24 jún 18, 14:38:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 10-es csapat (Akimichi Chouji, Nara Shikamaru, Yamanaka Ino)  (Megtekintve 74517 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lion
Vendég
« Válasz #255 Dátum: 08 aug 19, 17:24:23 »

LOOOOL ikszdé!!!!!!! Nem biztos hogy ez a titka ugyhogy ezt hagyjuk! Mellesleg offolsz is mert Pein-röl az akatsuki témában van szó és nem itt!
Mellesleg Shikamaru nem biztos hogy megfejti Pein titkát hiszen azt se tudta meg fejteni egyedül amit Jiraiya hátra hagyott...
Naplózva
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #256 Dátum: 08 aug 19, 17:25:30 »

jaj mert más megfejtette mi? amugy is ő jött rá hogy a könyvekbe van
Naplózva

So troublesome....
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #257 Dátum: 08 aug 20, 10:25:55 »

Ja, de ha Narutónak nem tűnik fel a "ta", akkor zsákutca.
De a titok még mindig titok.
Meg OFF is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #258 Dátum: 08 aug 21, 10:05:16 »

Ha már 10-es csapat akkor apropó Ino! Lát valaki rajta valahol fejpántot a Shippuudenben?
Naplózva






IchigoXd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #259 Dátum: 08 aug 28, 17:27:30 »

Ha már 10-es csapat akkor apropó Ino! Lát valaki rajta valahol fejpántot a Shippuudenben?
Ino nem viseli a fejpántot ˘˘. Nemtudom miért... pedig a combján nagyon jól állna xD
Naplózva

ShikamaruxIno4ver
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #260 Dátum: 08 aug 28, 17:28:29 »

Erről azt hiszem volt szó a "Bakik" témában. inon a shippuudenben nincs fejpánt!
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 01, 21:02:50 írta Korina » Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #261 Dátum: 08 aug 31, 18:15:42 »

ne legyetek biztosak benne hisz ino hordhatja a fejpántját egyfajta.... öhöm... izé, egy kicsit hentaios Mosolyog mondjuk erényövként >.<# >.<#
Naplózva

So troublesome....
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #262 Dátum: 08 szep 01, 13:41:09 »

Hadd súgjam meg.... Ino hordja a fejpántot... A derekán....  kacsint Lgalábis a part 1-ben ott volt... Hogy most hol van, annak utána kell nézni...
Naplózva
Wegita
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190



« Válasz #263 Dátum: 08 okt 28, 17:59:10 »

nekem ebből a csapatből shikamarua favorit! (álliólag hasonlitok ra a flegmaságommal; de ki tudja)
ino és sakura között való rivalizálás miatt (főként sasuke miatt) elején nem birták egymást de már a chunnin vizsga után kibékültek .és visszatérve arra amikor kicsik voltak igen ; szerintem is tök arik voltak...Nevet
choji : ő egy enyhén pufók csávó akit ha magadra haragítanál ...háááát...no comment . kis korukban ők voltak a legjobb barátok .és mikor bújócskáztak és chojit nem vették be akkor shikamaru azt mondta : idézem,,ha ő nem játszhat én se".
és viszont amikor a hang4-es ellen harcolnak (vagy hang 5-ös) akkor villan be neki a lepke(shikanak es akkor emlekszik vissza)
Naplózva

Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #264 Dátum: 08 dec 15, 16:41:55 »

Shikamaru:
A mostani Shippuuden részekben már szerintem nagyon megváltozott a régi énjéhez képest. Úgy látszik, hogy Asuma halála eléggé megrázta (de ezt nem mutatja). Ez a bosszúállás nagyon sokat változtatott rajta, teljesen másképp látja már a világot. Például mikor legyőzte Hidant, akkor már eléggé brutális volt a módszere. Mosolyog Szerintem már szinte alig hasonlít a régi énjére. Azért kedvenc karakter, mert a legrosszabb helyzetben is képes hidegvérrel, higgadt fejjel valami hihetetlenül jó stratégiát kiagyalni.

Ino:
Már egyre többet tud a gyógyítás terén, de ez sajnos még nem nyilvánul meg az animében. Nekem olyan érzésem van eddig, mintha ő csak úgy ott len már sok-ok részen keresztül, és csak nézi az eseményeket. Miért kaphat több szerepet? Mondjuk, harcolhatna is egy kicsit. Nyelvesít Nagyon tetszett az a rész, mikor egy sast használtak az Akatsukis tagok felderítésére. Az nagyon cool módszer volt! Nevet És ezt is Shikamaru találta ki.  Kiröhög

Chouji:
Hát, ő egy olyan karakter, aki egy nagyon segítőkész, barátságos shinobi, aki bármikor kisegíti barátait a bajból. Eddig még csak ennyit állapítottam meg róla ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #265 Dátum: 08 dec 16, 10:42:21 »

Én is azt gondolom, hogy Shika sokat változott. Kevesebbet mondja, hogy mendokusai.  Nevet Meg minden szempontból felnőttebb lett. Viszont, ami Hidan megölését illeti én kicsit máshogy láttam. Szerintem tök jól kijött az, amit Kakashi anno Sasukének mondott, hogy a bosszú után nem marad más csak az üresség. Valóban hideg fejjel és kegyetlenül végzett Hidannal, de utána semmi örömet nem érzett és csak úgy gondolta, hogy teljesítette a kötelességét, de nem enyhült az Asuma halála miatt érzett fájdalma. Amikor a szarvas kiásta Asuma öngyújtóját, akkor is sírva fakadt, legalábbis én úgy láttam.
Ami Inot és Choujit illeti remélem összejönnek a végén. A sasos módszer nekem is nagyon bejött! És tök jó zene ment alatta.
Naplózva


BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #266 Dátum: 08 dec 31, 16:21:14 »

  Wátdöfákk Wátdöfákk Nemyóó  INO ÉS CHOUJI????!!! Ezdurva Nyelvesít LEgalábbis részemről.... smirksweat Am valaki megtudja mondani h Shika mikor engedi ki a haját?
Naplózva






Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #267 Dátum: 08 dec 31, 16:22:39 »

Én nem emlékszem rá, hogy bármikor kiengedett frizurával mászkált volna. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #268 Dátum: 08 dec 31, 16:27:18 »

Télleg? Nekem egyik oszt.társam mondta h van egy olyan rész ahol ki van engedve a haja... Meghogy milyen hoosszúúú smirksweat
Naplózva






Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #269 Dátum: 08 dec 31, 16:29:52 »

Akkor prezentáljon egy epizód/fejezetszámot és egy pontos perc/oldal számot is, mert erre már én is kíváncsi lennék. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!