24 okt 01, 18:29:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019704 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8385 Dátum: 13 nov 23, 15:56:41 »

Nekem a OP-hez hasonló rajzolási stílusok jönnek be nagyon, ezért nem szeretem pl. az újabb animéket anniyra, sokkal élvezhetőbb egy OP stílusú rajz szerintem.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8386 Dátum: 13 nov 23, 16:18:25 »

ezzel viszont egyetértek. És rajzon is jobban mutatnak én luffy karakterét imádom és rajzolni is szeretem mondjuk az eddigi legtűrhetőbb ez de végig néztem a képet és így is rossz lett a keze és a ruhája
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash2/s720x720/542441_412298212151670_18131491_n.jpg
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8387 Dátum: 13 nov 23, 16:24:36 »

Aztaa nekem tetzsik nagyon, de jó lenne, ha tudnék rajzolni...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8388 Dátum: 13 nov 23, 16:29:18 »

Szerintem meg nagyon élvezhető tud lenni egy erősen "modern számítógépes grafikájú" anime is. Spec. a One piece-nel eleinte zavart is a rajzolás,  de azóta már felnőttem és jobban értékelem a tartalmi hátteret (na meg a OP esetében Zorot *-*)  Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8389 Dátum: 13 nov 23, 16:36:14 »

Köszönöm de azért nagyon sehol nem vagyok itt elég profik vannak  Mosolyog
Vannak jó animék az ujjakból is de valahogy a hagyományos jobb a slayersen nőttem fel meg a többin amikor még a+ volt vagy ilyesmi úgyhogy nekem kicsit nosztalgikus is  Nevet meg a régebbiek valahogy mind annyira mások mint a mostaniak hosszabbak is és érthetőbben futnak a szálak, persze vannak olyanok most is ami izgi pl: shingeki no kyojin
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8390 Dátum: 13 nov 23, 16:46:10 »

HQ-ka abszolút egyetértek veled, igaz én inkább DB-n nőttem fel, meg társain, deee ja! Nem tudom mért de én rühellem a cgi-t!

Off: shingeki no kyojin az idei év legjobb animéje volt számomra, remélem folytatják!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8391 Dátum: 13 nov 23, 17:19:28 »

azt én is néztem de nem sokat annyira akkor nem az olyan jellegűek kötöttek le inkább a fantasyk az ókorban a DB meg inkább sci-fi  jellegű  Gondolkozik
mangában elvileg fut és olvastam valahol hogy lesz második évad de én nagyon bele szerettem és tuti rajzolni is fogok abból csak időm és türelmem legyen  Nevet
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #8392 Dátum: 13 nov 23, 17:25:24 »

Fú ha rajzolsz belőle, majd mutasd meg! Ígérd meg, hogy megmutatod! Valami groteszket tudnék elképzelni, vagy ilyen leszakadt karú vagy félig átalakult állapotú főhőst akinek nem ugrik most be a neve Nevet
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8393 Dátum: 13 nov 23, 18:12:34 »

valami olyasmire gondoltam vagy kemény megható harcipóz  Pirul Eren csak elég nehéz lesz de megígérem hogy fölrakom  Mosolyog
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8394 Dátum: 13 nov 23, 18:18:22 »

Szerintem, ha SnK-ból nem lesz második évad, akkor a fanok meglincselik az anime készítőit. xD

Hahaha, egy vérben forgó szemű Erent én is szívesen megnéznék. xD Ki vállalkozik rá? Nevet

Nálam a shifterek már be vannak tervezve egy sorozatként. Mindegyiket le akarom rajzolni úgy, hogy bele vannak nőve a titánjukba. Nevet Csak még azt nem döntöttem el, hogy géppel vagy kézzel csináljam. x3
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8395 Dátum: 13 nov 23, 18:27:41 »

Géppel nem tudok kézzel meg nehéz de mindenképpen meg próbálom az idei év legjobb animéje filingért  Pirul
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8396 Dátum: 13 nov 23, 19:21:26 »

Kézzel sem nehéz, ha eleget gyakorolsz. Nevet Van, hogy géppel nem megyek semmire, kézzel meg pár perc alatt megvan a vázlat, vagy fordítva. Nevet Amióta meg rákattantam a SnK-re, azóta kábé mást nem is rajzolok. xD
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8397 Dátum: 13 nov 23, 19:40:49 »

Mondjuk van benne valami  Mosolyog áá annyira ráálltam énis és még egyet sem rajzoltam kicsit szégyellem magam mert szinte az összes animémből van rajzom  Pirul
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8398 Dátum: 13 nov 23, 20:04:17 »

Ne edd magad, nekem Hetalian meg Attack on Titanon kívül nem sok féle animés rajzom van. Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8399 Dátum: 13 nov 23, 20:26:18 »

:DD majd mutass egy-kettőt énis megcsinálom azt a fránya rajzot  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 558 559 [560] 561 562 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!