24 okt 06, 03:21:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1023786 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6375 Dátum: 12 jan 17, 17:28:17 »

Legújabb színezésem: http://tagoston16.deviantart.com/art/Muu-279919686
Ma végre sikerült befejeznem. Hát elég nehéz szülés volt a vége, de szerintem megérte  Nevet.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre Pontosan.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6376 Dátum: 12 jan 17, 17:57:21 »

nos hát...a kebleit szépen kidolgoztad Nevet

összességében: a szemei nagyn tetszenek, az árnyékolásba sem tudok belekötni, meg ha tudnék akkor se lenne kedvem. ikszdé
amúgy nekem a favom az még mindig a Sasukés bannered Nevet az nagyon gyűlölettelteli lett Nevet

Örülök hogy tetszik =D Érdekes pedig a Sasukés banneremre nem vagyok túl büszke =D Lehetett volna szebb is =)

A ruhája érdekes lett, nekem nem tetszik annyira, de a haja és hát minden ami nem a ruhája az nagyon szép lett. Mondjuk azok a sárga cuccok is jók.

valóban a ruhája kicsit elüt attól a stílustól amit eddig használtam.

Shiranai: szép színezés kacsint csak így tovább
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6377 Dátum: 12 jan 17, 18:14:45 »

Textúrákat használtál? Csak mert olyasminek néz ki.

shiranai: Hát jó is meg nem is. Nekem már maga a lineart nem tetszik, de technikailag szerintem jó lett. Az árnyékok szépek, csak így tovább, hogy Lewet idézzem.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6378 Dátum: 12 jan 17, 18:41:06 »

Ezt ma alkottam éhesen suli után ikszdé 4 óránk volt, utolsó 2 elmaradt, így hazajöttem és rajzolhatnékom volt. Sajnálatos módon még nem sikerült szép vastag fekete filcet szereznem, így maradt a barna ikszdé fotózni nem tudok, és Kakashi balkeze ilyenre sikerült Szomorú legközelebb még jobban odateszem magam és az már remélhetőleg fekete-fehér lesz.

http://uchihaflexee.deviantart.com/#/d4mnvvf

Véletlenül átszíneztem az öv egy részét ikszdé És ez az első filctollas színezésem. Talán feketében ennyire nem lesz zavaró az a sok vonal :/ mert itt az gáz.

Jesszus most találtam egy képet dA-n ikszdé nagyon állat :'D

http://kakashi-hatake-hq.deviantart.com/gallery/?26494940#/d49wso5

no...no way...noo ikszdé milyen édes Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 19:42:11 írta ^^ » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6379 Dátum: 12 jan 17, 20:05:15 »

No way = Semmiképp. Gondoltam szólok. Amúgy jó lett a rajzod, tényleg zavaró kicsit ez a csíkozás a barna miatt, de szerintem feketével is benne marad. Szerintem. De nem biztos, rég volt filc a kezemben. A keze meg elég fura.

És nincs kedvem HSZvadásznak tűnni szóval itt OFFolom le neked: Hát egészen véletlen oda lehetett volna tenni azt az idéző jelet. Azért találták ki, hogy elkülönítsd a mondókádtól az idézett szöveget. És mivel be lettünk etetve, hogy mekkora angolos vagy, azt hittem, hogy speciel azt saját kútfőből írtad. Ennyi. Csókpussz OFF vége.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 20:20:24 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6380 Dátum: 12 jan 17, 20:07:44 »

miért szólsz? a rajzon volt odaírva. csak kihagytam az idézőjelet Nevet ezekre értettem hogy aranyos, mert ilyeneket motyog :3
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6381 Dátum: 12 jan 17, 21:11:03 »

Lew, Rikan köszönöm megpróbálom ezentúl is legalább ilyenre csinálni a színezéseim.  Mosolyog
Egyébként mi baj van a lineart-tal? Valami technikai vagy csak szimplán nem jön be?
Nem mintha én csináltam volna, csak átszíneztem.

^^ jó lett a Kakashid. Gondolom valahogy meg lehet csinálni, hogy ne legyen benne csíkozás. Legalább is engem az zavart benne egy kicsit.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 17, 21:13:25 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6382 Dátum: 12 jan 18, 15:22:02 »

Majd azt csinálom, hogy elkezdtem ugyanezt, csakmost nem színezem ki. Lefotózom, és ha sikerült GIMP-el meg tudom majd csinálni. van most fönt egy rajzom a gépen azon fogok kísérletezni.

Örömmel tudatom, hogy vásároltam egy fekete alkoholos filcet, jó vastagot, és csak pár szögből látszik a vonalazás, kartávolságból szinte észrevehetetlen ha jók a fényviszonyok. Bár néhol kicsit fénylik ígyis, mde meg tudom majd oldani, az első fotónál kiderül Nevet amúgy ugyanazt a Chidoris Kakashit rajzoltam, csak fejből, de a kezét megin telizéltem, ahová a chakráját koncentrálja Szomorú fel kellene hagynom a kezekkel ikszdé vagy venni egy új füzetet, csak a kezeknek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 19, 16:37:58 írta ^^ » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #6383 Dátum: 12 jan 19, 18:51:53 »

Túlságosa ugyan olyan vastagságú vonalakkal van húzva, meg hát maga a kép nem tetszik, fura a pasas.ikszdé De ettől függetlenül tényleg jó lett a színezés, szívesen látnék még tőled pár kevésbé furcsa alakot színesben.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6384 Dátum: 12 jan 19, 20:43:46 »

Köszi. Csak azért érdekelt, mert én is szoktam csinálni lineartokat és gondoltam elkerülném az ilyen hibákat smirksweat.
Kíváncsian várom a GIMP-es változatát a képednek ^^, biztos jó lesz fekete-fehérben.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #6385 Dátum: 12 jan 20, 15:07:00 »

http://szajjan.deviantart.com/#/d4n01aq


ööööhömm... megpróbáltam rajzolni hát nem sikerült vmi jól..
de azért kiraktam, hogy megtudjam a véleményeteket.
Kérdéseket megelőzve:
-Miért van Kakashin Uchiha szinbólum?
-Obito a szemét adta neki, azért a családja szinbólumát cserébe felvehetné nemde?
-Miért van rinnenganja(mert az az akar lenni  ikszdé) ?
-Mert, mangejója van, akk legyen rinnengan is  Nevet

Vélemény?  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 15:09:22 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6386 Dátum: 12 jan 20, 15:41:47 »

Képes voltál ezért az egy rajzért csinálni egy DA accountot... Gratula. Negyed annyi időbe sem telt volna feltölteni tinypic-re.

shiranai: Tetszik a képed. Szerintem én nem tudnám így megcsinálni. Mosolyog
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6387 Dátum: 12 jan 20, 16:57:31 »

A-chan, azért lehetnél tapintatosabb. Én ha jól rémlik, egy hétig nem tettem föl egy képet sem, miután megcsináltam az accountom...
Kezdésnek mindenesetre nem rossz!  Pontosan
Shiranai: jó lett a képed! ^^

Na és most én is hoztam egy skiccet. ikszdé Vagyis ez konkrétan engem ábrázol 2 éves koromban.
( osztályfőnöki füzetbe alkottam... )

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/394174_257410194332215_100001897095562_643088_1919587762_n.jpg
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6388 Dátum: 12 jan 20, 19:07:57 »

Jajj de zabálnivaló lett Luna-saaan! És az a méz..ez egy remekmű, nekem nagyon bejön, és a színezés, mint mindig, állati!

Gimppel nemhiszem, hogy sikerül kiszínezni de teszek egy próbát, ha nem meg akkor hamarosan úgy is felteszek még pár rajzot, köztük az új fekete-fehér Kakashi Chidoris változatot Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 19:09:09 írta ^^ » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6389 Dátum: 12 jan 20, 20:50:09 »

Hát Luna ez nagyon aranyos lett. Szegény halott nyuszi (X-el a szeme helyén ikszdé), biztos túl sok ragasztót adtál neki.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 424 425 [426] 427 428 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!