24 okt 01, 14:35:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1019570 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8355 Dátum: 13 nov 18, 09:05:12 »

nagyon jo  Ohh My God nekem annyira nincs turlemem befejezni a legtobb rajzot meg a kezeket sose tudom jol megrajzolni multkoris rajzoltam egy egesz jo narutot es a keze mint 5 virsli Technikai KO
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8356 Dátum: 13 nov 18, 09:30:39 »

Köszi. Mosolyog Ami pedig a kezeket illeti az szinte mindenkinél mumus, meg a kicsiben rajzolás is. A kettő együtt meg... Nevet Nekem se nagyon megy, ezért szoktam őket gyakorolni, most már jobbak, de még messze a cél. Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8357 Dátum: 13 nov 18, 09:59:52 »

Hat igen probalgatom majd ev tizedek mulva eljutok oda hogy ne virsli legyen hanem ujj mar ha menni fog Nevet de addigis ugy rajzolom a kezeket hogy vagy lelog pont a laprol vagy hasonloak *nagyonbuszkensunyifej*  Pirul
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8358 Dátum: 13 nov 18, 10:14:34 »

Akym17 az első képed nagyon tetszik. Nem csak manga/anime témájú képeket lehet itt mutogatni, én szívesen megnézném a többit is Mosolyog.

Edina szép lett az Orihimed.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8359 Dátum: 13 nov 18, 10:31:55 »

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1048889_532184080163082_116741069_o.jpg  na ez az csak a keze lett rossz  Szomorú meg szénnel nehéz árnyékolni de egy unalmas rajz óra alatt össze lehet csapni Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 19:38:45 írta Hakuu » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8360 Dátum: 13 nov 19, 15:37:18 »

Egy újabb színezésem. Kishimoto testvére a oneshot-jában újraértelmezte a hamupipőkét. Nevet
http://fav.me/d6utpyq
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8361 Dátum: 13 nov 19, 21:04:20 »

Shiranai: Köszi és tetszik a színezésed! Mosolyog

Hakuu: Tényleg olyanok. Nevet De sebaj, a többi része jó. A kezeket meg gyakorold. Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8362 Dátum: 13 nov 19, 21:48:16 »

hat igen annyira rossz hogy mar jo Nevet dw nembaj talan majd menni fog Mosolyog mondjuk festeni jobban tudok tajkepeket de megprobaltam animeket is igazabol vicces mennyit benazok xd
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8363 Dátum: 13 nov 19, 22:56:30 »

Ne aggódj a bénázások miatt, én is elég sokat szoktam. Mosolyog
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8364 Dátum: 13 nov 19, 23:41:39 »

de olyan szepen rajzolsz  Mosolyog ez igy nem er ... Mas az ha valakinek megy is na meg suliba bezzeg semmi ilyet nem tanitanak na nembaj most elhataroztam hogy mikasat rajzolok ha mar abbol lesz cp-m Nevet
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8365 Dátum: 13 nov 20, 01:02:11 »

Köszönöm, de tudod, te csak azt látod, amiket felrakok devianartra vagy ide belinkelek. A rosszabbakat meg amiket gyakorlok azokat nem teszem fel sehova, mert az összes bőr leégne a pofámról, ha vki is látná. Pirul  Bár mostanában egyre kevesebb a gagyi.  Nevet Szóval, csak hajrá! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 20, 01:03:17 írta EdinaBHolmes » Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #8366 Dátum: 13 nov 20, 14:15:47 »

Köszönöm szépen. Mosolyog Shiranai akkor lehet teszek majd fel párat, most mondjuk a legfrissebbek csak portrék, mivel most egész félévben azt rajzolunk, az meg nem tudom, hogy mennyire érdekelne titeket. ^^ Persze majd szemezgetek néhány régebbit is, tájképeket, meg hasonlókat. Mosolyog
Hakuu remélem nem veszed sértésnek, de szeretnék adni egy tanácsot. Pirul Összességében tényleg jó lett a rajzold, de ahogy te is érzed a kéz valahogy nem stimmel. Nekem kapásból feltűnt rajta egy dolog: a kéz hajlatait (azokat a vonalakat a tenyéren) úgy rajzoltad fel, hogy a kézformával semmilyen kapcsolatuk nincsen, pedig kéne, hogy legyen. Ha ezen javítasz, akkor máris sokkal jobb lesz. Plusz egy kicsit legyenek hangsúlyosabbak az ujjpercek, valamint a kézfej formája. Mosolyog Görbüljenek jobban azok a vonalak. Mosolyog Azt nem tudom, hogy ezen fogsz-e módosítani, ha nem, akkor figyelj erre legközelebb. Mosolyog (ha meg nem érted, amit írtam, akkor üzenj, ha szeretnél xD) Remélem nem baj, hogy ezt így leírtam, öcsémet is tanítom rajzolni, ez már nálam amolyan megszokás. smirksweat
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #8367 Dátum: 13 nov 20, 14:58:00 »

Dehogy is Mosolyog orulok ha vannak jo tanacsaid en szivesen fogadom es ertem a kovetkezonel igyekszem figyelnira Nevet ezekvalahogy nem az erosegeim
Naplózva

EdinaBHolmes
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



WWW
« Válasz #8368 Dátum: 13 nov 22, 20:24:15 »

Gondoltam lerajzolom Yuzu-t (Bleach) idősebb korában, de inkább az anyjára hasonlít a rajzom. Mondjuk, Yuzu és Masaki hasonlítanak is, szóval lehet csak ezért. Ti mit gondoltok?

https://dl.dropboxusercontent.com/u/52601802/barabas_edina_yuzu.jpg (Bocsi a fényképezésért, de csak nemrég végeztem vele, majd lesz jobb minőségben is.)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #8369 Dátum: 13 nov 22, 23:21:15 »

Háh, megfogadtad a tanácsomat. Nevet Egyébként nem tudom ki Yuzu, de ahhoz képest nem rossz. x3 (ha ezt pár ismerősöm látná, megint elkezdenének szugerálni, hogy Bleeeeeach~ olvass Bleeeeeachet! lol xD)

Ha már ilyen idióta kedvemben vagyok, akkor idióta rajzot is mutatok! 8D Tényleg nem tudom, mi bajom van. xD
Naplózva

Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!