24 szep 21, 23:44:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 600
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Grafikai munkák és a rajzolás  (Megtekintve 1012993 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6090 Dátum: 11 aug 27, 17:39:24 »

Most realizálódott bennem, hogy nagyon szeretem a képeidet..
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6091 Dátum: 11 aug 27, 18:25:35 »

Én most mindjárt elszállok a boldogságtól!!!  Pirul Mosolyog Ez nagyon jól esett, köszi! Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6092 Dátum: 11 aug 28, 09:20:36 »

Luna köszönöm a bizalmat, hogy most már jobban rajzolok  Mosolyog. Egyébként mind a három régi kép.
A Song of the wind elég jó lett ahhoz képest, hogy unatkozós kép  Pontosan.

Kate szép lett. Szeretnék én ilyen vázlatokat készíteni, mint te,. Szabad kézzel csináltad vagy volt előtted egy kép a karakterről?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
KateVT09
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 133

Dzsoj? 8D


« Válasz #6093 Dátum: 11 aug 28, 10:05:18 »

Na meg még nekem mennyire jól esett! Köszönöm szépen, most nagyon boldog vagyok. Nevet

Shiranai: 100%-ig szabadkézzel, ugyanis ez egy saját karakter... igaz abban a pillanatban találtam ki, amint elkezdtem rajzolni. Nevet

Luna, a képeid nagyon szépek lettek, akármennyire is "unatkozósak"! Mosolyog Örülnék neki, ha én is "késznek" titulálhatnám az egyik rajzom, de valahogy sosem tudom befejezni őket. >_>
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6094 Dátum: 11 aug 28, 12:18:17 »

Nagyon ügyes itt mindenki. Nevet Kate, ilyet fejből? Semmi kiinduló pont nélkül? Ohh My God Ilyet én nem tudok. >.<#

Végre olyat szeretnék rajzolni, amihez kedvem is van, de előbb a meló. Lesütöttszemek Be ne linkeljem, amit nekem kell rajzolnom... (nem fogom... ikszdé)
Addig is ganbatte minna! Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6095 Dátum: 11 aug 28, 12:43:04 »

Nem értem, miért kell ezen annyira meglepődni. Fejből. És? Nagy dolog? Nem.
Egyébként is, én például csak azt tartom igazán művészinek, ami saját. Másolni mindenki tud. Tiéd csak az lehet, amit teljes egészében te alkotsz.

Ezt korábban észre sem vettem:

Komplett ezt a képet te alkottad?

Nem, a mumus.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6096 Dátum: 11 aug 28, 13:13:15 »

Nem gondoltam volna hogy a Mumusnak van művészi hajlama, mindenesetre most megtudtam valamit...

Úgy látom képtelen vagy értékelni ha valaki megdicsér de ne aggódj több alkalom nem lesz.. első és utolsó volt, remélem megnyugodott a lelkivilágod.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6097 Dátum: 11 aug 28, 13:41:04 »

Ja, képtelen vagyok értékelni, mert itt még nem dicsért meg senki. Ja, Aes.

Bocsi, hogy a te hozzászólásodból nem esett le a dicséret, de vita topic óta mindenre azt hiszem, hogy megkérdőjelezik az eredetiségüket.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6098 Dátum: 11 aug 28, 13:56:18 »

Ugyan már Saphira, ez azért túlzás, jól rajzolsz ez tény és senki nem vitatja, de ha minden hozzászólásodból csak a mások iránti lenézés süt, igazán nem értem mit vársz az emberektől...

Saját fejből rajzolni meg igen is nagy dolog, mert akkor nincs előtted viszonyítási alap...
Biztos vagyok benne, hogy te is sokszor vettél alapul valamit, ha más nem azért, hogy az arányokat lásd...
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6099 Dátum: 11 aug 28, 14:20:53 »

Nem várok semmit. Másfél éve nem igazán mutattam itt rajzot, szóval nincs is mit várnom. Az előző hozzászólásomat azért írtam - mint már említettem - mert azt hittem, hogy ez is olyan, mint a vitában történtek.
Csak félreértettem Éjfél hozzászólását.

Lenézés? Nem is vettem észre, hogy mostanában lenéznék bárkit is minden hozzászólásomban. Az lenne lenézés, hogy nem istenítem, amiért nem másolt, hanem fejből rajzolt? Nem mondtam, hogy másolni rossz dolog.
Gyakorolni csak úgy lehet. Ám igazán értékes mű, csak a saját képzelőerődből születhet.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #6100 Dátum: 11 aug 28, 14:38:55 »

Tudod drága, a kritika és a fölényes megjegyzések között is óriási a szakadék...és te nem kritikákat írsz...
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6101 Dátum: 11 aug 28, 15:07:52 »

Luna, a Song of the wind című képednél most valahogy jobbak lettek a színviszonyok, szerintem inkább dolgozz "mélyebb", sötétebb színekkel mint élénkekkel, úgy ütősebb. Nagyon tetszik Mosolyog
Saphira, tagadni nem lehet, hogy van a hozzászólásaidban némi arrogancia.
Naplózva



Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6102 Dátum: 11 aug 28, 15:29:24 »

Pont a Song of the windnál nem tudom azt mondani, hogy mélyebb színeket használt. Az mondjuk lehet hogy jobbak a színviszonyok Mosolyog)
Mindenesetre mikor megláttam a Captivity of freedomot esett le hogy beleszerettem a rajzaiba, szóval egyetértek azzal hogy időnként érdemesebb sötétebb/mélyebb színeket használnia.. (;

Csak így tovább.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6103 Dátum: 11 aug 28, 15:35:21 »

Ez tetszett. Pont Ms. Intellektuel hozza fel ezeket. A te hozzászólásaidból szintén süt az arrogancia.
A véleményed egyébként szintén nem egy kedves kis kritika, ez a csipkelődő hangnem engem teljesen másra emlékeztet. No, de úgy látszik itt fölényesen is lehet másokat a fölényességük miatt sértegetni.

Egyébként ne hívj drágának, kérlek. Gondolom ez neked sem fog nehezedre esni.

Stance: Ezt a hozzászólás és stílus dolgot nem értem. Van pár ember fórumon, aki sem írni, sem olvasni nem tud. Rájuk nem kéne már szólni, hogy változz meg? Igen is, megérdemli pár ember, hogy néha olyan stílusba beszéljenek vele, ahogy - akár fölényesen. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor így járt. De már unom, hogy állandóan feljön, hogy de bunkó a stílusom.
Ugorj át felette, ahogy én is átugrom nagyon sok ember engem zavaró stílusán.

A "mit csináljak, hogy jó legyen?" egy érdekes olvasmány lenne számotokra.

Luna-san: az első rajz tetszik. A színek nagyon szépek. A narancs és a kék ellentéte valahogy olyan jó érzést kelt. A második viszont nem nagyon jön be, aminek több oka is van:

Oldalról az arcok engem nagyon zavarnak. Szépek a nagy szemek, de amikor ez már ilyen szinten a felismerhetőség határát súrolja, inkább mellőzném. A szem az orrhoz képest teljesen rossz helyen van, illetve az orr is nagyon érdekes. Kicsit földönkívüli beütést kelt. A túl sok szín miatt pedig nincs is igazán hangulata a képnek: ha teheted egy képen csak rettenetesen sok, vagy csak nagyon kevés színt használj. A köztes állapot sosem jó.
Persze ezeket nem muszáj megfogadni, valakinek pont ezek a képek tetszenek.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 28, 16:37:10 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6104 Dátum: 11 aug 28, 15:51:03 »

Nem tudom, miért (jó, tudom, csak nem akarom fárasztani a népet), de Luna-san képei azt idézik fel bennem, amikor pici koromban anya estimesét olvasott nekem.
Tehát imádom ezeket a kis rajzocskákat. Mosolyog

OFF: A három legarrogánsabb leányzó a fórumon kioktatja egymást, lol...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 29, 06:59:50 írta gman » Naplózva
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 600
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!