24 okt 06, 05:23:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023877 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6390 Dátum: 12 jan 20, 21:21:59 »

Haha köszönöm nektek! ^^ Ó igen a nyuszi ikszdé amúgy tényleg volt egy ehhez hasonlóm, csak annak napszemüvege volt...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6391 Dátum: 12 jan 20, 21:31:02 »

Képes voltál ezért az egy rajzért csinálni egy DA accountot... Gratula. Negyed annyi időbe sem telt volna feltölteni tinypic-re.

Ennyi erővel senki ne csináljon dA accountot, csak ha egyszerre 2 képet tesz fel. Érdekes. Arra nem is gondoltál, hogy...lehet, hogy esetleg használni is fogja? Hmm?

És nincs kedvem HSZvadásznak tűnni szóval itt OFFolom le neked: Hát egészen véletlen oda lehetett volna tenni azt az idéző jelet. Azért találták ki, hogy elkülönítsd a mondókádtól az idézett szöveget. És mivel be lettünk etetve, hogy mekkora angolos vagy, azt hittem, hogy speciel azt saját kútfőből írtad. Ennyi. Csókpussz OFF vége.

Mekkora angolos vagyok? F_sza hogy én erről nem tudtam ikszdé
hát nem tudom. mivel a képen is rajta volt számomra egyértelműnek tűnt ha odaírom akkor az emberke aki megnézni a képet és olvassa, akkor kapcsol. bocs :/ csókpussz neked is.
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6392 Dátum: 12 jan 20, 21:38:15 »

Luna~ ez irtó aranyos lett, nem vagyok oda az ilyen rajzokért, de a tieidet imádom.*-* Szeretet

^^: Fasza, mi? Nem tudom ki írogatott ki angol idézeteket aláírásnak, titulusnak is angolul adott meg dolgokat, szóval erről következtettem. De lehet, hogy én vagyok a retardált. Ez esetben fogadd legmélyebb bocsánat kérésem, csókpussz.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6393 Dátum: 12 jan 20, 22:04:13 »

Ennyi erővel senki ne csináljon dA accountot, csak ha egyszerre 2 képet tesz fel. Érdekes. Arra nem is gondoltál, hogy...lehet, hogy esetleg használni is fogja? Hmm?

Lehet hogy csak én vagyok ilyen , de már ismertem egy jó ideje a DA-t mielőtt regisztráltam volna. Úgy gondoltam csak akkor fogok regisztrálni ha már elértem egy olyan szintet ami méltó arra hogy felkerüljön oda. Gyakoroltam összedobtam 4-5 képet és amikor regisztráltam az addigi munkáim tettem fel. Valahogy bennem volt az hogy ide nem kerülhet fel akármi.

És igen ha ez az első rajza amit érdemesnek érzett arra hogy megmutasson nekünk akkor még ne tegye fel DA-ra szerintem.

Nem akarok konfliktust kirobbantani és tiszteletben tartom  a te véleményedet is, de A-chan mellett állok inkább ebben a kérdésben.

Edit: Ráadásul ha még szerinte se sikerült jól akkor miért rakja ki? ... Én azokat a munkáimat teszem ki amire büszke vagyok és tudom beleadtam az összes tudásom.

Egyébként itt egy újabb színezés =) Ezúttal egy Hinata ^^ Remélem tetszeni fog.


http://graypapaya.deviantart.com/#/d4n16wf
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 22:17:07 írta Lew » Naplózva


hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #6394 Dátum: 12 jan 20, 22:08:03 »

Ez nagyon jó, lett, csak kicsit fura, mert Nejinek és Hinátának vannak a legnagyobb szemeik a Narutóban, de gondolom direkt lettek ilyenek Mosolyog Meg a mellei nekem kicsit lógósnak tűnnek Pirul
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6395 Dátum: 12 jan 20, 22:13:16 »

profi munka Lew, mint mindig Nevet a hold különösen tetszik, varászlatos lett *-*

...

Nem, igazad van, de régen én is írtam egy munkámra ami nagyon tetszett hát tudom, hogy nem lett jó meg minden, és jól esett ha vigasztaltak ikszdé Szóval szerintem inkább biztatást várt Mosolyog ez iylen fordított pszichológia lehet vagy mi. persze fennáll az is, hogy nem tetszett neki, de én sem rakom fel azt ami nem tetszik. mondjuk nálam ez idővel változik, szóval dA-ról holnap ha fel tdok jönni, lehet leszedek egy.két rajzot, mert lehet 2 hónapja még tetszett, de most már egyenesen bénának tartom :/

Rikan. pü. csókpusz ikszdé (ez akkora xd)
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6396 Dátum: 12 jan 20, 22:23:47 »

Szerintem ne szedd =) Nekem is van fenn rajzom amit mostani szemmel már legszívesebben letagadnék de akkor és ott úgy éreztem hogy nagyon jó lett =) Ez természetes. Ráadásul jó néha nosztalgiázni honnan hová jutottál =)

profi munka Lew, mint mindig Nevet

O.o Köszönöm szépen =) Ez nagyon jól esett ^^ "mint mindig" Nyelvesít egoista leszek =D
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6397 Dátum: 12 jan 20, 23:38:14 »

Arra nem is gondoltál, hogy...lehet, hogy esetleg használni is fogja?
Őszintén? Nem. És nem azért, mert bunkó vagyok, hanem mert a hozzászólásai alapján nem tudom kinézni belőle.
Nekem is van DA accom, mégis csak két rajzom van fent már kb fél éve, mert nem tartom még őket olyannak, amit feltehetnék.

Lew: A színezés nagyon szép! Nevet A linearttal viszont nem vagyok annyira kibékülve. Nekem kicsit csúcsfejűnek tűnik szegény lány... x)
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6398 Dátum: 12 jan 21, 09:00:08 »

A-chan: há nagyon jól ismerheted ha ilyet állíthatsz, de végülis mind1, az csinál dA-t aki akar, és használja ha akarja. Igen igazatok van, de nem 100% hogy nem fogja használni. Végülis nem muszáj oda feltölteni képet, én pölö nem is szoktam oylan gyakran, inkább más munkáit nézem, és ha tetszik favolom Mosolyog de hagyjuk abba a vitázást Mosolyog kicsit mér elegem van a vitákból ööööö
Felakaszt

Szerk. hamisjoe segítségével sikerült gyorsan átszíneznem GIMPpel.

http://kepfeltoltes.hu/120121/SAM_0125_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nemhiszem hogy használni fogom még a GIMPet de ki tudja. most hogy van végre normális filcem, így már nem barna-fehér képek lesznek X"D
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 09:41:33 írta ^^ » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6399 Dátum: 12 jan 21, 11:45:42 »

Ha még megvan az eredeti barna, és újra belinkelnéd, akkor megpróbálhatom megcsinálni neked gimpben...

Megvan a kép, majd vmikor du. megcsinálom kacsint Csak, hogy ne ábrándulj ki a GIMPből Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 11:54:19 írta Zer0 » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #6400 Dátum: 12 jan 21, 11:49:06 »

Ha nem baj be linkelem én. Nevet
http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4mnvvf
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6401 Dátum: 12 jan 21, 11:56:00 »

Nem ábrándultam annyira ki Nevet csak meg kell szoknom ikszdé pölö most szedtem le egy lineartot, lehet az már könnyebben megy Mosolyog
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6402 Dátum: 12 jan 21, 12:49:41 »

Köszi, aztán eszembe jutott nekem is a DA-ja Mosolyog
Lineart
Gimp file, ebben csináltam rétegeket, amin színezhetsz, csak a világos szürkéket nem színeztem ki, mert már lusta voltam ^^
Remélem hasznos, és tetszik.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6403 Dátum: 12 jan 21, 12:54:20 »

Köszönöm szépen, letöltöttem és mindjárt meg is nézem Mosolyog

Közben elkészültem a 3. színezéssel. Muszáj haványítanom, mert nem tudok mit kezdeni a pixelekkel Szomorú legközelebb talán majd átszínezem, úgy jobban mutat. Csak már anyáék rágják a a fülem hogy lusta vagyok segíteni, pedig ma segítettem, de nem akarnak ebédet adni ikszdé ezt most közölték. Ettől függetlenül fogok enni, csak most emiatt is sietnem kellett :/ meg közben leálltam porszívózni stb. :/ ezt nézzétek el Szomorú

Szerk: Azta Zer0 te aztán nagyon értessz ehhez :O még egy egyszerű fekete-fehér képpel is mit tudsz művelni :O
majd érdeklődnék valamiről, mindjárt megy pü.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 12:57:40 írta ^^ » Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6404 Dátum: 12 jan 21, 12:58:53 »

Csak a képet felejtetted el belinkelni Nevet
Off: Am ismerős helyzet, itt gubbaszt a porszívó de nem működik magától sajna Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 13:03:30 írta Zer0 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 425 426 [427] 428 429 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!