már elviselhetőbb de...
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 31, 13:17:02 írta ^^ » Naplózva

Reka02
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #313 Dátum: 12 jan 15, 15:17:38 »

Ino nagyon nagyon idegesit... >.<# Ahogy meglátom kiráz a hideg... Lehánylak Még csak nemrég kezdtem nézni a shippudent, épp most a 101. résznél járok, lehet hogy változni fog, de kétlem... Sakurát is állandóan utánozza, persze közel se olyan jól, pl Sakura levágta a haját, erre Ino is... Sakura orvosi ninja lett, erre Ino is... állandóan féltékenykedik, lehet hogy a képessége jó, de nem tudja használni , elég könnyen eltudják kapni pl Kakuzu is elkapta egyből és mozdulni se tudott, hanem csak ott fojtogatta... Annál a harcnál se csinált semmit... Ez a véleményem rólla és még finoman fogalmaztam...
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #314 Dátum: 12 jan 15, 15:56:50 »

Sakura az életét mentette meg vele, de Ino taktiai okok miatt vágta le. Úgy tüntette fel mintha...aztán szépen el is kapta Sakurát (:

Khm...már említve lett de akkor még egyszer: a klánjutsuja az kémkedésre van kifejleszte, nem közelharcra. Meg most komolyan? Sakurát is csak folytogatta volna, hiszen ebben a harcban Naruton és Shikamarun kellett ámuldozni (meg Kakashin) mert Asuma megbosszulása, meg rotációskapa-shuriken.
mellesleg Sakura sem hiszem hogy kárt tehetett volna egy Akatsukisban.

Most engedélyt kell kérni, hogy valaki orvosi ninja legyen? a kunoichik körében elterjedt az orvoslás. Majd legközelebb Ino odamegy Sakurához, hogy engedélyt kérjen a tanulásra. Orvosi ninja sosem árt, sztem minden csapatba kell, akik veszélyesebb küldetésre mennek. Szóval szerinted 1 faluban 1 orvosi ninja legyen, mert a többi csak majmolná? Érdekes elgondolás.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 15, 15:57:59 írta ^^ » Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!